בית פורומים פיננסי באנטרנט

השקעה מסוכנת אך מאוד רווחית

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-3/3/2014 03:58 לינק ישיר 
השקעה מסוכנת אך מאוד רווחית

לפני שבועות מספר, השקעתי סכום קטן (בביטקוין) באתר המבטיח תשואות גבוהות (בין שניים לחמישה אחוזים ליום, עד שמגיעים ל-150 אחוזים מההשקעה הכוללת, ואז הסכום המקורי נמחק ונותרים עם רווח של חמישים אחוזים). 
במהלך הזמן המשכתי לעקוב וגם גייסתי חברים עם האזהרה שמין הסתם זוהי השקעה מסוכנת מפני שבכל רווח גבוה יש אלמנט של סיכון גבוה.
בפעם הראשונה שבה משכתי את הרווחים: על השקעה של 0.0949 ביטקוין או כ-212 ש"ח, משכתי 0.2476 ביטקוין או כ-573 ש"ח.
מחזור ההשקעה הוא כחודש, והסיבה שהרווחתי כ-260 אחוזים כל כך מהר היא עמלות שקיבלתי  מאנשים שגייסתי והשקיעו גם הם. עם זאת, גם אם לא מגייסים אנשים, האחוזים נצברים והרווחים עצומים.
ניתן להשקיע מחדש ולקבל ריבית צבורה גבוהה יותר. 

אני מזהיר עם זאת, שלא להשקיע יותר ממה שמוכנים לסכן ועלולים לאבד!

אפשר וצריך להתנסות קודם עם שברי ביטקוין קטנים או סכומים זניחים (אפשר החל מעשרה דולרים בלבד) וכך להפחית סיכון למינימום. 

אם אתם מעוניינים לנסות, הרי לכם הלינק לאתר. תודה.

מצ"ב הוכחת תשלום אחרונה. דרך אגב, כבר כיסיתי את ההשקעה המקורית במלואה.

תוקן על ידי mulderfox ב- 03/03/2014 04:21:59

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/3/2014 02:19 לינק ישיר 

30300 משקיעים, 4043935 דולר מושקעים כבר. ממשיכים להרוויח כל יום ויום! 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/3/2014 02:36 לינק ישיר 

האתר סובל מבעיות כתוצאה מפריצה לבסיס הנתונים שלו. העניין בטיפול ולמרות שהאתר נפל למספר שעות הוא פעיל כרגע, אך אסור להפקיד כספים מפני שהם ילכו לפורצים. האתר עובר שרתים ויחזור לפעולה סדירה תוך 2-3 ימי עסקים. לפרטים נוספים בבקשה לפנות לקבוצת הפייסבוק: www.facebook.com/groups/leancy/

תודה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/3/2014 03:41 לינק ישיר 
האתר חזר לפעולה

הריבית נמוכה מאוד בגלל חוסר הפעילות בימים האחרונים, אך הפקדות ומשיכות עובדות כרגיל.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/3/2014 11:53 לינק ישיר 

הריבית חזרה לערכים נורמליים. היום על 3 אחוזים. הוכחת תשלום עדכנית מצורפת. אתם מוזמנים להצטרף לחגיגה :)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/3/2014 07:43 לינק ישיר 
עוד הוכחת תשלום

עוד הוכחת תשלום. חמישה אחוזים היום! אתם מוזמנים להצטרף:

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2014 08:18 לינק ישיר 
הזדמנות מיוחדת לשבוע:

כדאי להצטרף לליאנסי תחתיי: בעוד שבוע בדיוק, ב-18 למרץ, בשעה 12:00 בצהריים שעון ישראל, אני אערוך הגרלה בין המגויסים תחתיי שהשקיעו בליאנסי. הפרס הוא 5 אחוזים (5%) מהריבית היומית (24 שעות) של יום אחד שלי בליאנסי. 
התנאים כדי להשתתף הם כדלקמן: 

1. צריכים להיות מגויסים ישירים שלי. (לא רמה או שתיים תחת מגויסים ישירים שלי)
2. צריכים להשקיע סכום כלשהו. לא משנה כמה, אבל סכום כלשהו.
3. צריכים להרשם בקבוצה שלי - הלינק מצורף בהמשך, ולתת את שם המשתמש לווידוא וכדי שאוכל לכלול אותו בהגרלה.

הקבוצה אליה צריך להצטרף בפייסבוק

לא תהיינה העדפות כלשהן על בסיס משקיעים כבדים יותר או פחות. כל מי ששם כסף בליאנסי ונרשם תחתיי מוזמן להצטרף ולהשתתף.

בהצלחה לכולם, ואם בא לכם ליידע אחרים - אתם מוזמנים. הם יוכלו להשתתף אם יעמדו בשלושת התנאים הללו.

הרשמה תחתיי כאן

תוקן על ידי mulderfox ב- 11/03/2014 08:20:01

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/3/2014 05:48 לינק ישיר 

האתר פעיל, אך משיכות אינן מכובדות. בבקשה לא להשקיע!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/3/2014 10:24 לינק ישיר 

לדעתי האישית אין כסף קל. כרגע המטבע הזה נמצא בעליות ומורדות או יותר נכון ברכבת הרים.
אם נכנסים להשעה כזו אז כדאי בכסף קטן ולהיזהר לא להיסחף כי זו המטרה בהתחלה שתרוויחו  ותמשיכו להכניס כסף (לכיסם של אחרים).

שער הדולר
בורסה
מניות
שערי מטבע

תוקן על ידי dorond1982 ב- 17/03/2014 10:27:19

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/4/2016 11:57 לינק ישיר 
אין דבר כזה כסף קל

כיום אין דבר כזה כסף קל.. 

זה מזכיר לי את הסיפור האישי שלי לא יודע אם שמעתם על מניית "שפע ימים" רכשתי מניות בשווי אומנם די קטן של 5000 שקלים והלך לי די טוב תוך כמעט חודש הכפלתי את הסכום! למחרת בבוקר החלטתי לקחת הלוואה ולהשקיע במנייה הזאת , כן חשבתי להתעשר.. (חלום). 
השמועות על החברה הזאת רצו אין סוף.  
חשבתי שרכשתי מניה מנצחת ! אך כמו חלום טוב יש גם מציאות (:
לבסוף הפסדתי את כל הכסף שהשקעתי.
מסקנה
לפעמיים לא צריך לרוץ על שמועות למינהם צריך פשוט ללכת על ההימור המותר בחיים. 

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אינטרנט ומחשבים > פיננסי באנטרנט > השקעה מסוכנת אך מאוד רווחית
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר