בית פורומים פיננסי באנטרנט

שיווק ממוקד בגוגל = השקעה בקידום

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-13/4/2014 13:17 לינק ישיר 
שיווק ממוקד בגוגל = השקעה בקידום

בעלי אתרים/עסקים,

פייסבוק הורידו במידה ניכרת את רמת החשיפה של עסקים באמצעות דף העסק בפייסבוק (ולא נותר אלא להשקיע בפרסום בפייס ...) אז, לא הגיע הזמן להשקיע בקידום אורגני לאתר שלכם ?

מניח שהשקעתם לא מעט משאבים בהקמת אתר לתפארת ואינכם רואים תוצאות לעמלכם ?!

אתר מקודם בגוגל הינו עדיין כלי השיווק הממוקד והיעיל ביותר לגיוס לקוחות לעסק שלכם ... לחצו על הקישור מטה ובואו לקבל הצעת מחיר הוגנת לקידום אתרכם, קחו צעד אחד קדימה לקידום העסק שלכם, עסק ביתי ,אמינות , יושרה ומקצועיות מובטחים ... http://daniv-kidum.blogspot.co.il/

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/8/2014 11:32 לינק ישיר 
יש גם

תודה על המדריך..
יש גם את חברת WEBON לשכת מקדמי אתרים
מופיעים במילה קידום אתרים בגוגל
בדף הראשון מקום 5 
תנסו אותם..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/9/2014 12:18 לינק ישיר 

קידום אורגני חשוב מאוד היום במידה ואתם רוצים שיראו אותכם ולא תשלמו על כל הקלקה על האתר שלכם.
לגביי איך אפשר לעשות את זה לבד צריך לדעת רק איך הבנתי שזה לא מסובך כל כך ויש הרבה חומרים לקרוא ברשת
אם יש לכם אתר תעשו את זה

יונקים
בתי גידול

משאבי טבע

חורש ים תיכוני

תוקן על ידי oren266 ב- 21/09/2014 12:18:18

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/9/2014 11:37 לינק ישיר 
מסכים איתך

האמת כיום כולם מפרסמים בגוגל הכלי הכי טוב לפרסום ממוקד באינטרנט
ישנם הרבה חברות שמתעסקות בזה אך אני שמעתי על חברת לשכת מקדמי אתרים שהם ממש תותחים בתחום..
ממה שאני יודע

.

קונה רכבים לפירוק
אולמות אירועים בראשון לציון
קייטנה
מזרונים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/4/2016 11:43 לינק ישיר 

יש עוד חברה שאני מכיר והתוצאות שלהם מאד מרשימות הם נקראים   קידום אתרים | SeoWho פשוט שמעת עליהם

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/7/2016 10:08 לינק ישיר 

צודק, אפשרות נוספת היא לבצע את הקידום דרך חברה חיצונית שמתמחה ב קידום אתרים בגוגל QUANET
הם גם מתמחים ב שיווק ברשתות חברתיות ו שיווק בפייסבוק בפרט בהמשך לדברים שנכתבו למעלה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/7/2016 15:23 לינק ישיר 
כולם צודקים, אבל...

מה תעשו לאחר הבאת הלקוחות אליכם לעסק?
כיצד תשמרו עליהם?
טוענים שלהביא לקוח חדש עולה פי 7 מאשר לשמר לקוח קיים.

בדיוק בגלל זה אני רוצה להמליץ לכם על תוכנה לניהול העסק וקשרי הלקוחות. שזה בעצם ה"מוצר המשלים" של גיוס לקוחות חדשים - שמירה על הלקוחות הקיימים שלכם!
כי למה להשקיע כסף או זמן בקידום ופרסום העסק אם לא מצליחים לנהל אותו ולשמור על הלקוחות שכבר הגיעו...

תחשבו על זה...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2017 17:27 לינק ישיר 
אחלה מדריך

היי הגעתי אלייך די במקרה אחלה מדריך!
אני השתמש בזה תודה רבה!

קידום אתרים בגוגל
פרסום בגוגל

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/6/2017 11:51 לינק ישיר 

אני ממליץ לכם לנסות את החברות שנמצאות במקומות הראשונים בגוגל בביטויים, כגון: קידום אתרים אורגני, שיווק באינטרנט ועוד

תוקן על ידי izhak009 ב- 20/06/2017 11:53:44

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/2/2018 10:08 לינק ישיר 

אם כבר ממליץ בחום דווקא לנסות את שטיק מומחים שיווק באינטרנט , מיתוג פרסום בגוגל ויש תוצאות בשטח

תוקן על ידי shtik ב- 11/02/2018 10:09:10

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/6/2018 12:32 לינק ישיר 

יש המון מקדמי אתרים באנטנרט, זה לא סוד שזה הפוך להיות הכלי הכי יעיל לשיווק העסק שלך ולהבאת לקוחות חדשים. המדריך מעולה, תודה רבה! אני נעזרת בחברה https://seo-analytic.co.il/, בשלושת החודשים שאני איתם ראיתי עליה כמעט כפולה במס' הגולשים באתר שלי ביום!
ממליצה בחום :)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/9/2018 16:12 לינק ישיר 

מנסיון קידום בפיס בוק רלוונטי רק לתחומים מסויימים, לצואך העניין, למשל אם גולש צריך אינסטלטור הוא יחפש רק בגוגל. כדאי לקחת מהכל, ראיתי וקראתי לעומק בחברת קידום אתרים שאני עובד איתם כבר 8 שנים. אני חושבת שזה אומר הכל שבעצם אני עדין עובדת איתם. אני איתם עוד בהתקופה שאם היית רוצה להיות בגוגל בביטוי X היית רק משנה את ה title - היום המשחק השתנה, גוגל יותר עובדת מול חיכוי לבניה מלאכותית, הקידום הרבה יותר קשה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/2/2019 17:06 לינק ישיר 
mel12

יש כל כך הרבה חברות ומכללות שמציעים קורס קידום אתרים, אבל הכי חשוב זה מי המרצה. ממליץ בחום על לאון. מרצה בנשמה. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/2/2019 13:18 לינק ישיר 

קידום אורנגי הוא כלי מאד חשוב, אבל אסור להזניח את הקידום ברשתות החברתיות, הוא חשוב לא פחות. 
כיום אפשר בתקציב מינימלי של 15 שח ביום להריץ מודעות בפייסבוק ואינסטגרם ועדיין לראות תוצאות מסויימות...
קיים בית תוכנה מעולה שיכול לעזור גם בפיתוח מוצר אינטרנטי וגם בשיווקו...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/10/2019 07:01 לינק ישיר 
tomi_rb

ממליץ בחום על פרסום באינטרנט עם adwebe. תותחים בתחומם, רק מחמאות יש לי להגיד עליהם.

תוקן על ידי Tomi_rb ב- 11/10/2019 05:01:49

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אינטרנט ומחשבים > פיננסי באנטרנט > שיווק ממוקד בגוגל = השקעה בקידום
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר