בית פורומים נזקי האינטרנט

ניהול מוניטין לטיפול בנזקי האינטרנט

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-11/4/2019 10:51 לינק ישיר 
ניהול מוניטין לטיפול בנזקי האינטרנט

נפגעתם מהתוכן שכתוב עליכם ברשת האינטרנט? אתם לא לבד!

המון אנשים בארץ ובעולם מתמודדים מידיי יום בעשרות תכנים וכתבות שליליות שמופיעות תחת השם שלהם או תחת השם של העסק שלהם.
אזכורים שליליים שמופיעים בגוגל כאשר כל אחד יכול לחפש את השם שלכם ולראות מה כתוב, פוגע בכם בעשרות מובנים..החל ממציאת עבודה, חיבורים עסקיים, שיתופי פעולה, ואפילו לפני קבלת משכנתא או הלוואה מהבנק.
אז מה זה אזכור שלילי באינטרנט? יכול להיות כתבה שלילית, זה יכול להיות פסק דין שהתפרסם בלי שתרצו, זה יכול להיות ביקורות רעות בפייסבוק, זה יכול להיות פוסט או דף בפייסבוק שכתב משהו שלילי עליכם, זה יכול להיות בלוג של לקוח או מתחרה שמכפיש אתכם ועוד..פשוט, כל תוכן שמבחינתכם זה שלילי ואסור שיראו אותו בגוגל או באינטרנט.
מה אפשר לעשות? כאן נכנס לתמונה לירון קטלן, מנכ"ל ניהול מוניטין.
"חברת ניהול מוניטין הוקמה בדיוק למענה הזה..הדחקה או הסרה של תוכן שלילי שמתפרסם בגוגל בלי רצונך. הרבה לקוחות קוראים לי "קוסם" בגלל שאני יכול לשנות תפיסת עולם, יכול לשנות את כל מה שהם חושבים ויודעים על גוגל..בתוך מס' חודשים אני משנה את כל הדברים השליליים שכתבו עליהם בעמוד הראשון בגוגל לדברים חיוביים..זה פשוט הצלחה מסחררת."
אז כמו ניהול מוניטין יש עוד מס' חברות בארץ שמציעות שירותים כאלו, אך השוני הוא שבחברה של לירון לניהול מוניטין יש שיטה מיוחדת שמקצרת תהליכי עבודה ומזרזת את התוצאות החיוביות בעמוד הראשון..כאן הוא כבר לא היה מוכן לספר לנו :)

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/4/2019 07:05 לינק ישיר 

וואלה, וזה אשכרה עובד?

שייבה, סתם עוד מישהו שמנסה להבין מה אנחנו עושים פה. אני גם כותב בלוג.

אם אתם רוצים לעניין אותי דברו איתי על אוכל.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אינטרנט ומחשבים > נזקי האינטרנט > ניהול מוניטין לטיפול בנזקי האינטרנט
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר