בית פורומים בחדרי חרדים

ילדה נפצעה קשה מאד מנפילה ברמת שלמה

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-8/7/2004 19:48 לינק ישיר 
ילדה נפצעה קשה מאד מנפילה ברמת שלמה

ילדה נפצעה הערב קשה מאד כאשר נפלה מגובה ברחוב קהילות יעקב- רכס שועפט בירושלים.

הילדה שנפלה מגדר שגובהו כ- 3 מטר איבדה את הכרתה ופונתה במצב קשה מאד כשהיא מונשמת לחדר הטראומה בביה"ח הדסה עין כרם.

כונני מד"א "הצלה" טיפלו בילדה בשטח והעניקו לה טיפול ראשוני עד בוא האמבולנס שפינה אותה לביה"ח.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/7/2004 20:13 לינק ישיר 

מספר דקות לפני שהגעתי למחשב, התקשר אלי חבר ושאל מי לדעתי אשם בזה שלקח לנט"ן להגיע למקום 20 דקות, ומדוע אף אחד מהצלה לא הגיע לא קודם וגם לא כשהנט"ן היה במקום!!

אשתו היא זו שהזמינה את הנט"ן והייתה שם עד לעזיבת הנט"ן מהשטח, היא לא ראתה אף איש הצלה, ולא היתה לה ברירה אלא להיעזר טלפונית בעצות המוקדן של מד"א עד לבוא הנט"ן.

אולי יגלה לנו הצלהירושלים מי הם אלו שנמצאים ואינם נראים שהגישו את הטיפול לילדה

חבל להתהדר בנוצות שכבר מתעופפים ברוח!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/7/2004 20:32 לינק ישיר 

לתשומת ליבכם- בבני ברק עומד זמן ההמתנה לכונן "הצלה" עשר שניות, בירושלים "רבע שעה", לפעמים המתנדבים מגיעים אחרי מד"א.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/7/2004 21:42 לינק ישיר 

מקרה שהיה לי:

הייתי בשבוע שעבר בבני ברק, עמדתי עם רכבי בפינת הרחובות עזרא נחמיה, עם הפנים מכיוון השומר לכיוון ויז'ניץ.

אני שומע את מוקד דן מוציא אמבולנס לרח' דבורה הנביאה, הדיווח על בחור שנפל/החליק בישיבה, בו ברגע הרמזור הופך צבעו לירוק ואני מתקדם במעלה רח' עזרא, פונה ימינה לרח' דבורה הנביאה.

והנה הם כבר שם.

לא אחד, לא שניים, ש ל ו ש ה כוננים כבר במקום כאילו נפלו מהשמים.

כל הכבוד!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/7/2004 01:36 לינק ישיר 

קצת סדר בדברים....

בשעה 18.10 בערך התקבל במד"א קריאה על יולדת בתחילת לידה ברח' פאטל ברמת שלמה תוך פחות דקה דיווח מהמקום כונן הצלה שמואל רבינוביץ וביקש להזמין נט"ן על תחילת לידה מסובכת.
בהמשך הצטרפו אליו כוננים נוספים וכן אמבולנס לבן, הלידה הייתה מסובכת ולאחר שביצעו אותה בהצלחה הם ביטלו את הנט"ן שכבר היה בכניסה לרכס.
בשעה 18.27 התקבל קריאה במד"א על ילדה שנפלה מגובה ברח' בירת אברהם. אף אחד לא ידע היכן הכתובת והמוקד שלח את הקריאה לנט"ן שהיה ברכס בלי לדעת שהכתובת ברכס.
לאחר בירור קצר התברר שמדובר ברכס ברח' קהילות יעקב (וכאן מופניית השאלה לאותה מתלוננת שהתקשרה מדוע לא נתנה מייד מיקום וכתובת מדויקת) (כמו"כ מדוע דיווחה על הכרה מלאה וכו')
הנט"ן שקיבל את הקריאה סמוך מאוד לשכונה הגיע למקום תוך דקות ספורות (בדוק) כונני הצלה ברכס שהיו בשלבי סיום עם הלידה עלו מול המוקד עמ"נ לברר את מיקומו של הנט"ן ולאחר שהתברר שהוא קרוב יותר מהם . הם נשארו לסיים את המקרה.

אכן כונני הצלה לא היו במקום ולא טיפלו.

זמן הממוצע של הגעת כונן למקרה בירושלים היא פחות מדקה!!

מתנדבי "הצלה" וכונני מד"א באשר הם אמונים על הצלת חיים. מקריבים את משפחתם, עבודתם וזמנם למען הגשת טיפול ועזרה לכל נזקק.
המתנדבים המסורים ימשיכו לצאת לכל קריאה ולהגיש את כל מה שבכוחם למען הזולת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/7/2004 01:44 לינק ישיר 

סיכום ביניים.
1. מתנדבי הצלה כמו שאר המתנדבים עושים עבודה חשובה וטובה (הקלישאה "עבודת קודש" כבר איבדה את זוהרה עם השנים).
2. הצלה ירושלים אינו אמין. אל תקנו את סיפוריו לפני שאימתתם אותם מול מישהו שהיה בשטח.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/7/2004 01:48 לינק ישיר 

זה בסדר זכותה לא קונים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/7/2004 02:03 לינק ישיר 

זכות התגובה...

שמחים אנו לראות אותך כל אימת שיש מקום לתקוף את אנשי הצלה.

בכל אופן אמינות אינה החלק החזק שלך ולכן קצת קשה לקבל הגדרת אמינות מפיך.

וחוץ מזה..... אנו סולחים לך..... בשם כולם (אני מקווה)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/7/2004 03:39 לינק ישיר 

הצלהירשלים.

יצאת קטן בסיפור הזה.

עדיף לשתוק ולא לעשות מעצמך צחוק.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/7/2004 07:37 לינק ישיר 

הצלה ירושלים

אל תעשה בושות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/7/2004 07:50 לינק ישיר 

הצלה
אני מתנדב להסביר לך לאט לאט.
אתה לא מתנדב, אתה עסקן.
כעת הבנת?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/7/2004 08:23 לינק ישיר 

אני מוחה !!!

כונני "הצלה" בי"ם מגיעים מהר מאד לרוב המקרים בפרט באזורים כמו רכס /רמת שלמה במקרה אתמול לא הייתי אבל לפי מה שיצא בביפרים אני יודע שלא היה ברור למד"א המיקום של הגן ולכן גם אם במקרה הנ"ל אנשי הצלה לא היו , הם נמצאים ומטפלים בעשרות מקרים מידי יום במשך 24 שעות ללא תמורה והרבה פעמים על חשבון העבודה והמשפחה , אז אנא מכם אם למר : ,הצלה ירושלים " קרה טעות בדיווח שלו על המקרה כנראה עקב דיווח שגוי של אחד הכוננים זה סיבה להתקפה???
אני כמתנדב "הצלה" וככונן מד"א מצדיע לכל המתנדבים!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/7/2004 09:36 לינק ישיר 

כונן יקר מאוד מאוד.
אני מרשה לעצמי להניח שאתה חובש מצוין, אבל אתה חלש בהבנת הנקרא.
תנשום מעט חמצן (90 LPM זה די והותר) ותרגע.

על מה בדיוק אתה מוחה?
מישהו כתב משהו נגד המתנדבים?
מישהו התלונן על איחור המתנדבים?
למה, נדמה לך שאתם חייבים למישהו משהו? הילדה שנפלה חתמה איץתכם חוזה שתגיעו אליה בזמן?
קשקוש.
הגעתם, תבורכו. לא הגעתם, זה מה יש.

הנושא הוא התפארויותיו השקריות של העסקן המתקרא "הצלהירושלים".
ועל זה אתה מוחה?
בחייך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/7/2004 10:12 לינק ישיר 

זכות הת' תרשה לי לחלוק עליך בהבנת הנקרא , וההבנה שלי אומרת שאם לניק: "הצלה ירושלים" היו קוראים משהו אחר או אם זה היה שם של ארגון אחר, היית מגיב אחרת גם אם הוא טעה .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/7/2004 10:15 לינק ישיר 

יששששש!

כבר מזמן לא ראינו דם

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/7/2004 11:18 לינק ישיר 

כונן.
אדרבא נסה אותי.
תכניס ידיעה שקרית תחת ארגון אחר, ותראה.

הגיע הזמן שתפנימו.
כולכם אותו ***

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > ילדה נפצעה קשה מאד מנפילה ברמת שלמה
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.