בית פורומים בחדרי חרדים

בעקבות קריסת קלאב מרקט:מה יהיה עם זול-פה

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-14/7/2005 17:22 לינק ישיר 
בעקבות קריסת קלאב מרקט:מה יהיה עם זול-פה

שופרסל מעוניינת ב-11 סניפי זול-פה

כאלטרנטיבה לרשת שפע-שוק של רבוע כחול. שלושת השותפים החרדים בסניף זול-פה בבארות יצחק צפויים להיאבק על סניפים אלה
שושנה חן ונווית זומר

אחד הנכסים החשובים של רשת קלאבמרקט הוא סניף זול-פה בבארות יצחק. הבעלות על סניף זה, שהוא בעל היקף המכירות הגדול ביותר במרכז הארץ, מתחלקת בין קלאבמרקט (60%) לבין שלושת הבעלים הפרטיים של הסניפים החרדיים של זול-פה (בירושלים, בבני ברק ובבית שמש) - אברהם משה מרגלית, אריה בוים ויהודה לניאדו.

ככל הנראה, השלושה ינהלו מאבק עיקש כדי לרכוש את יתרת הבעלות של הסניף ולוודא שלא ייפול בידיהן של הרשתות הגדולות, שופרסל ורבוע כחול.

מנכ"ל רבוע כחול, גיל אונגר, סבור שהסניף לא יוכל להתקיים בכוחות עצמו. לסניף בארות יצחק אין כל סיכוי, הוא ילך בדרך כל בשר. זה מה שקורה

כשעובדים על רווח גולמי של 7.5% לעומת 25% בסניף סופרמרקט רגיל ו-14% בסניף דיסקאונט, אמר אונגר. לדבריו, הוא מוכן לספח לעצמו את החנות בפורמט שונה לחלוטין שמרוויח כסף ולא מגלגל.

דובר זול-פה אמר בתגובה: "הסניף רווחי. גיל אונגר אינו מכיר את הנתונים שלנו. כבר לפני שנתיים הספידו את הסניפים שלנו בירושלים, בני ברק ובית שמש, ועובדה שזול-פה היא רשת רווחית שממשיכה להתקיים ומהווה מנוף הכסף של קלאבמרקט".

רשת שופרסל מעוניינת להעביר אליה את 11 סניפי רשת זול-פה המצויים בבעלות קלאבמרקט, כאלטרנטיבה לרשת שפע-שוק של רבוע כחול. אבל צפוי כי גם הבעלים של שלושת הסניפים החרדיים ייאבקו על סניפים אלו. בחודשים האחרונים התנהל מאבק סביב רצונם של בעלי קלאבמרקט להסב 10 סניפים נוספים של הרשת לזול-פה. http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3112408,00.html

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/7/2005 17:24 לינק ישיר 

אני מאמין שרשת זול פה תישאר כי היא הכי ריווחית.
הבעיה היא שכל בעלים שיקנה אותה יעלה את המחירים
בצורה תלולה מאשר היא כיום,

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/7/2005 17:26 לינק ישיר 

רוב סניפי זול פה די מנותקים מקלאבמרקט כבר זמן רב

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/7/2005 17:29 לינק ישיר 

שני האברכים , אברהם משה מרגליות ואריה בוים מהווים דוגמא לכל סוחר איך אפשר לעבוד ולהרוויח בגדול ובכ"ז להשאר אברכים חסידיים חרדיים כולל הלבוש הגוראי המסורתי ,

כה לחי !

עלו והצליחו !

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/7/2005 17:29 לינק ישיר 

כעת אמרו ברדיו שבזול פה הפסיקו לקבל כרטיסי אשראי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/7/2005 17:43 לינק ישיר 

המצב בזול פה הולך ומחמיר!

מדיוחים שקבלתי מקונים, שמרגישים שם עמוק עמוק את השבר:
חסרים מוצרים מכל הסוגים.
אין קניה באמצעות כרטיס אשראי!

אני מאחל לכל הצוות שם להתחיל להזיז ענינים שכן אחרת הם יפסידו את הקונים1

לפחות לא יכתבו פתקים שעקב תקלה במחשב אין אפשרות לקבל כרטיסי אשראי!!

שיפתחו חשבון בנק אלטרנטיבי ויקבלו מיד כרטיסי אשראי, וישלמו לספקים בכדי שמלאי הסחורה תחזור מהר!
לתועלת הקונים.

תוקן על ידי - הרשל_תמים - 14/07/2005 17:43:10

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/7/2005 17:59 לינק ישיר 

בזול-פה ירושלים היום - לא היה לחם ומוצרי חלב.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/7/2005 18:09 לינק ישיר 

היי היי הלו!

נכון ללפני שעה קלה, בבארות יצחק מכבדים כרטיסי אשראי, החנות ממשיכה להיות נקיה, העובדים (והעובדות) עדיין אדיבים.

המנהלים (גם הגוראים...) ממשיכים לתלות סרט כתום על הג'יפ, ולמעט מעדני חלב מסויימים וחלק מהמשקאות הקלים שחסרים, החנות משגשגת. מוצרי המאפה הנאפים במקום, מדיפים ניחוחות משכרים ובכלל הכול יופי.

(גילוי נאות: אין לי מניות בחברה, לא מכיר שם אפחד, אני לא מנהל את מערך יחסי הציבור של המקום ולא קיבלתי שום הצעה למתג את החנות. אני סתם לקוח שמאושר לקנות בחנות נקיה ומסודרת).

ועוד משהו חשוב: סופסוף, שקיות הניילון לא נקרעות מיד...

===========================
"...לכל התחלה יש סוף...". (The Matrix Revolutions)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/7/2005 18:17 לינק ישיר 

שפע שוק בירושלים יותר זולה.

עשיתי בשבועות האחרונים גיחה לחנות שפע שוק וראיתי שהמחירים בשפע שוק ירושלים יותר זולים מהמחירם בזול פה, לכן עברתי לשפע שוק.
בשפע שוק ירושלים היחס נעים ונקי מאד וגם אין הרבה תורות בקופות, וגם החניון המקורה והנוח מתחת לחנות עם המעלית זה פשוט רמה אחרת ובמחירים יותר זולים.ץ
אתם יכולים לבדוק בעצמכם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/7/2005 18:18 לינק ישיר 

חבל שאין לי חנות משלי
שיהיה גם לי מה לכתוב באשכול השקוף הזה...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/7/2005 18:35 לינק ישיר 

אני בדר"כ עושה קניה בזול פה בירושלים ביום חמישי האם יש מישהוא שיודע נכון לעכשיו אם יש להם את כל המוצרים והאם הם מכבדים כרטיסי אשראי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/7/2005 18:49 לינק ישיר 

מי הזכיר כרטיסי אשראי? ההוא למעלה כנראה לא ניקה את האוזניים לפני ששמע רדיו, הם לא מכבדים תווי קניה ולא כרטיסי אשראי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/7/2005 19:21 לינק ישיר 

יש לי שאלה שנובעת מהאשכול לאלו שכתבו שהם לא מכבדים תווי קניה,
יש לי תווי קניה של זול פה על הצד שהם לא מכבדים האם מותר לי "לגנוב" מוצרים בשווי התלושים?

אני צריכה לציין שקניתי את התלושים בהנחה של 10 אחוז.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/7/2005 19:32 לינק ישיר 

והנה מה שקורה בבית שמש.

http://masoret.hevre.co.il/hydepark/topic.asp?topic_id=1465349

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/7/2005 22:22 לינק ישיר 

כרגע הודיעו ברשת זול פה בבני ברק ש"עקב תקלה טכנית" לא ניתן לשלם בכרטיסי אשראי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/7/2005 00:01 לינק ישיר 

ברגע זה קיבלתי הודעה כי זול-פה שבו לקבל כרטיסי אשראי בכל סניפי הרשת.

לגבי תוי קניה: תוי הקניה של זול-פה מכובדים בכל הסניפים. תוי של אקסטרא-תו אינם מכובדים בסניפי הרשת.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > בעקבות קריסת קלאב מרקט:מה יהיה עם זול-פה
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.