בית פורומים בחדרי חרדים

ביצים לא תקינות משווקות במגזר החרדי

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-2/8/2005 14:09 לינק ישיר 
ביצים לא תקינות משווקות במגזר החרדי

זהירות משרד החקלאות מודיע שביצים לא טובות משווקות במגזר החרדי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/8/2005 14:10 לינק ישיר 

עכשיו אני מתחיל להבין למה הבטן שלי מתנהגת ככה ביומיים האחרונים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/8/2005 15:46 לינק ישיר 

משהו יודע על איזה ביצים מדובר והיכן הן נמכרות?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/8/2005 15:59 לינק ישיר 

זה סיפור ישן.
תמיד מתריעים על ביצים לא טובות.
בדרך כלל, הכוונה שזה מגיע מהערבים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/8/2005 16:04 לינק ישיר 

http://www.tapuz.co.il/Tapuznews/newsArticle.asp?c=5&ai=77023

הודעה לקראיה בנושא

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/8/2005 16:24 לינק ישיר 

יש מישהו שעובר ומוכר ביצים (חרדי דובר אידיש) והביצים שלו עברו מזמן את הטמפרטורה שמותר להשהות בהם ביצים.

יש חנות ביצים בבני ברק שמשאירה את המזגן פתוח גם בשבת, על מנת לשמור על הביצים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/8/2005 07:19 לינק ישיר 

הודעה של *צלמת100*

מנהלים יקרים, ברור לי שאתם יכולים למחוק הודעה זו בנקל...
אולי בגלל שזה יהודי חרדי, וזה לא ממש נעים לשמוע... אבל פיקחו עניכם וזכרו על "ונשמרתם מאוד לנפשותכם" ואח"כ חישבו שנית אם למחוק ידיעה זו, או להמשיך ולהקפיצה, עד שזה אולי יחדור לראש כולנו.....

יחידת הפיצו"ח (פיקוח צומח וחי) של משרד החקלאות ופיתוח הכפר חשפה מכון מיון לאריזה והחתמה של ביצים. משרד החקלאות ופיתוח הכפר מזהיר את הציבור שלא לרכוש ביצים עליהם חותמת של בית המיון "יצחק". יש לשים לב כי בית המיון "בית יצחק" הינו בית מיון כשר ומאושר על ידי משרד החקלאות ופיתוח הכפר.

חשיפת מכון מיון אינה דבר שבשגרה, תפיסה מסוג זה מתרחשת אחת לחמש שנים בממוצע. הביצים המשווקות בישראל מועברות לאחר הטלתן למכוני מיון ברחבי המדינה - כל ביצה מקבלת חותמת, הכוללת תאריך פג תוקף וזיהוי של מכון המיון בו עברה.

לעיתים, מנסים עבריינים לזייף חתימות על ביצים, המוברחות מהשטחים על מנת להופכן "כשרות" ולשווקן בישראל בנקל, כיוון שהרווח הגלום בעבירה זו הינו גדול במיוחד. משרד החקלאות אוסר על שיווק ביצים שמקורן מחוץ לגבולות ישראל, בשל העובדה שמדובר במוצר רגיש מבחינה בריאותית כאשר לא מקפידים על שמירתו בטמפרטורה מתאימה.

מכון המיון נחשף לאור מידע מודיעיני ותצפיות ומעקבים שארכו למעלה מחודשיים, בתוך בית תמים באזור מיושב בעיר יפו. בתוך המכון נמצאו מכונת מיון והחתמת ביצים תחת החותמת "יצחק".

בעת הפשיטה המכון עסק בפעילות החתמת ביצים מוברחות מהשומרון ושהו בו שלושה ערבים, תושבי השטחים, שוהים בלתי חוקיים, ושני אברכים שפעלו במקום. פקחי יחידת הפיצו"ח עצרו את בעל המקום ועובדיו לחקירה, השמידו את הביצים והחרימו את המכונה, הציוד והרכבים. תיקים משפטיים נפתחו כנגד העוסקים בדבר ביצוע העבירות.

בעל מכון המיון, ישראלי יהודי חרדי בשנות ה- 50 לחייו, תושב יפו, פעל ללא אישורים להפעלת העסק, תוך ביצוע זיוף והונאה של החתמת ביצים, אשר מקורן מהרשות הפלסטינאית והן מהוות סכנה לבריאות הציבור. הוא הודה במעשים המיוחסים לו. בחקירה עלה כי בעל המכון השתמש בקשריו בעולם החרדי על מנת לשווק את הביצים לנקודות שיווק של הקהילה החרדית באמצעות משווקים.

http://www.netonews.co.il/Front/NewsNet/reports.asp?reportId=82653

---------------------------------

הודעה של *ramta*

כל הכבוד צלמת100 את באמת 100

---------------------------

הודעה של *פלספן*

הדבר חמור ביותר.

אני מכיר משפחה של 18 נפשות שהכינו לכבוד 'פורים' גלידות מביצים מזויפות וכל המשפחה אושפזה בעיצומו של יום 'הפורים' בביה"ח בעיקבות חיידק ה'סלמונה'.
אני ישאיר לכם לחשוב על העוגמת נפש שנגרם למשפחה.

ולך צלמת100--- הדברים היו מצמררים גם ללא איזכור 'חרדים'.
תחשבי על זה.

-----------------------

הודעה של *לומדמכלאדם*

פלספן

יש ניק מיוחד לכל נושא?

--------------------------

הודעה של *asher177*

"חרדים" "אברכים"

בסוף יתברר שמדובר בכאלה עם כיפה "כזית" שמעולם לא ראו בית מדרש מבפנים.

סתם השמצות

-------------------------------

הודעה של *משגיח*

ישראלי יהודי חרדי בשנות ה- 50 לחייו, תושב יפו,

----------------------------

הודעה של *ramta*

אני לא חושב שההדגשה חרדי לשם השמצה אדרבה להיפך להזהיר גם מפני הנחזים כחרדים או אנשים שיש להם קשרים עם חרדים ומפיצים תוצרת זו דוקא בקרב ציבור חרדי שמצד אחד חשוב לו הכיס והמחיר הזול ומצד שני פחות מודע לסכנות ועוד פחות לזיופים.
הזהרו גם מחרדים שמוכרים בבית בתום לב. ועוד יותר הזהרו ממתחזים.

רק אהבה תביא אהבה

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > ביצים לא תקינות משווקות במגזר החרדי
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר