בית פורומים הצלה בני ברק וגוש דן

אלי בין נבחר למנכ"ל מד"א לאחר 25 שנות

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-23/8/2005 10:44 לינק ישיר 
אלי בין נבחר למנכ"ל מד"א לאחר 25 שנות

הועד הפועל של מד"א מינה את אלי בין לתפקיד מנכ"ל מגן דוד אדום. בין יחליף בתפקידו את אבי זהר, שיסיים את תפקידו כמנכ"ל מד"א, לאחר 7 שנות כהונה, מאז 1998.

אלי בין (41) שימש בשנים האחרונות כעוזר מנכ"ל מד"א ויו"ר ארגון העובדים, ומילא שורה ארוכה של תפקידים במשך 25 שנות עבודתו בארגון.

במהלך 7 שנות כהונתו כעוזר מנכ"ל מד"א הצעיד בין, יחד עם זהר, את הארגון אל מעבר לשנות האלפיים, העלה ופיתח את רמתו המקצועית של הארגון, שיפר את השירות והזמינות לאזרח ושידרג את התשתיות הטכנולוגיות המשמשות כהיום כמודל לחיקוי בקרב ארגונים דומים ברחבי העולם.

את פעילותו בארגון החל בין בשלהי שנות השמונים כעובד מהשורה, אך במהרה קיבל על עצמו משימות רבות כגון רכז מתנדבים אזורי ובהמשך מ"מ מנהל מרחב העמקים ועוד.

בשנת 1994 מונה בין לתפקיד מ"מ וסגן מנהל מד"א אזור גלבוע והביא לפיתוח וקידום האזור בתחום המבצעי, הרפואי והלוגיסטי. במסגרת תפקידו פיקד על מספר רב של אירועים רבי-נפגעים שהוו תשתית לפיתוח תורת עבודה באירועים מעין אלה.

עם היבחרו לתפקיד ציין בין, כי בכוונתו לנצל את הניסיון הרב שצבר בארגון מתפקידי השטח ועד לתפקידי המטה כדי להמשיך ולהצעיד את הארגון לעידן חדש, הרחבת פעילותו לתחומים מגוונים נוספים ולהביאו להצלחות ולהישגים שיעלו את קרנו ושמו של מד"א בארץ ובעולם.

http://www.netonews.co.il/Front/NewsNet/reports.asp?reportId=88228דווח על תוכן פוגעני

מחובר
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > הצלה בני ברק וגוש דן > אלי בין נבחר למנכ"ל מד"א לאחר 25 שנות
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר