בית פורומים בחדרי חרדים

השלב הבא: המודיע: פרסום מספר כשר בלבד

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-27/9/2005 09:03 לינק ישיר 
השלב הבא: המודיע: פרסום מספר כשר בלבד
מצורף קובץ

השלב הבא:

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/9/2005 09:07 לינק ישיר 

האם השלב הבא יהיה שאסור להתקשר מנייד כשר ללא כשר?
או שאם התקבלה שיחה מנייד לא כשר אסור לענות?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/9/2005 09:07 לינק ישיר 

ועל זה כבר נאמר, אשרי המאמין.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/9/2005 09:15 לינק ישיר 

השלב הבא יהיה פעולה נוסח יחיא יעאש. מי שיתקשר מטלפון לא כשר יתפוצץ. מנגנון השהייה מיוחד יזהה את הקו הלא כשר ויפוצץ פיצוץ מבוקר את אותו טלפון. אם המתקשר יחזיק אותו בדיוק ליד האוזן, יש חשש גם לשלימות האוזן. המודיע שוקד כעת על פיתוח תוכנת הפיצוץ.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/9/2005 09:30 לינק ישיר 

אל תגזימו, זה עיתון פרטי וזכותם לעשות ככל שהם רוצים, מי שלא נוח לא שלא יפרסם שם, יש את יתד ומשפחה ועוד עיתונים.
אני רק תמהה מי יכסה להם את הנזק הכספי של הפרסומות, כי לפי מודעות הפרסומת של סלקום שכבר אזלו להם המכשירים מהמלאי והם צריכים להערך לביקוש האדיר אני מבין שהמצב ממש קשה ומעט מאוד עוברים. אז המודיע בעצם נהפכים להיות עיתון עם קהל מפרסם מצומצם.
אולי יעשו גמ"ח מירס לכל מי שרוצה לפרסם מספר, וישאילו לו טלפון לתקופה קצרה רק כדי לקבל שיחות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/9/2005 09:33 לינק ישיר 

הכול באתר:

http://masoret.hevre.co.il/hydepark/index.asp

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/9/2005 09:37 לינק ישיר 

צולניק

קבל את האמת ממי שאומרו.
ניכרים דברי אמת

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/9/2005 09:57 לינק ישיר 

האם אפשר להרחיב את הרעיון גם למספרי בזק - שיהיו קידומות מסוימות לאילו שמקבלים (לדוגמא) לא לדבר לשון הרע, ובמקרה ששוכחים ומדברים, הקו ינותק.

זה גם יצורף, כמובן, לתנאי קבלה לבית יעקב.....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/9/2005 10:24 לינק ישיר 

תוקן עקב טעות.

תוקן על ידי - בר_בי_רב - 27/09/2005 10:25:42

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/9/2005 10:32 לינק ישיר 

כל הכבוד ל"המודיע"

המודיע ממשיך ללכת, בדרכו של הראשון, שקפץ למי

ים סוף, נחשון בן עמינדב.

זה דרכו של "המודיע", מאז יום היווסדו.

באמת, כואב הלב, שאין עדיין, אפילו עיתון אחד ההולך

בדרכו.

אך, סוף האמת לנצח

ובסוף ילכו כל העיתונים, בעקבות המודיע. ויקויים

בנו הכתוב "ומלאה הארץ דעה את ה'"

תוקן על ידי - הוטל - 27/09/2005 10:30:58

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/9/2005 10:36 לינק ישיר 

אני לא כ"כ מבין איך איך יעשו את זה.
יש לכם מושג כמה מהמפרסמים בהמודיע-הן במודעות רגילות, והן במודעות לוח, אינם משתייכים למגזר החרדי? יחייבו גם אותם לפרסם מספר כשר?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/9/2005 10:40 לינק ישיר 

הוטל, מסכן, חי בדמיונות.

עברו כמעט 7 חודשים מאז התחילה המהומה ועדיין 90% לא עברו, מתי זה ישתנה ? שתי אחוז לשנה ב-45 שנים הקרובות ?
עוד שנה-שנתיים כל הטכנולוגיה הזאת כבר לא תהיה רלוונטית ויצטרכו לגייס עסקנים למלחמה במכוניות כשרות (ישלבו אינרנט ומערכת ניווט בכל רכב ידש כסטנדרט) וכנ"ל בטלפון ביתי וכו' וכו' .
ומה יהיה אחרי ה-1 לינואר כשמשרד התקשורת יכריח את כל החברות הסלולריות להיות בעלי קידומת קבועה וחסל סדר קומות-כשרות ?
זה לא עבד, וזה לא יעבוד.
אין תחליף לחינוך ואהבה לילדים.
כן, זה לא בושה לומר גם אצלנו, המון אהבה ואכפתיות גם לילד בן 5 וגם בן 17 .
ילד שאוהבים אותו מאוד לא יעשה שטויות כי אוהב את ההורים שלא בחזרה, [גלשתי. פשוט היה לי עכשיו מקרה כזה.]
ומי שלא נמצא בבית ובחיי ילדיו משאיר את זה לרב'ה בחידר ולילדי השכונה שלא יתפלא אם הילד ימצא לעצמו עיסוק בטכנולוגיה שאתה תתחיל לשמוע עליה בהמודיע רק אחרי שהוא כבר גמר להשתמש בה.

תוקן על ידי - צולניק - 27/09/2005 10:41:05

תוקן על ידי - צולניק - 27/09/2005 11:12:42

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/9/2005 10:44 לינק ישיר 

אני חושב שזו בושה מה שקורה כאן עד היום עוד היו תירוצים שהעסקה עם מירס לא מוצלחת לא כדאית המכשירים לא שוים עכשיו כשנחתמה העיסקה עם סלקום ופלפון לדעתי כל אחד שכותב פה בפורום נגד הוא פשוט ח צ ו ף ! ! ! כי הרי לא יתכן שאתם רבנים אדמורי"ם ראשי ישבות שכלכם בצר לכם רצים לבקש ברכות ולהוושע בישועות בשעת צרה כשהם נותנים הוראה שלא בדיוק מסתדרת לכם אז יש אלף ואחד תירוצים מה תענו לבניכם כשתבואו הביתה עם הוראה מרבכם ובניכם יענו לא מעונינים לא תוכלו לומר ידינו לא שפכה את הדם הזה אנא קחו זאת לתשומת לבכם מתחכמים חמודים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/9/2005 10:47 לינק ישיר 

קובי65,

לדעתי, חצוף דווקא מי שכותב בלי פסיקים ונקודות. אתה באמת חושב שאנחנו מסוגלים לקרוא טקסט כזה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/9/2005 10:51 לינק ישיר 

צולניק

כבר די הרבה זמן לא הייתי פה בפורום ושכחתי שדברים שאתה כותב אני לא קורא (אני מאמין שיש הרבה שלא קוראים את השטיות שלך).
ובטעות קראתי את דבריך ואתה באותה דעה שהיית בהתחלה כשלא עברו למירס עם אותם 90 % ואותם שגיונות בנושאים האחרים.
אל תדבר שטיות ותבדוק בציבור החרדי (חרדי, כן, אלו עם הפאות והזקן וכו') כמה שעברו למירס (וגם למסלולים הכשרים של סלקום ופלאפון) ותראה שאתה טועה בגדול.
אני מניח שאתה יודע את האמת או שפשוט אתה גר באיזור חילוני לגמרי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/9/2005 10:53 לינק ישיר 

ההבדל הבסיסי בין המודיע לעיתונים חרדים אחרים נובע מכך שהמודיע קיחים כל השנים צנזורה גם על הדקויות הרשומות במודעות מסחריות, ולא פרסם כל מודעה שהגיעה, או חתך ושינה אותה כהבנתו הרוחנית או הפוליטית לחצה לשליש ולרביע,

בעוד בעיתונים חרדים אחרים - כמעט ואין צנזורה על הדקויות בתכנן של מודעות מסחריות.

יש להניח שמהלך זה נובע גם מהנהגתו האישית של הרבי מגור שאינו עונה למקורביו בעלי המספר הסלולרי שלו - אם הוא אינו רואה שהם מתקשרים ממספר כשר.

סתירת זקנים = בנין,
ובנין נערים = סתירה!

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > השלב הבא: המודיע: פרסום מספר כשר בלבד
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 5 לדף הבא סך הכל 5 דפים.