בית פורומים ברסלב שלנו

הנני להמליץ...איש אומן:

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-28/4/2006 10:34 לינק ישיר 
הנני להמליץ...איש אומן:

בס"ד

לכבוד איש אומן

הנני להמליץ בשם הרוב הדומם, שלפחות תהיה התחייבות מוצהרת מההנהלת הפורום בכלל ומאיש אומן בפרט, שתסריט פושקינא לא יחזור על עצמו ולא יקרה כאן דבר שכזה שאחרי שאנ"ש משקיעים את מיטב זמנם, ומיטב ידיעתם, שלא יבוא מישהו וימחוק הכל במחי יד בתירוץ כזה או אחר.

ואני חושב שאחרי שיהיה כזה התחייבות פה לעיני קהל ועדה יש סיכוי להתאושש מהמכה של פושקינא, ואם הזמן לאט לאט הפורום ימריא לטובת כולנו.

בכל אופן שיהיה בהצלחה

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/4/2006 10:42 לינק ישיר 

ואליך פושקינא

אני לא מבין איך בכזו שערוריתיות מחקת את הפורום.

ועוד בשם ""הדת""
היה לך בעיה של לשה"ר תמחוק לשה"ר, היה לך בעיה עם פוליטקה לפלג שלך תמחוק את הפולטיקה המפריעה לך, היה לך בעיה של זמן, אוקיי תן התראה תן לאנ"ש להתארגן וצא לדרך חדשה, ותן לנו מה שעבדנו. מה זה המחיקה הפתאומית ללא רחמנות.
כאילו כל מה שכתבנו פה בחודשים האחרונים עבדנו אצלך פושקינא אשריך היקר, וכשפושקינא לא היה צריך ההעבודה הוא זרק את כל אלפי השעות שלנו לזבל , זה מה זה מזכיר דפוס פעולה ידוע, ואני מקווה שיתאושש הפושקי ויחזיר לנו החומר לכמה ימים, אחרת יהיה לו הרבה עבודה באיזור יום כיפור שכידוע אינו מכפר על עבירות שבין אדם לחבירו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/4/2006 12:31 לינק ישיר 

למה לא להתחדש ולהתחיל מההתחלה כמו ברסלבר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/4/2006 17:56 לינק ישיר 

אין בעיה להתחיל מחדש

אבל אולי גם לך לא יהיה בעיה להתחייב על אי מחיקת הפורום כמו פושקינא???????????????????????????????....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/4/2006 13:34 לינק ישיר 

ברסלברים כן, אך לא בניו של סיזיפוס אנחנו, וחפצים כולנו בתיקון של ממש

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > ברסלב שלנו > הנני להמליץ...איש אומן:
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר