בית פורומים בחדרי חרדים

עזרה דחופה ? אני מוזמן לחקירה

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-28/6/2006 22:53 לינק ישיר 
עזרה דחופה ? אני מוזמן לחקירה

הטלפון מתקשר בבית, אשתי עונה, שלום האם הגעתי למשפחה ........ אשתי ענתה נכון מאוד, האם איפשר אם מר....... לא כי הוא לא בבית , איפש לקבל את הנייד שלו, אשתי סליחה אם מי אני מדברת קודם, מהמשטרה, אשתי מהמשטרה? כן מהמשטרה מהחקירות אני מבקש להזמין את בעלך שיגיע כבר למחרת בבוקר לתחנת המשטרה בירושלים תחנת.... ליחידה.....ולהתייצב אצל החוקר ...... אשתי שאלה למה מה קרה, ענה כי אני לא יכול להגיד לך שום אינפרומציה בטלפון, אשתי שאלה למה אני צריכה להאמין לך שזה מהחקירות עולי אתה עובד עלי , אז ענה בבקשה קח את הטלפון הפנימי של החקירות או פלפון הפרטי של החוקר ושבעלך יתקשר עלי, אז אשתי אמרה לו אני לא יכול לתת לך את המספר נייד הפרטי שלו רק אני יתקשר ואני ימסור לו את כל הפרטים, השיחה הסתיימה בין אשתי לחוקר, אשתי ישר בהיסטריה התקשרה עלי, וסיפרה לי את כל השיחה, ואשתי שואלת אותי האם קרה משהו שאני לא רוצה לספר לך, אמרתי לא, לא מה שידוע לי, ישר הרמתי טלפון לחוקר וזה הכן החוקר בעצמו, ומבקש להתייצה כבר למחרת בשעה 8.30 בבוקר לתחנה והוא לא יכול לפרט בטלפון על מה,אז עניתי לא שאני לא יכול להגיע מחר כי יש לי לו"ז על דברים אחרים לגמרי אז החוקר עונה לי אם לא תגיע מחר אז אני מודיע לך שאני ישלח לעצור אותך בבית כי מדובר בחקירה מאוד דחופה, ואני פשוט בלחץ, ואני לא יכול ללכת לישון , פשוט מהפחד והמחשבה מה עשיתי כבר אני לא יכול על קצה חוט למה ,
בבקשה אם מישהו יכול לעזור לי בזה להתייעץ אם מישהו לפני שאני הולך או איזה עסקן ציבורי או עו"ד כי אני ממש לא רגוע ולא יכול לאכול
תזכו למצוות

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/6/2006 22:59 לינק ישיר 

קודם כל תרגע הכל בסדר.
אם הזמינו אותך לחקירה כנראה שזה לצורך גבית עדות.
אם היית נאשם במשהוא חמור, היו באים אליך הביתה ולוקחים אותך לחקירה.
בכל אופן זכותך להתעקש ולדעת על מה החקירה ולא לענות לשום שאלה בלי להתיעץ עם עו"ד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/6/2006 23:01 לינק ישיר 

א, ברור שאסור לך להתייצב לפני התייעצות עם מומחה, עדיף עו"ד.

ב, למיטב זכרוני בשבוע שעבר קראתי על דובר גוש קטיף לשעבר ושם היה כתוב שבלי זימון רשמי אי אפשר לחייב אותך להגיע רק בהזמנה טלפונית.

ולעצור אותך אפשר רק בהוראת בית משפט.

אם היית יכול להשיג את דובר גוש קטיף או את בן גביר הם הכי טוב יכלו לייעץ לך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/6/2006 23:06 לינק ישיר 

בדיוק כמו שאמר השייח, אם באמת העניין היה מדובר בך אז היו באים אליך חוקרים עם צו מעצר ולוקחים אותך..... כאן קרוב לוודאי שמדובר על מתן עדות כל שהיא.
הכלל החשוב לא להתרגש, אבל הייתי מעדיף שתתקשר לעורך דין ותאמר לו איך לנהוג, במידה ותראה שעניין החקירה/עדות עלול להפליל אותך אתה זכאי לא לענות עד שתקבל יעוץ והדרכה מעורך דין. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/6/2006 23:11 לינק ישיר 

לי זה קרה לפני 10 שנים , בסוף קניתי באותה תקופה רכב מסוג מסויים וחשדו שמי שמכר לי חבר בכנופיה שמזייפת רכבים לקחו את הרכב לבדיקה כשבוע ובסוף החזירו אבל בהחלט מלחיץ

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/6/2006 23:12 לינק ישיר 

צור איתי קשר באישי אתן לך יעוץ מקצועי (אני עו"ד) בכל אופן אל תתיצב מחר בבוקר

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/6/2006 23:17 לינק ישיר 

פשוט אל תתיחס לזה כיון שכל עוד לא שלחו לך זימון בכתב אז מבחינת החוק לא זימנו אותך
בבוקר לך לעו"ד ותתיעץ איתו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/6/2006 23:19 לינק ישיר 

אל תתייצב ולא בטיח, בחסד השם עליך שאשתך ענתה ושבאת לשאול קודם.

אם כבר!!!!!!!!!!!! אתה תגיע כשהם לא יחכו לך וכשלא יהיה להם זמן לבקש ממך להישאר במעצר עד למחרת הבוקר.[ תלוי באיזו תחנה מדובר ]

תן להם לחפש אותך...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/6/2006 23:19 לינק ישיר 

זה היית אתה שהיכת את המיסיונרים במאה שערים ליד בית כנסת סתרופקוב? חבוב הכל צולם ועדיף שתודה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/6/2006 23:20 לינק ישיר 

כנראה הזמינו אותך לקורס בשפה העיברית

וכעת ברצינות

אם אתה דרוש להם לחקירה שיתאמצו ויגישו הזמנה בכתב
  כל עוד לא הוזמנת בכתב אתה לא חייב ללכת

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/6/2006 23:21 לינק ישיר 

גם לדעתי זה לה משהו רציני במיוחד, כיון שאם כן היו מגיעים אליך מבלי לחפש אותך או להודיע לך קודם, כמובן
בכל מקרה אני הייתי מציע לך לא להתחכם וכן ללכת, כדי לדעת במה מדובר, אם שואלים אותך שאלות שאתה מסתפק בהשלכת התשובה או שתשתוק, או שתגיד לא זוכר.
לי היה מקרה שהייתי עד לתאונת דרכים קטלנית, והוזמנתי לעדות (יותר נכון הבוחן הגיע אלי למקום העבודה) והסתבר לי לאחר מכן שבעדות האמיתית שאני נתתי (שסתרה לחלוטין את דברי הנהג הפוגע) הוצאתי אותו לגמרי מאשמת הריגה !!!!!!!!!!, הוא פשוט שיקר באומרו שהנהג הנפגע ביקש סליחה והתנצל על כך שעשה עבירת תנועה וגרם לתאונה, והאמת הייתה שהנהג לא דיבר כמובן מילה אחת הוא נהרג במקום מפגיעות פנימיות, והיות שהמשפחה התנגדה לנתיחה, ומשום שהנהג הנפגע היה חולה לב הגיעו למסקנה שהוא נהרג מהתקף לב בזמן התאונה ולא מהמכה עצמה שכנראה לא היה בה כדי למות ממנה..

בהצלחה לך, ותרגע בטח לא מאשימים אותך שהלבנת כמה מיליונים ביחד עם גיידמק

לילה טוב

תוקן על ידי - בן_יצחק - 28/06/2006 23:27:05

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/6/2006 23:24 לינק ישיר 

מתוך נסיון אל תתייצב ללא זימון רשמי או לחלופין אינפורמציה במה הענין מדובר

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/6/2006 23:36 לינק ישיר 

לדעתי מדובר בחקירה באזהרה ולא במתן עדות.
כשמדובר במתן עדות הרי שהחוקר ידידותי ומתאם איתך זמן ולא מאיים שנבוא לקחת בכוח

תנסה להיזכר מה זה יכול להיות
ואל תשכח תפילין ואוכל כשר

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/6/2006 23:39 לינק ישיר 

אם אמרת לחוקר שאתה מגיע מחר, אז אל תבוא זה לא דרך, תתקשר אליו בבוקר, ותגיד לו שאינך יכול להתייצב לחקירה, והוא כמובן ישאל אותך למה? ואז תגיד לו שאתה רוצה לבוא עם העו"ד שלך, והוא ייעץ לך לקבל קודם הזמנה כתובה כנדרש לפי החוק.

בזה תרוויח כמה דברים.

א. ברגע שאתה מדבר שיש לך עו"ד, הם יודעים שיש לך עמדת כח מסוימת.
ב. בהזמנה בכתב, העו"ד יכול לדרוש לדעת על מה החקירה.
ג. זמן, וזמן זה דבר חשוב מאד בהרבה סיטואציות.

ככה ייעץ לי איזה חכם אחד, שלא פעם ולא פעמיים הוזמן לחקירות...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/6/2006 23:50 לינק ישיר 

חוות דעת מקצועית (עו"ד)

א.אם ידוע לך מה סיבת זימונך לחקירה אל תלך בשום פנים הם יחפשו אותך על הצד הטוב
  ביום ראשון עד אז יש לך זמן להתיעץ אם עו"ד
ב.אם לא ידוע לך מה סיבת זימונך תתיצב מחר בבוקר רק תזכור תהיה נחוש בדעתך שאתה נקי
   הם חכמים הם עובדים בצורה פסיכולוגית ואם הם מחפשים את ההודאה שלך הם יקבלו אותו
ג.אם אם רוצים לחקור אותך ולגבות ממך עדות על מישהו דע לך שהעדות שלך (פרוטוקול) תצורף
  לכתב תביעה כלפי הנאשם והוא ידע מזה ואתה חייב להעיד נגדו
ד.אל תאמין לאף שוטר נחמד שרוצה לעזור לך זה חלק מהעבודה
ה.אם אתה מגיע לשם וחושש ליפול בחקירה אתה זאכי לשמור על זכות השתיקה
ו.הם יכולים להעריך את מעצרך עד 24 סתם תהיה מוכן נפשית(זה לא נעים שם)

זכור: אם אתה יודע שאתה אשם תמיד לשתוק תחסוך לעצמיך הרבה צרות אם תדבר לא תוכל לתקן

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/6/2006 00:04 לינק ישיר 

כמה הערות:
א. שוטר יכול גם יכול לעצור אדם עד 24 שעות בלי שום אישור של שופט. כמובן שאמורה להיות סיבה הגיונית למעצר הזה ולא התנכלות לשמה.

ב. זכות השתיקה אינה פתרון קסם לכל מצב. היא עלולה להצטרף לראיות נוספות ולחזק את דעתו של השופט שיש לחשוד מה להסתיר.

ג. הכי חשוב הוא להתייעץ עם עו"ד שמבין בתחום (לא מומחה לדיני חברות), וחבל לקבל עצות כלליות באינטרנט.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > עזרה דחופה ? אני מוזמן לחקירה
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.