בית פורומים בחדרי חרדים

חשיפה - פסק מכריע של ר' ניסים קרליץ במחוזות זק"א

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-17/7/2006 16:41 לינק ישיר 
חשיפה - פסק מכריע של ר' ניסים קרליץ במחוזות זק"א

מאז נכנס ר' דוד זילברשלג לנהל את זק"א מחוז ירושלים נעשה ניסיון להשתלט על מחוזות זק"א האחרים ולהכריח אותם להיסגר או להוריד את השם זק"א
כחלק מהמגמה הוצג פס"ד של ר"נ קרליץ על פיו כל סניפי זק"א חייבים להתאחד תחת מטריה אחת
ראשי סניפי זק"א מאזור המרכז שפנו לבי"ד לברר את העניין קיבלו הבהרה בצורת פסק שאם ברצונם להתאחד...עליהם לעשות זאת תחת הסניף המרכזי שאינו אלא - זק"א מחוז ת"א בראשות ר' חיים נוגלבלט.
כעת קרסה כל האג'נדה בגללה נכנס זילברשלג והוא אינו אלא מנהל עוד סניף של זק"א (מבלי לפגוע בכבודו של סניף ירושלים שהוא סניף מרכזי ביותר באזור ירושלים בלבד).
כמו כן פסק הבי"ד שכל סניף מחוץ לאזור המרכז יכול לפעול באופן עצמאי ואין לאף אחד בעלות על השם זק"א.*:

בימים אלו אף עומד להגיש עו"ד משה אוסדישר בשם זק"א ת"א ובשם ילדים של החים – זק"א ישראל ובשם ידידי זק"א איתור חילוץ והצלה לבית המשפט תביעה כנגד זק"א ירושלים  על 10 מליון ₪ שנאספו מכספי תרומות על שמם וגבם.*:namespace prefix = o />

*:*:namespace prefix = v />

תוקן על ידי - הולך_בתלם - 17/07/2006 16:44:25

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/7/2006 17:34 לינק ישיר 

. תוקן על ידי - הולך_בתלם - 17/07/2006 17:36:28

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/7/2006 17:38 לינק ישיר 

לפני כמה רגעים הגיעו לידי מספר מסמכים בנושא זק"א בכלל וזק"א ת"א בפרט.
במסמכים מככבים חלק מהשמות שהוזכרו באשכול זה.
אני חושש שחלק מהטיפוסים יעדיף לברוח מחוץ לעיר עד יעבור זעם, כי מה שנאמר בהם לא ממש מחמיא להם.

אני ממתין לתיקון הסורק שלי, ואז אעלה אותם לעיונכם

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/7/2006 18:11 לינק ישיר 

הולך_בתלם,
באמת מעניין, אתה יכול להעלות לכאן סריקה של הדבר?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/7/2006 19:18 לינק ישיר 

תוקן על ידי - הולך_בתלם - 17/07/2006 20:08:44

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > חשיפה - פסק מכריע של ר' ניסים קרליץ במחוזות זק"א
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר