בית פורומים בחדרי חרדים אלעד

*** ספסרי הילדות על הכוונת ***

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-12/9/2006 23:37 לינק ישיר 
*** ספסרי הילדות על הכוונת ***

* עבור הוריהן של עשרים ושבע הילדות האומללות  והבוכיות שיושבות בביתם לאחר שלא עברו את 'מבחן הסלקציה' הקפדני של הגב' וינברג, כלו כל הקיצין *

* "האחראית בפועל על ספסור בחינוך הילדות ובסיווגן ל"שחורות" ו"לבנות", מוקעת אל עמוד הקלון במכתב דחוף שנשלח על ידי בא כוח ההורים לשרת החינוך, למנכ"ל המשרד, לראש המועצה ולמנהל מחלקת חינוך. *

* הורי הילדות "המצורעות" משיבים מלחמה שערה *

"סבורני כי במצב הנוכחי, בו 'מבחן התוצאה' מצביע בכיוון של גזענות לשמה, לפיו, כל הילדות שלא התקבלו מוצאן הוא מבני עדות המזרח, הרי שבמצב של פגיעה בשוויון ובכבוד האדם, אין מקום למנהלת כזו לשאת בתפקיד ניהולי של מוסד ציבורי תחת פיקוחו של משרד החינוך והמתוקצב ע"י המדינה. אציין כי מדובר אף בעבירות פליליות של ממש - אשר קובעים ענישה של מאסר בפועל". כותב עורך הדין פיני בסיס, בשם הורי התלמידות "המצורעות".

במכתב משתלח שמערב בין טענות ענייניות לחצאי הפחדות, מתבקשים שרת החינוך ומנכ"ל משרדה לעשות שימוש בסמכותם ולהתערב בהפקרות ובגזענות בבית ספר בית יעקב באלעד - ולהורות על הפסקת תיקצוב המוסד או הוצאת צו סגירה, בהתאם לחוק ולפסיקת בתי המשפט.

בסיס, אף אינו מסתפק בכך ותוך שהוא יוצא חוצץ כנגד אי קבלתם של הבנות "המצורעות", ללא פירוט הקריטריונים שבעטיים לא נתקבלו, הוא מציין כבדרך אגב את ה"חגיגה המשפחתית" שחתניה מאיר לוריא, ציפורה וינברג ובעלה, עושים יד אחת ומספסרים בילדות רכות על רקע מוצאן העדתי.

"על פי בדיקות משפטיות שערכנו", כותב בסיס, "אנו סבורים, כי אף על מנכ"ל החינוך העצמאי - הרב מאיר לוריא, לעזוב לאלתר את תפקידו, ללא התערבות בג"צ.

בנוסף, מציין בסיס כי בכוונתו "להעמיד את מרשיו על זכותם להגשת תביעת נזיקין כנגד העירייה, משרד החינוך והחינוך העצמאי, ואף תביעה אישית כנגד הגב' וינברג והרב לוריא".

במועצה המקומית, קיבלו בקורת רוח רבה את מכתבו של עורך הדין. גורם בכיר במועצה שביקש להישאר בעילום שמו וחופשתו, הגיב שלא לייחוס, כי הגיע הזמן להסיר את הכפפות ולדבר עם 'מרת הסלקציות' בשפתה שלה.

על השאלה מדוע נאלצים ההורים משלמי המיסים להיזדקק לשירותי עורך-דין, בה בשעה שראש המועצה האמור לטפל בעניינם, נעלם מהאופק וגזר על עצמו חופשה ארוכת טווח, ובכך הפר בעליל את הבטחתו ברדיו 'קול חי' לפני כשבוע כי לא ינוח ולא ישקוט, עד למציאת פתרון למצוקת הילדות, התקשו להשיב העובדים שנותרו בבניין המועצה...

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/9/2006 00:53 לינק ישיר 

מה נסגר בסוף?
ואם זה לא יעזור מה הם יעשו?
ימשיכו להשאיר בבית?
 זה לא פיתרון
השאלה היא אם היא יכולה לפתוח עוד כיתה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/9/2006 01:15 לינק ישיר 

ככל הנראה תפתח בשבוע הקרוב כיתה נוספת בבית יעקב.

בגדול וינברג נכנעה. כרגע מתנהל מו"מ על תנאי הסכם הכניעה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/9/2006 08:42 לינק ישיר 

הודעה שקיבלתי בתיבה האישית:
כנראה גם במועצה יד אחת לא יודעת מה היד השניה עושה.
לא תפתח כיתה נוספת, אם יפתח זה ב"ס נוסף לספרדים בני תורה, למרות שההורים מתנגדים בתוקף ואף הגישו תביעה,אבל היות והם לא מנוסים כמו הרב לוריא הם יפסידו בגדול.

החינוך העצמאי ערוך טוב טוב לתלונה בדמות כמה בודדות אשכנזיות שמשמשות להם בנות ערובה לבג"ץ שיכול לקחת גם עד כחודש +,(שבו יכיחו שגם אשכנזיות בחוץ, ולא רק ספרדיות) ועד אז...נקווה שהמשפחות ישרדו איכשהו...

(תגובתי: היה נסיון כזה, אבל נכון לעכשיו הוא ירד מהפרק וכנראה לא יתממש עקב התנגדות הס"בתים)
תוקן על ידי - עובד_מועצה - 15/09/2006 9:24:14 לא לא לא תנתקו אותי לא תנתקו אותי כל כך מהר...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/9/2006 09:32 לינק ישיר 

ועוד מילה וכתבתי את זה גם לבחורצ'יק ששלח לי את ההודעה באישי.

מי שהוביל את המהלך הכושל של פתיחת בית-ספר נוסף היה הרב גרוסמן ומי שהתנגדו לזה בכל תוקף היו ראשי קהילת הסב"תים שלא הסכימו לתת יד לפתיחת בית ספר של סוג ב' בלי אישורים ובלי תקנים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/9/2006 09:38 לינק ישיר 

אני לא מבין על מה המהומה. (פולישער, קבל את התיקון)

מוסדות "פרי תואר" שהוא לבני אברכים ספרדים בלבד פתחו השנה בית ספר לבנות ובו התקבלו רק משפחות בני אברכים מהאליטה הספרדית בלבד. מתוך 85 נרשמים לכיתה א' התקבלו רק 28 בנות.

מי שאכן נמנה על ציבור בני האברכים יש לו מקום מכובד.

תוקן על ידי - פופולרי - 15/09/2006 9:40:28 תוקן על ידי - פופולרי - 15/09/2006 9:57:51 יוני

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/9/2006 09:41 לינק ישיר 

מאומה אין, מהומה דוקא כן...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/9/2006 09:50 לינק ישיר 

פוילי...

לא הבנת, הוא התכוון, שיש מהומה על לא מאומה,ודוק.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/9/2006 10:05 לינק ישיר 

ושלא יהיו כאן אי הבנות.

כל ה"פרי תואר" הזה צריך למחוק אותו, המושג הזה תלמוד תורה ובית ספר לבנות רק לבני אברכים נראה לי פסול לא פחות כפי שפסול לדחות בנות ספרדיות מבית הספר בית יעקב.

כל סלקציה פסולה. יוני

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/9/2006 10:21 לינק ישיר 

פופולרי,

לא נסחפת? לסגור את פרי תואר? לסגור??

סלקציה מינימאלית חייב שתהיה. לא כל סלקציה היא פסולה.

תהיה מוכן שבנך ילמד עם בן של עבריין צמרת? עם חילוני? או בא נהיה קיצוניים יותר (רק בשביל להמחיש שלכל אדם יש את הגבולות שלו): עם ערבי?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/9/2006 11:54 לינק ישיר 

מרנן.
 מה נסגר איתך?
אתה כותב על משהו כואב, ובתוך זה אתה חייב לשלם מס שפתיים למישהו ולהסתייג כביכול ?
אחרת אני לא מבין את השורה הבאה שמופיעה בתוך הכתבה שלך:
במכתב משתלח שמערב בין טענות ענייניות לחצאי הפחדות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/9/2006 12:34 לינק ישיר 

מי יודע מה נסגר בסוף?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/9/2006 12:36 לינק ישיר 

את לא עוקבת. נו נו נו http://hydepark.hevre.co.il/topic.asp?topic_id=2041878

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/9/2006 12:40 לינק ישיר 

אין לי כח לקרוא את כל זה רציתי שמשהו יגיד לי בקצרה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/9/2006 12:41 לינק ישיר 

למרות שהוא כותב יוצא מין הכלל
אבל ערב חג כאילו...........
אין זמןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/9/2006 12:42 לינק ישיר 

"חפשי"... שיהיה בהצלחה.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים אלעד > *** ספסרי הילדות על הכוונת ***
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 5 לדף הבא סך הכל 5 דפים.