בית פורומים בחדרי חרדים

איך מידעים את ההורים שאני מעונינת בשידוך בחור לא חסידי?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-31/1/2007 17:46 לינק ישיר 

אנחנו משפחה חרדית מבני ברק, משפחה חסידית חשובה ומוכרת. אחיותיי נישאו כולן לבחורים חסידים כמונו אבל אני חושבת שיותר מתאים לי בחור ליטאי. אני חוששת שהורי יקבלו את זה מאד קשה, לא יודעת מה עושים

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/1/2007 17:52 לינק ישיר 

לפני שאת מיידעת את ההורים כדאי שתכיני דירה 3 חדרים רצוי באיזור המרכז...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/1/2007 17:53 לינק ישיר 

יש לי הצעה מעניינת.

תגידי להם שאת מעוניינת בבחור חילוני.... הם יזדעזעו מאד, ולאחר יום יומיים תגידי שאת מוכנה להתפשר לבחור חרדי אך ליטאי.

לדעתי הם יקבלו זאת בשמחה.

נ.ב. אין לי כל כוונה לפגוע במאן דהו חלילה ולא להשוות כמובן. הדברים נאמרו ברגע של בדיחות הדעת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/1/2007 17:55 לינק ישיר 

זה בסדר הרי ההורים שלך שנותנים לך לגלוש ברשת הממוחשבת מוכנים נפשית להרבה יותר גרוע

איך יש לבחורה גישה לאינטרנט?????????

שומו שמיים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/1/2007 17:58 לינק ישיר 

כמדומני שאין מה להוסיף על הדברים שכתבו אקלר וגרעפס

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/1/2007 18:07 לינק ישיר 

isratal כתב:
כמדומני שאין מה להוסיף על הדברים שכתבו אקלר וגרעפס

סימום לא בא בחשבון..?

פשוט תגידי להם...

אם את מפחדת להגיד להם זה משהו אחר...
כנ"ל אם לא נעים לך...

בכל מקרה אם זה מה שאת באמת רוצה...
ויש לך הורים שלא הולכים עם ראש בקיר....הם יבינו את זה...
אם את לא תגידי להם...את תתחילי לדחות הצעה אחרי הצעה ואת סתם תזדקני לך ורק אז תאזרי אומץ לגלות להם...אבל אז כבר יהיה יותר קשה...

בקיצור כדאי להגיד להם..אלא אם כן את מאד צעירה, ואז יש לך קצת זמן לחשוב על זה.

או שתקחי בחור חסידי לייט. יש היום בשוק מגוון הצעות כאלו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/1/2007 18:13 לינק ישיר 

לי ידוע אישית על מספר לא מבוטל של בחורים מעולים מבית חסידי הלומדים בישיבות ליטאיות, כך אפשר להנות מכל העולמות.

SHAPIRA

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/1/2007 18:16 לינק ישיר 

למה שלא תדברי איתם ישירות, לכל ילד יש את אחד ההורים שאיתו הוא יכול יותר לדבר בחופשיות, ולומר להם מה שאת רוצה, או כמו שכתב דוד הדתי יש בחורים מישיבות חסידיות אבל לייט...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/1/2007 18:16 לינק ישיר 

מה?  יכול להיות שההורים לא ירצו את טובתך? אם זו ברורה לך ואין כל סימן בשו"ע שאוסר עליך ולא אחד מגדולי רבותינו שיאסור להתחתן עם יהודי כשר בתו"מ - מה הבעייה, הרי את תצטרכי לחיות איתו לא - אני מקוה - הם?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/1/2007 18:20 לינק ישיר 

בזמנו דיברתי עם בחור שהיה לו בדיוק אותו בעיה כמוך. והצעתי לו שיתאר לעצמו שהוריו שאלו אותו איזה סוג שידוך הוא רוצה, ואזי יענה להם בדיוק מה שהוא רוצה...

נכון שזה טיפה קשה, אני חושב שכדאי לעשות את זה היום ולא מחר! כי מחר תדחי את זה למחרתיים, וכן הלאה. אינני חושב שיש הרבה מה לפחד. כי סופסוף זה הבחירה שלך, ואת הולכת לחיות איתו עד 120 ולא הורייך! אף אחד לא מתחתן עם הוריו. ולכל אחד יש את זכות הבחירה שלו!

מקווה שזה יעזור לך, אם לא, אז למישהו אחר.
בהצלחה

*** לא הכל זה סוד בחיים  ***

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/1/2007 19:03 לינק ישיר 

מה רע בבחור חסידי, לא הבנתי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/1/2007 19:05 לינק ישיר 

אני חושב שאת קודם כל צריכה ללבן את הרצון שלך להינשא עם בחור ליטאי, עם ליטאי (עדיף רב או מישהו מבוגר אך עם ראש פתוח).
כי לפעמים מה שמרתיע בבחור חסידי נמצא גם אצל הליטאי אבל לא רואים את זה מבחוץ, ואז תגלי שלא פתרת את הבעיה, וגם הפכת לכבשה השחורה, ולכן יתכן שעדיף בחור חסידי פתוח יותר כמו שהציעו לפניי.
את גם צריכה לבדוק האם את מתאימה לבית ליטאי, היות וקשה לשנות הרגלים, ובית ליטאי מנוהל באופן שונה מבית חסידי, יתכן ולא תצליחי להסתגל לשינוי, ואז תצטרכי להכריח את עצמך להתרגל לשינוי ותרגישי מופסדת כל החיים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/1/2007 19:37 לינק ישיר 

עמיתיי הכותבים לעיל, כתבו ונתנו הדרכה נאותה, זה בכה וזה בכה, איש איש ודרכו והלך מחשבתו.

אינני נכנס לעצם העניין, עד כמה הינך שלימה אם הצעד ועד כמה בכלל את מכירה את אותו מגזר שנראה לך הרבה יותר טוב, מה עוד שבדרך כלל הדשא של השני נראה יותר ירוק ...כידוע.

מה שכן חשוב לי להדגיש, שתזכרי שאת אחראית אלצמך ואם הינך שלימה אם המעשה הזה, אל תהססי ואל תפחדי, כי בכל מקרה שידוך מכפייה זהו איום גרעיני לחיים תקינים.

זכרי את אשר אמר הפילוסוף פרויד, "האדם הוא קברניט נשמתו". רק את אחראית למהלכי חייך ואף אם זה גובל במשבר קצר עם ההורים, בכל זאת אל תימנעי מזה, אם את בטוחה בעצמך.

זכרי תמיד:את ה"בוס" ואת היא זו שהולכת לחלוק חיים עם בן זוגך ולא איש מלבדך.

כולי תקווה שיהיה לך הצלחה מרובה בכל אשר תפני.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/1/2007 19:39 לינק ישיר 

mats

1. את/אתה מופיע בפרופיל כזכר

2. תמיד תוכלי לחפש בחור חסידי שמעונין דוקא בבחורה ליטאית..........

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/1/2007 20:26 לינק ישיר 

בכרטיס שלך את מוגדרת כזכר, אז איך זה מסתדר?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/1/2007 20:36 לינק ישיר 

את יכולה לתת להם לינק לכאן.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > איך מידעים את ההורים שאני מעונינת בשידוך בחור לא חסידי?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 לדף הבא סך הכל 4 דפים.