בית פורומים בחדרי חרדים אלעד

*** בעל הבית השתגע ***

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-12/3/2007 16:33 לינק ישיר 
*** בעל הבית השתגע ***

* בעל הבית האמיתי במועצה – הגזבר אמנון מקסימוב, שבר בסופה"ש האחרון את הכלים ואת המנעולים *

* מנהל מחלקת חינוך נשלף מלשכתו על ידי מאבטחים - במסגרת מאבק ייצרי מתמשך, בסאגה שכולה 'אהבת אמנון' ו'שנאת מרדכי' *

* בהעדר מוראה של ראשות, איש את רעהו חיים בלעו *

ה"ראש הקטן" של עבודה בשעות הפעילות הרשמית בלבד, קיבל בשבוע שעבר גושפנקא רשמית כשמלשכתו (המשופצת ומאובזרת כדבעי, חסל סדר קיצוצים), של הגזבר יצאה הוראה חד משמעית האוסרת על העובדים לשהות בבניין המועצה מעבר לשעות העבודה.

ההוראה, לא הגיעה כנראה למתחם המועצה הישן שבכניסה לעיר ומנהל מחלקת חינוך מרדכי ממליה, ירד כדרכו מידי ערב ללשכתו, על מנת "להשלים פערים".

תוך דקות ספורות הקישו מאבטחים על דלת הלשכה. "אתה מתבקש לפנות מיידית את המבנה" ניתנה ההוראה, היישר מלשכתו  של  אמנון מקסימוב – אהובו של ממליה.

ממליה החוויר והאדים חלופות, ונאלץ לצאת מבויש מחדרו כאחרון הגנבים. מקסימוב, מצידה השני של העיר, חגג כראשון הנקמנים.

בתקופה האחרונה התדרדרו יחסיהם של השניים - הידועים באהבתם – לשפל חסר תקדים. מקסימוב – בעל הבית האמיתי במועצה – סימן את היעד, ואת החיצים המורעלים הוא יורה היישר לליבה של המטרה.

ממליה, טוענים בסביבתו של מקסימוב, מיהר להתקשר ולהתלונן באוזני ראש המועצה, שהתחמק מאחריות. "צביקה זקוק לאמנון כפי שלא היה זקוק לו מעולם. בלעדיו, לא יעמוד לו רווח והצלה ממקום אחר, יעיד החוזה בן 320,000 השקלים הממתין בימים אלו לאישורו של הגזבר, ויעידו המינויים הטעונים כולם את ברכתו. כך שממליה – "עם כל הצער שבדבר" -  נלחם בקרב אבוד מראש". דבר מקורבי הגזבר.

לעובדים במועצה עמם שוחחנו, טענות קשות על גזבר המנצל את סמכותו לחיסול חשבונות אישיים, דבר שבא לידי ביטוי, בין השאר, במלחמתו הקטנונית ביו"ר ועד העובדים. "האיש מקצועי אך חסר רמה, והתנהגותו הקטנונית מורידה את המועצה כולה לדיוטוא התחתונה", טוענים בכירים במועצה.

בסביבתו של מקסימוב לעומת זאת, נשמעות טענות קשות על הדלפות וחוסר לויאליות למערכת ולבוס (=אמנון, למי שפקפק). "אם נותיר את המלאכה בידיו הרועדות של ראש המועצה, תשרור במועצה בוקה ומבולקה", מסבירים המקורבים.

כמו בסיפור הת"נכי, גם במחזה האלעדי סופו הרע של "מעשה אמנון", ידוע מראש.

מחופשתה - אותה הרוויחה כתוצאה מהליכה "בין הניצים" (וד"ל), מנסה מן הסתם הפסיכולוגית העירונית לפענח את פשר השנאה בין שני האישים. עם כל השכלתה – ספק אם אף היא מבינה שנאה זו על מה ולמה.

מי ייצא בסופו של מחזה וידו על העליונה? ימים יגידו. על דבר אחד איש לא חולק, מדובר בהצגה הטובה בכפר, אלא שאת  מחיר הברדק משלמים אנחנו, התושבים, צרכני השירותים העירוניים.

במועצה מתוקנת, היה בעל הבית מזמן את הצדדים הניצים, דופק על השולחן, ועושה סדר. אך באלעד הצביקאית כמו באלעד. בהעדר יד מכוונת, ובהעדר מוראה של ראשות, איש את רעהו חיים בלעו.

תוקן על ידי מרנן_ורבנן ב- 12/03/2007 17:41:02

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2007 17:08 לינק ישיר 

מרנן, גדול כתמיד.

כבר תקופה ארוכה שאני מתאפק לא לפתוח את הפה על מה שהולך במסדרונות המועצה. אני גם יודע שאת חלק מהדברים הסתרת מתוך כבוד למקורות שלך, אבל הגיע הזמן לומר את זה בקול צלול וברור: בעל הבית השתגע.

צביקה כהן מתנהג בתקופה האחרונה כמו ג'וק מסומם. מתרוצץ ויורה לכל הכיוונים, ופוגע באנשים שהכי קרובים אליו. אין לי הסבר הגיוני ותאמין לי שנתתי 'פור' רציני וניסיתי להבין, אבל זה עובר כל גבול.

האווירה במועצה כל כך עכורה, שלא תמצא כמעט עובד אחד שיש לו מילים טובות להגיד על הבוסים. אני רואה ושומע כל יום דברים אחרים ובכל פעם מופתע מחדש. צביקה לוקח את כל העצות הגרועות שהוא שומע ובורר מתוכן את הגרועות ביותר. פשוט לא ייאמן.

בשבועיים האחרונים למשל, הוא התחיל להתנהג כמו מאפיונר. כל מי שכותב ביקורת על המועצה, הוא מנסה להזיק לו או לקרובים אליו. מילא, אם הוא היה עושה את זה בחוכמה, עוד היה לי מינימום כבוד לבנאדם, אבל הוא עושה את זה כל כך גרוע, שזה יחזור אליו כבומרנג.

הנה דוגמא מהשבוע החולף: אדם שגר בבני ברק ישב בסעודת פורים אצל חמיו, ובאותה סעודה נכח גם אחד האברכים האלעדיים שעוסקים בבני הנוער. האברך השיח לפי תומו וסיפר את הסיפור על שולחן הסנוקר שהמועצה הבטיחה, סיפור שפירסמתי בעיתון השבוע.
על פי החוק החדש, כל תגובות המועצה חייבות לעבור דרך מר שמעון מועלם (שיש לציין שהוא מקצוען, רהוט, לא מתחמק וכו', באמת איש מתאים). בגלל שאני חבר של ממליה, התקשרתי אליו והודעתי לו שאני הולך לפרסם, סתם שיידע ולא יופתע לקרוא על זה בעיתון (בני הנוער והטיפול בהם נמצאים תחת אחריות מחלקת החינוך).

בכל סוף השבוע האחרון ניסה ממליה בעקבות החברות בינינו להוריד את הכתבה. הבהרתי לו בצורה ברורה שאין קשר בין ההיכרות שלנו לבין ביקורת שצריכה להישמע כשהיא קיימת. כמעט הסתכסכנו על הקטע הזה (והידידות בינינו חשובה לי מאוד).

בצר לו, ניסה ממליה להוכיח לי שהאברכים שהתלוננו טועים. אמרתי לו שלא רק שהם לא טועים, אלא שפרשה גרועה יותר הקשורה לבני הנוער עוד תתפרסם בע"ה כשאני אסיים לסגור את הקצוות ולקבל את כל ההוכחות. לא דיברנו יומיים בגלל זה אבל לבסוף הוא השלים עם רוע הגזירה. במקביל, שלחתי שאילתא למועצה כדי לקבל תגובה מסודרת (שלא הגיעה).

השבוע, אחרי שפורסמה הכתבה, התחילו בכירי המועצה להציק לממליה בטענה שהוא הדליף את הסיפור. למה? ככה. ההתנכלות עליה כתב מרנן היא נקודה אחת במסכת התעללויות מתמשכת כנגד ממליה וכנגד עוד כמה עובדים מסומנים.

ולמקרה שיש תוהים, ממליה הוא לא מקור מידע בשבילי. אפילו עברנו כבר את השלב שהייתי מטיח בו: "גם כן חבר. תזרוק עצם, משהו". צביקה גם מתנהג בצורה ילדותית ולא הגיונית. הוא באמת חושב שאם ממליה הוא מקור בכיר אז הוא יכול לעצור את ההדלפות? יש אלף שיטות לעשות את זה, אולי נשלח אותו לקורס תקשורת שילמד.

המועצה לא יכולה לפטר את ממליה חוקית אז היא מנסה לגרום לו לעזוב מתוך ייאוש. ושוב, ממליה הוא רק דוגמא. יש עוד כאלה.

אגב, כדי להבין עד כמה צביקה מתנהג בטיפשות, רק תחשבו מה יקרה אם מנהל מחלקת החינוך שלו יחליט לעזוב. אנשי הרבסט ינהלו את המחלקה החשובה ועוד מעוז של צביקה ייפול, כפרי בשל, מתנת האידיוטיות המושלמת של ההתנהגות שלו. לא שאני חושב אישית שזה רע שאנשי הרבסט ינהלו את המחלקה, אני כותב את זה מנקודת המבט של הקודקוד הלחוץ.

אני לא יודע אם צביקה מודע למצב הקשה שלו בקרב העובדים. למען האמת, גם אם הוא ידע, חזקה עליו שהוא יזיק יותר (לעצמו) מאשר יועיל. בעל הבית אכן השתגע.

נ.ב. גם עכשיו נשמרתי שלא לספר "אנקדוטות משעשעות" על מה שהולך במועצה. נראה לי שהדברים יצופו מאליהם לאט אבל בטוח. העיר מנוהלת גרוע, והדג מסריח מהראש.

בהצלחה לדובר החדש מי שזה לא יהיה. הוא זקוק לה.

תוקן על ידי אאללעעדד ב- 12/03/2007 17:13:12

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2007 17:18 לינק ישיר 

אאללעעדד,

לדעתי אתה עושה עוול לראש המועצה. יש בעיה עם מקסימוב הוא מקצועי ויודע את עבודתו אבל בעדה הבוכרית הנקמנות הורסת לפעמים הכל.

ראש המועצה לא יכול להתערב בכל מריבה בין העובדים ועם כל הרצון הטוב הוא לא יכול לרדוף אחרי כל דבר שעושה ממליה או מקסימוב. שניהם הגזימו והגיע הזמן שהם הסתדרו ביניהם ויפסיקו לרוץ כל הזמן לצביקה כמו ילדים בגן.

ראש המועצה הוא לא גננת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2007 17:21 לינק ישיר 

כואב. וחבל!

לשים בך ביס עם כל הנשמה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2007 17:23 לינק ישיר 

עיתונאות,

אף אחד לא טוען שמקסימוב לא מקצועי. הלוואי עוד אנשים מקצועיים כמוהו במועצה. ואם אתה חושב שאמנון פועל בחלל ריק, יש לך טעות. מקורן של ההתנהגויות המוזרות האחרונות - נמצאים בראש של צביקה. האיש מתחיל 'לאבד את זה'.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2007 17:25 לינק ישיר 

אני חולק עליך אבל מסכים בדבר אחד. אם איש הגון כמוך מתחיל לחשוב ככה זה אומר שצביקה באמת בבעיה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2007 17:37 לינק ישיר 

עיתונאות, האמן לי, אין מישהו ששונא דמגוגיה יותר ממני. לא התאפקתי והשחלתי מילים פוגעות פה ושם (כמו "הקודקוד הלחוץ") וזה אולי לא בסדר, אבל אני עומד מאחורי כל מילה.

הדבר היחיד שאני יכול ללמד עליו זכות, זה שאולי הוא שומע דברים שקריים מאנשים ואין לו ברירה אלא להאמין. אני "מקווה" שההתנהגות שלו לאחרונה היא תוצאה של הוצאות שם רע למיניהן. אחרת אנחנו במצב מאוד מאוד עצוב.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2007 18:10 לינק ישיר 

האמנון הזה הוא הסיבה לזה שצביקה לא הצליח עד היום להזיז כלום במועצה, אבל כלום !

האיש הזה שתקע לצביקה מקלות בגלגלים מהיום הראשון, הוא האשם במידה רבה במצבו המידרדר של צביקה.

משיחות והדלפות חשאיות עם המבקר ושיסויו בצביקה ובהחלטותיו.

המשך בטירפודי מינויים בדרכים שונות ומשונות (כן, מי היה זה שעלה למשרד הפנים בעניינים "טכנים" ומיד אח"כ הגיע פנייה לבירור בנושא מכרזו של המהנדס "אהובו" (כן, גם הוא).

את פתיחת השנה שעברה (תשס"ו) הוא תקע דרך עצירת תקציבים לקבלנים בכל מיני שקרים (כך, פשוט) ואח"כ הוא טען לכישלון המהנדס ומחלקת ההנדסה ודרש "לעשות שינויים במחלקה".

וכלה בכל מיני וסוגי הצקות קטנות כמו הגבלת שיחות בטלפון, הפחתת שעות נוספות/כוננות ועוד כיד הדמיון הרע הטובה עליו מאוד.

את לישכתו הוא צייד לאחרונה כיד המלך.
חדר ענק עם מקום ליושבים יותר מחדרו של ראש המועצה, מזכירה אישית עם 'שלט אלחוטי' לדלתו, סגן ומזכירות לרוב מסביב, ובמילים אחרות "מה אתם עוד צריכים כדי להבין מי כאן באמת הבוס"...

ואם כבר הוזכר עניין ההדלפות, מי לנו מדליף גדול יותר מאמנון, ואידך זיל גמור.....

אז בואו ונעשה ספירת מלאי עם מי הוא כבר הספיק להסתכסך קשות:

- איציק טרבלסי

- אלישע רוני

- תומר כהן

- שלומי גילברג

- מרדכי ממליה

אתם קולטים? כמעט כל בכירי המועצה !

וזה עוד בלי למנות את החוששים לדבר אבל בטנם מלאה כמו למשל... בעצם כמו כמעט כל עובדי המועצה (למעט רפורמים שמקבלים גיבוי לצורך ניגוח יריב..) !!!

ואם תאמרו נכון, אבל הכל בגלל שהוא שומר על הקופה הציבורית בנאמנות - נזכיר לכם את סיפורם של 800,000 ש"ח שהוסבו על ידי "שומר הקופה" על חשבונם של תושבי הרובעים החדשים לטובת ביהכנ"ס אור החיים בו הוא מתפלל... 

אז איך, תשאלו. מה, צביקה הוא עיור?
התשובה ידועה. הבעיה של צביקה היא, שלמקורביו הוא דואג בחיבוקים ומילות סרק. את הכח הוא נותן לשונאיו. 

איפה בעולם היה מעיז פקיד להשתלח במקורבו של הבוס?...

כן, אני לא תמים, ברור לי שהוא נתן גיבוי לאמנון ל"נענע טיפה" את מי שאמרו לו שהוא המדליף. אבל רבאק, לתת את ממליה נאמנו ביד האמנון הזה ? צביקה אתה שפוי ???

לכן המקורבים עוזבים. לכן שונאיו טוענים ובצדק כי "צביקה מבין רק כח"...

לך לביתר צביקה, תלמד מפינדרוס איך מתנהגים לעובדים, למקורבים. למה מעריצים אותו שם, על מה? על היחס!

אבל אני אין לי תקוות שווא. צביקה שלנו לא ישתנה (לצערי).

תמשיך צביקה לתת לאמנון לנהל את העיר. ואל תתפלא אח"כ על כלום.

שאמנון יבוא (כן, יחד עם שמעון...) להילחם עבורך עוד שנה וחצי בבחירות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2007 18:19 לינק ישיר 

יש דברים בגו. צריך גם לזכור שאמנון היה מעורב בניסיון להעביר את ניהול הדת לידיים של הרב גרוסמן ורק התערבות של חבר המועצה משה בן חורין הצליחה ברגע האחרון להציל את העיר מידי השודדים אז שלא ידבר לנו על מנהל תקין.

אני עדיין חושב שצביקה לא אשם, ייתכן שהוא נגרר אחרי גזבר כוחני שאין לו גבולות. אני מקווה שהאשכול הזה יפתח לו את העיניים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2007 18:21 לינק ישיר 

פשששש..... צריך דחוף לשחוט כאן כבש ! 

איפה קוקי כעת ?

תוקן על ידי קוקי_כפרה ב- 12/03/2007 18:22:41

לשים בך ביס עם כל הנשמה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2007 18:22 לינק ישיר 

חוקר, כל מילה בסלע

אני אוסיף על הסיפא שלך: אחד הדברים המדהימים שקורים בימים אלו, זה שצביקה לא מצליח למצוא אנשים שמוכנים לעבוד איתו. זהו נתון מדהים שמלמד יותר מכל על מצבה של המועצה.

תגיד לי איפה, באיזה מקום בעולם, ראש עיר מחפש לאייש תפקיד ואף אחד לא רוצה לבוא? בכל מקום אחר כבר היו עומדים בתור. מאוד מוזר. מאוד עצוב.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2007 18:24 לינק ישיר 

אהה, יש לנו כאן ממש חגיגה בסנוקר.. !!  

תוקן על ידי המרא_דאתרא ב- 12/03/2007 18:27:11

אנחנו נבחרנו לכל החיים !

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2007 18:25 לינק ישיר 

ממליה הוא לא כוס הקפה שלי ויש לי עליו הרבה טענות אבל אמנון מגזים ומסכסך סתם את צביקה עם כל העובדים. עם הכבוד הבוכרי שלו הוא יהרוס הכל.

הייתי מציע לצביקה לדפוק לשניהם את הראש בקיר אחרת הם ידפקו את הראש שלו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2007 18:28 לינק ישיר 

אאללעעדד
כל מילה שלך נכונה והגיע הזמן לשים את הקלפים על השולחן
צביקה כהן עשית טעות קשה , כשנכנסת לתפקיד  ולא ניקת את האורוות , מחליף את כולם כולל אבישג , ועל טעויות משלמים ,לכן כמעט כל מי שאתה פוגש היום ברחוב מת שתעוף כבר מהעיר .
לבנות עיר בהקמה, ההצלחה לא נמדדת בכמות הצ'פחות שאתה מחלק לכל מי שזז   לידך.
 אחרת את הרכבת והבלאגן רק חוגג ................
                                                                                בחירות עכשיו

תוקן על ידי זרקור_40 ב- 12/03/2007 18:30:38

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2007 19:07 לינק ישיר 

http://hydepark.hevre.co.il/topic.asp?topic_id=1945417

"הלוא המה כתובים בספר דברי הימים..."

"מילה בסלע שתיקה בתרי".

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2007 19:55 לינק ישיר 

לי אין מושג מה קורה במועצה .
כל עוד המריבות שם לא משפיעות על האזרח הקטן , זה לא ממש מזיז לתושב הפשוט .

אבל למה אתם חושבים שצביקה צריך למצוא חן בעיני מישהו? 
הוא לא נבחר ע"י ידי הציבור , הוא הונחת על תושבי העיר מטבריה בלי שאף אחד הכיר אותו .
וגם בבחירות הבאות , אם בש"ס יחליטו , או שהוא ידע לדבר בצורה הנכונה לרב עובדיה , הוא ימשיך להיות ראש המועצה .

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים אלעד > *** בעל הבית השתגע ***
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 5 6 לדף הבא סך הכל 6 דפים.