בית פורומים בחדרי חרדים אלעד

* שוטרים וגנים *

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-17/4/2007 23:49 לינק ישיר 
* שוטרים וגנים *

* פורים חלף עבר זה מכבר, אך בגני הילדים בעיר, עדיין משחקים הערב במשחקי 'שוטרים וגנים' *

שחקנים ראשיים:

"המפנים הנחקרים" – מובילי רשת הגנים של 'אגודת ישראל'.
"המפונים המתלוננים" - אנשי 'גני החושן' באמצעות 'פרקליטם'.

מאחורי הקלעים:

המם-מם הרבסט מחד והמרא הגרש"ז מאידך.

שחקני משנה:
מפקדי ושוטרי תחנת ראש העין.

תסריטאי: (בסרט הזה כבר היינו...)
'המהנדס' רוני אלישע. (שכנהוג במחוזותיו, מטיל את הפצצה, ונכנס למיטה...) 

* ישחקו הגננים לפנינו *

"תתלוננו במשטרה ותעצרו אותם", נתקבלה הערב ההוראה היישר מביתה של אישיות תורנית ידועה בעיר. כשהם מצווים ועומדים במצוות "ועשית ככל אשר יורוך", "הקדימו המצווים – אנשי 'גני החושן' – נעשה לנשמע", והגישו תלונה במשטרה. מה שנתן את האות לפתיחת המערכה.

שטח המריבה (כמה נדוש...): שני גני הילדים שבמתחם החינוך ברחוב רשב"י. אנשי 'גני החושן' שוהים במבנה מזה כחודש, לטענתם, בהיתר שניתן להם "מפיו ולא מפי כתבו"  של 'המהנדס' (שוב המהנדס...) רוני אלישע.  מן הצד השני ניצב מנהל רשת גני אגו"י בעיר, המחזיק לטענתו, מכתב מפורש בחתימת 'המהנדס' (אחד בפה, אחד בכתב), המאשר את כניסתו ל'קראוונים התלויים'.

למנהל גני 'אגודת ישראל' אצה הדרך, ומשהבין כי 'פינוי מרצון' אינו תסריט ריאלי בכל קונסטלציה שהיא, החל הערב ב'פינוי חד-צדדי' של ציוד 'גני החושן' מהמבנה, היישר למשאית הובלה שהוזמנה על ידו. "ירצו, יתפנו. לא ירצו, יפונו".

ישן מפני חדש תוציאו, וכשהציוד החדש כבר נמצא בתוככי המבנה, הגיעה למקום המשטרה, תכף עם הגשת התלונה.(במחוזותנו, הכל לפי המתלונן, כידוע...)


המובילים, שעוכבו לחקירה במשטרת ראש העין, הזעיקו לעזרתם את מנהל גני אגו"י בעיר, שהגיע לתחנת המשטרה והציג לפני השוטרים את המסמך בחתימת 'המהנדס' המאשר את כניסתו למתחם. אלא שכאן, בשלט רחוק, נחלץ 'הפרקליט' לעזרת 'גני החושן'.

"מערבים שמחה בשמחה", וחבר המועצה, כבקי ורגיל בפלישות לסוגיהן, שלף טיעון משפטי, ולפיו, לא ניתן לפנות את 'גני החושן' מהמתחם ללא צו בית-משפט, מאחר ואנשי 'גני החושן' מחזיקים בגנים, מזה שלושים יום. בנוסף, טוענים אנשי 'גני החושן' כי בכל מקרה, "המסמך החתום", אינו אלא מכתב בקשה לפינוי שנשלח מטעמה של חברת 'כנף' לבקשת 'גני אגו"י', עם העתק ל'מהנדס' בלבד.

זה בכה וזה בכה, ולאחר פולמוס משטרתי ומשפטי, שוחררו לפני שעה קלה המובילים, שעושים ברגעים אלו את דרכם למשאית הממתינה להם בסמוך למתחם. את הציוד, לא יתאפשר להם לפרוק ולפזר, שכן שוטרי תחנת ראש העין, כגננות לכל דבר ועניין,  משגיחים בשבע עיניים (וניידות) על המתחם. 

וכך, על פי הסטטוס-קוו שהושג בין הצדדים הניצים בתחנת המשטרה, המשאית על ציוד 'גני החושן' תועבר למגרש סמוך עד הימצא פשרה, בעוד 'גני אגודת ישראל' לא יכנסו למתחם, לעת עתה.

בשעה זו שוהים במקום מנהל מחלקת חינוך מרדכי ממליה, משה שטיין, אנשי גני החושן ו'אחרים', שנכנסים לעוד לילה ארוך של 'מלחמות גני הילדים'.

אלו יוצאים וזה בא. מחזיק תיק חינוך המם-מם הרבסט עושה את דרכו ברגעים אלו לתחנת משטרת ראש העין, בעוד עו"ד גרוסמן, טרוד בשמחתו, מנצח על המערכה המשפטית ב'שלט רחוק', ופועל להפרת הסטטוס-קוו השברירי ולהשבת הציוד של 'גני החושן' לתוככי המבנה עוד הלילה.

הלילה עוד צעיר.תוקן על ידי מרנן_ורבנן ב- 18/04/2007 13:51:38
דווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-18/4/2007 12:16 לינק ישיר הוא אשר אמרנו.

מסתבר, כי ה'שם יהבו' על צביקה כהן, הריהו כשם כספו על קרן הצבי.

צביקה כהן מעולם לא דאג לאיש מאנשיו, החל באיציק טרבלסי שחטף (וחוטף) מהלומות מידי הגזבר בעוד צביקה פטרונו עושה עצמו כלא מבין, עבור בממליה הממוצב כ'איש של צביקה' וככזה הופך למשל ולשנינה בהיעדר גיבוי מהראש, וכלה בגני חושן שבחרו בצד של צביקה כהן ולא צביקה הרבסט וכיום מוצאים עצמם חסרי גיבוי, ובעצם כמו כל מי שחשב שכדאי להיות ב'צד של' צביקה כהן.

צביקה כהן לטעמי הוא איש כפוי טובה, אדם שאי אפשר לבטוח בו, אין בו לא אמינות ולא נאמנות, לא הכרת הטוב ולא ערך מינימלי של הגינות.

אדם בזוי שכזה, עם ערכי אנוש בסיסיים לקויים, אינו ראוי לחברים, אינו ראוי לנאמנים, ואינו ראוי שאנשים יעזרו לו ויהיו לצידו.

אני אתפלא אם נשארו עוד אנשים לצידו, או אפילו סתם חברי ילדות, שיהיו מוכנים 'אי פעם' לעשות משהו בשביל ולמען האיש הזה.
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-18/4/2007 13:37 לינק ישיר 

צביקה כהן מנהיג. אם גני החושן חושבים שהם ילקקו ויקבלו מה שלא מגיע להם הם טועים. צביקה כהן מחלק לפי צרכים ולא לפי צורחים והגיע הזמן שאנשים יפסיקו לחשוב שאם הם "חברים של צביקה" מגיע להם הכל גם על חשבון מה ששייך לשני. זה לא עובד ככה אצל צביקה.
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-18/4/2007 14:34 לינק ישיר 

אכן, צביקה כהן מנהיג - _ -_- _ בזיגזג - _ -_- _

תוקן על ידי פוילישער ב- 18/04/2007 14:31:36
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-18/4/2007 16:17 לינק ישיר 


צביקה כהן הוא סופר מנהיג ואת זה כולם לומדים יום יום, ומי שלא למד לומד זאת מהר וטוב.

את המנהיגות ראינו בפינוי/ לא פינוי (מחק את המיותר) של הקראוונים השונים השבוע.

ילדות ויז'ניץ חשו על בשרם את עוצמת ההנהגה ופלשו לתוך בית ספר ללא שום אישורי רשויות ותוך צפצוף ארוך על הוראות הפינוי של המהנדס כשחיים כץ כופה על צביקה את דרך ההנהגה.

פרשת וינברג ששמה ללעג וקלס את צמרת ההנהגה ולא בפעם הראשונה וכנראה גם לא האחרונה.

סופר מנהיג-  אני "החלטתי"  על הפרטת שירותי הדת במתכונות שונות.  ועכשיו התפתלויות משונות בתקשורת בנסיון להסביר את המחדל המנהיגותי.

 מאות שיעורי תורה עליהם התבשרנו מפי המנהיג ערב אישור התקציב לאחר שנות הרעב של ההבראה,  רק שהמנהיג לא דאג לאישור מוקדם של הגזברות שאכן זה אפשרי.

אלפי מטרים של תעסוקה עליהם אנו מתבשרים מידי שבוע בכותרות צבעוניות אך לא מצליחים לאתר אותם במחוז אלעד.

 מנהלי המחלקות חשים יום יום ושעה שעה את ההנהגה שמזגזגת ומשתנה בהתאם למצבי רוח של הגזברות  שלא תמיד טורחים לעדכן את צביקה כהן בהחלטותיהם.

איני נמנה על אנשי או מקורבי הרבסט אבל בכל מה שהוא נגע הוא הצליח להניע את המערכת ראו נושא תעסוקה שעד שהרבסט לא לקח את זה לידים (מר תעסוקה) לא זז כלום, כעת בעקבות הפרסום שזה יוצר צביקה כהן נכנס לזה (לפרסום) במלוא הקיטור.

צביקה כהן עסוק כל כולו בפוליטיקה פנימית כשהוא מתוסבך עם עצמו ואינו מאמין לאף אחד מסביבו, זה היה פחות נורא אילו את העשיה הוא היה משאיר למי שכן עושה,  הבעיה היא שהוא כל היום עוסק בלנטרל כדי "להרויח"  עוד אינץ' באיזה עיתון כזה או אחר.


  דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-18/4/2007 16:46 לינק ישיר 

אהמממ.... אני נמנע בד"כ לכתוב דברים שליליים על אנשים בכלל, אבל הפעם קשה לשתוק:

על צביקה אפשר לכתוב הרבה דברים, אולי טובים או אולי פחות טובים, אבל מנהיג??!?!?!
פחחחחחחחח...............

דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-23/4/2007 00:14 לינק ישיר 

משוגעים תרדו מהגגדדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-23/4/2007 18:48 לינק ישיר 

זה לא גנים שלי ואין לי מניות שם!דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-23/4/2007 19:28 לינק ישיר 

הנה הפאשקוויל המקורי.
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים אלעד > * שוטרים וגנים *
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר