בית פורומים בחדרי חרדים

הסיכסוך בין דגל התורה לליצמן, יראה הקהל וישפוט.

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-10/5/2007 15:19 לינק ישיר 
הסיכסוך בין דגל התורה לליצמן, יראה הקהל וישפוט.

מאז כניסתו של ליצמן לעסקנות הציבורית לפני כ-8 שנים ישנם מריבות בלתי פוסקות בין דגל התורה לליצמן,

לעיתים המצב רדום ולעיתים העסק מתחמם מאוד, כמו למשל בימים האחרונים, ואף הדברים מקבלים כאן בפורום ביטוי נרחב.

צריך מאוד להצטער שבמסגרת הויכוחים, מתנגדי ליצמן מתקיפים התקפות אישיות את ליצמן ( וגם אני השתתפתי בזה ) ואנשי ליצמן מתקיפים התקפות אישיות את הרב רביץ והרב גפני.

אולם כאן מגיע ההבדל הגדול,

בעוד שמתנגדי ליצמן כשהם מתקיפים אותו מעולם לא ירדו לדיוטא תחתונה כמו אלו שמתקיפים את הרב רביץ והרב גפני.

ידברו על השחצנות שלו, על נסיון ההשתלטות שלו על כלל הציבור החרדי, על הכוחנות שלו, על שיקול דעתו שמובל בעיקר מאינטרסים של אגו כבוד ושררה שליטה ורמיסת האחר, ואני מסכימה שאף לפעמים הביטויים שנכתבים כלפיו הם קשים מידי ,לא שהם לא נכונים אלא קשים מידי.

אולם כשאנשי ליצמן מתקיפים מיד זה יורד לדיוטות תחתונות עם מילים גסות ודיבורים מרושעים ומטופשים ללא שום תשובה עניינית.

בכל התגובות של אנשי ליצמן כולם חוזרים על עצמם באותו מטבע לשון גסה ומכוערת, ואף דומה שהם מקריאים מתוך דף מסרים שקיבלו מלשכתו של הליצמן.

פעם אחר פעם הם חוזרים ואומרים.

1) נוחם2 הבת של רביץ
2) רביץ זקן
3) רביץ הולך על מקל
4) שרביץ יצא מהכנסת וילך למושב זקנים
5) רביץ חולה

ועוד כהנה וכהנה שלל תגובות שכולם סובבים על מצבו האישי של רביץ.

מעולם, אבל פשוט מעולם לא שמענו מהם אף לא פעם אחת תשובה עינינית על השאלות הקשות שמופנות כלפי הביג בוס שלהם.

ובכן, ברצוני בראשית הדברים לענות על הטענות המרושעות שלהם.

1) אני לא הבת של רביץ ולא קרובת משפחה שלו. אני מוכנה לחשוף את זהותי למי שפונה אלי בתיבה האישית וחושף את זהותו.
אכן אני מעריכה את הרב רביץ מאוד מאודהוא איש חכם, פיקח, ממולך, ישר דרך, ומה שהכי חשוב שכבר 60 שנה הוא מוסר את עצמו למען כלל ישראל עם השגים שעוד שנים רבות מאוד עוד ידובר בהם, פעמים רבות נעזרתי בו ובבני משפחתו המקסימים ואף בתקופות מסוימות היה לי קשר קרוב מאוד עם חלק מילדיו.
בנוסף אני מעריכה עוד מחברי הכנסת החרדים לשעבר ובהווה, ובהם אריה דרעי משה גפני מאיר פורוש, אלי סויסה, יאיר לוי ועוד כהנה וכהנה.

וכל נסיון של אנשי ליצמן להגיד שאני בת של הרב רביץ לא יצלח. הם צריכים להפנים שהביקורת והסלידה שיש מליצמן מגיעה מכל שכבות הציבור. ספרדים, אשכנזים, ליטאים וחסידים ואפילו חסידי גור רבים מאוד.

ניתן לקבוע בנחרצות: מעולם לא היה נציג ציבור שהיה עליו ביקורת כו"כ רחבה וכו"כ קטלנית כמו שיש על ליצמן.

2) אכן הרב רביץ מעל גיל 70 ובנתיים הוא מוכיח שמה שהוא מצליח לעשות בגילו ח"כ שצעיר ממנו ב- 20 שנה לא מצליח. לדוגמא שמעון פרס עבר כבר את גיל 80 והביצועים שהוא מצליח עולים על ביצועיו של כל ח"כ אחר שצעירים ממנו ב - 40 שנה.

צריך שהליצמנים יבינו שאותנו לימדו שככל שמזקינים יש יותר חכמה יותר נסיון יותר ישוב הדעת, וכו' וכו'. אותנו ההורים לימדו שאדם מבוגר מכבדים אותו יותר, מעריכים אותו יותר, ולעולם לא נגיד לאדם מבוגר אתה זקן ולכן עוף לנו מהעניים.
אדרבא, אדם זקן נכבד אותו, נשמע בקולו ולא נתחצף אליו בצורה מעוררת גועל נפש.

הזילזול בזקנים זו תרבות של גויים והחילונים אימצו אותה חלקית ולצערנו  גם חסידי ליצמן מתנהגים כמו גויים גמורים בענין זה.

3) אכן הרב רביץ הולך על מקל כיוון שהוא עבר ניתוח לקטיעת אצבע ברגל לפני מס' שנים, אני מציעה לכל חסידי ליצמן המרושעים שיפנו בתביעה נחרצת ובטענות כלפי מי שעשה את זה לרב רביץ ויבקשו ממנו הסברים למה ומדוע זה קרה.

ושוב כאן רואים את הדיוטא התחתונה שאליה הגיעו חסידי ליצמן המרושעים, זה תרבות שאפילו אצל גויים ואפילו אצל הקניבלים לא נהוג.

לבוא לצחוק על בן אדם על המחלות שלו? או לבוא ולצחוק על בן אדם על כך שקטעו לו אצבע?

זו רשעות שלא קיימת אצל אף בן אנוש, רק אצל אנשים שמסתופפים אצל ליצמן יש כזו רשעות.

צריך גם להסביר להם שהציבור מעדיף אדם שקשה לו ללכת מאשר אדם עם מדות רעות כמו של ליצמן.

ולגופו של ענין:

מיום קום המדינה לפני 59 שנים שימשו עשרות יהודים חרדים חברי כנסת, מסיעות וממפלגות שונות, ותמיד היו וויכוחים וחיכוכים כאלו ואחרים בין נציגינו, לעיתים אלו היו סיכסוכים קטנים ולעיתים גדולים יותר, היו חיכוכים בין מנחם פורוש למוניה שפירא ובים שפירא ללורנץ בין דרעי לאלי ישי וכו' וכו' .

אולם מאז שליצמן נכנס לפוליטיקה הסיכסוכים הרקיעו שחקים ועלו לרמות שמעולם לא היו מוכרים.

ואת זה יודו אפילו חבריו הקרובים.

ולדעת רבים ליצמן צריך לעשות חשבון נפש  למה ומדוע זה קרה.

ניתן לקבוע בוודאות שלא היה אדם בעסקונה הציבורית  שליצמן לא רב איתו, ריב גדול או ריב קטן.

פרוש
לוריא
קרליץ
איכלר
אלבוים
רביץ
גפני
פינדרוס
חסידי סלונים
וכו' וכו'

הבעיה של ליצמן היא שיש לו יצר לשלוט על אחרים, במקום להתנהג כמו פורוש או הלפרט או איכלר הוא חייב לשלוט על כולם ושכולם יקבלו דעתו ואם לא מקבלים דעתו מיד אתה מוחרם בהמודיע ונהפך להיות מואשם בעשיית פילוג.

הרב רביץ הוא אדם פיקח ואיש חזק, ומעולם לא פיחד להגיד את האמת ולכן זה מה שהוא עושה לליצמן,

הוא אומר לו את האמת בפרצוף ולא מקבל את התכתיבים שלו וזה מה שמוציא את ליצמן מהכלים והוא לא יודע איך לאכול זאת.

הוא רגיל ליסמן כמו הלפרט או כמו שפורוש מתנהג, שאחרי פעם אחת שמחרימים אותו בהמודיע הבחור רועד מפחד ושותק כמו דג.

וכאן באים אנשי דגל התורה הרב רביץ והרב גפני, ובענין הזה בעיקר הרב רביץ, והם אומרים לליצמן בפרצוף מה הציבור חושב עליו והבחור מתפוצץ הוא לא רגיל שלא מקבלים תכתיבים שלו, וכאשר אדם מלא באגו מתפוצץ זה נהפך להיות מסוכן, הוא מתחיל לשקר ולבלף ולהשמיץ את גדולי ישראל בגלי צה"ל, ולשלוח את צוות עוזריו המרושעים לעלוב ברב רביץ שהוא חולה.

והנה הסיפור המדוייק שהתרחש בימים האחרונים. יראה הקהל וישפוט.

בג"ץ קבע שמשנת הלימודים הבאה ישיבות קטנות יפסיקו להיות מתוקצבות ע"י משרד החינוך כיוון שלא לומדים שם לימודי חול.

בנוסף משרד החינוך מערים קשיים על גני הילדים ועל תיקצוב ההסעות של החינוך העצמאי.

ועוד כמה וכמה בעיות תקציביות שאני לא יודעת במדויק.

כל ילד מבין שבשביל לפתור את הבעיות האלו צריך לסגור דברים עם הממשלה ולא מספיק לעמוד מעל דוכן הכנסת ולצווח נגד ממשלת השמד ולמחרת זה יופיע בכותרת בהמודיע, מצעקות לא פותרים בעיות.

הרב רביץ והרב גפני רוצים לפתור את הבעיות האלו במו"מ מול הממשלה על תמיכה בהצבעות בכנסת בדברים שהממשלה חפצה ביקרם תמורת טיפול בסוגיות הנ"ל, ולשם כך הם מנהלים מו"מ עם הממשלה.

לא מדובר על קבלת תפקידים הם הצהירו באופן ברור שהם לא הולכים לקחת תפקידים אלא רק לפתור בעיות קשות שנוגעות לכלל הציבור החרדי.

ואז ליצמן התפוצץ מכמה סיבות.

1) הברנש לא רגיל שיש חכי"ם שלא מקבלים את התכתיבים שלו.

2) לא יעלה על הדעת שיכנסו לממשלה שפגעה באגו הנפוח שלו והעיפו אותו בבושת פנים מוועדת הכספים.

3) הוא לא יכול לפרגן שיהיה כתוב בכל העיתונים שהרב רביץ והרב גפני סידרו דברים בלי לקחת תפקידים בזמן שהוא ישב שנה לבדו בקואלציה ולא הצליח להביא שום השג לציבור החרדי.

ובשביל למנוע את זה הוא יעשה הכול בלי שום גבולות. הוא יסכסך, הוא יפלג, הוא ישמיץ יכפיש יקלל, עד שהוא ישיג את מטרתו.

ומכאן קריאה לרב רביץ ולרב גפני, על תשקיעו מאמצים לפתור את הבעיות, ליצמן יטרפד הכל והוא יצליח.

ידוע ומפורסם שלהרוס יותר קל מלבנות , אתם תיבנו ותיבנו וליצמן יבוא ויהרוס, הכל בשביל האגו, הכל בשביל הכבוד.
את ביניני התאומים בנו במשך 20 שנה והרסו בתוך חצי שעה. תבינו את זה טוב טוב, האגו שלו כו"כ נפוח שאין דבר שיעצור אותו ואין דבר שהוא לא יעשה הכל בשביל להרוס את מה שאתם בונים, ולכן הוא יצליח.

ומכאן כמה שאלות לליצמן.

1) אתה עומד בימים האחרונים ומאיים בפילוג, מדוע כשאתה ישבת לבדך בממשלה במשך שנה ומנעת בכח הזרוע מהאחרים להיכנס לממשלה למה זה לא פילוג?

2) למה אתה חושב שדגל התורה צריכה לרקוד לפי החליל שלך, אם הם חושבים אחרת מה אתה דוחף את האף שלך ומנסה לסכסך ולקלקל, שב בשקט כמו שהלפרט עושה או כמו פורוש ואל תנסה להכתיב לאחרים את הדעות שלך ואת הגחמות שלך.

3) מדוע לא היה מעולם נציג ציבור שהוציא על עצמו ספר כמו שאתה הוצאת על עצמך בשבוע שעבר? האם אתה לא חושב שאתה צריך להיבדק אצל פסיכיטר שיבדוק ממה נובע שיגעון הגדלות הזה? והאם זה לא מעורר בך בחליה כמו שכל אדם שראה את זה, כולל חסידי גור כן גם חסידי גור, פשוט בא להם להקיא מרוב גועל. כזו שחצנות, כזו יהירות,  כזה אגו מנופח,אין ולא היה אף מנהיג יהודי, לא חרדי אני מדברת על יהודי, שכך עשה לעצמו. זה מתאים למנהיגים מהעבר שאסור לנקוב בשמם, ולא לאדם שמתיימר לייצג יהודים.

4) מדוע אתה לוחץ בימים האחרונים על אנשי קדימה שלא יסגרו את המו"מ עם הרב רביץ והרב גפני? מה מניע אותך ולמה פורוש או הלפרט לא עושים את זה.

5) האם אתה חושב שוועדת הכספים זה קודש הקודשים וכמו שאמרת אתמול לחבר כנסת מקדימה "אם אני לא מקבל את וועדת הכספים חזרה אין מה לדבר ואני יהרוס לרביץ וגפני את התוכניות" אולי תגלה לנו מה יש בוועדת הכספים שאנחנו לא יודעים וזה מושך אותך כו"כ... יצאת לפני חודשיים מוועדת הכספים  באפס השגים ליהדות החרדית אז אולי תגלה לנו מה מושך  אותך כו"כ בוועדת הכספים. נראה לנו שאנחנו יודעים את התשובה...

6) האם בגלל שפגעו בכבוד שלך, הישיבות קטנות גני הילדים ומאות משפחות צריכות לסבול?

7) לפני שנה מנעת בכח הזרוע לחתום עם הממשלה על הסכם שכל משפחה תקבל 500 ש"ח לחודש, ובגללך רבבות משפחות הפסידו עד עכשיו כ-7000 ש"ח, איך בדעתך להחזיר את הגזילה ואיך תתקן עוון כו"כ חמור של צער של עשרות אלפי משפחות?

8) למה מאז שנכנסת לכנסת יש כל היום מלחמות? למה עם מ.ז פלדמן הסתדרו, עם מוניה שפירא הסתדרו. עם הרב אברומביץ הסתדרו. עם הלפרט מסתדרים, עם מנחם פורוש הסתדרו, עם מאיר פורוש הסתדרו וכו' וכו' למה רק איתך יש כל היום מלחמות קשות? והאם אתה בעקבות כך סו"ס תסיק מסקנות ותלך הביתה:

הציבור מצפה לתשובות. ולא שתשלח את צוות יועציך כאן לפורום להשתלח כמו חיות אדם ולהגיד רביץ זקן לרביץ יש מקל. את הזבל הזה שמענו.

אנחנו כעת רוצים תשובות אמתיות ועניניות.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/5/2007 20:28 לינק ישיר 

דווקא פרוש ומוניה הצליחו מאוד בתור זקנים.
אני התכוונתי יותר ל'אשמאי' מאשר לזקן...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/5/2007 20:28 לינק ישיר 

נוחם

למה להוציא דברים מהקשרם?

מהיום אסור לחזי יותר להשתמש בשורש ז.ק.ן ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/5/2007 20:34 לינק ישיר 

חזי 26,

מעולם לא היו יחסי אנוש כ"כ מורכבים בתוך המפלגונת המסכנונת כמו עכשיו. זאת עובדה שכולם מסוכסכים עם כולם בין אם הם מסיעתם ובין אם מסיעה מקבילה. (למעט ידידות ארוכה מאד ומעניינת בין רביץ ופרוש).

האנטגוניזם של האיש נובע אך ורק מהכוחניות המופגנת, שבקדנצי'ה האחרונה הוא ניסה לרכך אותה קצת - לא תמיד בשום שכל (עיין ערך ספר הזכרון)

השאלה הראשונה שהעלה יושב בסתר היא הטובה ביותר ואין עליה תשובה.
עובדה היא שהישגיו בממשלת אולמרט (אם לא ניקח בחשבון את שירות הפודל לאוצר) היו אפסיים ! תבדקו.

יש אולי גאווה לאומית כשאחד משלנו מראה להם מאיפה הדג מצפצף ומדבר בשפתם, אבל האם כל זה שוה בנזק? שווה את הסכסוך הפנימי במפלגה? שווה את הדימוי הבעייתי או את התחזקותה של מפלגת שינוי?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/5/2007 20:35 לינק ישיר 

רק ליצמן עשה רק ליצמן עשה רק ליצמן עשה

ובכן חברים:

ליצמן עשה את השמש הירח והכוכבים

ומי שיעיז להגיד אחרת 

א. הוא עושה פילוג
ב.נמחוק את השם שלו מהמודיע
ג. הוא זקן ולא עשה כלום בחיים.
ד. הוא הבן של רביץ

תוקן על ידי נוחם2 ב- 10/05/2007 20:33:57

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/5/2007 20:39 לינק ישיר 

כנסו כנסו :)

לא כל כך ברור לי למה אתם מתייחסים לילדה המפגרת הזו שקוראת לעצמה נוחם2.
 מה אתם שמים עליה בכלל?

אני מתבייש בשביל רביץ, שאני באמת מעריך ברמה האישית, שאלה ה(א)נשים שמייצגים אותו "נאמנה".

פוי.

לכי תחפשי לך חיים אישה קטנה ואהבלה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/5/2007 20:39 לינק ישיר 

אלוגריתם,
לאורךכלשנותהממי"םהיומחלוקותהרבהיותרקשות,(במחלוקתשלתשמ"דליצמןעודהיהבחיתוליו).

נכון,האישכוחני.אבלמהלעשות,לאשלחואותולמועצתוגםלאלועדההוריםשלהמתנ"סבעפולה,אלאלמקוםהמושחתוהכוחניביותרבכדורהארץ.האםבאמתאתםרוציםעודהלפרטבמקוםהזה?!

היולובהחלטהישגים.וגםאםהוארקשמרעלינומפגיעות(והואאכןעשהזאתלכלהדעות),דיינו.

ולגביהחוברת-רבש"עמהאכפתלכםשהבנאדםטופחלעצמועלהשכם.הואסה"כפוליטיקאי,לאאדמו"רולאראשישיבה.אםהואלוקהבמידתהגאווה,אלתקחואותולחתןלבתכם!
רוציםדוגמאותלעודמאהאישיציבורשלאמפסיקיםליחצ"ןאתעצמם?!

תוקן על ידי חזי26 ב- 10/05/2007 20:38:25

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/5/2007 20:42 לינק ישיר 

אלוגריתם,
לאורך כל שנות הממי"ם היו מחלוקות הרבה יותר קשות, (במחלוקת של תשמ"ד ליצמן עוד היה בחיתוליו).

נכון, האיש כוחני. אבל מה לעשות, לא שלחו אותו למועצת וגם לא לועד ההורים של המתנ"ס בעפולה, אלא למקום המושחת והכוחני ביותר בכדור הארץ. האם באמת אתם רוצים עוד הלפרט במקום הזה?!

היו לא בהחלט הישגים. וגם אם הוא רק שמר עלינו מפגיעות (והוא אכן עשה זאת לכל הדעות), דיינו.

ולגבי החוברת - רבש"ע מה אכפת לכם שהבנאדם טופח לעצמו על השכם. הוא סה"כ פוליטיקאי, לא אדמו"ר ולא ראש ישיבה. אם הוא לוקה במידת הגאווה, אל תקחו אותו לחתן לבתכם!
רוצים דוגמאות לעוד מאה אישי ציבור שלא מפסיקים ליחצ"ן את עצמם?!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/5/2007 20:45 לינק ישיר 

א. מה עשה ליצמן בקדנציה הנוכחית? (אסתפק ב 2 דוגמאות.)  (מלבד לעזור לשינוי- לעלות מעלה מעלה, ומלבד פירסום עצמי)
ב. על מי בדיוק ליצמן אהוד? (מלבד חבורת הכוחניים הסובבת אותו)
ג. האם ליצמן הוא הוא הח"כ הייצוגי החרדי, מקדש ה', נלחם מלחמות אמת, שבו אתם מתגאים?
ד. האם כשאתם בוחרים אדם לכהן כח"כ אתם באמת מעונינים בעסקן מהסוג הזול ביותר שאת רוב מרצו וכוחו משקיע בשיווק עצמי, או באדם ייצוגי בעל נסיון , אהוב על הבריות, פועל למען הציבור??
ה. האם נציג לא אמור לטפל בבעיות מהותיות של הציבור שלנו (ולא חסר כאלה) , לייצג, לקדם ענינים חשובים?? (ולא רק לדאוג לשמו, לכסאו?)

ליצמן הוא כוחני, הורס ודורס כל חלקה טובה, בועדת הכספים- ישב בשביל עצמו ולא בשביל הציבור, הוא אפילו לא מתבייש- בהתנהגותו השקופה לכל- בדאגה לעצמי שלו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/5/2007 20:48 לינק ישיר 

ליצמן עזר לשינוי לעלות?!
מותק לך תלמד היסטוריה.
ליצמן מחק אותם מהמפה.

על שאר דבריך המופרכים באמת אין צורך לענות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/5/2007 20:49 לינק ישיר 

טעות

תוקן על ידי בן_יעקב ב- 10/05/2007 20:46:38

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/5/2007 20:53 לינק ישיר 

א. נוחם, דבריך נכונים ודברי אמת, אבל נראה לי שאם תעטוף אותם בקצת יותר דפלומטיות דבריך יתקבלו יותר. (מצד שני- כוח מבין רק כוח, אגרסיבי- מבין רק אגרסיביות)
ב. ולענין עצמו- באופן אישי, בחיים לא התערבתי בענינים פוליטים- (מה לי ולפוליטיקה?!) אבל סליחה, כשאני כעובדת במקום חילוני, צריכה לייצג את אותו האיש - כמר ליצמן הנכבד, מיד אני מתקוממת. וכי איך אענה לידיד חילוני, על כל מעשיו שמחללים שם שמים, והורסים כל חלקה טובה? וכיצד אוכל להסביר שאותו יו"ר ועדת הכספים, הוא אומנם חרדי- אבל לא כמוני.. ושהוא כוחני, אגרסיבי, דורסני, וסליחה- גם מאד מאד לא ייצוגי ומכובד- אבל שאני "חרדית אחרת" ושלי יש מייצגים אחרים.
לשמוע למשל את ח"כ רביץ, את ח"כ פורוש, מתראיינים- זה לשמוע ולהתגאות.
לשמוע את מילמוליו (זה עברית?!) סליחה על הקטונינות- אבל גם זה חשוב לנציג חרדי!! הכ"כ פרמטיבים של מר ליצמן הנכבד, אני בתור אשה חרדית- מתבישת לחלוטין!
ולענין עצמו, בתור אשה חרדית- ליצמן לא עשה בעבורי מאומממה!!
ח"כ רביץ, עזר לי באופן אישי. (כגון- הכנסת בנותי למוסדות וכדו')
עזר לרבים מידידי.
דאג למוסדות חרדיים.
דאג לענינים כ"כ מהותיים (כמו ועדת טל)
והוא מייצג אותנו בכבוד, הוא עונה יפה, מתראיין לעניין, מציג את הציבור כציבור נעים ומכובד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/5/2007 20:56 לינק ישיר 

מה לעשות שהבנאדם אמריקאי ולא מדבר עברית תקינה. הוא ח"כ לא מרצה בערכים.

בינתיים מהנציגים החילוניים הוא זכה רק לתשבחות, כך שדברייך מנותקים מהמציאות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/5/2007 20:58 לינק ישיר 

חזי, סליחה.
אבל- זה הדבר האחרון שאתה יכול להגיד עליו.
יש לו ידיד אחד בין החכים החילוניים?
להווי ידוע, ש"אמירת תשבחות" בקרב חכים איננה מעידה הרבה כשלעצמה....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/5/2007 20:59 לינק ישיר 

מעניין למה אני פתאום נזכר בזה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/5/2007 21:08 לינק ישיר 

ליצמן גבר שבגברים!
.
איך שקלט שבלהיות רכיכה לא משיגים כלום לבוחרים , החליט ללכת על הקטע של הביץ', סליחה על הביטוי.
לעשות שרירים, לדרוש, לסגור דילים עם כל מי שצריך, למכור את אמא של רביץ והשויגער של גפני (שביננו, מתו שמישו יעשה להם את זה )-
 העיקר לסדר תקציבים למוסדות.
וצ'מעו, מה שלא תגידו- הסיפור עבד.
עם כל הכבוד לקיצוצים ולהלפרט מאותגר הפרסומת, 
אהוב נפשה של נוחם (ושתקפוץ נו מה) - שיחק אותה בגדול.

מי שקצת בענינים יקלוט מהר מאד שתמו ימי החסד של ליצמן - האיש- שלא- רואה- אפחד- ממטר- אבל - רועד- מזה- רועד- מנוחם2- אמאלה...

החוברת שהיתה שיר הלל לליצמן, אמנם קצת נופחה, אבל הגיעה לו ביושר.
זו הבעת תודה והכרת טובה מינימלית שהיהדות החרדית והחסידית חייבת לאיש הזה. שדאג לבוחריו ללא חת.

יאלה נוחם2, תחזרי לנבוח :)

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הסיכסוך בין דגל התורה לליצמן, יראה הקהל וישפוט.
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 לדף הבא סך הכל 4 דפים.