בית פורומים בחדרי חרדים

פיתרון לתוהים לפשר קשיחות ליבם של פקידי עיריית י-ם

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-21/5/2007 10:29 לינק ישיר 
פיתרון לתוהים לפשר קשיחות ליבם של פקידי עיריית י-ם

 ציפי מלכוב 

שמחה גדולה במחלקת הגבייה של אגף הארנונה העירוני, כל עובדי המחלקה זכו לבונוסים כספיים שמנים בסך אלפי שקלים לאחר שהיו שותפים למבצע רחב היקף במסגרתו נגבו מחייבי ארנונה 150 מיליון שח, "המבצע התנהל בחצי השנה האחרונה והצליח מעל למצופה", אמרו השבוע בכירים באגף לדבריהם, העובדים היו מלאי אמביציה ולא חסכו במאמצים כדי להשיב את הכספים האבודים.

 

חובת הארנונה לעירייה מסתמכים בכמיליארד שקל, וכוללים "חובות אבודים" מכנסיות מנזרים ומסגדים, וחובות מתושבים ומוסדות שונים, שהעירייה הציעה להם הנחות משמעותיות ופריסת תשלומים.


מבצע הגבייה התמקד בקבוצה השנייה ויצא לפועל לאחר שהעירייה -הנתונה עדיין בתוכנית הבראה-, הבטיחה למשרדי הממשלה שתעשה הכל כדי לגבות את הסכומים החסרים.

מנהלי הגבייה של מחלקת הארנונה שינסו מותנים והבטיחו לעובדים החרוצים כי תמורת עבודתם יזכו לקבל תגמולים נאים, בכירים במחלקת הארנונה סיפרו השבוע כי המבצע הצליח מעל המשוער, אם בתחילה הם חשבו כי העובדים יצליחו לגבות 80 מיליון שח מחייבי הארנונה הכבדים, הרי שבסופו של דבר התברר כי הם הצליחו לגבות בחצי השנה האחרונה בלבד 150 מיליון שח.

 

בעקבות ההישג המרשים, קיבל כל אחד מ- 150  עובדי המחלקה תוספת למשכורתו בשיעור של אלפי שקלים זאת על פי היקף המשרה שבה הוא עובד, היקף הגבייה והוותק, עם קבלת הבונוסים אמר יו"ר ועד העובדים בעירייה ציון דהאן כי "מאז ומתמיד נהגה העירייה לצ'פר את עובדי אגף הארנונה במענקים כספיים במצבעים מסוג זה".

===================================הבנתם?
דווח על תוכן פוגעני

מחובר
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > פיתרון לתוהים לפשר קשיחות ליבם של פקידי עיריית י-ם
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר