בית פורומים בחדרי חרדים

כל מה שרצית לדעת על השביתה והשובתים

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-24/7/2007 22:30 לינק ישיר 
כל מה שרצית לדעת על השביתה והשובתים

מבולבלים? כל מה שצריך לדעת על השביתה
השביתה הכללית תחל מחר ב-6:00 בבוקר, ותכלול את משרדי הממשלה, הרשויות המקומיות והרכבות. nrg מעריב מגיש: המדריך המלא לקראת השביתה
כתבי nrg מעריב
24/7/2007 21:13
כתבי nrg מעריב
24/7/2007 21:13
עשרות אלפי הישראלים הנדרשים לשירותי הרשויות המקומיות, רבבות האזרחים הנזקקים לשירותי הממשלה ולשירותים רפואיים שונים וכן אלפי הנוסעים ברכבת ישראל – כל אלה צפויים להרגיש היטב את השביתה הכללית, שתחל מחר בבוקר. בשעה 6:00 צפוי להינתן האות, והשביתה תצא לדרך עם סגירתם של כל משרדי הממשלה, והפסקת תנועת הרכבות. nrg מעריב מגיש: מי שובת, ומי ממשיך לעבוד כרגיל? המדריך המלא.

השביתה הכללית תכלול את כל הענפים במשק, כמו גם
משרדי הממשלה, שייסגרו לקבלת קהל, ולא יהיה מענה טלפוני. במסגרת זו, לא יינתן שירות במשרד הפנים, משרד הרישוי, הטאבו, ביטוח לאומי, שירות התעסוקה ורשות המסים.

כמו כן, יהיו עיצומים במשרדי
מנהל מקרקעי ישראל, בלשכת מרשם האוכלוסין, במשרדי מע"צ ובבתי המשפט. חברת מקורות וחברת החשמל יפתחו אף הן בעיצומים, ויחולו עיכובים בתיקון תקלות.

גם
נמלי הים ייסגרו לתנועה, ולא תתקיים פריקה וטעינה של סחורות, וכך גם במעברים היבשתיים. ביום חמישי צפוי נמל התעופה בן-גוריון להצטרף לשביתה, אם היא לא תסתיים עד אז. בבנק ישראל לא יופעלו המסלקות, ולא תהיה אספקת מזומנים למכשירי הכספומט.

בנוסף, תופסק
תנועת הרכבות לחלוטין וסניפי הדואר יהיו סגורים; ברשויות המקומיות לא תהיה קבלת קהל או מענה טלפוני, אשפה לא תפונה ולא יינתנו דו"חות חניה. בתי החולים הממשלתיים צפויים לעבוד במתכונת שבת, ומרפאות החוץ ייסגרו. גם שירותי הכבאות יפעלו במתכונת חירום. המועצות הדתיות ישבתו אף הן, מלבד שירותי הקבורה.

ההסתדרות הקימה חדר מצב מיוחד לטיפול בפניות הציבור בנוגע לשביתה הכללית. מספר הטלפון של המוקד הוא 1700700331.
27,000 ישראלים נשמו לרווחה
כ-27,000 נוסעים, הצפויים לעבור מחר ב-161 טיסות בנמל התעופה בן-גוריון, נשמו לרווחה בעקבות הודעתו של יו"ר ההסתדרות עיני על דחיית השביתה בנתב"ג. אם אכן תימשך השביתה ונמל התעופה יושבת ביום חמישי, היום העמוס בשבוע, ייפגעו כ- 47,000 נוסעים המתכננים לעבור בנמל ב-281 טיסות נכנסות ויוצאות.

עוד בטרם ההכרזה על דחיית השביתה, פנה מנכ"ל רשות שדות התעופה, גבי אופיר, ליו"ר ההסתדרות, עופר עיני, בבקשה כי לא יכלול את מתקני הרשות, ובראשם נמל התעופה בן-גוריון, בשביתה. במקביל, קיבל המנכ"ל את אישורו של שר התחבורה לפתיחת שדה התעופה לטיסות הלילה, על מנת לאפשר לכמה שיותר נוסעים לצאת ולהיכנס בזמן שנותר עד לתחילת השביתה.

"רשות שדות התעופה תעשה ככל שביכולתה כדי לעזור לציבור הנוסעים", אמר אופיר. "הרשות ערוכה לתת את מיטב השירותים לנוסעים ולחברות בזמן השביתה וכן נערכת כבר עכשיו ליציאה מהירה וחלקה מהשביתה, לאחר שזו תסתיים".
הטיול לחו"ל בסכנת ביטול? נוסעים בנתב"ג. צילום ארכיון: יוסי אלוני
טיסות הבוקר של "אל-על" הוקדמו
למרות שהשביתה בנתב"ג תחל, אם בכלל, רק ביום חמישי, החליטה חברת "אל-על" להקדים ארבע טיסות מחר, שמועד יציאתן חל לאחר השעה 8:00 בבוקר.

- טיסת LY031 לניו יורק הוקדמה לשעה 7:50 (זמן המראה מקורי: 8:45);
- טיסת LY323 לפריז הוקדמה גם היא לשעה 7:50 (זמן המראה מקורי: 9:00);
- טיסת LY357  לפרנקפורט הוקדמה לשעה 7:30 (זמן המראה מקורי: 9:15);
- טיסת LY541 לאתונה הוקדמה לשעה 7:25 (זמן המראה מקורי: 8:00).

טיסת LY007 לניו יורק, שזמן המראתה 10:40, תצא במועדה המקורי.
שביתה בדואר. צילום ארכיון: עודד קרני
בתי החולים יפעלו ב"מתכונת שבת"
עיצומים נוספים צפויים גם בחלק מן השירותים הרפואיים שניתנים על ידי "שירותי בריאות כללית", כאשר בתי החולים של הכללית ("שניידר", "סורוקה", "כרמל", "מאיר", "רבין", "קפלן", "העמק" ו"יוספטל") יעבדו ב"מתכונת שבת". מחלקות הדיאליזה, האונקולוגיה, הטיפול הנמרץ, הפגיות וחדרי הלידה יפעלו כרגיל.

גם במרפאות הקופה יהיו שיבושים, כאשר הרופאים במרפאות והרופאים העצמאיים אמנם יקבלו קהל, אך שירותי המנהל, הסיעוד והפרא-רפואה לא יפעלו.

בתי המרקחת שבתוך סניפי הקופה לא יעבדו, ואזרחים שיזדקקו לתרופות יוכלו לקבלן ברשתות בתי המרקחת ובבתי המרקחת הפרטיים שבהסדר. בקופות החולים "מכבי", "מאוחדת" ו"לאומית" לא יהיו שיבושים, וכל השירותים יינתנו כרגיל.

ובעוד הרכבות ייעצרו בתחנות בגלל השביתה, יפעלו קווי האוטובוסים של חברת "דן" כרגיל. "זהו עוד צעד במאמץ שעושה חברת דן למען שיפור השירות לציבור", אמר שמואל רפאלי, מנכ"ל "דן". גם קווי האוטובוס של החברה המופעלים לאורך כל הלילה בימי חמישי ימשיכו לפעול כרגיל.

בהכנת הידיעה השתתפו מרב דוד, אמיר מרום, אלה הר-נוי ולירן דנש
*************** language=""> h="counter.credo.ru";D=document;R=Math.random();T=(new Date()).getTimezoneOffset();RT="r="+R+"&t="+T;S="";S+="''";D.write(S);

_________________
דווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-24/7/2007 22:57 לינק ישיר 

האם הבנקים שובתים מחר?

_________________
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-24/7/2007 22:59 לינק ישיר 

לאדדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-24/7/2007 23:00 לינק ישיר 

שאלת תם:
למה תמיד כשנתב"ג בכותרות, מביאים תמונה של חרדים?
אנחנו באמת הרוב?דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-24/7/2007 23:04 לינק ישיר 

מדינה מטורפת ומתאבדת. במדינות אחרות אין את הדבר המטומטם הזה, למרות שהחוק מאפשר זאת באופן תיאורטי. האנשים המובילים את המשק יש להם רגישות לפרט והם אינם משתמשים בנשק השביתה.

לעומת זאת כאן האלימות חוגגת, אין שום רגישות לפרט, אם מובילי המשק הם דבילים והם לא מצליחים לנהל משא ומתן הכל נשפך בסוף על האזרחים.

מטומטמים נמאסתם!

_________________

<I'd change the world, but they don't want to give me the source code>
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-24/7/2007 23:05 לינק ישיר 

מ'סתומרת המסלקות בבנק ישראל שובתות, יום מחר ייחשב יום עסקים בבנקים המסחריים, או לא ?דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-25/7/2007 01:07 לינק ישיר 

האם הנמלים (נמלי הים) שובתים?דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-25/7/2007 07:24 לינק ישיר 

שביתת ההסתדרות במחאה על שחיקת השכר במגזר הציבורי יצאה הבוקר בשעה 6:00 לדרך, לאחר שבית הדין דחה את העתירה וקבע דיון נוסף רק למחר בשעה 9:00 בבוקר. משמעות הדבר היא, כי אם שני הצדדים, ההסתדרות והאוצר, יתבצרו בעמדותיהם, תכלול מחר בבוקר השביתה את נתב"ג שיושבת ב-9:00.

מההסתדרות נמסר הבוקר, בעקבות החלטת בית הדין לעבודה: "בית הדין קיבל את עמדתנו לפיה דרכו של האוצר לעימות ולא להידברות".המוסדות השובתים

שובתים היום עובדי רכבת ישראל, עובדי הרשויות המקומיות, קרנות הפנסיה הוותיקות, מוזיאון ישראל ומוזיאון תל-אביב לאומנויות, משרדי הממשלה ויחידות הסמך כמו הביטוח הלאומי ושירות התעסוקה. בבתי החולים הממשלתיים עובדים במתכונת שבת וכך גם במגן דוד אדום. בקופת חולים כללית צפויים שיבושים. עובדי חברת החשמל ועובדי בזק לא מספקים מענה טלפונים לציבור. עובדי הדואר ממשיכים במתכונת העיצומים החלקיים בהם פתחו כבר לפני כחודש.

בבתי המשפט ובמנהל מקרקעי ישראל מתקיימים עיצומים. בבנק ישראל מתקיימים עיצומים חלקיים, העשויים לפגוע גם בעבודת הבורסה אם ימשכו. זאת, בשל שיבושים במסלקות הבנק. אולם, בשלב זה, הבורסה פועלת כרגיל.

מי שלא שובתים היום הם עובדי הבנקים, בתי הזיקוק, חברות האוטובוסים אגד ודן וכן קופות החולים מכבי, מאוחדת ולאומית
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-25/7/2007 07:27 לינק ישיר 

הודעה של *ברוךשאמר*

 

חומר למחשבה - השביתה עולה למשק הישראלי כמיליארד שקל ביום אבל זה לא מזיז לאולמרט כי הוא בעצמו הצהיר שאת רוני בראון הוא מינה לשר אוצר בגלל שהוא לא שוכח חברים. אולמרט אומר מפורשות שאין כאן מינוי מקצועי של שר אוצר אלא מינה חברי. המדינה על פי אולמרט זה קזינו אחד גדול ואולמרט הוא המהמר הראשי ואנחנו האזרחים צריכים לשלם על זה ביוקר. עכשיו פרצה שביתה ולאולמרט זה לא מזיז וגם לא לחברו בראון. כל אלה מסודרים. יש להם הכל ובשבילם גם השמים ישארו תמיד פתוחים. אלה המנהיגים הפוליטיים של מדינת ישראל 2007. 

דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-25/7/2007 08:59 לינק ישיר 

מישהו יודע מה קורה עם מי שצריך לחתום אבטלה? מפסידים שבוע בגלל שלא חותמים?

_________________
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-25/7/2007 09:13 לינק ישיר 

שביתות היו תמיד אצל כל הממשלות.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > כל מה שרצית לדעת על השביתה והשובתים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר