בית פורומים בחדרי חרדים

ספר חדש "זעקי ארץ מושחתת" שחיתות אולמרט----!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-12/4/2008 21:50 לינק ישיר 
ספר חדש "זעקי ארץ מושחתת" שחיתות אולמרט----!

 

גילויים חדשים על שחיתות שלטונית של ראש הממשלה, אהוד אולמרט, ועל כמה משרי הממשלה ורבים בקהילת העסקים, בספרו החדש של אריה אבנרי

▪  ▪  ▪
יו"ר הנהלת אומ"ץ, העיתונאי אריה אבנרי, הוציא לאור ספר חדש: "זעקי ארץ מושחתת", ובו גילויים חדשים וסנסציוניים על בכירים בסקטור הציבורי והעסקי, ובראשם ראש הממשלה, אהוד אולמרט.

אבנרי חושף בספרו את דרכי התנהלותו והתעשרותו של אולמרט, וכן את משתפי הפעולה עמו במשך השנים. מקצת מהגילויים החדשים וכן מידע נוסף יובאו במסיבת עיתונאים שזימנה עמותת אומ"ץ. זו תתקיים בבית סוקולוב בתל אביב (יום רביעי, 10:30). הספר כולל, בין היתר, חלק מיומני אבנרי שפורסמו ב-Nfc.

תהליך הכתיבה והפקת הספר נשמרו בסודיות רבה בגלל "חומר הנפץ" שמתפרסם בו. הספר המחזיק 512 עמודים יוצא לאור על-ידי הוצאת 'טפר', אחרי שכמה הוצאות גדולות חזרו בהן מחשש להתעמת עם האישים הללו.

הוצאת הספר מומנה על-ידי אבנרי. המחבר הודיע כי ההכנסות ממכירת הספר יתרמו לעמותת אומ"ץ.


====================במסיבת עיתונאים הציג אריה אבנרי את ספרו החדש - "זעקי ארץ מושחתת" בראיון לאבנרי מאשר מנחם עצמון: אולמרט ומקורביו השפיעו עליי להימנע ממסירת עדות מלאה במשפטו של אולמרט
▪  ▪  ▪
ראש הממשלה אהוד אולמרט שיבש מהלכי חקירה ומשפט, בכך שגרם לעדים במשפטו - בפרשת החשבוניות הפיקטיביות, להימנע ממסירת כל הידוע להם בדבר מעורבותו בפרשה. כך טוען העיתונאי אריה אבנרי, בספרו החדש שהוציא לאור - זעקי ארץ מושחתת.

אבנרי מסתמך, בין היתר, על איש העסקים מנחם (מנטה) עצמון שהורשע בפרשה, שהיה אחד המעורבים ונקרא לעדות במשפטו של אולמרט.

עצמון נמנע במשך השנים מחשיפת השליחים שהגיעו אליו, כדי להשתיקו ולשבש, למעשה, את מהלכי משפטו של אולמרט. ואולם, עצמון הסכים להתראיין לאבנרי, בפעם הראשונה מאז המשפט, לאחר שהבין, כדבריו, כי אולמרט ומקורביו הוליכו אותו שולל וגרמו למעשה למצב, שהוא - עצמון, שילם לבדו את המחיר המלא בפרשה, למרות ששימש גזבר הליכוד במקביל לכהונת אולמרט בתפקיד זה.

אבנרי מגלה בספרו כי פרקליטת המדינה דאז, דורית ביניש, העניקה יחס מיוחד לאולמרט באותה תקופה, ולראיה: בתקופת כהונתה כפרקליטת המדינה היא נמנעה מהעמדת אולמרט לדין, למרות הראיות שהיו נגדו, וכתב אישום הוגש נגד אולמרט רק לאחר עתירה שהגישה לבג"צ עמותת אמיתי, בראשה עמד אבנרי.

היחס המפלה לטובה נמשך גם כיום, בכך שביניש, בתפקידה כנשיאת בית המשפט העליון, נמנעת מלמתוח ביקורת על ראש הממשלה אולמרט, למרות שהיא יודעת היטב כי אולמרט נותן גיבוי מלא לשר המשפטים, פרופ' דניאל פרידמן, כשזה האחרון, לגישתה, פועל להריסת מערכת המשפט.

אבנרי הציג את ספרו החדש במסיבת עיתונאים שערך בתל אביב. בספרו הסנסציוני מקדיש אבנרי פרק של כ-150 עמודים למעללי אולמרט. להערכתו, אולמרט צבר רכוש רב ששוויו נאמד בעשרות מיליוני דולרים, וזאת בתקופה שהוא מכהן כאיש ציבור, חבר כנסת וראש העיר ירושלים.

לדברי אבנרי, אולמרט צבר חלק מרכושו באופן בלתי חוקי, או למצער - באופן בעייתי ביותר, דבר המחייב ביקורת ציבורית. אבנרי מציע לראות בספרו מעין כתב אישום ציבורי נגד אולמרט ונגד אישי ציבור רבים ששלחו ידיהם לקופה הציבורית, ובהם שר האוצר לשעבר, אברהם הירשזון.

בספרו מגלה אבנרי כי גם היועץ המשפטי לממשלה, יוסף חריש, שקל להעמיד לדין את אולמרט בחשד שקיבל טבות הנאה באופן בלתי חוקי. ואולם, חריש נמנע מכך בעקבות לחצים שהופעלו עליו, וגם ביניש נמנעה, כאמור, ממיצוי הדין עימו, וכשנשאלה בנושא התנערה מאחריות ואמרה כי חריש לבדו טיפל באותה פרשה.

אבנרי מתאר בספרו את אולמרט כתמנון רב זרועות: ככזה השולט בגורמים רבים ומפעילם לתועלתו, לרבות עיתונאים בכירים בכלי התקשורת, שעימם התיידד וזכה אצלם לחסינות מוחלטת. אבנרי מזהיר מנזקו של אולמרט, וטוען כי אולמרט - בשחיתותו - עולה על קודמו בתפקיד, אריאל שרון, וכי ניזקו של אולמרט עצום ורב במיוחד בשל כך שהוא משחית רבים וטובים בסביבתו הקרובה.

אבנרי הציג במסיבת העיתונאים כמה מכתבים ששיגר אל המשטרה ואל גורמי אכיפת החוק, בדרישה לחקור את האישים המעורבים בפרשות הפליליות לכאורה. כך, לדוגמא, במכתב אל ראש אגף החקירות במשטרה, ניצב יוחנן דנינו, מבקש אבנרי, באמצעות תנועת אומ"ץ, לפתוח בחקירה נגד עו"ד אורי מסר - ידידו ושותפו של אולמרט בכמה פרשות שחיתות, ולמצות איתו את הדין.


========================


הספר החדש. ניתן לרכוש ברשת צומת ספרים וברשת חנויות סטימצקי.
במשרדי עמותת אומ"ץ ניתן לרכוש את הספר בהנחה

דווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-13/4/2008 00:51 לינק ישיר 

שחיתויות הפוליטיקאים אינם שום כלום.
 בס"ה מקבל כמה טובות הנאה עלובים, וכבר הופכים אותו למושחת השנה.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-13/4/2008 01:07 לינק ישיר 

נא לא לזלזל יש מושחתים ויש מושחתים
מדובר באדם כשרוני לכל הדעות....
בספר טוענים שהוא צבר כך עשרות מליונים
ולא איזה משו עלוב
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-13/4/2008 01:11 לינק ישיר 

בסדר, אז הוא עשה  לביתו עשרות מליונים, מפרגן לו.
היום יש תחושה, שהפוליטקאים מושחתים ברמת רוצחים סדרתיים, ועל זה באה תגובתי לעיל.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-13/4/2008 01:14 לינק ישיר 

לפי כל הפרשיות שהוא מסובב בהם,  אם הם נכונות, מדובר בסנדק הסנדקים,
לפחות ברמה הישראלית הפוליטית, הלא כן?
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-13/4/2008 01:19 לינק ישיר 

סנדק הסנדקים?

הוא רצח?
שדד?
מכר סמים?
הפעיל שירותי ליווי?

כולו קיבל טובת הנאה, מה יש?

אפרופרו סנדק, אומרים שאחד מההצלחות החזקות של הסרט, הוא ההזדהות של הצופים, עם הסנדק  'ויטו קורליאונה'.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-13/4/2008 02:05 לינק ישיר 

תקרא שוב את השורה השנייה שכתבתי,
בקשר לקורליאונה, יוסי שריד טוען שהסרט השפיע באופן מאגי על שרון, ומי לנו מגדול תלמידי שרון שיכול ללמד את מורו פרקים נבחרים בשחיתות, [ואני ממש לא סובל את ביבי...]
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > ספר חדש "זעקי ארץ מושחתת" שחיתות אולמרט----!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר