בית פורומים בחדרי חרדים אלעד

חמאס בניו פארם באלעד ??

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-2/9/2008 17:23 לינק ישיר 
חמאס בניו פארם באלעד ??

נדהמתי להכנס לקנות בנוי פארם באלעד  בבית מרקחת תרופה ולפתע מי שנותן את השרות זה ערבי בלבוש חמאס זקן .סגנון דיבור. וכ"ו .האם זה תופעה חדשה באלעד
קצת היה לי מוזר לחשוב שאני בניו פארם בעזה במקרה
האם מותר להם להעסיק אנשי חמאס בחנות בעיר כזו ?וזה לא סתם ערבי מודרני שזה בסדר זה ערבי דתי שהם בדרך כלל אנשי חמאס
קצת מפחיד !לך תדע ..............

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/9/2008 00:04 לינק ישיר 

יתכן שאם תבקש ממנו כדור חזק נגד כאבים, הוא יציע לך כדור של 0.45

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/9/2008 00:06 לינק ישיר 

דרך אגב, הוא לא יודע לתת אפי' שירות מינימלי.

מהיר חימה - תמונה יש?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/9/2008 00:15 לינק ישיר 

נראה לי שחצי מהרוקחים בארץ הם ערבים. למה זה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/9/2008 11:40 לינק ישיר 

הם הביאו בטח ערבים כי ערבים יכבדו את המגזר ויבואו בלבוש הולם למקום , מה גם שלא לשכוח שהם די מזכירים אותנו בלבוש ודיי צנועים.
מה היית מעדיף בחורה עם חצי בד עליה? בלשון המעטה.. ושהיא זו שתשרת אותך?? תגיד תודה שהם מתחשבים.
חוץ מזה שהרבה מאוד חילונים לא אוהבים להגיע למקום שהוא דתי.. בדיוק מה שאתה חושב עליהם הם חושבים עלינו... בכל אופן חלקם. תגיד תודה על מה שיש ושבכלל שירתו אותך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/9/2008 12:33 לינק ישיר 

נאווה- יש מכסות קבלה במקצועות כמו רפואה ורוקחות לערבים- שלמשל אם האוניבריסטה יכולה לקבל 50 תלמידים 10 מהם יהיו חייבים להיות ערבים ויתקבלו גם אם יש יהודים טובים מהם בהרבה מבחינת פסיכומטרי- וזה בשביל לקדם את המעמד שלהם- בקיצור- אפליה מתקנת לכן ככ" הרבה רוקחים הם ערבים. דווקא הם נורא נחמדים. לא יצא לי לראות את החמסניק וזה באמת נשמע מבהיל...
חוץ מזה שלא חסרות לנו רעלות ברחבי אלעד ואפילו ילדות קטנות מורעלות בתוספת זוג צמות ארוכות סנלי עור חבוטים ובגדים אפרוריים מהויים ומעל הכל- שעל חונק ענק.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/9/2008 12:55 לינק ישיר 

תביא מה שאתה רוצה העיקר לא ערבים ולא חמאס

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/9/2008 13:00 לינק ישיר 

הצלה_1

"חכם" עדיף מנביא - http://www.bhol.co.il/forum/topic.asp?topic_id=2476247&forum_id=17303

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/9/2008 13:23 לינק ישיר 

יפה כתב מהשטח !
ועכשיו כוווווווווווווווווווווווולם  חרם על הנוי פארם על העסקת עובדים ערבים ואנשי חמאס למינהם
מה יהיה ?יש למשהו פיתרון במיידי לפני פיגוע בעיר

אלעד: ערבי תקף אזרח ושוטרים בסמוך לרשת סניף 'יש' - החשוד נתפס ונעצר

בסמוך לרשת סניף 'יש' בעיר החרדית אלעד, תקף ערבי אזרח שעבר במקום. שוטרים שהוזעקו למקום הותקפו אף הם ע"י הערבי, אך לאחר מאבק קצר אזקו אותו ועצרו אותו לחקירה. האזרח שחש ברע עקב התקיפה, טופל במקום ע"י כונני 'מד"א - איחוד הצלה ירקון' מאלעד ופונה באמבולנס של מד"א 'ירקון' לבית החולים השרון בפתח תקווה.

חייבים לעשות לזה סוף !

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/9/2008 18:41 לינק ישיר 

כמה בני אדם תוקפים זה את זה ביממה?? כאילו חסר כאן בתוך עירנו תוקפנות, לא פעם תקף אדם את שכנו, או מגזר את המגזר השני מילולית ופיזית. (ואני לא מדבר בכלל על המגזר הערבי אלא עלינו), ורק לידיעה הם נותנים כאן שירות מאוד מאוד טוב, וליתר דיוק היחס אפילו יותר טוב מאשר אתה מקבל לעיתים מאחד מאיתנו המשרת אותך בחוסר סבלנות שמשחק אותה כאילו"מה באת לי עכשיו" ושוכח שבכלל משלמים לו שישרת אותך כיאות אך לא עושה זאת, לפחות מהשירות של הרוקח הערבי והמנהלת הערבייה בניו פארם אתה מקבל יחס כיאות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/9/2008 00:12 לינק ישיר 

על כווווול ספקיות האינטרנט שמעסיקות מאות עובדים ערבים כל אחת, ועל בזק וHOT שמעסיקות מאות ערבים.
אתם יודעים שהטכנאי של בזק שהזמנתם לסדר את הקו בבית או לקבוע נקודה נוספת, מסוגל להפוך בין-רגע ל"משלח בנחלים" של כדורי הרגעה 8MM?

אז יאללה, בואו נעשה חרם, אפילו שאנחנו לא מרוויחים מזה כלום כמו כולם,
ואז לא יהיה לנו איך לגלוש באינטרנט, והפורום הזה אולי יסגר, ביחד עם ההרעיונות הגאוניים של בחורי החמד התמימים שהועלו פה.

איזו שטות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/9/2008 16:00 לינק ישיר 

אבל אתם שוכחים שהגדוילים מכריחים לקנות בניו פארם (כי הוא סגר עם יו"ר של ועדה כלשהיא לעניני רוחניות כלשהיא שמסדרת דירות לו ולילדיו), אז אינברירה אלא לקנות שם אפילו שנאסרללה בעצמו ימכור בסניף אלעד. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/9/2008 16:30 לינק ישיר 

אוהבי ערבים שכמותכם עכשיו אני מבין למה אומרים שהחרדים שמואלנים .

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים אלעד > חמאס בניו פארם באלעד ??
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר