בית פורומים בחדרי חרדים

אני מתגעגע לבחירות תשמ"ט

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-10/2/2009 02:32 לינק ישיר 
אני מתגעגע לבחירות תשמ"ט

זכור לי כפעיל חזק אז את הלהיטות של הציבור האשכנזי הן של ג והן של עץ חרישת השטח בציבור החילוני לא היה בית שלא זכה לביקור של פעילים בנסיון לשכנע להצביע למפלגות החרדיות .
והיום לבושתינו הוויכוחים בינינו ולא משנה מהי השתיכותי אנו נמצאים בתקופה כל כך קשה כל המפלגות החילניות תוקפים אותנו ללא יוצא מן הכלל ואם ח"ו ח"ו ח"ו יתממשו התחזיות ויהיה באפשרותם ליצור איזה שהוא בלוק ללא החרדים אחריתו מי ישורנו ואנו מתווכחים פה בפורום אם נבחר ג או שס אם הרב הזה חתם או האדמו"ר הזה חתם במקום שתקום קריאה להיחלץ ולרוץ לשטח א.להוציא ולממש את כל הפוטנציאל החרדי שיצביעו ביום הבחירות ב.לצאת לשטח החילוני ולנסות לשכנע ולהתחנן על נפשנו כי בנפשנו הדבר הזה

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/2/2009 03:14 לינק ישיר 

נו בטח אתה מתגעגע
אתה מתגעגע לשבור ת'עצמות לבחורים ישיבות ליטאים
אתה מתגעגע לטרטר אנשים בטלפון בשעות הקטנות של הלילה
אתה מתגעגע לפורקן יצרים שפל שאתה ואבותיך פרקתם ברחובות בני ברק וירושלים
אתה מתגעגע לפרובקציה שעשיתם כשקישקשתם ליד הבית של האדמו"ר שלכם כדי להעליל כאילו פעילי דגל התורה עשו זאת
אתה מתגעגע ליום הבחירות שבו ניסיתם להפיץ גליון מזוייף של יתד נאמן כאילו דגל התורה הסירה את הרשימה
אתה מתגעגע לאוירת הפחד שניסתם להשליט ברחובות
אתה מתגעגע לבחירות החוזרות שהתקימו אחר כך בין דגל התורה למפלגת "התחיה" שקיבלתם הוראה מפורשת להצביע למפלגה חילונית העיקר שמשה גפני לא יכנס לכנסת ואתה כוסס ציפרנים למה בירושלים תשס"ט ההוראה להצביע לחילוני  היתה כביכול רק "לשולי השולים"

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/2/2009 03:21 לינק ישיר 

דוקטורנט כתב:
אתה מתגעגע לבחירות החוזרות שהתקימו אחר כך בין דגל התורה למפלגת "התחיה" שקיבלתם הוראה מפורשת להצביע למפלגה חילונית.

מי נתן אז את ההוראה ?

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > אני מתגעגע לבחירות תשמ"ט
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר