בית פורומים בחדרי חרדים

השר אריאל אטיאס נגד הערבים!!!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-2/7/2009 19:42 לינק ישיר 
השר אריאל אטיאס נגד הערבים!!!

השר אטיאס: לעצור התפשטות הערבים בצפון

מאת: פנחס וולף, מערכת וואלה! חדשות
יום חמישי, 2 ביולי 2009, 17:50

שר הבינוי והשיכון הבהיר בפני לשכת עורכי הדין כי "אם נמשיך במצב הנוכחי נאבד את הגליל", אטיאס הבהיר כי "ערבים שמתגוררים בבניין של יהודים מבריחים אותם"

"חריש היא משימה לאומית. יש ללכת לשם ולעצור התפשטות מוואדי ערה של אוכלוסייה שבלשון המעטה אינה אוהבת את מדינת ישראל", כך הצהיר היום (חמישי) שר הבינוי והשיכון אריאל אטיאס (ש"ס) בפני לשכת עורכי הדין בתל אביב במפגש בעניין הרפורמה במינהל מקרקעי ישראל. אטיאס הבהיר כי הוא דואג מפני התפשטות אוכלוסייה ערבית לחלקים שונים במדינת ישראל ואמר כי ההתיישבות ביישוב חריש, המיועד לקום באזור ואדי ערה ושמיועד למגזר החרדי, היא לא פחות ממשימה לאומית.

שר הבינוי והשיכון התייחס להתיישבות הערבית בגליל ואמר כי "ראשי ערים מבקשים ממני להציל להם את הגליל, מאחר שהערבוב הזה הוא לא דבר ישים לאורך זמן לחיים משותפים. עלינו להוציא מכרזים לאוכלוסיה הערבית כך שיהיה להם איפה לגור. אריאל שרון, כשר השיכון, התחיל את הסיפור של קציר-חריש, וניסה להביא לשם הרבה אוכלוסיות. מה שקרה, הוא שהיתה התפשטות של ערבים בשטחים הללו באופן בלתי חוקי ועכשיו בשביל להציל את האזור ניקח אוכלוסיות חרדים שהם היחידים שמוכנים לגור שם. אני לא מאמין בתערובת הזו, בדיוק כמו שהחרדים לא גרים במעורב. זו משימה לאומית אם אנחנו יודעים לבוא ולהציל קרקע".

דברי השר על ואדי ערה תפסו אומנם את הכותרות, אולם את עיקר דבריו הוא הקדיש לרפורמה במנהל מקרקעי ישראל. אטיאס הבטיח בכנס כי עד שנת 2010 ייקבעו "עשרת הדיברות" שייאפיינו את דרכי הפעולה של המינהל כדי לקצר את ההליכים הבירוקרטיים. "היו הרבה החלטות ממשלה אבל המבחן יהיה בביצוע, והעיקר הוא השינוי הארגוני שמנהל מקרקעי ישראל צריך לעבור", אמר השר לעורכי הדין. לדבריו, "צריך לייצר לוחות זמנים לפרויקטים ולוחות זמנים לטיפול בתיקים. יש מצב שלפעמים לא מחזירים תשובה במשך שנה. ההתייעלות צריכה להיעשות על ידי תוכנות מחשב שונות. בנוסף, נצטרך לדאוג שלא יצטרכו לעבור הרבה תחנות לכל פרויקט. בכל מחוז יהיה צוות שיעשה את כל הדברים, דבר שיחסוך הרבה זמן".

מקורבי השר אטיאס הסבירו את דבריו, ואמרו כי, "לדעת השר צריך להפריד בין מגורים של ציבור כללי לבין ציבור חרדי וציבור ערבי. דבריו היו בהמשך לשאלה שנשאלה והשר אמר שלדעתו כל אוכלוסייה צריכה את הפינה שלה וזה בלי לפגוע באף אחד, וזה לגיטימי. אם אזרח כזה או אחר רוצה לגור באיזושהי סביבה זו זכותו, אולם כמשרד הבינוי והשיכון אנחנו חושבים שלכל אחד צריך לתת את הפלטפורמה ואת הצרכים המיוחדים לו".


אחמד עודה, חבר מועצת עיריית עכו מטעם חד"ש הגיב לדברי השר לפיהם ראש עיריית עכו, שמעון לנקרי אמר לו כי "ערבים מתגוררים בבניין של יהודים ומבריחים אותם". עודה אמר לוואלה! חדשות כי "ראש העיר מפחיד ומבהיל את היהודים שנשארו בעכו. למה הוא צריך לומר דברים שמפחידים את היהודים ומרגיזים את הערבים? אני מצטער על הדברים וחושב שהם לא במקום. צריך למנף את עכו כעיר יהודית וערבית מעורבת שחיים בה בהבנה, לא כעיר יהודית ולא כעיר ערבית". עודה הוסיף כי "בשבוע הבא אשלח מכתב בעניין לראש הממשלה נתניהו".

ח"כ אגברייה: "האם אטיאס לקה ב'שפעת הגזענים'"?

מאת: פנחס וולף, מערכת וואלה! חדשות
יום חמישי, 2 ביולי 2009, 19:27
ח"כ עפו אגברייה (חד"ש) הגיב הערב (חמישי) לדברי השר אטיאס, במסגרתם קרא ל"עצירת ההתיישבות הערבית בגליל". אגברייה אמר, כי "אני מציע לשר אטיאס ללכת בהקדם למרפאה הקרובה למקום מגוריו כדי לבדוק אם הוא לא לקה במקרה ב'שפעת הגזענים' מבית היוצר של ליברמן. מצער אותי שאטיאס רוקד לצלילי החליל של ליברמן, שכן דבריו עלולים לאיים על מרקם היחסים העדין בין ערבים ויהודים באזור ואדי ערה".

ח"כ זחאלקה: "אטיאס נכנס לתחרות עם גזעני הכנסת"

מאת: ארז רומס, מערכת וואלה! חדשות
יום חמישי, 2 ביולי 2009, 19:21
ח"כ ג'מאל זחאלקה (רע"מ-בל"ד) הגיב הערב (חמישי) לדברי השר אריאל אטיאס (ש"ס), הקוראים "לעצור את ההתיישבות הערבית בגליל", ואמר כי "אטיאס נכנס לתחרות עם ליברמן ושאר הגזענים של הכנסת, בתקווה להשיג פופולריות זולה בציבור הישראלי". לדבריו, "עד היום הפקיעה המדינה מאזרחיה הערבים 75% מהקרקעות, אבל אטיאס רוצה עוד. אנחנו לא גנבנו קרקע מאף אחד, כפי שעשתה ממשלת ישראל בעשורים האחרונים"

ח"כ טיבי: "דברי אטיאס גובלים בעבירה על החוק"

מאת: ארז רומס, מערכת וואלה! חדשות
יום חמישי, 2 ביולי 2009, 18:59
ח"כ אחמד טיבי הגיב הערב (חמישי) לדבריו של השר אריאל אטיאס (ש"ס), הקוראים ל"עצירת ההתיישבות הערבית בגליל". טיבי אמר לוואלה! חדשות כי "היחס אל אזרחי ישראל הערבים כמשהו מאיים וזר מפי שר בממשלה שאמורה לחלק משאבים, הוא על גבול העבירה על חוק ההסתה לגזענות". לדבריו, "הגזענות והשנאה לערבים בישראל מציפה את המערכת הפוליטית העולה על גדותיה ולא משאירה שום חלקה טובה, אפילו לא בקרב השר שאמור היה להיות הגורם השפוי בש"ס".

תוקן על ידי מ_ו_ל_ט_י ב- 02/07/2009 19:43:38
דווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-2/7/2009 19:43 לינק ישיר 

מה שבטוח לפי גודל הפונט שלך אתה מאוד בעד עיוורים.דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-2/7/2009 19:46 לינק ישיר 

פועל_בנין כתב:
מה שבטוח לפי גודל הפונט שלך אתה מאוד בעד עיוורים.


עניין של העתקה.דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-2/7/2009 20:20 לינק ישיר 

כנראה שברגע שהיהודים לא שונים מכל עם וכשיש להם קצת כוח הם מצמיחים גזענים משלהם.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-2/7/2009 23:07 לינק ישיר 

מה קרה הוא שבר ימינה? ישי אותת לו?דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-2/7/2009 23:09 לינק ישיר 

איפה מאמין בהשם כשצריך אותו?:Pדדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-3/7/2009 00:03 לינק ישיר 


הכותרת הייתה צריכה להיות - אטיאס: חריש משימה לאומית.
פחות מושכת, יותר מדוייקת.

סנשו_פנשה כתב:
כנראה שברגע שהיהודים לא שונים מכל עם וכשיש להם קצת כוח הם מצמיחים גזענים משלהם.


לאט לך.
אולי הניסוח מעט כושל, אבל בסה"כ קיימת בעיה אמיתית בגליל.
העובדה שאטיאס מאמין ביישובים הומוגניים ולדעתו זה גם רצון הציבור, מה שנכון כמדומני לגבי הרוב, אינה הופכת אותו לגזען.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-3/7/2009 08:26 לינק ישיר 

על השר אריאל אטיאס נאמר עד לאתמול: "אויל מחריש לחכם יחשב", כולם חשבו שהוא חכם, והכל בזכות שהיה לו שכל לשתוק, פשוט לשתוק!
אבל כשפתח השוטה את פיו, נתגלה כטפש מטופש וזה מה שהוא לא יותר.
בשביל מה צריך לגיד את מה שאמר, ככה רק סיבך את ענין חריש עוד ועוד, ולא עוד, אלא אם אפילו ביום מן הימים תהיה שם התיישבות חרדית, אז הם נהפכו לקונטרה של הערבים מה שיגרור עימותים בלתי פוסקים עם האוכלוסיה הערביתל המקומית הענקית, והרבה רחמי שמים צריכים שזה לא יגמר באסון בדרגת אר"ן.
מה ששוטה אחד הורס בדיבור מיותר אחד!!!
תלמד כבוד השר הנכבד, תלמד, אפשר לחשוב הכל, לא כל מה שחושבים אומרים, אל תנהג כפסיכי שוטה. דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-8/7/2009 16:36 לינק ישיר 

http://www.bhol.co.il/news_read.asp?id=10675&cat_id=9דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > השר אריאל אטיאס נגד הערבים!!!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר