בית פורומים בחדרי חרדים

פוטר מנהל הרכש החרדי של שפע שוק

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-7/7/2009 21:01 לינק ישיר 
פוטר מנהל הרכש החרדי של שפע שוק

מנהל הרכש הארצי בשפע שוק, אלעזר וייס, פוטר מתפקידו לאחר שבע שנים. המשמעות: הרשת נותרה ללא דמות המכירה את צורכי המגזר החרדי די הצורך. האם הרשת המוחרמת החליטה להתנתק מהציבור החרדי?חומת החרם על שפע שוק אינה נסדקת, וחרדים נוספים מפוטרים: ל"חרדים" נודע כי בשבוע שעבר פוטר מהרשת מנהל הרכש הארצי הוותיק, אלעזר וייס, שהיה אחת הדמויות החרדיות המרכזיות שנותרו ברשת.

וייס, אברך ליטאי בשנות ה-30 לחייו, מונה לפני כשבע שנים לתפקיד מנהל הרכש הארצי של שפע שוק. למעשה, עסק וייס במגזר החרדי, והפך למומחה יחיד כמעט בהנהלת שפע שוק בתחום הרכש החרדי.גם לאחר המשבר הגדול ברשת, שהחל עם החרם על שפע שוק - אז עזבו את הרשת איש העסקים שלום פישר, המנכ"ל יהודה פורת והמנכ"ל אורי קמינסקי  - נשאר וייס נאמן למקום עבודתו, ונשאר בתפקיד.
במהלך השנתיים האחרונות צומצם מספר סניפי שפע שוק מ-49 ל-19 בלבד. מרבית העובדים החרדים, בהם אנשי הנהלה, מנהלי סניפים ואפילו קופאיות - פוטרו. בשבוע שעבר הצטרף למפוטרים גם וייס.
לפני כשלושה חודשים מונה חבר מועצת העיר ירושלים ישראל קלרמן לתפקיד מנכ"ל שפע שוק. המינוי הפתיע רבים, לאור מאבק ועדת השבת ברשת, אך זכה לאישורו של הגרי"ש אלישיב.

אלעזר וייס אישר את הידיעה, אך סירב להגיב עליה.רותי שטרית, מנהלת משרד הפרסום "שטרית גרופ" המייצגת את הריבוע הכחול ואת דודי וייסמן, לא הגיבה לידיעה.מנכ"ל הרשת, ישראל קלרמן, אמר ל"חרדים" כי וייס היה עובד ריבוע כחול, שהושאל לשפע שוק. "לא הייתי אחראי עליו, ואין לי מידע באשר לנסיבות פיטוריו", הבהיר.

(2424)

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/7/2009 21:05 לינק ישיר 
התגובה של המנכ"ל לא משהו

"לא הייתי אחראי עליו, ואין לי מידע באשר לנסיבות פיטוריו",
הוא מנכ"ל או בובה או עלה תאנה או באידיש גורנישט

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/7/2009 23:11 לינק ישיר 

תוך זמן קצר הוא ימלא תפקיד  בכיר ברשת יש או שופרסל בבעלותו של ידידו הקרוב שולם פישר
ואל תגידו שלא אמרנו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/7/2009 23:27 לינק ישיר 

הכל כסף

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/7/2009 23:44 לינק ישיר 
זכור את השבת לקדשו

לי נראה שהכול בא ממלחמת השבת של הרב גודקנופף אולי האברך הצעיר הבני ברקי  
ניסה להלחם ולקדש את השבת מבפנים ואז קיבל גם בעיטה וגם יריקה
 " אשרך שזכית לקדש שם שמים באהבה "

תוקן על ידי זרוק_מסיני ב- 07/07/2009 23:56:18

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/7/2009 01:34 לינק ישיר 

אני חשבתי שאתה זרוק מסיני אתה אומר שאתה זרוק משפע

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/7/2009 09:25 לינק ישיר 

כל הכבוד לשפע שוק שהבינו שהמתחרים שלהם לא רק שמנהלים מלחמה מלוכלכת דרך גולדקנופף אלא גם השאירו "נציגים" מטעמם ברשת.
טוב מאוחר מלא כלום.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/7/2009 09:35 לינק ישיר 

זרוק_מסיני כתב:
לי נראה שהכול בא ממלחמת השבת של הרב גודקנופף אולי האברך הצעיר הבני ברקי  
ניסה להלחם ולקדש את השבת מבפנים ואז קיבל גם בעיטה וגם יריקה
 " אשרך שזכית לקדש שם שמים באהבה "

תוקן על ידי זרוק_מסיני ב- 07/07/2009 23:56:18

אתה באמת מאמין במה שאתה כותב?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/7/2009 09:12 לינק ישיר 
תם עידן החרדים בשפע שוק

היום הסתיים ב"ה בסייעתא דשמיא ניקוי האורוות האחרון החרדי האחרון בשפע שוק במשרדי ההנהלה פוטר בגללו היותו דתי וחרדי הרב אליהו פטרנקר .. והכול בחסות חבר עירית ירושלים מר קלרמן שבא להיות עלה של תאנה ואל תדאגו גם יומו יגיע ... יש לו זמן להטיף בראיונות לכלי התקשורת להרב יצחק פינדרוס על הליכתו לצידו של ברקת בפתיחת החניונים אבל הוא עצמו הולך לצידו של גדול מחללי השבת מר דודי ויסמן שפורץ גדר ומחלל את השבת בחוצות הערים אבל אין פוצה פה ואין מצפצף

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > פוטר מנהל הרכש החרדי של שפע שוק
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר