בית פורומים בחדרי חרדים

ירושלים במצור: האזורים החרדיים חסומים

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-16/7/2009 09:20 לינק ישיר 
ירושלים במצור: האזורים החרדיים חסומים

ככל הנראה החלטה מגבוה לא לפנות את הכבישים ולהשאיר את האיזורים החרדים חסומים לתנועה
מכיוון רמות אין בכלל גישה לכוון רמות

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/7/2009 09:44 לינק ישיר 

גם אני כשהייתי בדרך לעבודה לפני כשעה  זה ממש היה נורא , בכל מקום פקקים וכבישים סגורים , ,

אבל לא כעסתי , ואפילו שמחתי  שאם אכן מדובר בהתעללות שעוברת אותה אשה  שעד לרגע זה עדין לא הוכח שהיא התעללה בבנה  והים יושבת בבית המעצר בחודשי הריון מתקדמים , אז  לא היה אכפת לי להתעכב עוד קצת על הכביש ולאחר לעבודה , אם ההפגנות האלו יכולים לעזור במשהו , אז יהיה זה חלקי במערכה ...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/7/2009 09:51 לינק ישיר 

רוקדת מה יפית....

כל צפון ירושלים חסום בגללם. חוצפה.
ואל תגידו לי מה היה קורה אם זו היתה אמא שלך.
אין שום סיבה לגרום לעשרות אלפים לסבול.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/7/2009 09:53 לינק ישיר 

מקווה מאד שהאלימות הזאת מצד הנטורי קרתא לא תעזור לאישה לצאת מהמעצר. אם היא לא אשמה - אני מקווה שהיא תצא בדרכים אחרות, מכובדות וקונבנציונליות יותר. לא יתכן שעל כל דבר העיר הזאת תיעצר ותשרור אנרכיה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/7/2009 10:01 לינק ישיר 

6 בבוקר  6 בבוקר לא יאומן

הם כבר עמדו בצומת בר אילן שמואל הנביא על פחים שרופים

בטח אחרי שטבלו במקווה...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/7/2009 11:18 לינק ישיר 

בירושלים, חסום לתנועה צומת בר אילן לבאים משדרות אשכול. עקב כך יש פקק תנועה בשדרות אשכול וברחובות פארן וים סוף שבשכונות רמת אשכול וסנהדריה. חסומה גם הפניה מרחוב שמגר לבר אילן. דרכים חלופיות: שדרות יגאל ידין, שדרות בגין ושדרות בר לב.    (10:52)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/7/2009 13:05 לינק ישיר 

בר אילן נפתח מכל הכיוונים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/7/2009 13:13 לינק ישיר 

בירושלים כרגע נחסמו לתנועה ציר הנביאים ושטראוס לכיוון כיכר השבת    (13:09)

מוקד התנועה קול ישראל

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/7/2009 13:16 לינק ישיר 

מהיפית כתב:
גם אני כשהייתי בדרך לעבודה לפני כשעה  זה ממש היה נורא , בכל מקום פקקים וכבישים סגורים , ,

אבל לא כעסתי , ואפילו שמחתי  שאם אכן מדובר בהתעללות שעוברת אותה אשה  שעד לרגע זה עדין לא הוכח שהיא התעללה בבנה  והים יושבת בבית המעצר בחודשי הריון מתקדמים , אז  לא היה אכפת לי להתעכב עוד קצת על הכביש ולאחר לעבודה , אם ההפגנות האלו יכולים לעזור במשהו , אז יהיה זה חלקי במערכה ...

את לא יחפאת לך מהסבל שאנשים עוברים יום יום, והילד שהורעב לפי החשד, אז בודקים ואם זה לא נכון אז ישחררו אותה,
ואם יש להם בעיות עם זה שיגייסו עו"ד טוב שיטפל בנידון אבל לא פקקים ושריפות פחים, וחילול השם וגזל!!!!

תחשבי על הכלל לא על הפרט, יש כאן היתר מאיזשהו מקור כך להתנהג.

ולך הגא_חזק יישר כוח לפתיחת האשכול לעידכונים.

בהצלחה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/7/2009 13:48 לינק ישיר 

יבואו על ענשם כל אותם אנשים שבגללם נאלצתי לכתת רגלי במשך שעות ברחובות-

כי לא היו אוטובוסים!!

גמאני אישה בהריון מתקדם- חודש חמישי, למה אף אחד לא יוצא להפגין על הסבל שנגרם לי, ולעוד שכמותי??

אתם מבינים, כל אותם מפגינים מתהוללים ברחובות "כביכול" בשל הסבל הנגרם לאותה אישה.

"כביכול"- כי לא מעניין אותם בגרוש מהסבל שלה. הם נהנים לא ללמוד, לצעוק, לשרוף פחים ולדרדר אותם ברחובות. פה הם מוצאים את ההזדמנות לבטא את תוקפנותם, ואנחנו הסובלים האמיתיים.

איפה הצדק??

- זה לא דמעות, זו זיעה...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/7/2009 13:52 לינק ישיר 

בכל דבר נמדד החוב מול הזכות... החובה שיש בידם על כך שמסכנה נצרכת לילך רגלי הוא מזערי עד בלתי נראה למול הזכות שיש בידם על השתתפותם במערכה במקומך... כי בפשטות גם עלייך היה להשתתף במערכה והם סופגים את אש החזית במקומך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/7/2009 14:03 לינק ישיר 

שי, במקום לשבת מול המחשב ולשלוח אנשים להפגין, תקום אתה ותעשה מעשה ותלך להפגין ולשרוף פחים, אין שום הצדקה לצאת להפגנות המטופשות האלו, ורחמנות על כל הסובלים בגלל האשה המפגרת הזו.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > ירושלים במצור: האזורים החרדיים חסומים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר