בית פורומים ספרים וסופרים

הודעה על חידוש גליונות דאצ'ה

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-31/7/2009 10:32 לינק ישיר 
הודעה על חידוש גליונות דאצ'ה

הודעה שהתקבלה בתיבת הניהול עם בקשה להכניסה בפורום, ולא נמנע טוב מהחברים:

שלום לכולם!

 

לאחר תקופת צינון ארוכה מנשוא, ולאחר שעלה בידינו לבסס את המערכת ולהרחיב את צוות העורכים, כעת דאצ'ה מחדש את דרכו לאור עולם ולהאירו, מתוך תקוה ותפילה שיעלה בידינו להתמיד בהוצאתו ולראות בשגשוגו, להגדיל תורה ולהאדירה.

הגליון יישלח בס"ד בכל ליל שישי בשבת, תמידין כסדרן.

נחלה פניכם בכל לשון של בקשה לפתוח בפנינו את אוצרכם הטוב. אל תמנעו טוב מבעליו, שתפונו בהגיגיכם וברעיוניכם. אנו פתוחים לקבל בשמחה כל חומר בעל ענין לשוחרי תורה ודעת. הקפידו נא על משלוח חומר ערוך ומוכן לפרסום.

אנו מקוים גם להרחיב את תבניתו של הגליון ואת תפוצתו. אם יש לכם מכרים העלולים למצוא בו ענין, שתפו נא אותם. הארות לדרכו של הגליון, לאפיו ומאפייניו - תתקבלנה בחפץ לב.

לפניות והרשמה, ניתן לפנות במייל המערכת: datshe@gmail.com.

 

כמה מהקוראים מצאו את הדאצ'ה בתיקיית דואר הזבל שלהם, כפי הנראה כזיהוי אוטומאטי של הודעה הנשלחת למספר רב של מנויים. אם קיבלתם את דאצ'ה בעבר ולא קיבלתם אותו אמש, אנא סמנו אותו כ"לא דואר זבל".

 

ניתן להוריד קובץ pdf הכולל את הגליונות הקודמים, עם סימניות, כאן או כאן.דווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-31/7/2009 16:40 לינק ישיר 

הקישור פגום, והקבצים מהעבר אינם עולים.
אולי אפשר לקבל באישי, או להעלותם שוב?דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-31/7/2009 17:05 לינק ישיר 

הקישור לראדפישר בלבד נפגם, ואילו בג'מבו מייל  הקישור תקין. לתועלת החברים הועלה הקובץ גם לאתר upfree.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-6/8/2009 22:13 לינק ישיר 

האם ידוע לאי מי, מה נשתנה? מה התחדש בדאצ'ה החדש שלא היה בישן?דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-7/8/2009 08:37 לינק ישיר 

דיינו בחידוש ההופעהדדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-9/8/2009 21:59 לינק ישיר 

סהדי במרומים שאשכול זה וכל גרורותיו גרמו לי לכאב לב גדול, וכאב לב גדול עוד יותר על כך שלא 'הרגתי' אותו מוקדם יותר. אל נא אחי תרעו, הנה נא לנו פינת פנינת חמד יחידה במינה, על מה ולמה נעשה כלה בנקימה ונטירה ויתר בני המשפחה הרעה מכל משפחות האדמה, משפחת המחלוקת הממאירה ומדיבה עיניים לכלות נפש. דאצ'ה היא פינת יקרת לצמאים למימי הדעת, חכמים סופרים ובניהם ותלמידיהם, ויפוצו מעיינותיה חוצה ויביאו את בשורת הכתיבה החופשית, הישירה, הבלתי מצטעצעת, אל בתי כל מבקש דעת.

אנא מכם רעי, שימרו על כבוד חבריכם, על כבוד פינתנו, ועל כבודכם אתם, וכל המכבד את הבריות גופו מכובד על הבריות. מכאן ואילך נשתדל להיות מעורבים יותר בניהול ולא לאפשר לתקריות מצערות כגון זו להישנות. המבקש לו במה להטיח שופכיו בפני חברו, יתכבד ויפתח לו פורום משלו בו יגדף וינאץ ותנעם לו אש שאולה עד עולם תוקד.

אבקש שלא להגיב כאן יותר בענין זה, אלא בענין האשכול עצמו.


כתיבה פוריה ונעימה.


דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-10/8/2009 12:10 לינק ישיר 

מה זה 'דאצ'ה'?דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-10/8/2009 13:13 לינק ישיר 

דאצ'ה בגלגולה היא השתרעות על כסא נח והשתעשעות בגרמי השמיים ללא יכולת נגיעה בהם. ניתוק מעולם העשיה והתפלספות בעולם ההגות. ואוסף הגיגי קרש על נייר זכוכית המשייפם ברוב דעות.

נ.ב המונח המילולי השמיש הוא יציאת בני אנוש מעולמם המתמיד והחלפתו במקום ומנהגים אחרים ובין היתר הדבר מביא להנתקות מהתחביבים הרגילים וגם.. כן גם ליבושת בפורום סו"ס. זו לא סיבה לתסכול כשם שמובן גם כי היא מן הגורמים להתרוקנות עמדת השמירה כאן ולהרפיית ההשגחה הנאמנה מהשמעת דעות וביטויים חדים (אם ימצאון כאן כאלה)... . רח"ל.

 איך שלא יהא  נראה כי עדיין חובת ההסבר על ההנהלה המהוללה כאן לבאר מה נזעקו לחדור בהודעתם הדרמטית לתוך אשכול נינוח זה.....
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-10/8/2009 13:31 לינק ישיר 

קלויזמן
לו יהיה כדבריך, לא מגיע לבני אדם את התענוג להשתשע בגרמי השמים? הרי כולנו יודעים שאנחנו לא חיים בגן עדן מתמיד.
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-10/8/2009 13:43 לינק ישיר 

חלילה משלול התענוג הזה בין בגליון ובין בפורום. אדרבה שעשוע גדול הוא לקרוא ולהגות ברוב דעות ולא ידעתי מדוע נזעקו כאן המנהלים לצמצם התופעה. יכול אדם להגות כי הגלגל רבוע והמלבן עגול ומקרא דעתו יהא עונג לכל. יהיו שיטרחו לכתוב לו כי דעתו נותרה בזויות העיגול, יהיו שיגיבו לגוף דבריו, יהיו שיאלמו שלא לאמר את הבלתי נשמע. אבל לסתום פיות מהשמיע. מה תועלת ומה טעם ימצא שוב במקום הזה? הפורום פרטי הוא? גליון דאצ'ה גם הוא מנוהל כאן?
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-10/8/2009 18:31 לינק ישיר 

בהצלחה. קראתי זה עתה בשקיקה את שני הגליונות שי"ל באחרונה דברים ערבים ומתוקים. ברכת ברכה לעורך המצטרף הרב יהודה זייבלד. עלו והצליחו.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-10/8/2009 19:05 לינק ישיר 

חיפשתי את יתרונו של העלון הזה, על פני עשרות עלוני שבת למיניהם. לא מצאתי.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-10/8/2009 23:01 לינק ישיר 

מלח הארץ. תמיהני איזה מכנה משותף מצאת בינו לבין שאר עשרות עלוני השבת. זו אינה שאלה רטורית, והנך מתבקש לענות עליה.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-11/8/2009 09:09 לינק ישיר 

כשכוכב צדק ישוטט בעולם בלי ספק יתלוה אליו שופטני. ויחדיו יחפשו מלח מן הארץ לפתור את השאלה השאלתית:  מה בכלל ההשוואה בין גליון ד"ת רגיל שיש בו רעיונות הברקות ופרפראות נאות לבין גליון החוצב בהר סיני ויוצק אותו מחדש?
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-11/8/2009 16:02 לינק ישיר 

יתרון במובן של סיבה למה להשקיע ולקרוא אותו, כשיש עוד עשרות עלונים אחרים שאינני קורא (מחוסר זמן/עניין וכו').דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-11/8/2009 18:08 לינק ישיר 

מלח הארץ. אטול לעצמי רשות לפזר את העמימות, ולכתוב את דבריך באופן של תשובה לשאלתי: המכנה המשותף היחיד שמצאת בין דאצ'ה לבין שאר עשרות עלוני השבת הוא שצריך "להשקיע ולקרוא אותם".דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
   
בית > פורומים > שירה ספרות ופרוזה > ספרים וסופרים > הודעה על חידוש גליונות דאצ'ה
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 5 לדף הבא סך הכל 5 דפים.