בית פורומים בחדרי חרדים

אנטישמיות בארה"ב? סוכה פורקה ע"י שכנים

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-6/10/2009 17:45 לינק ישיר 
אנטישמיות בארה"ב? סוכה פורקה ע"י שכנים

בבל הרבור.

צפיה בוידאו כרוכה בראיית נשים.

http://www.vosizneias.com/39434/2009/10/06/bal-harbor-fl-residents-upset-after-condo-association-dimantles-sukkah 

הסוכה פורקה והונחה על הרצפה
באל הרבור, פלורידה - כמה תושבים בבניין משותף זועמים לאחר שמייחסים אליהם חלק  בהסרת סמל יהודי דתי.
תושבת בניין משותף באל הארבור צילמה בוידאו מראה מה היא גילתה ביום שני בבוקר, אחרי שסמל דתי שלה הנקרא סוכה -  פורקה.
"לומרר שצריף קטן זה 6-by-8 מהווה מטרד למישהו זה באמת מגוחך," אומרת התושבת.
עורך הדין של הדירה נתן הצהרה בכתב אשר קובעת: "מועצת המנהלים הוא לאכוף איסור רשום מבעלי הנכס המשותף מלעשות שינויים זמניים על האלמנט המשותף שלהן. זה בבחינת נוצרי בנסיון לשנות את איזור הבריכה במהלך השאילה. כדי לאפשר אחד הבעלים לעשות את זה נצטרך לתת 451 בעלי לעשות את זה ", אמר דה לה רוזה Camara.
התושבים קיוו הסוכה יהיה עד שבת בערב. "אני מוצא את זה פוגע בחלק Regards. אני לא חושב שזה נועד מראש כמו דת של אף אחד. אני חושב שזה היה סמל, אלא ביטוי של האמונות של מישהו, אבל באמת סוכות נועד לחגוג את הקציר, "אמר תושב.
מבנה העמותה שלחה מכתב אל כל תושב נותן להם אזהרה, אך התושבים אומרים רוב הבניין הוא יהודי זה מאוד לא בסדר.
"אני חושב שזה אכזבה גדולה עבור האנשים כאן, ושוב זה לא היה מטריד אף אחד, ואנחנו מרגישים שאנחנו הועמדו לדין ברוסיה ועכשיו הם עושים את אותו הדבר כאן," אמר תושב מודאג, דבי Zomlinsky.
עבור תושבי הבניין, זה חשוב מאוד כי הם חוששים כעת כי עדיפות יוגדר כעת למעלה.

תוקן על ידי ישראל_חבר ב- 06/10/2009 17:51:12

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/10/2009 18:10 לינק ישיר 

ופה בארץ הקודש, סוכה של שכני פורקה על ידי השכן הדתי, ללא שום טענה ותירוץ, כנראה סתם ככה כי עיצבן אותו לראות חרדי חי ומקיים מצוות.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > אנטישמיות בארה"ב? סוכה פורקה ע"י שכנים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר