בית פורומים בחדרי חרדים אלעד

רוצים לישון בלילה!!!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-10/11/2009 08:46 לינק ישיר 
רוצים לישון בלילה!!!

במשך כל הלילה האחרון סבלו תושבי מעלה העיר מרעש חזק ובלתי פוסק של כלי חציבה ממחצבות הנסון.
המחצבה מפעילה כלים הנדסיים במרחק של כ500 מטר מגדר העיר במשך כל הלילה ולעיתים גם בשבתות .
מעבר לבעיה זו קיימת בעיית התחלואה המוגברת של ילדי העיר במחלות ריאות כגון אסטמה כתוצאה מהאבק שעולה תדיר מכיוון המחצבה וכן הפיצוצים התת קרקעיים שגורמים לזעזועים בבניינים ומערערים אט אט את יסודותיהם.
אני קורא לעיתוני העיר לקחת על עצמם את המשימה לעורר את קברניטי אלעד לפעול בנושא המטרד הבלתי נסבל הזה.
רק מעקב שבועי אחר הנושא יבטיח שראש העיר ידאג להעלות את הנושא בכל פגישה שלו עם אלי ישי עד לפתרון הנושא.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/11/2009 11:22 לינק ישיר 

עכשיו באמת הצחקת אותי שעידן יעשה משהו בעיר??? תה חי בעולם אחר

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/11/2009 12:38 לינק ישיר 

זה קונפליקט.

נשר מעוניינת לקנות את חברת הנסון ע"מ להיות מונופול מוחלט בתחום חומרי בניה.
אם נשר אכן תקנה את הנסון, היא ככל הנראה תסגור את מחצובתיה של הנסון כי היא מצליחה לספק חומרי בניין מהמחצבות הקיימות שלה.
אם היא תסגור יהיה שקט במעלה העיר ופחות אבק.
וכך יונגערמאן יוכל לישון בשלווה.

מאידך גיסא, אם נשר תשתלט על הנסון, מחירי חומרי הבנייה יתייקרו ביותר (כי הרי לשם כך נועד מונופול, ובמיוחד כאשר הנסון מוכרת רק כעשרה אחוזים ואת השאר נשר מספקת).
מחירי הבנייה יאמיר  -->> הדירות יתייקרו.
הדירות יתייקרו אני אוכל למכור את דירתי ברווח מטורף וכך יהיה ליונגערמאן ולעוד כמה שקט ממני בפורום.

מצד חמישי, יונגערמן לא יוכל לקנות דירה נוספת כהשקעה או כדורון לבתו המשודכת (כן, כן, אני יודע שאתה סרוג ואתם לא קונים דירות לילדים וכו' וכו')...

סתאם כי היה לי זמן פנוי...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/11/2009 15:48 לינק ישיר 

יונגרמן. מה לך נרדם?

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים אלעד > רוצים לישון בלילה!!!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר