בית פורומים בחדרי חרדים אלעד

פחדים אלעדיים? לא עוד!!!!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-26/11/2009 04:45 לינק ישיר 
פחדים אלעדיים? לא עוד!!!!

רבני הקהילות והשכונות העלו במפגש עם מפקדי המשטרה את תחושתם הקשה של כלל תושבי אלעד ובפרט של הציבור החסידי, אשר פעמים תכופות נתקל בהצקות מצד נערים נושרים המסתובבים בחוסר מעש ברחובה של עיר, והדגישו את הפחד שהציבור חש על בשרו


לאחר הפגישה החיובית של מפקדי משטרת ראש העין ואלעד עם ראש העירייה הרב יצחק עידן בתחילת השבוע, במהלכה הוחלט להגביר את הסיורים ברחבי העיר בעיקר בשעות הלילה. ולאור התופעות השונות המתרחשות בעיר אלעד, נערך ביוזמת יו"ר אגודת ישראל באלעד וסגן ראש העיר, הרב חיים מאיר כץ מפגש מיוחד ונרחב של רבני שכונות וקהילות חסידיות ונציגי קהילות ותושבים, עם מפקד תחנת משטרת ראש העין סנ"צ ירון קלדס וסגנו רב פקד משה שחר, מפקד משטרת אלעד מר רענן דקל וסגנו מר מוטי דויד, מר שי גז ראש מח' חקירות ובילוש, מר טיבי סבו סגן מפקד סיור, ומר רן פולישוק רכז מודיעין, בה נידונה הרגשת הביטחון של תושבי אלעד.

רבני הקהילות והשכונות, הרה"ג מנחם מנדל פקשר שליט"א, רב דחסידי ויז'ניץ, הרה"ג שרגא פייביל ויינברגר שליט"א, רב שכונת אור ישראל, העלו בפני מפקדי המשטרה את תחושתם הקשה של כלל תושבי אלעד ובפרט של הציבור החסידי, אשר פעמים תכופות נתקל בהצקות מצד נערים נושרים המסתובבים בחוסר מעש ברחובה של עיר, והדגישו את הפחד שהציבור חש על בשרו.

הדברים חמורים שבעתיים, הדגישו הרבנים, כשמדובר בלילות השבת, בהם צועדים אברכים חסידיים למסיבות 'שבת אחים' בבתי הכנסת השונים ולצערם, נאלצים להתמודד עם מראות ותופעות שאינן תואמות את רוח וצביון העיר. כשלא פעם הגיעו חלק ממקרי ההצקות לידי פיקוח נפש ממש. הנוכחים דרשו מהמשטרה להפעיל יד קשה נגד העבריינים ולהביא את השקט המיוחל לרחובות העיר בלילות שבת כמו בשאר לילות השבוע.

סגן ראש העיר הרב כץ העלה את בקשתם של הרה"ג יוסף בנימין וואזנר שליט"א, רב דקהילות החסידיות באלעד והרה"ג יוסף יצחק קופטייל שליט"א, רב שכונת נועם אלימלך ודומ"ץ דקהילת טשרנאביל, שברגע האחרון נבצר מהם להשתתף במפגש המיוחד, ובקשו להוסיף שהינם מצטרפים לדרישת הרבנים בעניין חיזוק שמירת צביון העיר מכל ההיבטים וצמצום הפעילויות השליליות בעיר.

מפקד תחנת משטרת ראש העין סנ"צ ירון קלדס ופקד התחנה באלעד מר רענן דקל, סקרו בפני המשתתפים את נקודת מבטה של המשטרה על האירועים השונים, ואת האפשרויות העומדות לרשות השוטרים לטיפול במקרים מהסוג הזה. הם הביעו את נכונותם המלאה לעזור ככל שביכולתם לטובת השבת הסדר על תיקונו.

 כן הצהיר כי המשטרה תגיב ביד חזקה וחד משמעית נגד כל הפרת סדר והצקה לתושבי העיר ותתגבר בדרכים שונות את מערך הביטחון והסיורים בלילות ובשבתות, לבקשת הרבנים וראשי הקהילות אף תפתח המשטרה בקרוב תחנת שיטור נוספת באזור העליון של העיר כשהתחנה תהיה מאוישת דרך קבע בלילי שבתות והנגישות לתושבים המתגוררים במקום תהיה זמינה ומהירה ותיתן לתושבי האזור המקומי מענה מהיר ויעיל.

המשתתפים דנו בחיזוק הקשר בין פיקוד התחנה לבין הציבור החסידי, רבניו ונציגיו. הדבר יבוא לידי ביטוי בישיבות מן המניין לסקירת המצב באופן תמידי ושוטף. וכן בהקמת ערוץ הידברות ישיר בין הצדדים.

בישיבה המיוחדת השתתפו עוד, כ"ק האדמו"ר מטמשוואר – אלעד שליט"א, הרב ברוך שטרן, מנהל לשכתו של הרב כץ, הרב מרדכי ברבר מראשי קהילת באבוב, הרב יצחק לידר והרב חיים לוריא מראשי קהילת סלונים, הרב מנחם מנדל טויסיג מראשי קהילת ויזניץ, ועוד ראשי קהילות וגבאי בתי כנסיות.
נייעס נט!מצא חן בעיני הכתבה.

שלום!אני דביר ואני חדש בפורום אז שלום לכם והרבה הצלחה וכתיבה העיקר לשם שמים!
דווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-26/11/2009 08:20 לינק ישיר 

למי יש כוח לקרא כ"כ  הרבה, רוצים תקציר !!!דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-26/11/2009 09:27 לינק ישיר 

גם אני התחלתי לקרוא והפסקתי באמצע כי לא ראיתי את הסוף.
אז באמת : אמור מעט ועשה הרבה.דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-26/11/2009 12:36 לינק ישיר 

הבנתי מכל הקטע משהו אחד עיקרי, שמהיום המשטרה לא תיקרא משטרת אלעד, אלא המשטרה לשירות החסידים.
יפה להם לחסידים הציוניים...דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-26/11/2009 14:27 לינק ישיר 

עוד אסיפה טיפשית מבית מדרשו של ח.מ. כ"ץ.

העיקר שיש כותרות אחרי שהוא יצא פארש באי הסכמתו להצטרף למאבק למען התושבים ונגד הגזירות המחלקת הנדסה.

מלשבת עם כמה שוטרים אי אפשר לחפות על מעשה הסדום שעשיתם. המהלך של גם לי גם לך לא יהיה פגע בתושבים ומי יודע אם יהיה אפשר לתקן אותו.

אז גם אם ישבתם עם כמה שוטרים וגימגמתם בעברית דלה שיש פחד ללכת ברחוב לא עשיתם כלום...דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-26/11/2009 18:55 לינק ישיר 

תכל'ס, האם התוקפים שכמעט רצחו תושב העיר בליל שבת, מסתובבים חופשי בעיר ?דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים אלעד > פחדים אלעדיים? לא עוד!!!!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר