בית פורומים בית שמש

תודה לראש העיר הרב משה אבוטבול

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-1/12/2009 13:16 לינק ישיר 
תודה לראש העיר הרב משה אבוטבול

20 תחנות הותקנו הבוקר למען תושבי השכונות החרדיות בבית שמש.
לאחר שנים של עמידה בקור ובחום תחת כיפת השמיים, יוכלו התושבים להנות ממקום מוגן.
עשרות מתושבי העיר הביעו את תודתם העמוקה לראש העיר, על דאגתו הרבה לכלל ולפרט.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/12/2009 13:47 לינק ישיר 

חדש_בביש כתב:

עשרות מתושבי העיר הביעו את תודתם העמוקה לראש העיר, על דאגתו הרבה לכלל ולפרט.

אתה שמעת את התושבים מביעים את תודתם? העמוקה? דווקא באוזניך הם הביעו? יפה..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/12/2009 15:31 לינק ישיר 

חדש_בביש,
מהנוסח ברור שאתה נושא תפקיד ובעל אינטרס.
עצה מחבר, או שתשנה נוסח ותשמע פחות נלהב, או שלפחות תגלה "גילוי נאות"...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/12/2009 15:53 לינק ישיר 

הוא חדש "בביש" לא בב"ש
אבל נראה לי שהוא לא חדש..... בביב

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/12/2009 16:20 לינק ישיר 

אני דווקא מאוד מתרגש

התחנות האלה עמדו כאבן שאין לה הופכין כבר קרוב לשנה והנה סוף סוף במחלקת שפע עשו איתה משהו

אבל תרשו לי לשאול אותכם כמה שאלות

מדוע לא עשו אם התחנות האלו כלום כל כך הרבה זמן?

והאם הם לא הוזמנו עוד בימיו של מיודעינו דני זכור לטוב?

כעת כל אחד יכול להמציא קוספירציות כאוות נפשו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/12/2009 17:01 לינק ישיר 

אההה..
השאלות שלי הם קצת אחרות.

ראש העיר תירץ חגיגית לפני חצי שנה שאוטוטו מגיעים מליון שקלים עבור פיתוח הקריה. בינתיים אבני השפה והמדרכות פתוחות, אולי כדי להחביא מתחתם את הכסף..

למה רמה ב' מוזנחת ומחוררת? התירוץ השחוק של משרד השיכון יימשך עד שנה לפני הבחירות?

למה בערים אחרות שנה אחרי הבחירות חותמו של ראשהעיר החדש מורגש ומוטבע בכל, ורק פה הכל נמחק עם תירוצים של ראש העיר הקודם/חוזי עבודה משלטון קודם/גירעון מפעם/משרד השיכון/משרד הפנים/ כבר והנה ואוטטטו, עוד סיור ועוד סיור ועוד תמונה עם או בלי סילבסטין, עוד חנות קונספט עם תמונות מרשרשות נוטפי פירורי בורקסים.

עברו מאה ימי חסד, עברו שני חצאי שנה, וכלום כלום כלום..

ואל תבלבלו עם החשמל למוסדות, מישהו קיבל הנחה בשכר לימוד? יש מישהו שמוכן לשאול את מנהלי המוסדות האם באמת העירייה משלמת את תשלומי החשמל שלהם או שהכל היה?? (אני לא סתם שואל)..

נקודות למחשבה.. ואני לא קטרן בד"כ...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/12/2009 17:11 לינק ישיר 

דולה לשם שינוי קבל
ראש העיר נמצא עדיין בבחירות ולא יוצא מהם.
לנצח זה נהדר,
      להבטיח זה קל.
           לעשות זו כבר אופרה אחרת.

תוקן על ידי פום_פאקערט ב- 01/12/2009 17:15:50

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/12/2009 17:27 לינק ישיר 

אין לי שום אינטרסים רק לא להשמיץ את ראש העיר בזה שהוא לא יודע לקחת קרדיט לעצמו אלא נותן לאחרים את הקרדיט

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/12/2009 18:03 לינק ישיר 

אז ככה. קצת סדר בעניין.
מדובר ב 14 סככות חדשות. שהוזמנו ע"י שמואל גרינברג יו"ר ו. תנועה ותחבורה לאחר הבחירות.

הסככות לא היו במחסני העירייה כלל וכלל אלא סופקו להתקנה במשאיות היישר מהספק. הסככות מומנו ע"י משרד התחבורה 50% ו25% עיריית בית שמש ו25% חברת סופר בוס. במאמצים מרובים הצליח שמוליק לאשר את השתתפות העירייה תוך שהוא נאלץ לשכנע את הגורמים ולעשות עבודה כפולה ומכופלת... ודי למבין... התחנות מוקמו ברחבי העיר בכל השכונות לאחר ששמוליק כיו"ר הוודעה אישר את מיקומם בהחלטות הוועדה לא לפני שהיה בקשר רצוף עם נציגי השכונות מכל המפלגות והיה קשוב ועקבי בהתייחסותו לפניות בכתב ובע"פ שהגיעו ללשכה. ובנוסף קיים מס' סיורים ברחבי העיר בהשתתפות משרד התחבורה ורכזת הוועדה ומדור תנועה ופיתוח. בעתיד יגיעו לעיר עוד 15 תחנות בע"ה שגם הם יוצבו לרווחת התושבים כשהבן אדם היחיד !! ואני מדגיש היחיד שפועל להשיג מימון לסככות האלו הוא אך ורק שמוליק. הוא עומד בקשר ישיר עם משרד התחבורה, עם חברת סופרבוס, ועם הגורמים בעירייה. הוא עומד בקשר עם אגף שפע שיכינו את התשתית ויסייעו בהתקנה והוא מתלווה להתקנות בכדי לעקוב מקרוב עליהם.
אז ליש כבוד אין כבוד בכלל. ולכל השאר... עדיף שלא לומר מה שיש לי לומר.
לשירותכם תמיד
יוסי גולדהירש מנהל לשכת סגן ראש העיר

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/12/2009 18:20 לינק ישיר 

מישהו הבין מדוע ידידי יוסי התפרץ?

לא קראתי בכל האשכול, וקראתי אותו שוב כדי להיות משוכנע, לא ראיתי בכל האשכול איזכור לשמוליק או נימת טרוניה עליו.

כל מה שקראתי זה תלונות חמורות, כן, כתב אישום של תושבים, נגד מדיניות ועשיית ראש העיר. כמדומני שיוסי בעצמו השחיל את הביקורת בין השורות..

ובכן יוסי, הבוס שלך עובד קשה, מזיע, עושה יש מאין, ומשיג.. אמנם חייבים קרדיט על כל פעולה, אבל אני כבר מזמן טענתי שההתייחסות שלו למילה הכתובה והמפורסמת היא מוגזמת..  בכל אופן, שמוליק שיחק אותה! תודה!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/12/2009 18:23 לינק ישיר 

יוסי, רק שאלה קטנה, כמה זמן עבר ממיד אחרי הבחירות עד היום?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/12/2009 18:39 לינק ישיר 

אל דאגה עוד השבוע נגלה כי ליד אחת התחנות שטרם מוקמו עדין יקימו בר מלא בבורקסים ומיני טופינים שם יבואו ראש העיר וחבר מריעיו ובהם היו"ר הנצחי של ועדת התחבורה שמוליק שהוא גם הדדדווווווווואאאאאאאאגגגגגגגג לדואר ברמה א' ששה מכרזים וטרם נמצא מפעיל אחד רציני (כן כבר בפעם הקודמת היה ידוע שעושים פה קומבינה על הדואר ) וינציחו את הענין במצלמתו הנדיבה של מר מבט לדרמן והדבר יעלה בכותרת ראשית במקומון של העיריה חדש .
וכמובן חדש בביש יעלה כאן בפורום את תודתו העמוקה .

חברה הצחקתם את הסבתא של דני ועקנין.....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/12/2009 19:03 לינק ישיר 

רדוד

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/12/2009 19:29 לינק ישיר 

דולה הפעם לשם שינוי אני לא מסכים איתך!

וקנין, עשה חוזים לשנים ארוכות עם הרבה קבלני משנה/ חברים/ תומכים/ וכו'. אין ספק שצריך לטפל בהם, וכמה שיותר מהר, אבל הפחד מהקואליציה וכו' מנעה מאנשים להתחיל לנקות אורוות ביסודיות.

"טוב" לנגח את החרדים, מחפשים את השקר הבא.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/12/2009 20:13 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/12/2009 20:58 לינק ישיר 

מקוה, תמכתי בכל ליבי בראש העיר, שוחחתי איתו רבות על הרבה נקודות, התשובות התקבלו אצלי גם כשחרקתי שן והם לא היו נעימות או שהם היו לא תכל'ס, ללא יעדים, ללא לו"ז.

השאלה ששאלתי היא פשוטה. איך בעיריות אחרות בהם מוחלף שלטון הכל, אבל הכל נראה אחרת? האם ניגון ה'מה יפית' שנוגן בשנה האחרונה לא התבררה כבומרנג? האם כוחניות מעט יותר לא הייתה מביאה לתוצאות אפקטיביות יותר? האם מעט עיקר על פני טפל לא היה משנה במעט את פני העיר? ובעיקר קיצפי יוצא על הקריה החרדית משם אני שומע ועוקב אחרי מרבית התלונות, שצודקות!

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בית שמש > תודה לראש העיר הרב משה אבוטבול
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.