בית פורומים בחדרי חרדים

העולם החרדי - 172 - פרשת ויגש

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-23/12/2009 09:45 לינק ישיר 
העולם החרדי - 172 - פרשת ויגש

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/12/2009 11:59 לינק ישיר 

יש בתוך העיתון תמונות מהכנס שהיה במוצאי שבת בבניני האומה עם הרב עובדיה ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/12/2009 12:10 לינק ישיר 

המכריז כתב:
יש בתוך העיתון תמונות מהכנס שהיה במוצאי שבת בבניני האומה עם הרב עובדיה ?

כנראה שלא הסיכימו לשלם אלפי דולרים... עיין כאן. http://www.bhol.co.il/forum/topic.asp?cat_id=4&topic_id=2735828

והאם הכנסת זה, לא סותרת את איסור על שיתוף פעולה עם אתרים ומכתב כ"ק הרב קארפ על התנזרות ביכלר בע"מ מהאינטרנט..??

תוקן על ידי בניהו01 ב- 23/12/2009 12:12:47

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/12/2009 12:11 לינק ישיר 

בור_סוד כתב

מדי פעם אני מעלל בעיתונים הצהובים החרדים. ואני תמיד חושב לעצמי, מהיכן ירק זה חי.

פירסומות יש שם בגרוש, על כל גליון שהם מוצאים יש פירסומת אחת או שניים.

ותהיתי תמיד, מה סוד קיומו של העיתונים האלה? מהכמה שקלים שקונים את העיתון, זה לא מצדיק את קיומו מבחינה כלכלית
להחזיק צוות צלמים עורכים וגרפיקאים מערך שיווק וכדומה.

נחשפתי לעובדה כאובה, לאחרונה והזדזעתי נוראות,
מעוצמת הסחיטה החרדית!!!

איזה אדמו"ר לא גדול במיוחד, ביקש ממני לפני כמה שבועות שאארגן לו את חתונת בתו, מההסעות לחתונה ועד להזמין קייטרינג צלם לחתונה הזמנת פארנצעס במות ושאר ירקות.

בצהריים באמצע שאני בשיא ההכנות הקדחתניות באולם לקראת החתונה, מתקשר איילי מספר לא מוכר ואומר לי שלום: כאן מדבר .... עורך העיתון ..... ומתחיל להפגיז לי, אני שולח אליך צלם העלות זו 150 דולר, על כל עמוד תמונות זה 700 דולר באם אני מזמין שני עמודים אני מקבל ב1200 דולר שתי עמודים.

אמרתי לו תשמע, המצב הכלכלי קשה כיום, ולא נראה לי שיש לי תקציב עבור השטויות האלה.

באמצע החתונה אני רואה את ה'עורך המדופלם' הזה (שפעם ראשונה אני ראיתי אותו פנים מול פנים) ניגש איילי בחיוך רחב, ומתחיל לשכנע אותי, תראה איזה גלרית רבנים נמצאים כאן, אתה לא נורמאלי זה פיספוס לאדמו"ר שלך שכזה אירוע יפה, לא נכנס לדפי העיתון. ומנסה לשכנע אותי שאם יהיה שתי עמודים בעיתון, מתי שהאדמו"ר יסע לחו"ל לאסוף כספים, כל הגבירים ישתטחו למרגלו האדמו"ר וישפכו עליו דולרים, בגלל שעיתון..... הכניס שתי עמודים מהחתונה של בתו.

אני מסוג האנשים שקרוצים מחומר אחר, אמרתי לו, לא תודה, לא מעוניין.

לפליאתי, בעיתון הצהובון הזה, באותו סופ"ש הוכנסו שתי עמודי תמונות מהחתונה.

אמרתי לעצמי וואלה לא צריך לשלם בשביל שתי עמודים סתם ניסה לסחוט אותי.

לאחר שבוע מתקשר איילי שוב ה'עורך' של העיתון, ואומר לי צריך לשלם 1200 דולר על הכנסת התמונות.

אמרתי לו שאמרתי לך מפורש באירוע שאני לא מעוניין להכניס תמונות, ורד לי מהורידים.

וכאן התגלתה לי הרוע והסחיטה במלואה:
הוא ניגש ללא שום בושה לאדמו"ר באמצע החתונה לאחר שאני סירבתי לבקשתו להכניס תמונות, ומכריז לו חגיגית שמהיום הוא יהיה מוחרם בעיתון הזה, חוצמזה מהיום הוא גם יהיה מוחרם בעוד מדיות תקשורתיות, שקשורים וסבוכים לאותו עיתון מסואב, אם הוא לא מאשר להכניס את התמונות בתשלום. האדמור בשיא החתונה ענה לו בחצי פה בסדר (למורות שלא סיכם מחיר) ומכאן עד לדרישת הכסף ממני הדרך הייתה קצרה......

וכאן הבן שואל? עד איזה רמה נמוכה יכולים לרדת אנשים, בשביל עוד כמה אלפי דולרים בכיס כל חודש.
זה פשוט שוד לאור יום!

בושה!!!!!

נ.ב.

בל"נ פוסט זה ישולח בעזרת השם לכל הנגידים ותורמים, בארץ ובחו"ל, בצירוף בקשה, שכל אדמו"ר שמכניס לשם עמודי יח"צ בתשלום , לא יתנו לו גרוש עבור מוסדותיו, אולי ככה הסחיטה של המוולים האלה תפסק!

חוני מה יהיה מתי יפסק הנוהג המגעיל הזה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/12/2009 12:13 לינק ישיר 

רגע ,
יש מטומטמים שמשלמים על עיתון פפרצי רעבעס?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/12/2009 13:30 לינק ישיר 

עוד אחד שהולך לתקן את העולם.

בהצלחה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/12/2009 17:09 לינק ישיר 

סיקור מיוחד מהשמחה הגדולה בחצר הקודש טהאש בקנדה, חתונת הנין הראשון של האדמו"ר

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/12/2009 17:21 לינק ישיר 

זה נראה שטאהש משלמים טוב.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > העולם החרדי - 172 - פרשת ויגש