בית פורומים בחדרי חרדים אלעד

למה למה למה ????

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-2/1/2010 23:36 לינק ישיר 
למה למה למה ????

שלום לכולכם רציתי לשתף אתם במשהו:

חלק מכם מכירים אותי. ולאלו שלא אסביר:אני אברך כולל כאן באלעד נשווי ובעל משפחה. אין צורך לספר לם על המצב
הכספי בכוללים.  אז במקום להיתבכין  חשבנו על רעיון אני וחבר מהכולל  למכור בסוף שבוע { יום חמישי} טשולנט  במרכז "בנחלת יצחק". השקענו כסף { סיר גנרטור שלחן וכדו..} פעם הראשונה הכנו חצי סיר כדי לבדוק דופק.  אחרי שעה הסיר נגמר. הבנו שעלינו על משהו.  המשכנו כל יום חמישי למכור עד השעות הקטנות של הלילה. הגדלנו את הכמות וב"ה ראינו ברכה בעמלינו. הצלחנו ליצר קהל לקוחות נאמנים שבאו כל שבוע  ושבוע. {גם יניב מיודעינו הגיע...}  לא נהינו עשירם מכך אבל הכסף היה מספיק  לקניות לשבת [משהו שמאד עזר}. בשבוע האחרון באמצע המכירה ניגש אלי בעל החנות "כל בו נתנאל" {טמבור} ופתח בצעקות שאנחנו גזלנים.  לשאלתי את מי גזלנו?  הוא אמר שהוא משלם מיסים על המקום { חשמל וניקיון}. הלקוחות שלנו  התחילו לצעוק עליו שהוא קנאי  וצר עין.  והוא ענה להם בקיצור בלאגן.  שהרוחות נרגעו ניגשתי אליו לחנות ואמרתי לו שכל בעלי חניות המרכז קונים מאיתנו ונמצאים איתנו בידידות מופלאה. ומה כל כך מפריע לו ? [ הגם שנחנו לא עומדים לידו אלא ליד בנק הפועלים] אז הוא ענה ואני מצטט. " למה שאני יעבוד ל היום ואיזה ברקוביץ יבוא ויעשה 3000 ש"ח".  או שהוא טען שאין לי רישיון ממשרד הבריאת... הוא טרח להזכיר לי שהוא כל הזמן מתלונן בעריה וכו..וכו.  ואני שואל וגם אם אנחנו לא נמכור הוא ישלם את אותם מיסים.  הרי עצם עמידתנו שם מביאה אנשים למרכז ומחיה אותו.  דוגמא-  מי שקונה מאיתנו טשולנט קונה לחמניות מ"יעלה". אני לא פגעתי לאף אחד בפרנסה. אז מה זה הצרות עין שלקוחה מסדום?! מיכוון שאנחנו לא אנשים ברברים ואוהבי שלום החלטנו להפסיק עם המכירה במידי למרות הנזק הכספי ואובדן הנכסה וידעו בעלי החנות "כל בו נתנאל" אנחנו לא גזלתי אתכם במאומה לעמתכם שאתם כן גזלתם אותנו  ואין לכם מחילה לא בזה ולא בבא   

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/1/2010 23:42 לינק ישיר 

אבא תרחם.........
למה הצרות עין הזו? בדיוק השבוע היתה כתבה על העסקים באלעד "צאו והתפרנסו זה מזה"......

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/1/2010 00:46 לינק ישיר 

שאלת למה?? כי אנחנו חרדים!! ואחת "המעלות" הגדולות של הציבור שלנו, לצערי, זה שנאת חינם, עינים צרות! למה שאתה תוכל להרויח כמה פרוטות וההוא לא?? למה לך היה את הרעיון ואת יכולת הביצוע ולשני לא?

לך יהיה ולי לא??. לא יקום ולא יהיה.

זה באמת מזעזע!! וזה נמצא אצלנו בציבור החרד ........באחוזים גבוהים בהרבה מהציבור החילוני! ואני אומר את זה כאדם חרדי!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/1/2010 12:41 לינק ישיר 

רפי,
לא שייך לאסדר (ככה מתרגמים רגולטור, פנו לאקדמיה בטענות) רישוי למכור אוכל על מדרכה, תמורת תשלום פעטו או משהו?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/1/2010 14:01 לינק ישיר 

PATROS  יקירי אין אפשרות. הגם שהרווח הוא מיזערי [לאחר חישוב כל ההוצאות]
                       בכל אופן תודה רבה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/1/2010 22:49 לינק ישיר 

וי,אתה לא יודע כמה אתה צודק,
זוכר את הכתבה מקוראים אלעד על המוכרת מחנות הנעליים?
אז בוא אגיד לך למה
כי בעלי החנויות שם עובדים בזיעת אפם לפרנסתם,משלמים מיסים,ארנונה,מע"מ,מס הכנסה,ואתה מגיע ומונע מאנשים אחרים להכנס,כי אתה חוסם מעברים,כי הם רואים בך פרזיט,כי אתה ושכמותך גם כונבים את הפרנסה לבעלי חניות אחרים,וזה יכול להיות מוכרי ירקות ללילה אחד,או מוכרי בשר,או מצות,או יין ללילה אחד וזהו,
אתה אומנם התפרנסת בכבוד לאותה שבת,אבל הוא יצטרך למכור כנראה את העסק,ותשאל את רייסדור לדוגמא.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/1/2010 13:45 לינק ישיר 

ל rphduki 

א. איך זה יראה לך מחר שכל אחד שבוא לו לפתוח משהו יפתח דוכן וכל אחד יעשה העולה על רוחו.
    למה זה צריך לראות כמו מאה שערים או בני ברק, יש סדר וחוק.

ב. תכנס לנעליים של בעלי החניות ותדבר אחרת אולי, ימים יגידו....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/1/2010 16:33 לינק ישיר 

הכל טוב ויפה רק  זה באמת פוגע  בשיפודי השף  שגם מבשל  צולנט על זה בטח לא חשבת?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/1/2010 18:03 לינק ישיר 

ריססדור תתפלא אבל כן חשבתי עליו.[ שיפודי השף] ואת האמת הוא קצת נבהל בהתחלה אבל לבסוף נתרצה. הפרנסה בידי שמים כך אמר. ואיחל לי בהצלחה. ובאמת שמכרתי אחר כך הוא פירגן והכל היה בסדר.  כשבעל החנות  כל בו נתנאל השתולל אז הוכחתי לו שכל חנות וחנות במרכז אוהבים אותנו וקונים מאיתנו. אז הוא הלך לחמם את עמנואל משיפודי השף איך הוא מסכים וכו.. כך שהכעס הוא לא על שיפודי השף. אלא על צרות העין המדהימה של כל בו נתנאל שהוא היחיד שהשתולל רק כדי שאני לא ישתמש לו בחשמל של המרכז.  במחשבה שניה הוא הפסיד וקנה לעצמו שם גרוע של אחד שלא מסתפק בשלו.   אגב המנהל החילוני של בנק הפועלים איפה שעמדתי ומכרתי  היה מפרגן והיה מתענין על השולנט וכו.. שורה תחתונה מעולם לא רצינו למכור במחיר הפסד או פגיעה במישהו .שהתברר הדבר שיש אנשים שנכחותנו במקום מהוה הפרעה התקפלנו. ורק חבל שזה מהנסיבות הלא נכונות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/1/2010 00:49 לינק ישיר 

א. היה באמת טעים. חבל.

ב. הם בשום אופן לא הציבו את הדוכן באופן שזה הפריע לתנועה

ג. אולי במדרכה ממול זה יעבוד טוב? (חשמל מאחד השכנים תמורת תשלום סביר וטשולענט מהביל)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/1/2010 12:34 לינק ישיר 

אאללעעדד כתב:
טשולענט מהביל

מהו באמת הסוד של אכילת המאכל הזה בליל שישי בדווקא?
גם אני חוטא בזה לעיתים,
אבל לפעמים אני חושב שטשולנט באמת מאהביל.

ולפותח האשכול.
עם כל ההשתתפות בצערך.
נראה לי באמת לא הוגן היה לפתוח בסטה לא רשמית שכזו בסמוך ונראה לשיפודי השף.
זוהי נקודה שאמור היית לחשוב עליה מראש.
העובדה שהוא התפייס בסופו של דבר אינה מעידה כלום על צדקת מעשיך, אלא על מידותיו המיוחדות.

אגב: אני אישית לא 'זכיתי' לטעום ממעשי ידיך,
אולם כשעברתי שם פעם אחת ופגשתי את אחד מהאנשים היותר מוכרים בעיר שבמקרה הוא גם אחד מידידיי
והנה הוא כמי שהניח את כל מעמדו המכובד בתוך קערית צ'ולנט...
הבנתי שמה שאתה מוכר אכן מוצלח.
אולי תנסה במקום אחר, ראוי יותר.
תעדכן היכן.
הבנתי ש

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/1/2010 09:37 לינק ישיר 

אני ממש חושב שכל בו נתנאל עם כל הכבוד גם חורג מהמותר לו לשים חצי חנות בחוץ ולחסום את המעבר שם זה חוצפה אחת
אבל להיתלונן עליך זה ממש חוצפה ישגה החנות שלו עולה לו ככה וככה אבל הרחבה בחוץ היא שלו? ממתי היא שלו? אפילו לציוד של החנות שלו אין אישור לשים זה לא שלו זה אזור ציבורי
ההיתי לפני שבוע בפתח תקוה במשרד הרישוי מחכה לתשובה בקשר לתאוריה שעשיתי , השומר בפתח אמר שזה לא חדר המתנה ולצאת החוצה , כמובן שלא ויתרתי בקלות ועם הזמן והתלהטות הרוחות המשטרה גם היגיעה כמובן שהצדק היה איתי זה מקום ציבורי ואין שום זכות בידו כל עוד ואני לא עושה פרובוקציות לפנות אותי או מישהו אחר ממש חוצפה, אני לא נותן לאף אחד את המחשבה או הרצון לנהל את המדינה לפי חוקים משלו וכמובן שהשומר בלע תלשון בשקט.
אז ידידי הרשות הרבים כשמה כן היא רשות הרבים וכל בו אלעד הרשות שלו זה מה שנסגר בלילה כשהוא הולך לישון והעבריין האמיתי פה זה הוא בעצמו עם כל הסחורה בחוץ למשך כל ימות השבוע
ותעשה תמסקנות לבד...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/1/2010 23:44 לינק ישיר 

אושר,
צודק בכל מילה ממה שכתבת כאן,
ותאמין לי אלו מכל בו נתנאל לא היו נראים כאלו אנשים צרי עין!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/1/2010 23:14 לינק ישיר 

ולמה שלא תפתח חנות נורמלית לטושלנט אם אישור לא נראה לי שזה יפריע לך לצבא וכדו' כי אין מזה רוח מידי גדול לפי מה שהבנתי ממה שכתוב כאן???

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/1/2010 23:32 לינק ישיר 

ולשלם מים ארנונה חשמל ומיסים בשביל מה שתיהיה מרוצה? חפש מי ינענע אותך!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/1/2010 11:24 לינק ישיר 

תשמע טוב טוב ידיד זה שאתה רוצה למכור חמין או קיגל זה יפה אבל לכל דבר יש גבול ואתה חוצה אותו.כי כל אחד מהסוחרים קנה או השכיר חנות ומשלם הון כסף לעיריה על ארנונה ומס שילוט ומשקיע בפרסום . ותאר לך שאדון נתנאל מהכל בו היה מעמיד את כל הסחורה שלו בחוץ ומוכר. בסכ"ה הוא רק עומד בצד וזהו. אם לא הבנת אז תלך ללמוד קצת יותר בישיבה ויפתח לך השכל ותבין.חוץ מזה תלמד הלכות הוצאת לשון הרע כי גם זה לא נראה שאתה בקיא ומוציא פה שם רע על אנשים.יכולת לכתוב את זה בלי לציין את שמו. דודי ברטל או היימיש מוכרים אותו דבר בימי חמישי ועושים את זה בבית שלהם או במחסן שלהם ולא במרכז נחלת יצחק ולאף אחד אין בעיה עם זה.
אתה תעמיד חמין אני אעמיד דגים השלישי יעמיד פלפלים ממולאים הרביעי יעמיד עופות ואין למרכז הזה שום צורה להתנהל בצורה כזאת. אני מקוה שהבנת!!!!! לא כל אחד מעמיד מה שבא לו.
אז תתנצל יפה בפני מר כל בו נתנאל על שם רע שהוצאת עליו כי אם אתה באמת אברך אז לישון בלילה בלי לחשוב על מה שעשית לא נראה לי שאתה יכול.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים אלעד > למה למה למה ????
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.