בית פורומים תורת המחשב

שיפורים באוצר החכמה גירסה 8

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-3/1/2010 08:49 לינק ישיר 
שיפורים באוצר החכמה גירסה 8

אפשרות הכרטיסיות (טאבים)

אפשרות זו ניתנת לשימוש ברשימת הספרים, וכן ברשימת תוצאות החיפוש החופשי.

לשימוש ברשימת הספרים: 

בכל פעם שתצמצם את רשימת הספרים ע"י בחירת נושא (ממגרות הנושאים),  או עריכת חיפוש לפי שם ספר או מחבר, תיפתח כרטיסיה נוספת ליד הכרטיסיה הקבועה של הרשימה המלאה. כותרתה תהיה שם הנושא או מילת החיפוש שערכת. והיא תכיל את רשימת הספרים הנבחרת. עם כל חיפוש ומעבר מנושא לנושא ומחיפוש לחיפוש, נוספות כרטיסיות חדשות, כאשר ניתן לעבור מאחת לשניה ע"י לחיצה על הכרטיסיה המבוקשת.

לשימוש בשורת החיפוש המורחב (העליונה):

בכל פעם שתערוך חיפוש, תפתח כרטיסיה נוספת שכותרתה היא מילות החיפוש, וברשימת התוצאות שלה יופיעו תוצאות החיפוש שערכת. 
יוצא, שבאותו הזמן יוכלו להופיע על המסך כמה רשימות של תוצאות חיפושים שונות ותוכל להשתמש בהן לסירוגין ולעבור מאחת לאחת ע"י לחיצה על ראש הכרטיסייה המבוקשת.

ניתן לשמור את הכרטיסיות הפתוחות על מנת שיפתחו באןפן  אוטומטי עם ההפעלה הבאה. 
כמו כן ניתן לבחור האם לשמור את הכרטיסיות באופן אוטומטי בעת סגירת התוכנה / לא לשמור אף פעם / או לבחור בכל סגירה של התוכנה האם לשמור או לא.
לשם בחירת האפשרות המועדפת עליך, פתח את התפריט 'כלים/אפשרויות' וסמן את האפשרות הרצויה.

במידה ולא בחרת משהו אחר- בכל פעם עם סגירת התוכנה תישאל האם לשמור את הכרטיסיות הפתוחות.

כאשר נמצאות על המסך כרטיסיות רבות שאינך מעוניין להשתמש בהם שוב, הנח את העכבר אל אחת הכרטיסיות, לחץ לחצן ימני ובחר אחת מן האפשרויות - סגור את כולן/ כולם חוץ מהנוכחית/ את הנוכחית בלבד.

קישורים למראי מקומות

אפשרות זו קיימת על כל הספרים שקיים בהם חיפוש.
בכל פעם שהתוכנה מזהה מראי מקומות בספר,  לתנ"ך, ש"ס, רמב"ם או טוש"ע, וכן לשמות ספרים מפורסמים - יודגשו שמות המקורות ויהוו קישוריות לפתיחה ותצוגה מהירה של המקור המסומן.
כאשר תלחץ על קישורית כזו יפתח בצדו הימני של המסך הספר שאליו מפנה מראה המקום, ותוכל לעיין בו באופן מהיר ומיידי.

מראי מקומות מפורטים:

ישנם ספרים שהאוצר 'יודע' לפותחם במקום המפורט - בדף או בסימן הרצוי. לעת עתה מדובר בספרים: תנ"ך, ש"ס בבלי, רמב"ם, טור ושו"ע. בזמן ש'אוצר החכמה' מזהה מראה מקום מפורט, הוא מסמן את מראה המקום בצבע תכלת.

כאשר תלחץ עליהם יפתח הספר במקום המדויק. 

במידה וישנן מספר מהדורות לספר שאליו מפנה הקישורית או מספר חלקים, יפתח אחד הספרים (בד"כ העדכני והשימושי יותר) והשאר יופיעו ברשימה נגללת בראש הדף, וממנה ניתן יהיה לבחור בספר אחר.

מראי מקומות כלליים:

ישנם מראי מקומות כלליים המפנים לשם ספר או למקום בלתי ידוע בתוך ספר. כאשר תלחץ עליהם יפתח הספר המבוקש בתחילתו תוך מתן אפשרות לדפדף ולהקיע למקום הרצוי. קישוריות אלו מסומנות בצבע צהוב.

במידה וישנם כמה כרכים לספר שאליו מפנה הקישור - יפתח הספר הראשון בסדרה. וכל שאר הספרים יופיעו ברשימה בראש הדף, וממנה ניתן יהיה לבחור כרך אחר לפתיחה.

לשם סגירת תצוגת מראי המקומות, לחץ בכל מקום בדף של הספר הפתוח. אם הינך רוצה להשאירו פתוח לאורך זמן- סמן V ליד המילים 'השאר פתוח' המופיעות בחלקו העליון של מסך התצוגה.
במידה ואינך מעוניין בהדגשת מראי המקומות בטל את הסימון V מן התיבה שבתחתית המסך: . 

עפ"י ברירת המחדל, מופיעים הסימונים עם פתיחת כל ספר. אם ברצונך לשנות את ברירת המחדל – בחר בתפריט עריכה/אפשרויות והסר את הסימון V מהצגת מראי מקומות  דווח על תוכן פוגעני

מחובר
   
בית > פורומים > אינטרנט ומחשבים > תורת המחשב > שיפורים באוצר החכמה גירסה 8
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר