בית פורומים בחדרי חרדים אלעד

נימאס לי לקחת לממליה את הרכב לשטיפה

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-12/6/2010 22:50 לינק ישיר 
נימאס לי לקחת לממליה את הרכב לשטיפה

כמו שראיתם בתמונה שמהיר חימה העלה כאן, רואים אותי נוסע עם הרכב של מממליה לתדלק אותו ולשטוף לו אותו למרות שהרכב חדש, אני מבין שאני מציק שם לכולם במחלקה, וכולם כבר נימאס להם לשמוע על המרצדס שלי, אבל למה רק אותי הוא שולח לשטוף את הרכב, מה הוא לא יכול לבקש ממשהו אחר, כאילו שהוא עובד בכלל? כל היום הוא מסתובב במתחם ולא עושה כלום, רק דואג שיכניסו אותו טוב לעיתון, ויראו את התמונה שלו שהוא מקבל תעודה על 25 שנות כלום, העיקר שיראו אותו, ודאג להזמין לאירוע הזה את כל העיתונאים, ממליה לא הבין שהוא הפך לבדיחה שמשהו שהיה אמור להיות הפתעה הוא כבר ידע, והזמין את כל העיתונאים שיצלמו אותו ויעשו לו כבוד, בזמן שבכלל הטקס היה אמור להיות מסיבת יום הולדת לזעליג, ובכלל נימאס לי מהקטע הזה של לא לעשות כלום במחלקה, מה זה התפקיד שדחפו לי,  קצין ביקור סדיר, את מי אני אמור בדיוק לסדר, פעם שמעתם על ילד שהכנסתי לבהי"ס? תהיו כנים, את מי אני אמור לבקר? מה בכלל אני אמור לעשות? מישהו ראה פעם את המשרד שלי מבפנים? כל הזמן רואים אותי משוטט במתחם, או לוקח רכבים לשטיפה, נימאס לי באמת שנימאס, לי,  בעיקר נימאס לי מהסגריות שאני מכלה מרוב שיעמום, אבל אני חושב שמצבי טוב,  את שאר הטורים אכתוב כאן , אספר לכן קצת מה ממליה לא עושה, איך הוא מתחמן את כולם העיקר שיהיה לו טוב, אספר לכם אולי קצת על הרצל הפסיכולוג, אספר לכם על  יוסי לוי מה הוא בכלל עושה, ועל ברק שעובד, על המשרד המוזנח והשמם בפינת המתחם של שלומי מלכא, ועל תחנת המשטרה שלעולם לא עונה, טוב ניראה איך תגיבו, אח"כ נדבר. העיקר מהיר חימה עוד לא צילמת לי את המרצדס.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/6/2010 23:01 לינק ישיר 

קצין ביקורים זה תפקיד עם עתיד! חכה שהמבקר יכניס כמה ממעבידך לפינת החי במעשיהו...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/6/2010 23:13 לינק ישיר 

ברור היה שהקינאה על הרכבים תוציא כמה עכברים מחוריהם (ומדעתם).
פותח ניק חדש רק על מנת להשמיץ.
מה קרה, לא קיבלת בדיוק מה שרצית, וריצה לעידן גם לא עזרה, אז נשאר להשמיץ?
העיר הזו מלאה באנשים קטנים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/6/2010 23:18 לינק ישיר 

ברקוביץ לפי התגובה שלך , אתה אחד ממקבלי הרכבים.

מהיר חימה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/6/2010 23:22 לינק ישיר 

כמה קנאה,
כמה לשון הרע.

חודש טוב  ובהצלחה !!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/6/2010 23:35 לינק ישיר 

א. נכון. קנאת עובדים תרבה כוננות ורכבים. ב. אני מתחייב שאם נותנים לי שעות כוננות פלוס רכב. לא תשמעו ממני ציוץ של ביקורת...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/6/2010 23:36 לינק ישיר 

מהיר חמה אתה משחק אותה תמים? כאילו שאתה לא יודע שברקוביץ זה הניק של מ.מ ממליה...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/6/2010 23:41 לינק ישיר 

מהיר, לפי התגובה שלך אתה הקנאי המשמיץ.

יש לי, ברוך ה' רכב מצויין משלי ומשכורת. אין לי שום סיבה לקנא, לא במנהלי מחלקות ולא בראשי ערים.
ולמי שלא יודע, על רכב ליסינג משלמים גם תשלום על הרכב עצמו וגם זקיפת שווי לצרכי מס. (מהיר, הבקיאות שלי היא מהרכב ליסינג ממקום עבודתי, שהוא לא עיריית אלעד).

לא הייתי קופץ אם זה לא היה מאפיין כל כך את העיר הזאת. מאות אנשים קטנים שצורחים בגרון ניחר: הוא עושה עלינו כסף! הוא נוסע ברכב על חשבונינו!

לקדם את עצמך, לעבוד קשה, ללמוד - זה לא. לחיות בזבל ולהעלות את רמת החומציות בקיבה לרמות מסוכנות בכל פעם שרואים מישהו שמצליח במשהו - זה הספורט העירוני כאן.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/6/2010 00:20 לינק ישיר 

עירייה מטומטמת!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/6/2010 16:27 לינק ישיר 

עצבני. לא נראה לי שברקוביץ הוא ממליה. ברקוביץ כותב למיטב זיכרוני ללא שגיאות כתיב. ואני ראיתי בחיי כמה ס.מ.ס של הנדון... אין התאמה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/6/2010 16:27 לינק ישיר 

עצבני. לא נראה לי שברקוביץ הוא ממליה. ברקוביץ כותב למיטב זיכרוני ללא שגיאות כתיב. ואני ראיתי בחיי כמה ס.מ.ס של הנדון... אין התאמה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/6/2010 18:52 לינק ישיר 

אין מה לקנאות הוא לא עושה הרבה כסף שם .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/6/2010 18:55 לינק ישיר 

צריך להוציא כאן כלל שאסור לפתוח ניק בשם של מישהו אחר.

(וגם שאנשים יתחילו לעבוד....)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/6/2010 20:30 לינק ישיר 

עוד רגע הבולשיט או הבולשים יעלה ויכתוב שהוא יחץ לכיון האסף העצבני והעו"ד בדרך אליך....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/6/2010 12:36 לינק ישיר 

אתם מקנאים בממליה שמצא לו שוליה לשטיפת רכבים כמו אסף העצבני?
אתם מקנאים בסויסה שמצא לו נהג בוס כמו מרדכי ממליה?
אני לא

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/6/2010 01:40 לינק ישיר 

אסף אל יבוש מן המלעיגים עליו אסף אחד האנשים המוכשרים  עם הפנים לתושב לתפארת העיר ומחלקת חינוך בפרט

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים אלעד > נימאס לי לקחת לממליה את הרכב לשטיפה
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.