בית פורומים בחדרי חרדים

ילדים ספרדים שברו לבני בן ה 6 את האופניים

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-21/6/2010 19:25 לינק ישיר 
ילדים ספרדים שברו לבני בן ה 6 את האופניים

אתה ואבא שלך "אשכנזים דפוקים", כך הם אמרו לו.

מסתבר שלגור ליד קבוצות מסויימות מהספרדים

הפך להיות מסוכן וכמעט בלתי אפשרי.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2010 19:44 לינק ישיר 

אז מה ?

לפני כמה שנים במו עיניי ראיתי שני חסידי ויז'ניץ בבני ברק בגילאי 14- 16  סוטרים לילד ספרדי בלי שום סיבה  ובועטים בו כאשר הוא שוכב על הרצפה ומייבב !

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2010 19:44 לינק ישיר 

העיקר השאירו לך את הילד בחיים, תגיד תודה לקב"ה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2010 19:46 לינק ישיר 

האמת גם אני לפני תקופה ראיתי כמה חסידים תופסים ילד ספרדי בן 12 ומכים בו לכאורה בלי סיבה.

ניגשתי אליהם וצעקתי עליהם, ואז התברר שלפני כן הילד הספרדי התמים זרק עליהם אבנים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2010 19:48 לינק ישיר 

אחרי הפרסום היבבני שלך, אני חושב שיש משהו במה שאמרו הוונדליסטים לבנך.

( אין בדבריי להצדיק ולו בדל קטן של אלימות מילולית וק"ו בן בנו של ק"ן פיזית ! )

מצ"ב  אשכול לפני כ- 3 שנים על מעט מזעיר האלימות של "הספרדים" ,ומיני אז הרבה מהלומות הוחלפו בגבעת הישיבה, ואיך לא בחסידויות השונות .
בבקשה :  http://www.bhol.co.il/forum/topic.asp?topic_id=2235926&forum_id=771

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2010 19:50 לינק ישיר 

כן, גם אני ראיתי ילד ספרדי אומר לילד חסידי "פויה", נראה לי שהילד המותקף היה חסיד סלונים,ואז הוא אמר לו "דוד שלי חייל,ויש לו רובה", הילד החסיד היה בהלם, נראה לי שזאת טראומה לכל החיים.  

מסכנים הילדים החסידים,כמה סבל.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2010 19:52 לינק ישיר 

סיפורים יש מכל הכיוונים, זו לא חכמה. אבל, וכאן בא האבל הענק! אנחנו מדברים על הכלל, על האווירה, על התרבות.
זה לא סוד שהתרבות המזרחית/ערבית בנויה על כח החרב, על האלימות, על כח. טוב, לא כולם מעזים להתאבד ממש (רק אלו שמאמינים ב 72), אבל החרב, או השאבריה, או הסכין, הם תכשיט לכל גבר מצוי בארצות האיסלם, גם לגברים עדינים שרק חותכים עם זה דברים שבא להם להשחית, בלי להרוג ממש.

שאף אחד לא יכחיש את העובדה הזו. זו התרבות, לטוב(?) או לרע.

יש כאלו שהכח אצלם בפה, במוח, יש כאלה שהכח אצלם הוא בזרוע, כפשוטו.

קשה לי יותר להאמין על חסידים שהרביצו לספרדי (למרות שאני לא מתקשה לראות את התמונה), מאשר לסיפור על עוד בן לתרבות המזרח שמימש את חינוכו באופן מכובד, עאלק, יעני הרביץ כאפות לאיזה אשכנזי זבל.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2010 19:53 לינק ישיר 

בשביל זה יש משטרה. אבל אם השוטרים בעצמם ישברו לילד שלך את האופניים, בשביל זה יש בג"ץ! :)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2010 19:56 לינק ישיר 

הנביא בשער

חבל שתפסת עלי סתם עצבים.

צר לי אך אינני מצליח להבין את הגישה שלך, איך אתה מצליח להצדיק את המופרעים שלך ולהתנער מהם בו זמנית.

עיינתי באשכול שצירפת לינק, ואני מתכבד להביא לידיעתך, שדוקא חלק נכבד מהפעילים האלימים במחלוקות בישיבות האשכנזיות, הם דוקא ספרדים, ואינני רוצה לציין שמות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2010 19:59 לינק ישיר 

אסטרולוג

זה מה שנגזר על מי שחי עם שכנים ספרדים? לרוץ למשטרה הלוך ושוב? היום אגיש תלונה למשטרה על האופניים, מחר חבריהם כנקמה ינקבו לי את הצמיגים של הרכב, ובהמשך יזרקו לי אבנים לבית.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2010 20:02 לינק ישיר 

דיי נמאס
כותרת  מגעילה ומעוררת ריב ומדון שנאת חנם
אני מתבייש באשכנזים כמוך תפסיק להתערב במריבות של ילדים
בכל מגזר זה קרה קורה ויקרה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2010 20:02 לינק ישיר 

פועל בי, אולי אתה יודע מה ההלכה אומרת על איך צריך להתנהג בגברא אלימא? מישהו?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2010 20:04 לינק ישיר 

אז מה .. לקרוא יודעים, אבל להבין לא ?!

שבה נא, הרגע ונסה להבין .
ואסביר לאט שוב,ואני עומד מאחורי כל פסיק במשפטים הבאים .
 האלימות היא נחלתם הכמעט בלעדית של האשכנזים החרדים, מלחמות לשם שמיים,כבוד הרב, כל זה לא מעניין עד שזה מגיע לפסוק "ויאמר לרשע למה תכה רעך " .
אין כמעט בנמצא חסידות שמתפלגת ואין בה מכות ! פשוט אין. בגבעת הישיבה חילול ה' נמשך וכל פתיחת זמן מלווה במאבטחים. אפילו בזק"א פינוי נפטרים בצידי הכביש מלווה במכות , וגם שם לא מצאתי ספרדים.
לא ראיתי הרבה מקרים כאלו בציבור הספרדי. אני מדגיש, ישנם אנשים אלימים בכל מגזר ,אבל אצל האשכנזים החרדים זה פשוט מכה של ממש ! בצידם של דברים תוכל לשים לב כי המוכים והמכים בציבור הספרדי  על פי רוב הם ילדים, או נערים. אצל האשכנזים החרדים, אנשים בעלי צורה וגיל מתפרעים כמו ויילדע חייעס !

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2010 20:07 לינק ישיר 

פועל_בנין

אתה נשמע אשכנזי מדומיין...
לך לטיפול!
מעניין פתאום היום החליטו ככה ...
אולי הם התבלבלו חשבו הוא ערבי.. (ברור בן של פועל בנין)..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2010 20:09 לינק ישיר 

פשוט בהלם

אני לא אדם אלים, אני לא הולך להחזיר באלימות (בפרט שבתחום הזה אין לי ספק שהם יצאו בגיבוי הוריהם ומשפחתם כשידם על העליונה).

יש חדשות גדולות שמופיעות בכל אתרי החדשות והעיתונים, ויש חדשות קטנות שלא, וחדשה אחת קטנה פרטית שלי, שמצאתי את הפורום כבמה להביא אותה לידיעת הקוראים, על הנזק האישי שלי מאדם אחד מופרע שמלבה את היצרים לעדה שלמה, שחלק ממנה כנראה גם בלתי ניתן לריסון.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2010 20:10 לינק ישיר 

הנביא בשער

סבורני שהודעתי הקודמת עונה גם לדבריך.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > ילדים ספרדים שברו לבני בן ה 6 את האופניים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.