בית פורומים בחדרי חרדים

"המודיע" - תינוק בן שישים

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-22/6/2010 12:59 לינק ישיר 
"המודיע" - תינוק בן שישים

נהניתי היום לראות את העיתון הקשיש "המודיע" מתנהג כמו תינוק קטן. אוהל המחאה מול שערי כלא מעשיהו, שכולם יודעים מי הוא זה שייזם את הקמתו, מי הצהיר לראשונה שיעביר את לשכתו לשם, מי דחף להקמת המאהל, לא זכה לשום איזכור בעיתון הסנילי. הילדים שם בעיתון היו במבוכה גדולה אם לא במצוקה. להזכיר? לא להזכיר? איך אפשר להזכיר את האוהל של פרעוש בעיתון המכובד שלנו? ובפרט אחרי שלכל אורך המערכה לא הזכרנו את העציץ הזה נזכיר אותו כעת? זה בלתי אפשרי!

 

עד שהגיע סגן השר לעניני טחורים לאוהל, ואז לא נשארה להם ברירה. חייבים להזכיר את דבריו של ליצמן, כי עד כמה שהוא לא בענינים של אסירי עמנואל, ועד כמה שהוא לא פעל משהו מעשי למען הנושא בעמנואל, הרי את המעט שהוא כן אומר וכן מדבר, חייבים להביא בעיתון. אבל מה עושים, למען השם, עם מאייער פוריש?

 

החליטו בעיתון הקשיש שמכניסים תמונה של ליצמן עם עוד כמה חברי סיעת יהדות התורה לידו יושבים מסביב לשלחן באוהל יהדות התורה, אבל הצילום, באורח פלא, נגמר בדיוק ליד המקום של פרעוש ימ"ש. הוא אסור להראות את פני הרשע כאן בעיתון, חלילה. אסור להכשיל את הרבים בראיית פני אדם רשע. הוא הרי פתח עלון סיקריקי בתפוצה של 15 אנשים... וכמובן, גם את השם שלו אסור להזכר כמי שהשתתף בישיבה.

 

לאחר מחשבה, זה מובן. ואפשר להצדיק את המהלך הזה. הימים האלה, הרי הם הימים הטובים של "המבשר". הוא הוביל ומוביל פה מהלך עם גדולי התורה והחסידות ובשיתוף פעולה מלא עם חסידות סלונים. המבשר, בפרשה הנוכחית של עמנואל ובפרט עם ההתפתחות לאחר פסק הדין, לא היה כאן רק מדווח, הוא היה מוביל בראש כשהמודיע נגרר אחריו (מי שראה את רייניץ מנסה לקושש קצת נתונים ופרטים מסביב לרח' פרס 2 בלילה שקודם העצרת, מבין למה הכוונה). הביקוש שהיה ביום שישי להמבשר בחנויות ברחבי הארץ לעומת הררי עיתוני המודיע שנשארו ללא דורש, רק הוכיח כי הפעם המבשר הוא לא רק בעמדת מדווח, אלא כיוצר וכעומד בראש, כמטרתו של עיתון חרדי שהוא כלי הביטוי של גדולי התורה.

 

המודיע היה המום ביום שישי מההסתערות של המבשר עם ידיעות, דיווחים, סקירות, פרשנויות, מהעריכה המקצועית, מהזוויות המרובות מהם הנושא נסקר, והוא ניסה ביום ראשון לכפר קצת על הפאשלה הגדולה של יום שישי. זה בסדר ומובן. אך זוהי הסיבה גם שהם לא מסוגלים להכניס את התמונה של מאייער פוריש בעיתון. הם לא מסוגלים. תתלה אותם בכיכר העיר, והם לא מסוגלים. הבן אדם הזה הרס להם את האגו, הוכיח שאפשר להקים עיתון יומי שיהיה מקובל על כולם. (גורים, אל תתדאגו, זה לא שניידר שמחרים את פרוש, הוא רואה כבלע את הקודש ורע לו על הלב. מדובר בשבבניקים (גשייד + איזק + רייניץ ועוד) שהשתלטו על המודיע ועל תכניו.

 

היום, לאחר המערכה הגדולה שהוביל מאיר פרוש בעזרת העיתון שלו, כבר ברור לכולם כי איזכור או אי איזכור בעיתון הקשיש לא מעלה ולא מוריד. כי הרי כל אלה שמעניין אותם פעליו של האיש מאיר פרוש מנויים על העיתון שלו ומשם הם ניזונים. אדרבא, המודיע עושה כאן שירות גדול ומועיל למען המתחרה שלו. הוא ממשיך ומצהיר כי הוא עיתון גורי למהדרין. הוא ממשיך ומכריז כי הוא לא מיועד לכל חלקי היהדות הנאמנה, וכי מי שרוצה לקרוא על כל מה שקורה ביהדות החרדית על כל מגזריה וחוגיה והוא רוצה להתעדכן גם על גור וגם על הרב שטיימאן, גם על הרב עובדיה יוסף וגם על הרב אלישיב, גם על באיאן וגם על סדיגורא, הוא חייב לקרוא את המבשר. שם נותנים כבוד לכל אחד, ולא מתביישים לצטט את ליצמן ולהביא תמונה ממנו בכל הקשר. כי המבשר - מבוגר בן שנה וחצי והמודיע - תינוק בן שישים.
דווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-22/6/2010 13:03 לינק ישיר 

אוח..........דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-22/6/2010 13:12 לינק ישיר 

אוח... אוח... חזקקקק...דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-22/6/2010 13:20 לינק ישיר 

תגידו, מה יהיה עם פרוש הבכיין?

זה לא נגמר איתו.

כבר סידרנו לו עיתון משלו, כל יום שיכתוב שם פרוש פרוש פרוש מכאן ועד ביתר.

כבר סידרנו לו שינחה (כמעט...) את העצרת של סלונים ו(כמעט...) יעמוד על הבמה לעיני כל ישראל.

כבר סידרנו לו אוהל נחמד שישב כל היום ויפנק את סלונים לרצות אותם על שבגד בהם בחינוך העצמאי עם בוימל והביא אותם לעבר פי פחת וגם לא הצליח לסדר להם מוסד פטור.

ועדיין מה ששורף לו בראש זה תמונה קטנה בעיתון המוביל, בשביל כך הוא מריץ את בעלי ניקיו הזועמים ופגועים עד עמקי נשמתם...

מה הוא רוצה?

כמעט כתבתי: פרוש – תינוק בן 60!...

 
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-22/6/2010 14:17 לינק ישיר 

המודיע - עיתון עם עקרונות!!!
על עקרונות לא מוותרים. זה העקרון. כי אם אין לך יחודיות עקרונית בשביל מה אתה קיים בכלל? יכולים לקרוא אותו דבר בעיתון השני?
אותו דבר יתד נאמן, בחלקים העקרוניים שלו.

מי שמתעניין בהכל, ולא מעניין אותו עקרונות, שיקרא בנוסף לעיתון הסקטוריאלי אליו הוא משוייך, גם את העיתון השני, וימצא את ההבדלים - ואת קטעי החדשות שהושמטו.

אולי המבשר כותב הכל הכל בלי עקרונות מקודשים? לא ראיתי. אבל אם אכן כך, בלי "עקרונות", מה הוא שווה??דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-22/6/2010 17:17 לינק ישיר 

"היום, לאחר המערכה הגדולה שהוביל מאיר פרוש בעזרת העיתון שלו, כבר ברור לכולם כי איזכור או אי איזכור בעיתון הקשיש לא מעלה ולא מוריד."

יותר הזוי מהזוי. דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-22/6/2010 17:19 לינק ישיר 

למה_למה כתב:
יותר הזוי מהזוי. 

כל האשכול הזה יותר הזוי מהזוי.דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-22/6/2010 17:39 לינק ישיר 

תומי, חזק ביותר!דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-22/6/2010 19:58 לינק ישיר 

ואני_לתומי כתב:

הימים האלה, הרי הם הימים הטובים של "המבשר". הוא הוביל ומוביל פה מהלך עם גדולי התורה והחסידות ובשיתוף פעולה מלא עם חסידות סלונים. המבשר, בפרשה הנוכחית של עמנואל ובפרט עם ההתפתחות לאחר פסק הדין, לא היה כאן רק מדווח, הוא היה מוביל בראש כשהמודיע נגרר אחריו (מי שראה את רייניץ מנסה לקושש קצת נתונים ופרטים מסביב לרח' פרס 2 בלילה שקודם העצרת, מבין למה הכוונה).


דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-22/6/2010 20:35 לינק ישיר 

מעניין אם יום יבוא ומישהו יאסוף את כל המאמרים האלה בפורום של כותבי המבשר והמודיע אחד נגד השני ויוציא אותם לאור במהדורה מיוחדת כאסופת מאמרים על התקשורת החרדית בישראל.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-22/6/2010 22:46 לינק ישיר 

יצא צו 8 ממטה המשבר תנצב"ה (גימ') אודות הסכנה (גימ') שיש בהמודיע?דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-24/6/2010 08:33 לינק ישיר 

"תינוק בן שישים" – פרק ב'

 

המודיע היקר, ברוב חכמתו ובתבונתו הרחבה, המשיך בדרכו החכמה, זו שהוכיחה את עצמה, גם בידיעה על ראשי חסידי צאנז שהגיעו לחזק את ידיו של הרב פרוש. המודיע ממשיך לשרת בנאמנות ובעקביות את האינטרסים של המבשר ומשכנע את האחרונים מהציבור החרדי שהיו להם ספיקות ותהיות על נחיצות הופעתו של המבשר. התנהלותה ההזויה של מערכת המודיע מחייבת קיומו של עיתון שפוי, כללי, אובייקטיבי ובוגר כמו המבשר.

 

גם במקרה הזה של צאנז, הצנזורה היא מובנת ביותר ומתבקשת מאליה. יענקי רייניץ, חסיד צאנז, לא מסוגל לכתוב כי ראשי צאנז הגיעו לחזק את פרוש, ספאסט נישט. אז נכון שבעיתון עם אתיקה מקצועית מינימלית לא היתה לו ברירה, והוא היה מחוייב לכתוב משהו סמלי, אבל בעיתון כמו המודיע אין שום בעיה פשוט לא לכתוב על כך מילה. גם את התמונה יסובבו ויחתכו כך שלא יראו חלילה את שנוא נפשם, מאייער פוריש.

 

התינוק בן השישים לא מרטיב רק בלילה, אלא גם עושה ק** במכנסיים ביום.
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-4/7/2010 15:39 לינק ישיר 

מה קרה עם המודיע? השבוע הוא גם הזכיר את מאיר פרוש, ובנוסף הוא גם הכניס תמונה ממנו. לא להאמין!!!דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-4/7/2010 16:10 לינק ישיר 

ואני_לתומי כתב:
מה קרה עם המודיע? השבוע הוא גם הזכיר את מאיר פרוש, ובנוסף הוא גם הכניס תמונה ממנו. לא להאמין!!!

 
אתה מתכוון לרמוז לנו על ההשפעה של האשכול?דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-4/7/2010 16:22 לינק ישיר 

מנכל_בכיר כתב:
מה קרה עם המודיע? השבוע הוא גם הזכיר את מאיר פרוש, ובנוסף הוא גם הכניס תמונה ממנו. לא להאמין!!!

 
אתה מתכוון לרמוז לנו על ההשפעה של האשכול?


האשכול לא השפיע ולא מסוגל להשפיע מהסיבה הפשוטה שבהמודיע לא קוראים 'בחדרי'...דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-4/7/2010 16:24 לינק ישיר 

הצחקתנידדווח על תוכן פוגעני

מנותק
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > "המודיע" - תינוק בן שישים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.