בית פורומים בחדרי חרדים אלעד

16 איש, עברו על פניהם, ובאותו רגע הם נהפכו לרוצחים.

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-14/7/2010 12:06 לינק ישיר 
16 איש, עברו על פניהם, ובאותו רגע הם נהפכו לרוצחים.

אין לי מילה אחרת מה לומר על הוידאו הזה

16 רכבים, שחלפו ראו את הילדות במעבר חצייה

הם לא נמוכות, הם ברורות, נראים מכל מקום,

ואף אחד לא עצר, להם

אין לי מילים לתאר את זה

מהיר חימה

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/7/2010 12:07 לינק ישיר 

* width="480" height="360"> <*

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/7/2010 13:22 לינק ישיר 

הפעם ניהיה אמיתיים ולא שקרניים
זה החינוך החרדי וזה מה שיש ...!!
בשוהם ובכל עיר אחרת לא תראו את זה ..
בתקווה שאני טועה וזה לא נכון

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/7/2010 14:04 לינק ישיר 

החינוך החרדי מחנך גם אם לא במודע לאגואיסטיות ומחנאות. (חסידה שעושה חסד עם חברותיה), מזה נובעים הרבה דברים ואחד מהם זה חוסר אכפתיות שראינו בסרטון.
כמובן שיש מעשי חסד נפלאים אבל מתחת לכל זה ישנה גישה בסיסית של זלזול ואגואיסטיות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/7/2010 14:19 לינק ישיר 

אני מסכים שרמת הנהיגה וההתחשבות באלעד היא נמוכה ביותר, וגם החינוך החרדי כלל לא עוסק בנושא והתוצאות ניכרות, אולם במקרה הספציפי אני לא מסכים.
מבחינת החוק, אין כל חובה לעצור לפני מעבר חציה אם אין אדם שכבר התחיל לחצות.
מבחינה בטיחותית, הולכי הרגל, ובעיקר אם הם ילדים, טוב יעשו אם ימתינו בסבלנות לרגע שבו ניתן לחצות בביטחה, ולא יחצו כאשר נהג אדיב יעצור ויזמין אותם לחצות, ובדיוק אז יעקוף אותו רכב מימין שלא יבין מדוע הרכב הראשון עצר לפתע, והתאונה כמעט בטוחה.
לכנות אותם רוצחים זה ודאי לא נכון.

צלם נהגים המדברים בטלפון, צלם את אלה שבדיוק פגשו חבר והשיחה קולחת, וכל מי שממתין מאחורה עד שנסיים את השיחה, לא נורא, כי כולנו חברים, לא?, צלם ילדים הרוכבים על אופניים בחשיכה ללא מחזירי אור או פנס ומזגזגים לרוחב הכביש. הוריהם של אלו האחרונים הם באמת רוצחים!
צלם את פרנסי העיר שעסוקים בפוליטיקה ולא עושים מספיק לחינוך לבטיחות בדרכים, ולא רק בדרכים! כל יום איזה ילד לוגם לו חומר רעיל שלא סומן כראוי ולא נמצא מחוץ להישג ידו, נופל מטיפוס כיוון שלא היה בהשגחה, רץ לכביש אחרי כדור או משחק אחר וכו'.
הרוצחים האמיתיים הם ההורים שלא מחנכים ולא מקנים לילדים כללי בטיחות, וזאת כי גם הם לא קיבלו כללים כשהיו ילדים.
חינוך מקיף לבטיחות בכל מוסדות החינוך בעיר עכשיו! את זה צריך לקדם ועל זה לכתוב!
מה שווה לי אם הילד לומד גמרא ברמה גבוהה אם החיים שלו הפקר?!
לרתום את הרבנים שידגישו כמה חשוב הנושא!
לכתוב על הסטטיסטיקה שהתאונת הרבות ביותר הם אצל החרדים ולהבדיל אצל הערבים!
אם נציגי הציבור יקדמו תכנית חובה לכל מוסדות החינוך, הסטטיסטיקה יכולה להשתנות, אבל לאף אחד זה לא כדאי, את אף אחד זה לא יקדם.
אבל אנחנו אפילו לא בשלב הזה, אנחנו בשלב של המלחמה על המודעות. ראשית כל צריכים הכל להודות שיש אצלינו בעיה, ופרנסי העיר לא מודעים לכך. מתייחסים להרוגים ולפצועים כמו למזג האויר, בבחינת אין מה לעשות, ככה זה החיים....
צריך להביא לראשם של פרנסי העיר שיש בעיר הזאת בעיה! צריך להראות את הסטטיסטיקות, ולא לתת להם להתחמק בטענה שכאן אחוז הילדים גבוה יחסית.
מהיר חימה!
אלעדי ותיק!
אפי!
אאללעעדד!
יוסי לוי!
במקום שאין אנשים..... אין מישהו אחר שיעסוק בזה!
כל המתנדבים שלנו עוסקים במה שקורה אחרי שהבנאדם נפצע או נהרג חלילה, אף אחד לא עוסק במניעה!
אי אפשר לפרסם תמונות עם דם, אבל זו העבודה החשובה באמת!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/7/2010 15:10 לינק ישיר 

אם רצית להראות התנהגות בהמית של אנשים,
שאם הבת שלהם היתה ממתינה הם היו כועסים מאוד על הבהמות שלא יודעים לעצור....

למה לא נתת לנו בגדול את מספרי המכוניות של החמורים כולם ?
ולמה לא של הצדיק/ה שעצר/ה ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/7/2010 15:33 לינק ישיר 

אין ספק, הציבור החרדי משמש "אור לגויים" בבין אדם לחבירו...ומיוחד בכל מה שקשור לכללי ההתנהגות בכביש, הן הנהגים והן הולכי הרגל.

התנהגות פושעת, כגון, שיחה בסלולאר בשעת נהיגה, אי חגירת חגורת בטיחות בין מקדימה ובין מאחור, תבדקו כמה אברכים נוסעים ללא ביטוח כלל? כמה גונבים רמזור אדום, וכמה מתיחסים לתמרור עצור רק כאל המלצה בלבד, כמה נותנים ומאפשרים זכות קדימה לרכבים בצמתים, וכמה כאלו המרגישים שאברהם אבינו הנחיל להם לא רק את הארץ אלא גם את הכביש, וכלן מותר להם לחנות היכן שהם רוצים, או לעצור רק לרגע ולנעייס עם חבר, ולא משנה מה קורה מאחריו מצדדיו וכו'.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/7/2010 16:20 לינק ישיר 

ברקוביץ,

בגדול - אתה צודק. יש דברים שאתה שומע עליהם/רואה אותם ו'מתפוצץ'.

ולמרות זאת, אני סבור שהיום יש יותר נכונות ומודעות לנושא. יעידו על-כך התכניות הרבות בנושא זה"ב למוסדות חינוך שאם לא היה להן דורש הן לא היו קיימות. ויעיד על כך שלראשונה במגזר החרדי התקיים באלעד במשך החורף מבצע זהירות בדרכים בכל מוסדות החינוך בעיר בו נכנס הנושא במשך חודש וחצי (!) כחלק מתכנית הלימודים.

אין ספק שניתן לעשות יותר ברמת ילדי בית הספר והרבה יותר ברמת המבוגר, אבל הנושא של חינוך מבוגרים הוא בעיה ארצית ולא רק של המגזר. אדרבה, אם יש לך רעיון איך ניתן להחדיר את הנושא לציבור הבוגר - אשמח לשמוע, כי ממה שידוע לי, טובי המוחות עדיין לא מצאו לזה פתרון.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/7/2010 16:30 לינק ישיר 

מהיר, נסחפת! אם הם רוצחים, איך תקרא למי שאכן רצח? ולגופו של עניין, אתם יודעים כמה פעמים עצרתי לילדים קטנים לפני מעבר חציה הם עדיין פחדו לעבור? הם בוהים בך בעיני עגל ואז אתה תקוע, לא לבלוע ולא להקיא. לסמן להם לעבור זה מסוכן בגלל החוליגנים שעוקפים אותך תוך כדי. להמשיך לנסוע, ואז בדיוק הם יקבלו אומץ לרדת לכביש. בתכל'ס. אם יש לי הרגשה שהילדים/ילדות לא סגורים על עצמם, לא אתנדב לעצור. ואין הדבר דומה לנסיעה בלא חגורה, חניה במקום אסור, נסיעה ללא טסט ביטוח. ושאר רעות חולות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/7/2010 17:30 לינק ישיר 

סאטי,

שים לב הם מנסות לרדת, הם היו במצב של לא לבלוע לא להקיא

זה חוצפה,

ומה פתאום הסובראו אברכים אזר אומץ לעצור ולא חשש שמא הוא יהיה במצב של לא לבלוע לא להקיא?

מהיר חימה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/7/2010 17:47 לינק ישיר 

לעניות דעתי מי שאשם זה הרבנים ותמודי התורה בכל הרמות

למה כל הדרשות הן על נושאים "דתיים" כשרות הלכות פסח
שבת חגים וכו"
למה הלימודים הם רק "לימודי קודש" גמרא בעיון וזהו.
למה לא מתייחסים לשאר היבטי החיים
 האם נהיגה לא זהירה היא לא איסור תורה?
לתת לילד שלך לצאת לרחוב ללא השגחה חמור פחות מלאכול חמץ בפסח?
ההתיחסות ללימודי הקודש כיום מעוותת את התורה ומצמצמת אותה.
התורה שלנו היא תורת חיים והיא מתייחסת לכל היבטי החיים
צריך לעשות סוויץ' בראש ולדבר על כל הנושאים ולא רק להתמקד בנושאים ה"דתיים"

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/7/2010 19:17 לינק ישיר 

דייר כתב:
לעניות דעתי מי שאשם זה הרבנים ותמודי התורה בכל הרמות
למה כל הדרשות הן על נושאים "דתיים" כשרות הלכות פסח
שבת חגים וכו"
למה הלימודים הם רק "לימודי קודש" גמרא בעיון וזהו.
למה לא מתייחסים לשאר היבטי החיים
 האם נהיגה לא זהירה היא לא איסור תורה?
לתת לילד שלך לצאת לרחוב ללא השגחה חמור פחות מלאכול חמץ בפסח?
ההתיחסות ללימודי הקודש כיום מעוותת את התורה ומצמצמת אותה.
התורה שלנו היא תורת חיים והיא מתייחסת לכל היבטי החיים
צריך לעשות סוויץ' בראש ולדבר על כל הנושאים ולא רק להתמקד בנושאים ה"דתיים"

ברגע שאתה מסיט את הנושא לזה זה אבוד, לא בגלל שאתה לא צודק אלא בגלל שמדובר על אנשים שרגילים כל כך לעיוותים חינוכיים במסווה של צדקנות דתית עד כדי שזה הופך אצלם ליהרג ולא יעבור ולכיתת יורים.

תוקן על ידי המרן ב- 14/07/2010 19:50:54

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/7/2010 20:10 לינק ישיר 

אלה רוצחים?
בוא ואגיד לך מיהם רוצחים אמיתיים
ראיתי את זה אינספור פעמים בעיר:
ילד קטן ממתין לחציית כביש בן שני נתיבים (לאותו הכיוון),
 כשמישהו מואיל בטובו לעצור הוא מתחיל לחצות. 
הרוצח הוא הנהג שמגיע מאחורי הרכב העוצר, רואה אותו מרחוק עוצר במעבר חצייה ו...עוקף אותו.
הוא מגיע בתאוצה גבוהה לנתיב הפנוי שבעוד רגע יעבור בו ילד קטן...
ו...זה רוצח! 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/7/2010 21:37 לינק ישיר 

טאצי'

תן לי מיקום ואשב עם המצלמה

מהיר חימה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/7/2010 21:42 לינק ישיר 

כתבו ואכתוב גם אני.

אסור לעצור ולתת להם לעבור, זוהי הפרעה לתנועה, אך במידה והולך הרגל הוריד את רגלו לכביש אחרי שראה בוודאות שהשטח נקי, חובה לאפשר לו לעבור בבטיחות מלאה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/7/2010 12:44 לינק ישיר 

לכל אלו שאומרים שאין חובה לעצור, זה כמובן שטויות של עצלנים ואגואיסטים , תקראו בבקשה:

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%A2%D7%91%D7%A8_%D7%97%D7%A6%D7%99%D7%94

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%A2%D7%91%D7%A8_%D7%97%D7%A6%D7%99%D7%99%D7%94

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים אלעד > 16 איש, עברו על פניהם, ובאותו רגע הם נהפכו לרוצחים.
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.