בית פורומים בחדרי חרדים אלעד

שי נתן למה אתה סותם את הפה פתאום

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-15/8/2010 11:51 לינק ישיר 
שי נתן למה אתה סותם את הפה פתאום

אתה גם צפוני,גם איש של הירוקים,וגם חשוב לך היושר והצדק.מדוע לא נשמע קולך בגזלת קרקע ציבורית וגינת משחקים של מאות ילדים לטובת אחד המוסדות בעיר ברחוב רבי חיא? למה אתה לא דואג לילדיי העיר שיעברו כבישים בביטחה? רחוב רשב"י בן יאיר למה אין מעבר חציה? רחוב בן שטח רבי חיא רובע שלם בלי מעבר חציה...ואתה ביקשת שיבחרו בך לראש העיר? תשתף אותנו במה שתרמת לכלל התושבים בעיר...יש עוד מקום בגרנדיס של זעליג ראה הוזהרת לפני שנשלח גם אותך איתם.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/8/2010 11:56 לינק ישיר 

הרשל'ה, אני מוחה !

השאלות שלך , לפחות הראשונה שבהן, במקום, ואני בטוח שהוא יענה לך.
סוף ההודעה שלך עם הגרנדיס לא במקום.
שי נתן מתפקד כסיעת יחיד... ודואג (או מנסה) בראש ובראשונה לאלו ששלחו אותו.
מעבר לזה, הוא עזר ועוזר ללא פחות אנשים חרדים מאשר נציגי הציבור הרשמיים .

בניגוד להרבה שם במסדרונות יש לו קבלה או שניים, אז תן לו ת'כבוד המגיע לו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/8/2010 12:07 לינק ישיר 

הוא עזר בתקופת היותו עוזר צביקה כהן.ואז הוא גם ידע לומר מה לא בסדר.אבל היום הוא ממלא פיו בחומץ,אף מילה על ההפקרות בגזלת השטח,בשערוריית מוסדות החינוך וההקצאות,במעבריי חציה המופקרים בעיר.והוא הראשון שהיה צריך לקחת צעד קדימה להוכיח שהפסדנו אותו בתור ראש עיר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/8/2010 22:31 לינק ישיר 

רק בישיבותמועצה הוא יודע לכרכר ומוכרים אותו בנזיד עדשים שפרוש לא מסתכל עליהם אפילו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/8/2010 23:46 לינק ישיר 

אני מתלבט האם כדאי לענות, האם אתה באמת מחכה לתשובה או סתם משועמם ומחפש לנגח.
בעצם אני בטוח שאתה לא מחכה לתשובות, אבל בשביל כל האחרים שקוראים את האשכול הזה אני חייב להגיב.

אז נתחיל בזה שלא נבחרתי לראש עיר ולכן אני לא חייב להתנהג כראש עיר ובטח לא להוכיח כלום
לאף אחד. ונניח רק לשם הדיון שאוכיח לך שטעית האם זה אומר שתשנה את ההצבעה בפעם הבאה?
הרי בטוח שלא. תצביע מה שיגידו לך, בלי לחשוב פעמיים ועל זה גאוותך ואין לי שום דבר נגד זה אבל זו המציאות.

אנחנו חיים באלעד במציאות מורכבת מחד ומוזרה מאידך. אף חבר מועצה (כמעט) לא חייב כלום לתושבים,
לא הם בוחרים אותו ולא הם מחליטים על עתידו, לכן עיקר הפוקוס מגיע לעסקנים ולבעלי הדעה והמאה.

במציאות כזו, למה שיהיו מעברי חציה? למה שמישהו ישקיע בגינות ולמה שיתחזקו מתקני משחקים?

ניהול תקציב עיר כמוהו כניהול תקציב בבית, אתה יכול להחליט שאת עיקר הכסף אתה משקיע בחינוך הילדים,
שיעורי תגבור, מורים פרטיים וכד'. לעומת זאת אתה יכול להחליט להשקיע בתרבות, ללכת לכל הקונצרטים והמוזיאונים
הכי נחשבים. ואתה יכול לחילופין להחליט שאתה משקיע בצדקה ולחלק לעניים ולתמוך בכוללים וכד'.

הכל עניין של סדרי עדיפויות.

כאשר התושב יהיה במרכז, סידרי העדיפויות יסתובבו סביבו כמו בכל עיר מתוקנת, כיום לצערי חלק גדול הולך כדי לרצות
עסקנים ובעלי מוסדות למינהם ולתושב לא נשאר הרבה.

ונחזור אלי. מכיוון שתושבי אלעד בחרו בצורה ברורה כיצד הם רוצים שתתנהג העיר אין לי יכולת או כוונה לשנות
סידרי בראשית. חובתי הראשונה היא כלפי מי ששלח אותי ואני מחוייב לקהילתי.
אין זה אומר שאסרב לעזור לכל תושב באשר הוא ויעידו אלה שפנו אלי.

את מה שיש לי להגיד אני אומר בפורומים המתאימים ובצורה ברורה מאוד, לפעמים אני מצליח להשפיע ולפעמים לא.
אתה כנראה לא שומע או לא רוצה לשמוע וזה בסדר מבחינתי, כי אני משתדל לא לדבר אליך אלא למי שמקבל את ההחלטות,
מי שמדבר וצועק רק בעיתונים סימן שהוא לא רוצה לשנות כלום אלא רק לתפוס כותרות... תחשוב על זה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/8/2010 00:36 לינק ישיר 

אלעדי_ותיק, אני אמנם חרדי אבל אני מסכים עם כל מילה מדבריך, העסקונה החרדית מנצלת את הרבנים ומוליכה שולל את הציבור, בבחירות לכנסת או בערים מעורבות אני מסכים שצריך לנהוג כך, אבל בעיר כמו אלעד זה רק מוביל את העיר לעברי פי פחת ועד שלא נגיע לועדה קרואה (ביום שאלי ישי יעזוב את משרד הפנים) התושבים (הטפשים והמנוצלים) פה יסבלו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/8/2010 01:41 לינק ישיר 

אני דווקא חושב שאתה וחבריך מחוייבים לעזור לתושבים,אתם שם בשבילם.ולדעתי מה שתוקפים כאן את ראש העיר והחברים זה לא שנאה אישית,אלא על דרך ההיתנהלות שלהם,שלכם, כאן בעיר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/8/2010 07:32 לינק ישיר 

אני בטוח שאף אחד לא שונא אף אחד, אבל אני רוצה לעלות סיפור אמיתי שהתרחש בימים האחרונים
שיסביר במקצת את דרך ההתנהלות הבלתי אפשרית.

ישנו בית ספר אחד קטנטן שלא עומד בשום קריטריון לקבל כיתות. בית הספר 'נולד' לכאורה
כדי לקבל ילדים שלא התקבלו לשום מקום אחר. ככה לפחות הסבירו לנו את החשיבות והנחיצות של המוסד
שפתחו אותו. כאשר לא רצו (ולא מרוע אלא מאי עמידה בקריטריונים, עניין של סדרי עדיפויות) לתת למוסד עוד מבנה במקום שהוא נמצא והציעו לו לעבור 200 מטר משם כי את המבנים צריך לתת למוסדות אחרים גדולים
וותיקים יותר, רץ בעל המוסד לאחד מגדולי הרבנים שהוא מקושר לחצרם וחזר תוך יום עם פסיקה
שמורה לעירייה לא להזיז אותו משם. בקיצור הוא נשאר תקוע לא לבלוע ולא להקיא שהרי להוראה הזו חייבים
לציית, כל בר דעת יודע את זה.
התנחמנו בעובדה שבית הספר מקבל את כולם ובכך עוזר למעשה לכל מערכת החינוך העירונית "אולי אלו
הזכויות העומדות לרשותו" חשבנו. אלא שבית הספר גדל והגיע לשנתו השניה או השלישית וכבר הרים את הראש והחליט שהגיע הזמן למיתוג עצמי והתחיל לא לקבל ילדים, שהרי אין הוכחה טובה יותר ליוקרתיות של המוסד אלא במספר התלמידים שנדחו. וככה מצאנו את עצמנו עם בית ספר קטנטן שגם לא עוזר לנו.
אתמול התברר שיש 20 ילדים שעדיין לא התקבלו לשום מקום וגם בית הספר הזה לא רוצה לקבל אותם,
ואז עלה הרעיון המבריק "יש 20 ילדים, נפתח להם בית ספר חדש....".

הגיע הזמן להבין שלהיות מנהל מוסד במגזר החרדי זה כח, כסף ויוקרה. חלקם עושים את העבודה לשם שמיים וחלקם סתם כי חיפשו מעמד וכח. בכל מוסד לימודי היתרון לגודל משמעותי, שיש בתי ספר קטנים, הראשונים
שנפגעים אלו הילדים שלא מקבלים את מה שמגיע להם באמת.

אבל זו הדרך וזו השיטה, בעלי המוסדות הללו מקושרים חזק לבתי הרבנים ועל פיהם ישק דבר. לאף
אחד אין את הכח האמיתי לזרוק אותם מכל המדרגות ולהגיד להם "המוסד שלכם מיותר וסתם מזיק למערכת"
ואחר כך שצריך לתת לכל אחד שטח, מבנים ומנהלה מישהו מתפלא שלא נשאר כסף ושטח גם לגינות
משחק לילדים?
מישהו יכול וחייב לשנות את השיטה חברים יקרים, אבל זה לא אני. 
אלא מי שהמציא אותה ומשחק לפיה. זכותכם לעבוד לפי השיטה הזאת אם אתם באמת מאמינים בה.
זו זכות טיבעית ויש בה הרבה יופי וכבוד, אבל מנגד אי אפשר לצעוק שהשיטה דפוקה.

קריספל היה ראש עיר מעולה שבנה עיר לתפארת, והלך בגלל שניסה לעשות למען התושבים ולא הפנה
כספים ושטחים ל'כיוונים הנכונים'.
על צביקה כהן בטח לא אני זה שצריך להעיד, מישהו יודע למה הזיזו אותו? נכון, מספר עסקנים לא מרוצים
שבחשו בחצרות הרבנים בעוד שאם היו בחירות אמיתיות הוא היה לוקח 90% מקולות הציבור בלי להרים קמפיין. 

ועכשיו יצחק עידן שהגיע לפי  בקשת אותם עסקנים, אבל שהתברר כי גם הוא לא מספק את ה'סחורה'
התחיל קמפיין מסיבי וממומן היטב כדי להזיז אותו עוד לפני סוף הקדנציה מהכסא.

אפשר להפסיק ברגע את מחול השדים התקשורתי, זה אפילו לא עולה הרבה. 25,000 ש"ח + מע"מ לחודש
וכל העיתונים מהללים ומשבחים (כן כולל העיתון ש'דוחה' עסקאות). זה אפילו לא יוצא מהכיס הפרטי
אלא מהכסף אותו אתם משלמים מידיי חודש וזה דבר ש'מרתיח' יותר את בעלי העיתונים שראש העיר
קמצן על חשבונכם.
אבל יש לכל אדם נקודה שבא הוא מרגיש מנוצל והוא מחליט להפסיק ויהיה המחיר אשר יהיה.

צביקה כהן נשאל לפני חצי שנה האם הוא מתחרט, כי הרי במבנה בית הספר אחד לעמותה הנכונה ועם קצת כסף לשימון מערכת בכמה מקומות הוא עדיין היה יכול להיות ראש עיר. לאחר כמה שניות הוא נתן את התשובה המצמררת הבאה.
"שלאדם נתקעת היד במכונה ענקית לטחינת בשר. ישנו רגע אחד שהוא מבין שהגיע הזמן להוריד
את היד עם כל הצער והכאב שבדבר שאלמלא כן הוא ישאב כולו למכונה" וד"ל.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/8/2010 08:38 לינק ישיר 

שי, הלואי שכל חברי העירייה כולל ראש העיר היו כמוך..

אני יכול לומר שבקלפי שמתי פתק שעליו היה רשום "שי נתן", הבחירה היתה נכונה ואני לא מתחרט לרגע...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/8/2010 08:38 לינק ישיר 

פשוט מפחיד מה שאתה מתאר פה
שיטות של מאפיה סציליאנית חיסול חשבונות
והוצאות להורג(באופן מטאפורי כמובן)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/8/2010 08:46 לינק ישיר 

הלו, מה אתם עושים אוי ווי ומביעים זעזוע?
מה חדש לכם בכל מה ששי מתאר?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/8/2010 08:48 לינק ישיר 

לי זה חדש.
לא ידעתי שכך הדברים מתנהלים
ולחשוב שהאנשים האלה מופקדים על חינוך ילדים בכלל מעורר צמרמורת...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/8/2010 09:12 לינק ישיר 

"וחזר תוך יום עם פסיקה

שמורה לעירייה לא להזיז אותו משם. בקיצור הוא נשאר תקוע לא לבלוע ולא להקיא שהרי להוראה הזו חייבים
לציית, כל בר דעת יודע את זה."

אולי תסביר את המשפט התמוה הזה.
העיריה עובדת תחת הוראת רבנים?
היא לא אמורה להיות אוביקטיבית ולהחליט בצורה ענינית?
אז אתה מודה שאתם סתם בובה על חוט ואין שום משמעות לכל העבודה שלכם?
אולי תאיר את עינינו אני כבר לא מבין שום דבר בכל דרך ההתנהלות הזאת.

תוקן על ידי דייר ב- 16/08/2010 09:20:47

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/8/2010 16:53 לינק ישיר 

שי קיבל את חלקו שהוא היה זקוק.וכך מתנהלת כל עיר.הבעיה שבעיר הזאת יש זנב ולא ראש.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/8/2010 17:30 לינק ישיר 

סבא_עידן_הביתה_0 שי הוא החבר עיריה הכי מקצועי בשטח. אך להזכירך הוא לא ראש העיר. או ראש סיעה של 8 חברים. וכן, אני מחבב את האיש.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/8/2010 18:04 לינק ישיר 

שי, 
חן חן על חשיפת 'השיטה'. אבל מהדיווח שלך עולה כי היא לא החלה בימי עידו, אלא קצת קודם. האמנם?!

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים אלעד > שי נתן למה אתה סותם את הפה פתאום
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.