בית פורומים בחדרי חרדים

אורהאמת, בנפרצי, ושאר המלעיזים, מה תגידו עכשיו?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-10/2/2011 13:38 לינק ישיר 
אורהאמת, בנפרצי, ושאר המלעיזים, מה תגידו עכשיו?

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/2/2011 13:51 לינק ישיר 

איזה צדיק ותמים הגר"ח שליט"א.
הוא לא יודע דעת חמיו, לא קורא יתד וכו'

האמת שגם אני לא יודע דעת מרן שליט"א, הוא הרי אמר מפורש שלא להאמין לשום דבר שנאמר בשמו.

אני חושב שמרן שליט"א לא גדל בישיבות, לא ניהל ישיבה אף פעם, וייתכן שחסר לו בהבנה איך ישיבה צריך להתנהל.
נדמה לי שהגיע משלחת של ראשי ישיבות שניסו להסביר לו את מהות הישיבה, והוא סירב לקבל אותם.

תוקן על ידי OldBrisker ב- 10/02/2011 13:55:16

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/2/2011 13:55 לינק ישיר 

מכיון שהאשכול הופנה אלי אישית, אגיב פעם אחת בלבד, ובאופן ברור:

האם הגר"ח ראה או שמע מהי דעתו של הגרי"ש? האם יש לך הוכחה אחת שהגרי"ש אמר דעה בכלל בענין זה? (המכתב שהונפק בשמו מזויף בוודאות, ראה אשכולות קודמים בנושא) הגר"ח נשאל האם חלק על חמיו וענה שלא, זהו, אני אישית מסיק מזה שגם הגרי"ש מסכים לעובדה שענייני הכספים שייכים לרב כהנמן, שהרי אפילו לפי ה'דין תורה' כך נאמר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/2/2011 14:09 לינק ישיר 

מכתב מזוייף מתחילתו ועד סופו, לקחו תשובה של ר' חיים לנושא אחר והדביקו על השאלה הזאת. ואם תשאלו זאת מנין לי? אז אני פשוט מעתיק קטע מנוסח השאלה 'מכתב מרן הרב שליט"א בו קורא שלא לתמוך בצד מסויים', וכאן שואל הבן: ר' חיים כתב מפורש באופן בלתי ניתן לערעור שאותם הפלגנים החולקים על הרב אליעזר כהנמן שליט"א יסכר פיהם, זה נקרא שלא לתמוך בצד מסויים? ר' חיים שכח מה כתב? מה אתם מפגרים? תפסיקו לזייף מכתבים בשמו ווידאו בשם אישתו וכל מיני תותים שונים ומשונים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/2/2011 14:16 לינק ישיר 

אוי ליטאים ליטאים, (וחלילה אין הכוונה לרבנים הצדיקים גדולי התורה מכל הצדדים והישיבות וכו',  אלא לניקים ה"גאוניים") כזה פלפול כמו של אור האמת, לא זכיתי לשמוע בכל ימי שוטטותי בישיבות הליטאיות ובתי המדרשות.

לך על זה אורי, טיעון מחץ, כעת רק תוסיף ותטען שהרב אלישיב בכלל לא קיים (הרי רוב הגולשים לא ראו אותו פיזית...) או שהוא לא דובר עברית. (הכי מתקבל) זהו יצרת כעת ז'אנר חדש של טיעוני איכות, שעליהם ייאמר ואיש לא עמד בפניהם ולפניהם, זייכר וזכר. (ועיי', מה שאמר מרן רבינו הראשל"צ שליט"א בשיעורו בשנה העברה ביזדים בעניני זייכר וזכר, ותרוו נחת)

לכשעצמי, אחרי שלמדתי משהו מהטיעונים שלך,  אני מתחיל לטעון שגם גבעת הישיבה היא פיקציה של פוטו שופ, ובכלל הכל שם אפקטים של אור ולייזר (אופססס, סליחה לא התכוונתי, ר' לייזר, אלא אורות לייזר) אור וצל חושך ואש משמשים בעירבויה, עבודה מקצועית של תאורנים,  (ועל שמם נקראת אור האמת)

ולרגע של שפיות.

אז כדאי לזכור.

א. שכל צד אצלכם, יידע לחטוף וגם ולשתוק. (אני חייב לומר, שהפעם הם הביאו ווחאד מכה יפה בסיבוב הנוכחי, שקיות הפיצוחים עודן מלאות, אנחנו ביציע ממתינים לסיבוב הבא, אבל באמת אור, בלי תגובות מט7מטמות כאלו, אל תבוז לאיטנטלגציתינו).

ב. מתי תבינו כבר, אתה והם והם ואתה, המורדים והמרביצים, הסומכים והנופלים , המחתרים והמקפצים, או איך שאתם נקראים. שאתם פשוט מבזים את עצמכם? ושבמקום שכל העולם יכיר את המוני הבחורים שם בישיבה (סליחה, בישיבות!)  שלכם, באמת בני תורה, שלומדים ברצינות. אתם מחללים ש"ש כאן בפורום.ונותנים חומר לחבורת אוכלי החרדים לתיאבון לובשי סרוגה, שחורה או בלי כיפה בכלל,שיושבת כאן  (במקום לעבוד, ללמוד או לעשות צבא...) ומחפשת איפה להשמיץ.

איך אומר עזרא הקטן, אתה איכסה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/2/2011 14:17 לינק ישיר 

תוקן בעקבות כפילות

תוקן על ידי דבר_תורה ב- 10/02/2011 14:18:05

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/2/2011 14:17 לינק ישיר 

סליחה שאני מתערב בענין שלא שייך אלי,
אבל בכל זאת כשמדובר בענין של שלום שווער, ניסיתי לחפש ולא מצאתי, היכן המכתב של הגרי"ש לתמוך בישיבה שברשותו של הרב מרקוביץ "בלבד"
ואם המכתב מזויף, הרי הגר"ח כבר כתב במכתבו "יסכר פי דוברי שקר

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/2/2011 14:19 לינק ישיר 

מעשה ברע"א שפיטר שוחט, הנ"ל בהיותו מקורב למלכות סידר והמלכה שלחה הוראה לרע"א להחזיר את השוחט על כנו, רע"א בחוכמתו כינס את כל יהודי העיר לבית הכנסת והודיע 'לפני שידעתי את דעת המלכה סברתי שהשוחט הנ"ל אינו ראוי, ואולם משגילתה המלכה את דעתה הריני מבטל דעתי מפני דעתה' ודפח"ח.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/2/2011 14:21 לינק ישיר 

גם אם הגר"ח יעמוד בכיכר העיר ויאמר את דברו זה לא יעזור.

כל זמן שהגר"ח לא מיישר קו עם ניקי השונאים הכל מזויף.

אם הגרי"ש אלישיב תומך ברב מרקוביץ, אזי מכתבו מזויף, אם הגר"ח לא חולק על חמיו מכתבו מזויף, אך אם הגר"ח תומך בכהנמן מכתבו אותנטי.

התגלתם במערומכם, חבורת שונאים שקרנים ונוכלים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/2/2011 14:29 לינק ישיר 

אבי_גליק כתב:
מעשה ברע"א שפיטר שוחט, הנ"ל בהיותו מקורב למלכות סידר והמלכה שלחה הוראה לרע"א להחזיר את השוחט על כנו, רע"א בחוכמתו כינס את כל יהודי העיר לבית הכנסת והודיע 'לפני שידעתי את דעת המלכה סברתי שהשוחט הנ"ל אינו ראוי, ואולם משגילתה המלכה את דעתה הריני מבטל דעתי מפני דעתה' ודפח"ח.

נראה לך שהגר"ח הוא שולם פישר שאנשי הגרי"ש יכולים להכריח אותו באיומים?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/2/2011 14:32 לינק ישיר 

רחמנות על השונאים .
מכה אחרי מכה.  קודם בבית משפט שקיפלו אותם לגמרי.
אחר עם המכתב של מרן הגרי"ש .שאני שמעתי מהחברה בפנמה שזה פשוט גמר אותם שם אחרי כאלו שבחים
שמרן הגרי"ש נתן לר"ש מרקוביץ "ידידי"וממשיך דרכו של הרב מפונוביז .ועוד ועוד.
והראיה שהיחיד שקיבל ברכה בחופה של הרב חים לוי היה לא אחר מאשר הגר"ש מרקוביץ.
ועל הכל המכתב החדש של הגר"ח., בקיצור שונאים יקרים המצב  על הפנים אבל לגמרי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/2/2011 14:42 לינק ישיר 

לא סביר להניח שה גר"ח עד היום  לא ידע מה דעת חמיו משהו נראה מוזר...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/2/2011 14:45 לינק ישיר 
המכתב המלא, מודבק או לא מודבק?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/2/2011 14:48 לינק ישיר 

זגג, מהיר חמה, שני שאלות אפנה אליכם, ואז אחשוף את פרצופכם לעין כל. 1. האם הכתב הוא הכתב של הגר"ח עצמו? 2. האם אתם מצהירים בוודאות מידיעה גמורה שהגר"ח כתב תשובה זאת על השאלה הזאת?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/2/2011 14:48 לינק ישיר 

מדהים ההיתבטלות המוחלטת של הגרח

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/2/2011 14:54 לינק ישיר 

במקום לרדת לרזולוציות עלובות ולא מכובדות, כדאי לחזור שוב על הטקסט: "חלילה לי לחלוק שום דבר על מו"ח שליט"א. ואם אמרתי, לא ידעתי דעתו שליט"א".
שום דבר - הכוונה בשום נושא שבעולם.
זאת אומרת שמישהו שם בבני ברק מנסה להסתיר משר התורה הגר"ח שליט"א מידע, אולם ברגע שנודעה לו דעתו האמיתית של חמיו, הוא מבטל דעתו לחלוטין בפני מרן פוסק הדור שליט"א.
אשרינו ישראל שאלה הם גדולינו, שלא נכנעים ללחצים - אלא פועלים על פי שיקולי דעת תורה נטו.
אח, המכה כואבת לבעלי העניין.
נו, שיביאו עוד גלריות של הגרח"ש בקבר רחל עם הגבירים בפנמה. אולי זה ירגיע אותם בכהוא זה.
תודה למהיר חמה על הבאת המכתב.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > אורהאמת, בנפרצי, ושאר המלעיזים, מה תגידו עכשיו?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.