בית פורומים בחדרי חרדים

פעם אחת ולתמיד בקשת מידע על הפרויקטים אחיסמך

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-13/2/2011 11:18 לינק ישיר 
פעם אחת ולתמיד בקשת מידע על הפרויקטים אחיסמך

פעם אחת ולתמיד מידע על הפרויקטים אחיסמך

מה המיקום של אחיסמך האם האזור מוקף בערבים האם יש כספומטים באזור

האם האזור הזה מתאים לאוכלוסיה דתית חרדית ?האם זה מקום לגדל ילדים

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/2/2011 11:20 לינק ישיר 

כספומטים - יש.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/2/2011 13:56 לינק ישיר 

מישהו יכול לאמת לי
שהמיקום לא רחוק ממפעלי המלט, על כל המשתמע מכך?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/2/2011 15:02 לינק ישיר 

אני יכול לאמת לך שזה קרוב  למפעלי המלט

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/2/2011 17:45 לינק ישיר 
מענין מה הקשר למלט

מענין מה הקשר למלט

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/2/2011 18:07 לינק ישיר 

קהלת כתב:
כספומטים - יש.

בס"ד

מסכן פותח האשכול.

הוא בטח לא מבין איזה סוג של כספומטים אתה מתכוון אליו... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/9/2011 21:52 לינק ישיר 

על פניו הייתי מדרג את אחיסמך פרוייקט יותר טוב מקריית ספר שבשטחים
וגם יותר קרוב לבני ברק וירושלים, אך אולי יותר מרוחק לבני ברק מאשר אלעד
,קשה להכריע מה יותר טוב אלעד או אחיסמך למי פתרונים ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/9/2011 22:38 לינק ישיר 

זיהום אויר קשה ממפעלי המלט..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/9/2011 23:14 לינק ישיר 

אחרי כל השטויות שנכתבות פה אני לא מתאפק לחשוף משהו.
אני גרתי קרוב ל 4 חודשים לפני כשנתיים במושב אחיסמך , אז ככה אתוב כמה פרטים.
אין שום קירבה אולי אוירית - למפעלי המלט ובוודאי שלא מרגישים אותם ולא נרשמו כל  תופעות
ומה כן מרגישים??? - את הריח העז של הפרות והעיזים , מושב אחיסמך אחד מיצרני החלב הגדולים ובשביל זה צריך פרות והרבה .
יש גניבות באיזור כמו בכל מקום אבל לא משהו מסיבי - יש ערבים ברמלה לוד אבל לא יותר מירושלים ,  דווקא השכונה צמודה לשכונת גני יער הסופר יוקרתית .
יש בכניסה (זתומרת 100 מטר מהשכונה ) מרכז קניות לא קטן עם אוכל (עדיין לא מהדרין) מוצרי חשמל חנויות ביגוד וכ"ו , האוכלוסיה באחיסמך מאד מתחזקת אבל סגנון ספרדים מסורתיים .
שנוררים שימו לב עשרות מתושבי אחיסמך עשירים גדולים(שימו לב לרכבים בחניות ולבתים בסוף  - קדימה לעבודה .
לאחיסמך יש רב בשם הרב בוסקילה - יהודי מבוגר שאין לו בעולמו כלום מלבד סידור גמרא ושולחן ערוך ומזוזות שאותם הוא מחלק חינם - כמות המאמינים שבאים אליו גדלה מיום ליום - אבל הוא עדיין מקפיד לא לקחת אפילו פרוטה .
סיפורי ישועות כבר יש .
הייתי שם איזה ערב לאחר הכנסת ספר תורה (עם שחיטת כבש) כמקובל שם  שבמהלכה נאספו 120000 שקל במזומן באו לרב בוסקילה עם הכסף בשאלה מה לעשות בו והוא גירש אותם- בסוף הקימו כולל (נדיר במחוזותינו).
הגישה למקום נוחה ביותר - אין מה להשוות מול אלעד אשדוד קרית ספר או בית שמש , זה מרכז הארץ, פנו ימינה 7 דקות אתם בנתב"ג 20 דקות בתל אביב 35 דקות בירושלים - אני צופה שאחינו החרדים אחרי האיכלוס יבינו איזה יהלום יש להם ביד והמחירים שם יטפסו לשמייים.

רוצים סיפור מעניין?? -
כמה בתים אחרי הכניסה למושב בצד שמאל תיראו בית ריק - כולם מאמינים שיש עליו קללה לכל אחד מארבעת הבעלים שניסו לבנות אותו קרתה טרגדיה במהלך הבניה - לא מאמינים באמונות תפילות ? - לכו תעשו אקזיט .
ומי שמספר סיפורים על מלט או ערבים שידבר איתי עוד 6 שנים.

תוקן על ידי פפרסומות ב- 08/09/2011 23:21:46

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/9/2011 01:20 לינק ישיר 

תודה לפרסומות  על המידע המקורי.
בקשר לשאלה של פותח האשכול אם זה מקום לגדל ילדים, תגיד לי שכונה שבה שלש וחצי אלף יחידות דיור, זה מקום לגדל ילדים? שכונה שרכשו בה מכל הזרמים במגזר החרדי, ציבור אכותי ביותר זה מקום לגדל ילדים?
וכספומטים? זה מה שיש לך לשאול??
אגב, תנופת הפיתוח במקום בעיצומה, הענינים שם זזים ומתקדמים. מי שיכול לעלות תמונות מהעבודות במקום אודה לו מאוד.
גם אני חושב שהמיקום שם הוא פצצה, נגישות לכל הארץ, כביש 6 רכבת וכו'. באמת ששנים לא בנו פרוקטים לציבור החרדי במקום כל כך טוב. המקום הזה הוא פשוט בטבור הארץ, רבע שעה מבני ברק, נגישות למקומות עבודה בתל אביב, [וכשיהיה רכבת לירושלים, ויהיה בסוף אז גם ירושלים תיהיה במרחק של כ 20 דקות].
התכנון במקום לא היה במקור לציבור החרדי, ולכן אמורים להיות שם המון פארקים ושטחים ירוקים כחלק משימור נחל גזר שיעבור לצד השכונה ולצדו מרחב ירוק ענק. כמו כן אחרי שהציבור החרדי רכש את השטח, הוקצהו שטחים רבים נוספים למוסדות ציבור.
מתי נתנו לציבור החרדי לבנות שכונה במקום כזה? אלעד זהו המקרה היחיד, והמקום הזה הוא הרבה יותר מרכזי מאלעד. תמיד שלחו אותנו לשטחים ולחורים בפריפריה, והאמת שהמקום הזה נפל בנס לציבור החרדי בזכות מיכה רוטשילד שה' ישלח לו רפו"ש

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/9/2011 01:57 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/9/2011 02:48 לינק ישיר 

אלו תמונות עתיקות, מאז העסק שם זז, והיה מענין לראות איפה זה עומד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/9/2011 08:50 לינק ישיר 

פפרסומת,

אתה נשמע ממש נטול אינטרסים..
אני אצטט רק משפט אחד שמלמד על השאר. "

דווקא השכונה צמודה לשכונת גני יער הסופר יוקרתית"
אם מגדלים מוזנחים מאד של 8 קומות נקרא אצלך שכונה סופר יוקרתית, אז כנראה אתה מוברג הייטב בפרויקט.
כמובן שביחס לשיכונים של לוד, זו שכונה סופר יוקרתית, אבל ביחס לכל מקום נורמלי אחר יש להם הרבה מה לשפר בשביל להגיע למה סבירה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/9/2011 10:27 לינק ישיר 

איש פלא
בבדיקה של זמן מרחק בגוגל מקצה בני ברק לתחילת אחיסמך
מצויין עשרים ושמונה דקות, אז איך הגעתה לרבע שעה נסיעה ?
כאשר עשרים ושמונה דקות זה חצי שעה,
והם מתכוונים לרכב ולא לאוטובוס שלוקח יותר זמן ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/9/2011 12:29 לינק ישיר 

אני לא בדקתי בגוגל, אני פשוט נסעתי, ברכב פרטי בשעות דיי עמוסות, ועל השעון זה לקח 15 דקות ממתחם אחיסמך עד גבעת שמואל, אני לא יודע מאיפה הנתונים שאתה מדבר עליהם לקוחים, אני מדבר מנסיון אישי.
בקשר לשכונת גני יער, תחפש בגוגל 'גני יער' תכנס לאתר של השכונה ותראה מי האנשים שגרים שם, זה שכונה הכי יוקרתית בלוד ומה נ"מ אם זה ביחס ללוד או ביחס לשאר הארץ, וכמדומני שיש שם לא רק מגדלים גם קוטגים, [נראה לי שהתכנון המקורי של מתחם אחיסמך מקביל לתכון של שכונת גני יער, חלק בניה רוויה וחלק צמודי קרקע, בפועל הציבור החרדי משנה התכנון של אחיסמך ומעביר זכויות בניה מהבנינים הגבוהים לצמודי קרקע]
תכלס הנושא הזה הוא די מטופש, כיון שלא אמור להיות נגישות בין שכונת גני יער לאחיסמך. כך שהדיון אינו רלוונטי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/9/2011 15:55 לינק ישיר 

איש פלא התכוותי לאתר וואלה מפות ומסלולים הנה זה לפניך
מפות 
al=setInterval('topTick.topTickScroll()',50)",3000);}catch(e){} } } topTick.pause=function(){tr
וואלה! מפות מציעה לכם מפה עדכנית של ישראל, ולוקחת אתכם לכל מקום אליו תרצו להגיע: כאן תוכלו לחפש כתובות, לתכנן מסלולי נסיעה, לקבל את מפת כבישי ישראל
מפות 
וואלה! מפות מציעה לכם מפה עדכנית של ישראל, ולוקחת אתכם לכל מקום אליו תרצו להגיע: כאן תוכלו לחפש כתובות, לתכנן מסלולי נסיעה, לקבל את מפת כבישי ישראל

תוקן על ידי ירקוני ב- 09/09/2011 15:59:26

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > פעם אחת ולתמיד בקשת מידע על הפרויקטים אחיסמך
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 לדף הבא סך הכל 4 דפים.