בית פורומים בחדרי חרדים

ביהמ"ד הגדול של סאטמאר בווילאמסבורג נשאר סגור

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-30/3/2011 04:45 לינק ישיר 
ביהמ"ד הגדול של סאטמאר בווילאמסבורג נשאר סגור

עכשיו החליטו וועדה המקומי לעניני תכנון ובניה של ניו יארק סיטי, לא לפתוח בחזרה את בנין ביהמ"ד הגדול של סאטמאר בווילאמסבורג.

מדובר בביהמ"ד הגדול שנמצא בשלבי בניה ברחוב ראסס ובעדפארד בווילאמסבורג אשר קהילת מהרז"ל גנבו מקהל יטב לב דסאטמאר, ואחרי דיונים ארוכים העריה סגרה את בנין

בחודשיים האחרונים ניסו קהילת מהרז"ל לפתוח את המקום בחזרה והיום החליטו הוועדה לתכנון ובניה להשאיר את המקום סגור

כי לא ינוח שבט הרשע על גורל הצדיקים

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/3/2011 07:27 לינק ישיר 

זה כבר יוצא מהאזנים, תעוררו אותנו כשתגמרו ביניכם

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/3/2011 13:16 לינק ישיר 

עוד קשקוש במסע הקשקושים של "סאטמאר בילד"

אתייחס לכך אחה"צ ביתר הרחבה

ביינתיים אני מאוד רגוע

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/3/2011 13:42 לינק ישיר 

יוסף90 כתב:
אתייחס לכך אחה"צ ביתר הרחבה
ביינתיים אני מאוד רגוע

התגובה הכי טיפשות שראיתי אי פעם במחלוקת בין שני פלגים."אתייחס לכך אחה"צ ביתר הרחבה"

(רק תוסיף: אני מחכה שיאיר הבוקר בארה"ב ונראה יחד עם החברה שם מה אפשר למכור לאנ"ש..)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/3/2011 22:08 לינק ישיר 
בירור תמציתי בסיפור

א. לפני שנה הלכו חסידי מהר"א ובחשאי ביקשו רשיון מאת "הדי. פי." (וועדה המקומית לתכנון הבניה) על בית המדרש החדש בוומ"ס, הנימוק, היות שגם הם יכולים להיקרא בשם קהל יטב לב, ובשעתו לפני 16 שנה כאשר החלו לבנות את הביהמ"ד יצחק ראזנבערג (מראשי קהילתם) היה מבקש הרשיון, וכעת רק רוצה לחדשו.

ב. פקיד העיריה מבלי לדעת כל הסכסוך אישר את בקשת הרשיון.

ג.  הנהלת הקהלה "קהל יטב לב דסאטמאר" בראשות כ"ק אדמו"ר מוהרי"י מסאטמאר שליט"א פנתה לעיריה וביקשה לבטל את הרשיון, והאחרון נענה אחרי כמה ימים והודיע שהרשיון בוטל.

ד. בתגובה ערערו קהילת חסידי מהר"א נגד העיריה בפני "ועדת ערר" על ההחלטה לא להעניק להם רשיון בניה בבית המדרש, וביקשו שוב לאשר להם את בקשת הרשיון.

ה. הצד השני שזה קהילת סאטמאר, בניגוד לחסידי מהר"א לא עיררה ב"וועדת ערר" כי לא היה לה על מה, כי מלכתחילה לא ביקשה רשיון לבנות במקום.

ו. אבל מבלי להגיש ערר ומבלי להיות צד לערר,  קיבלו היתר מ"ועדת ערר"  להיות נוכח בדיון שהתקיים בוועדה, ואף להגיש מאוחר יותר מסמכים.

ז. מי שיעיין בפרוטוקול הוועדה או במסמכים שהגישו, יווכח שצד קהילת סאטמאר (אדמו"ר מוהרי"י) לא ביקשה -  בהופיעה בפני הוועדה או במסמכים - שום בקשת בניה, אלא לאמץ את החלטת ה"וועדה המקומית לתיכנון ובניה" אשר החליטה לבטל את רשיון הבניה של הצד השני, הטענות של קהילת סאטמאר (מוהרי"י) נעו סביב הטענה שהצד השני אין לה כל מסמכי או חזקת בעלות במקום, ואין לתת להם כל רשיון בניה, אשר יעניק להם איזשהוא בעלות במקום.

ח. "ועדת הערר" עדיין לא פירסמה את החלטתה, למרות כל השקרים שניקיהם בהייד פארק מפרסמים, החלטת הוועדה  תשוחררנה לפירסום רק מחר אחה"צ, אז המכתב יהי' קביל בפני הציבור כאשר תועלנה באתר של העיריה, אבל ממידע שהגיע לצד השני התברר שהעיריה הולכת לדחות את הערר שהגישו, ובמכתב שתפורסמנה יהיה כתוב (אני לא מתחייב על המינוח המדוויק) כי הוא דוחה את הערר שלהם כי אין להם כל הוכחת בעלות על המקום, לכן פירסמו את הספין המוזר כי מיתחם ביהמ"ד ימשיך להיות סגור, מבלי לדבר מעצם הערר האם זה התקבל או לא.

ט. עכשיו יסביר לי מישהוא מי כאן המנצח ומי כאן המפסיד.

י. סאטמאר בילד אעמוד לשירותך בכל עת.

תוקן על ידי יוסף90 ב- 30/03/2011 22:11:31

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/3/2011 22:21 לינק ישיר 

אני לא אגיב עד כשתביא את ההחלטה מהוועדה ואז תראו את יוסף השקרן בפעם ה90

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/3/2011 22:29 לינק ישיר 

סאטמאר בילד

היום כתבת כך:  עכשיו החליטו וועדה המקומי לעניני תכנון ובניה של ניו יארק סיטי, לא לפתוח בחזרה את בנין ביהמ"ד הגדול של סאטמאר בווילאמסבורג.

ועכשיו את כותב שלא תגיב עד שההחלטה תגיע

החליטו או לא החליטו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/3/2011 23:42 לינק ישיר 

יוסף90 כתב:
סאטמאר בילד אעמוד לשירותך בכל עת.

לא יאומן כי יסופר! וגר זאב עם כבש!

יוסף90 יעמוד לשירותו של סאטמארבילד בכל עת? האם פירוש הדברים, למשל, שבשעות שסאטמארבילד נם את תנומתו הוא עשוי להעמיד את יוסף90 במקומו?

ואיך יגשים יוסף90 את השירות הזה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2011 01:22 לינק ישיר 

יוסף 90

תסביר לי רק למה גם הזאליס לא יכולים להשתמש עם הבנין מאז?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2011 02:14 לינק ישיר 

כתב כאן "סאטמאר בילד":
אני לא אגיב עד כשתביא את ההחלטה מהוועדה ואז תראו את יוסף השקרן בפעם ה90

לתזכורת רק אבקש מ"סאטמאר בילד" להביא את מסמכי "הטאבו" של הבית החיים בסיגוט, שהבטיח להביא, האם הדרך מסיגוט להייד פארק לוקח 3 חודשים?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2011 02:18 לינק ישיר 

האלבערשטאם

שאלת שאלה מצויינת, ואענה לך.

א. למחסן אתה יכול להשתמש בה גם כעת ואין כל מניעה.

ב. לעריכת אירועים  לא, ולמה? כי לא ביקשת רשיון. ואבהיר, גם עד היום כל פעם שערכו שם אירוע היו צריכים רשיון מיוחד מהעיריה בכדי לקיים את האירוע, היות שהמיבנה אינו בנוי וגמור, ויש לו דין של מבנה ארעי או מינוח אחר של מסוכנות וכו'.

ג. ולמה לא ביקשו רשיון עד עתה? כי לא היה שייך לבקש רשיון בכדי לערוך אירוע כלשהוא במקום, כאשר הצד שני היתה בעיצומו של פרוצדרות של ערר, שלא היה כל סיכוי שהעיריה תוציא רשיון, עד שתחליט באופן כללי מי אינו בעל המקום.

תוקן על ידי יוסף90 ב- 31/03/2011 02:20:28

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2011 02:43 לינק ישיר 

תשובות חדשות יוסף

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2011 09:39 לינק ישיר 

עוד מעט יהיה שוב נעילת החג והאדמו"ר מנעילת החג שוב לא יוכל להצטלם עם חסידי נעילת החג 'תמונה שנתית'

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2011 11:17 לינק ישיר 

כרגיל, ללא כל שינוי.

כשאין ביכולתם לענות עניינית, עוברים להתקפות נגד האדמו"ר וחסידיו

שפיפון וזלמן. הגיע העת להבריק

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2011 19:31 לינק ישיר 

עכשיו מחכים לשתי דברים מ"סאטמאר בילד" הטאבו בסיגוט, והחלטת ועדת הערר של ניו יורק

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/4/2011 12:53 לינק ישיר 

יוסל

מה אתה מצפה מ'סאטמארבילד' שיאמר לאחר שהוועדה לא נענתה לבקשה, כשבנוסף לכך הספין הלא-מוצלח שלו וחבריו נחשף?

הרי גם הוא כבר יודע שהפיל את עצמו כשבחר לפתוח אשכול כה טיפשי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > ביהמ"ד הגדול של סאטמאר בווילאמסבורג נשאר סגור
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.