בית פורומים עצור כאן חושבים

שבוע אי הסובלנות

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-31/5/2011 01:13 לינק ישיר 
שבוע אי הסובלנות

אני מכריז בזאת על פתיחת שבוע אי הסובלנות שבמהלכו תגלה הנהלת הפורום וחבר עוזריה מזכיריה ועושי דבריה  אפס סובלנות לכל התקפה אישית  או גרוע מכך לכל הטפה. 

ולתועלת הרבים נחזור כאן שוב על כמה אמיתות ישנות ושחוקות. 

1) פורום זו נועד לדיונים עניינים בנושאי הפורום כמבואר בהרחבה בתקנון. דיונים בנושאים אחרים ימחקו. 

2) כל נקודת מוצא הינה לגיטימית לצורך הדיון. באם עקרון זה אינו מקובל עליכם או אינו עולה בקנה אחד עם תפיסת עולמכם הדתית הפילוסופית או הפוליטית אנא חפשו לכם מקום מפגש אחר. באם אין לכם כח סבלנות או סובלנות להסביר או לא מתאים לכם לדון במוסריות ולגיטימיות רצח עם, הכאת גברים \ נשים וילדים  או באחריות הסיבה הראשונה למתרחש בעולמנו הרי שפורום זה אינו מתאים לכם ואינכם מוזמנים לבוא בשעריו.  בפורום זה מותר לגיטימי ומומלץ להאמין,  לא להאמין,  לגלות ספקנות או סתם להביע חוסר ענין באבולוציה, בבריאה התבונית, בהחזרת שטחים, בארץ הישראל השלמה, בלימוד בכולל כל החיים, ביציאה לעבודה בגיל 2,  באלהותו של ר' חיים קנייבסקי ורבניתו, בריקוד סמבה בעיצומו של צפירת יום הזיכרון,  בהתנצרות המונית, במינויו של קדאפי ליו''ר מועצג''ת, בחיוב שתיית ח''י רוטל ודחיסתם בניגוד לכיוון הזרימה ובכל דבר שמעצבן או משמח אותכם ואותכן. פורום זה אינו מחוייב לשום דת מוסד דתי חוק אינסטנציה משפטית או מקצועית או כל  נורמה או קונוונציה למעט התקנון שלו כפי שיתוקן מעת לעת. 

3) אנא הימנעו מלדחוף את זולתכם למסקנות. ירצו יאכלו לא ירצו לא יאכלו. מקום זה נועד ללמד וללמוד אבל לא להטיף. בעולם הלא וירטואלי ניתן ורצוי לנקוט בעמדות דתיות, מוסריות, ופוליטיות, אבל מקום זה לא נועד לספק במה לביטויים אלא לדיון בהם.  נשוא סעיף זה הינו ענין דק עדי נבדק וקשה להגדירו אבל בפארפרזה על מאמר השופט הולמס שרואים את זה יודעים שזה זה.  מאוד מעניין את כולנו - או לפחות עד כמה שהדבר נוגע לי ולנוות ביתי - לדעת וללמוד על עמדתכם וההנמקות העומדות בבסיסה אבל אנא הימנעו מלמחזר אותה חזור ולעוס מבלי לנמקה ומלדוחסה במורד גרוננו בכח ובוודאי לא את מסקנותיכם כאשר אלו מנוסחות בצורת הטפה המחייבת או מקפלת בחובה את ההכרח בקבלתם. והדברים נאמרים במידה שווה לכל הטרחנים משני עברי המסדרון. 

4) אין דבר הנקרא ''דרך עצכ''ח'' וע''כ אין מקום לדון בה או בלגיטימיותה.  נעשה כאן נסיון צנוע ליצירת פלטורמת שיח לצמאי דעת שבמסגרתה ניתן להביע דעות מנומקות מכל סוג שהוא.  מסגרת זו  אינה משקפת תפיסת עולם ואינה חותרת ליצירתה אולם היא מניחה את לגיטימיות קיומה כצורך קיומי של חלק ממייסדיה ומנהליה. 

5) התקפות אישיות: לא כולם כולל החתום מטה ניחונו באורך רוח בלתי נדלה וע''כ לגיטימי להתרגז ולעקוץ אבל אנא עשו זאת בסטייל ובאנדרסייטמנט.  התמקדו ברעיון בטיעון ובהנמקה ופחות באישיות - אם זאת יודע לב מרת נפשו ואני הראשון שיודה שמדובר בגזירה שאין הציבור יכול לעמוד בפניה וע''כ יש מקום להתיר אבל בדוחק גדול תוך סיכון שמספרי הצנזור יערכו תספורת אפס לכלל הודעת התוקף.  

6) קשיי הבנה או סתם טפשות מהווים ציוד לגיטימי בפורום זה. לא מתאים לך לעסוק בחינוך מיוחד התעלם מקשה ההבנה  ושוחח \ שוחחי רק עם מי שבא לך ונתפס כבעלים של חבילת מנת משכל מתאימה.  

7) זכותו של פותח אשכול להתוות את כיוונו. כל מי שסוטה מהמתווה או בוחר להתייחס לסטיה כזו עושה זאת באחריותו שכן פעמים שהמחק ימחוק דברים טובים ונחמדים.

8) פורום זה חרת על שעריו את עקרון אוי לרשע ואוי לשכניו.  כאשר מוחקים הודעות של פרובקטור ומנקים את הלכלוך שאחריו פעמים שאין מנוס מלנקות ולמחוק גם את אלו שהתכתבו עמו. 

9) למרות שידינו קלה על המחק, אני מכריז בזאת על הקמת עמוד הקלון. פעמים שפורע חוק כותב דברים נאים שחבל למוחקם רק משום ערכם הלימודי או הספרותי וע''כ הנהלת הפורום מוצאת לנכון לצבוע את דבריו בצבע ירוק זרחני למען יראו וישמעו ולמען יטיב את דרכיו הרעים. 

מנאי ז'וזו 

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/5/2011 08:07 לינק ישיר 

ומי יבוא אחרי מרן הגרי"ס (סיינפלד) שליטא שיצא ממושב הזקנים לאחר שעבר השתלות ביוניות והוא חזק ונורא מאי פעם?

שומר פיו ולשונו - שומר מצרות נפשו < type="text/">document.write("");

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/5/2011 09:03 לינק ישיר 

.

אלביעה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/5/2011 11:06 לינק ישיר 

אולי צריך לפתוח בשבוע הסובלנות אחרי כל אי הסובלנות של התקופה האחרונה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/5/2011 11:48 לינק ישיר 

קזיד
ניסה ניסה אבל לא הצליח.ב"ה. אז מה איכפת לך שהוא ניסה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/5/2011 12:16 לינק ישיר 

קצת חיוך לא יזיק. והמשל נמשל -והנמשל משל.

המדרש מספר כי כשהישלים המלך שלמה את בנין בית המקש, ישב על המרפסת של ארמונו ונהנה מהמראה היפה של הבית.
והנה הוא שומע כי -יון- אומר ליונה שלו- בית גדול אה? במכת כנף אחד שלי אני מוריד אותו, והופך אותו לחורבה.
שמע שלמה וקרא ליון אליו- מה אמרת ? אתה מוריד את הבית במכת כנף? אילו שטויות אתה מדבר?
אדוני המלך- השיב היון- אל נא באפך, מה איכפת לך שאני רוצה לעשות רושם על היונה? למי זה מפריע?
פטר אותו המלך בהנף יד- והיון חזר ליונתו.
 שאלה היונה - מה רצה ממך המלך? השיב היון- הוא שמע מה שאמרתי לך. ואל תשאלי כמה התחנן ובקש שלא אהרוס לו את הבית.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/5/2011 12:28 לינק ישיר 

קזיד
איני חשוד על אהדה לפנאתיים- הרב מיימוני הוא האחרון שהייתי מגדיר בשם פנאטי, יש לו יושרה אינטקטואלית שלמעטים יש.

נכון -בדבר אחד הוא מאד מאד פנאטי- הוא פנאטי לסובלנות, הוא פנאטי במתן כבוד לזולת- אפילו כשהזולת חסר את ה ת .

מודה באשמה הפנאטיות הזו באמת -מאד מרגיזה אותי,

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/5/2011 13:07 לינק ישיר 

אה, מיימוני
איך לא חשבתי על זה...
זה ג'רי סיינפלד שכותב כמו רדףהשיג...
תורת הבחינות...

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

וירוחםשמ עוד מדבר על יושר כלשהו כשזה נוגע אליך...

פתטי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/5/2011 13:22 לינק ישיר 

והגזמתם לחלוטין - 
מישהו עוד עלול לחשוב שיש משהו בדמגוגיות הכשלות לוגית של האוברמנטש החדש
מחקתם את ההודעות עצמן כאילו לא הגבתי לו מעולם
(כשרואים הודעה שלי מתוקנת מבינים שכנראה כתבתי משהו שפגע בנקודות רגישות ועלול "לפגוע ברגשות המאמינים", או לחילופין תיבלתי את דבריי בירידה אישית בסגנון "שאינו מקובל כאן בפורום" - קרי ציניות השונה מהסגנון של ראשישיבע ליטאי נבער או הטלת רפש במגזר הקדוש עם חולצות הטריקו ולא במגזר השחור והמזיע)

אתה כל כך 'מחזיק' מהפראבדה, רדף השיג?
או שזה מיימוני מיתד נאמן?
או מואדיב מ'בשבע'?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/5/2011 13:26 לינק ישיר 

נוכח

מה הפטטי כאן?, מה לא הגון כאן?, האם אתה חושב שאני לא יודע ,או ידעתי מה שאתה יודע- בזהות מנהלי המשנה?

אבל מה זה שייך ליושרה של מימוני? אני הגבתי להשמצות על מימוני שנכתבו על ידי קזיד=סוסרטי- לא ביושר.
השאירו רק את תגובתי- (אני אגב לא מבין למה מחקו את קזיד?)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/5/2011 13:31 לינק ישיר 

האם מיימוני בתגובתו השנייה לא רומז שמנהלי משנה החדש הוא ג'רי סיינפלד?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/5/2011 14:57 לינק ישיר 

נכון  - ואז מה? מה זה מעיד על חוסר היושרה שלו? להפך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/5/2011 15:42 לינק ישיר 

תשמע - אם הוא רומז שמנהלי משנה החדש זה סיינפלד אז הוא שקרן פתטי

לגבי עצכ"ח העירו לי באישי שיתכן ומעורבים בו עוד ניקים/אנשים מלבד רדףהשיג - ונראים הדברים.
בכל אופן הרעיון הוא טוטליטרי ומקורו כנראה במנהלי משנה החדש (וגם כנראה נוצר כדי לשמור על כבודו שהולך להתרסק אחרי העץ הגבוה שעליו טיפס)
ואף ניכרים כמה שרידים לשוניים (מילים לועזיות ועוד כתובות ב "וו" במקום "ב") ותוכניים (למי יש אינטרס לקבוע שמותר ליצור אשכולות ייעודיים ולמחוק מה שלא נראה לו מוצלח או לא ברמה הקוגניטיבית שבה הוא מחשיב את עצמו?)

כפי שאני מבין "רב סיינפלד" הוא הדמות המיתולוגית כאן ואחריו אי אפשר להרהר - וזו המטרה בכך שמיימוני """"רומז"""" לנו שההודעה המופלאה לעיל יצאה מפי מקלדתו. למה זה מזכיר לי אירוע אחר בו יוחסו כל מיני חוקים לדמות מיתולוגית שעזבה את העולם לפני מאות שנים?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/5/2011 15:51 לינק ישיר 

.
אם כבר בתאוריות קונספירציה עסקינן, לדעתי מיימוני הוא בכלל סוכן-מדיח של שירותי הבטחון האיראניים, שמטרתו לזרוע בלבול ומבוכה בקרב שלומי אמוני ישראל.

לחילופין, הוא מסיונר נוצרי - ראו כמה פעמים הוא מושיט את הלחי השניה (יותר לחיים למיימוני מזרועות לתמנון).

לחילופי-חילופין, מיימוני וסוסרטי הם אותו הגולש, כמו ד"ר ג'קיל ומיסטר היידפארק.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > דת ואמונה > עצור כאן חושבים > שבוע אי הסובלנות
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 5 לדף הבא סך הכל 5 דפים.