בית פורומים פורטל הנפש

רשימת מטפלים

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-8/7/2011 10:11 לינק ישיר 
רשימת מטפלים

שלום לכולם
הפרסום פה בפורום יינתן רק בתנאים הבאים:
1. שם מלא (פרטי ומשפחה)
2. תואר מקצועי מוסמך ומורשה
3. תחום הטיפול
4. מקום עבודה
5.כתובת ו/או טלפון
6. אין  לחתום או להשתמש בזהות בדויה או בניק

אני רוצה להדגיש כי בנותני אכסניה לפרסום זה  אין אני אחראית על מהימנות המידע שמפורסם וכן אין בזאת אישור או המלצה מטעמי על מטפל זה או אחר. 
מי שיחליט להשתמש במידע המפורסם האחריות המלאה על כך חלה בלעדית עליו. 

בברכה

תוקן על ידי רוניתלזר ב- 18/07/2019 08:22:50

ד"ר רונית לזר - עו"ס קלינית
מטפלת במבוגרים וילדים
פסיכותרפיה פסיכואנליטית
טיפול אישי, זוגי והדרכת הורים

0526346334
 srlazar@gmail.com

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/8/2011 12:42 לינק ישיר 
ד"ר דורון תודר

ד"ר דורון תודר
פסיכיאטר מומחה (מספר הרישיון נמצא אצל ד"ר רונית לזר - מנהלת הפורום)

תחום הטיפול -
טיפול בעזרת נוירופידבק במגוון בעיות נוירולוגיות ופסיכיאטריות כמו - הפרעת קשב וריכוז, ליקויי למידה, מיגרנות, הפרעות שינה, חרדה, דיכאון, פיברומיאלגיה (כאב כרוני), תופעות הנובעות מפגיעת ראש או אירוע מוחי, פוסט טראומה, אוטיזם, אפילפסיה, טינטון (צפצוף באוזן), תסמונת טורט, ועוד.

מקום עבודה - קליניקה בבאר שבע, אך ניתן גם לבצע טיפול מרחוק, בבית המטופל, באמצעות רשת האינטרנט.

ניתן ליצור קשר ולקרוא עוד על הנושא באתר - http://www.neuroclinic.co.il

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/1/2012 10:54 לינק ישיר 
ייעוץ וטיפול נפשי למבוטחי הכללית

קופ"ח כללית מאפשרת לכל הסובל ממצוקה נפשית כלשהי, בעיקר כזו הקשורה לנושאי בריאות, אך לא רק, לפנות לעו"ס ולקבל ייעוץ ללא תשלום.
תחומים לדוגמא בהם ניתן להיעזר הם: מצוקה נפשית הנובעת ממחלה (סרטן, סכרת וכו') של החולה או של בן משפחתו המטפל בו; התמודדות עם אירועי חיים משבריים (אובדן, טראומה), לידה ופוריות (דיכאון לאחר לידה, מטופלות IVF); חרדות בנושאי בריאות ובכלל; סומטיזציה (מחושים גופניים ללא הסבר רפואי);  ועוד.

אין צורך להיות חבר בכללית מושלם. כל מבוטח של הכללית יכול להיעזר. 

עד היום תושבי אלעד נאלצו לצאת מחוץ לעיר בכדי לזכות בשירות זה.
מחודש אוגוסט האחרון, אני נמצאת בסניף קופ"ח ברח' פנחס בן יאיר באלעד, וניתן לקבל את השירות באלעד עצמה.

השירות כולל פגישת היכרות, הכוונה למטפלים וגורמי סיוע ובמקרים רלוונטיים, פסיכותרפיה קצרת מועד במסגרת הקופה. לרוב הפניה נעשית דרך רופא המשפחה, אך אלו אשר אינם מעוניינים להיחשף, יכולים לפנות אלי באופן ישיר. יש להשאיר פרטים בטופס הנמצא במזכירות, ואני חוזרת בתוך יום-יומיים. מס' הטלפון של הסניף: 9374300.

(אציין, כי אני חרדית בהשקפתי ובאורח חיי, וכי הפגישות חסויות).

בברכה,
נטע עובדיה
עו"ס קלינית, MA

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/2/2013 12:33 לינק ישיר 

צוות מכון פסגות מורכב מאנשי מקצוע בתחום הטיפול בילדים ובמבוגרים, שכולל פסיכותרפיסטים ורופאים פסיכיאטריים.
הצוות מטפל ומכשיר אנשי מקצוע גם לפי הגישה ההתנהגותית קוגניטיבית.
יש אפשרות גם לביקורי בית או לייעוץ טלפוני.
פרטים באתר www.psagot.com
ניתן לפנות גם לטלפון 03-5288171

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/10/2013 20:45 לינק ישיר 

אברהם ביטקין, עובד סוציאלי בתחום בריאות הנפש ופסיכותרפיסט מוסמך בגישה קוגניטיבית-התנהגותית (CBT) ממוקדת טראומה. מומחה לטיפול בטראומה מורכבת, חרדה ו-OCD. מטפל במרכז בריאות הנפש במודיעין עילית ובקליניקה פרטית וכן באמצעות ׳סקייפ׳. מרצה בתחום בריאות הנפש קהילתית, ייעוץ וליווי המשפחות. טל׳ 052-7741770 http://www.bitkin.022.co.il

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-2/2/2014 01:09 לינק ישיר 
תיקון שם האתר

אברהם ביטקין, עובד סוציאלי בתחום בריאות הנפש ופסיכותרפיסט מוסמך בגישה קוגניטיבית-התנהגותית (CBT) ממוקדת טראומה. מומחה לטיפול בטראומה מורכבת, חרדה ו-OCD.
מטפל במרכז בריאות הנפש במודיעין עילית ובקליניקה פרטית וכן באמצעות ׳סקייפ׳. מרצה בתחום בריאות הנפש קהילתית, ייעוץ וליווי המשפחות.
טל׳ 052-7741770
 http://www.bitkin.co.il

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-9/9/2014 19:01 לינק ישיר 
רבקה לצטר

ברצוני להציג את עצמי כעו"ס חרדית ומטפלת משפחתית .
אני עובדת בתחום בריאות הנפש כבר 6 שנים, מטפלת בקליניקה פרטית בבני ברק ובנתניה.
מתמחה בגישת CBT וגישה דינאמית ממוקדת כדי לטפל  בדיכאון לאחר לידה. דיכאון מזורי, כפייתיות, התקפי פניקה וחרדה.
עיבוד מצוקות וזיכרונות ילדות, תמיכה לאחר אבדן , ובאופן עקרוני ללמוד ליהנות מהחיים ולהתקדם .
יש לי קבוצה שבועית לנשים שעדיין לא נפקדו בזש"ק.
ניתן ליצור קשר כל ערב  לאחר השעה 7,   0548-410290.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/11/2014 19:56 לינק ישיר 

ענת קנדל

עובדת סוציאלית קלינית, פסיכותרפיסטית ומדריכה

מספר רשיון - עובדת סוציאלית מומחית בתחום בריאות הנפש - 58 ; מספר רישום בפנקס העו"ס - 7196

תחום הטיפול:
פסיכותרפיסטית בגישה פסיכואנליטית. טיפול אינדיבידואלי וטיפול זוגי.
אני מציעה טיפול המאפשר לאנשים לעבור שינוי ממצב משברי וממצב פגיע לעבר חוויה טובה של העצמי שלהם וחזרה למצב הרמוני עם הסובבים אותם. המחויבות שלי היא לתהליך שינוי המביא איתו אפשרויות חדשות.

מקום עבודה - מדריכת פרקטיקום במכללת בני ברק החרדית. קליניקה בתל אביב- יפו

זהו תאור תמציתי ואשמח לענות אם מתעוררות שאלות.

anat.kandel@gmail.com

050-5579300

תוקן על ידי anatkan ב- 20/11/2014 19:59:52

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/12/2014 18:02 לינק ישיר 
יואב לוי - עובד סוציאלי קליני

שלום לכולם!

שמי יואב לוי, אני עובד סוציאלי קליני, עם M.S.W . מ.ר. 26144.

אני עובד עם מבוגרים ונוער. בשנים האחרונות התמחיתי בין השאר בתחום בריאות הנפש ובסיוע למשפחות בהן יש בן משפחה צרכים מיוחדים. בהתמחותי עבדתי ביחידות הפסיכיאטריות בחיפה בבית החולים רמב"ן ובני ציון, ובהמשך ליוויתי אוכלוסיה חרדית עם קשיים נפשיים בירושלים. 

נוסף לכך - אני בוגר התוכנית התלת-שנתית לפסיכותרפיה הוליסטית בשיתוף מכללת רידמן וה- IPSB בקליפורניה.
התמחיתי גם בדמיון מודרך ובנשימה מעגלית. המשמעות של גישה הוליסטית - היא שהגוף והנפש קשורים הדדית אחד עם השני ומשפיעים האחד על השני.ייחודיות הטיפולים הלא מילוליים - שהם מאפשרים לגעת באופן ישיר במהות הקושי הנפשי. אני מציע את השילוב בין גישה הוליסטית - עם האחריות של איש מקצוע בתחום בריאות הנפש. 

בגישתי אני אינטגרטיבי (משלב מספר גישות) - ואני עובד בגישה דינמית, קוגניטיבית התנהגותית, וכן משלב עבודת גוף-נפש.
הטיפולים מתאימים למגוון בעיות: מצבי משבר, אנשים שחשים סימפטום גופני, לחץ וחרדות, כאבים, טראומה ועוד. 

אני דתי - אך עובד עם אוכלוסיה דתית וחרדית.
הטיפול מיועד לגברים. הקליניקה שלי היא בירושלים, בקטמון הישנה. 

לשיחת ייעוץ ללא תשלום ניתן ליצור איתי קשר בטלפון 0524422460.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/4/2016 22:46 לינק ישיר 

שלום וברכה, שמי שמואל, עובד סוציאלי קליני, פסיכותרפיסט.
אני מטפל במתבגרים ובמבוגרים (כולל גיל הזהב) בקליניקה פרטית בירושלים (שכונת בקעה).

תחומי הטיפול שבהם צברתי ניסיון במהלך השנים: שכול ואובדן, דיכאון, Ocd, חרדות, הפרעות אישיות, הפרעות נפשיות, סכיזופרניה, זוגיות ויחסי ישות, נטיות הפוכות, קשיי קליטה, אבטלה ממושכת, מצוקה נפשית, קשיי הסתגלות, רצון לשינוי, מצבי משבר, ועוד.
הטיפול הוא פסיכותרפיה דינאמית מעמיקה ואיכותית, והוא ניתן בשפה העברית ובצרפתית.

שמואל גוזלן 0502168034

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/5/2016 18:03 לינק ישיר 

שלמה דוד לנזמן
ר"מ בישיבה גבוהה במצפה רמון.
מטפל סיביטי בחרדות, דיכאון, ובעיקר בפוסט-טראומה.
לבחורי ישיבות בלבד מכל המגזרים.
יום בשבוע (יום חמישי) מקבל מטופלים במחיר סמלי לבחורי ישיבות. באזור בני ברק וירושלים, בימי חמישי בבוקר בלבד.
התנאי הוא מכתב הפניה מראש הישיבה או המשגיח הרוחני.
במקרה ואין, יש לציין מדוע.
להשאיר בקשה בתיבה בצירוף תיאור קצר ומספר טלפון.
דידי, 0527204552

"עולם חסד יבנה"

תוקן על ידי שלמה_דוד ב- 02/05/2016 18:06:34

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/10/2017 10:41 לינק ישיר 
מטפלת רגשית לילדים בפ"ת

נועה גולדשטיין
פסיכותרפיסטית- מאבחנת ומטפלת רגשית לילדים בפ"ת.
מטפלת במגוון רחב של כלים לפי התאמה ובחירה של המטופל, 
הטיפול מלווה בייעוץ והדרכת הורים. 
noagold.clinic@gmail.com
058-7474874

מוזמנים לבקר באתר האינטרנט שלי

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-14/4/2018 21:57 לינק ישיר 

הראל כהן

פסיכולוג קליני, מספר רישיון 142562

מטפל באורינטצייה דינמית, טיפולים ארוכי טווח וקצרי מועד. מתמחה בטיפול במבוגרים וילדים. פוגש מטופלים בקליניקה פרטית בירושלים וכן במספר מוסדות חינוך מוכרים, שם אני מטפל בילדים ומתבגרים, נותן הדרכות הורים והדרכות לצוותי החינוך השונים.
ניתן להתקשר ולהתייעץ לגבי פנייה
0506999771
c.harel.ben@gmail.com

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/4/2018 10:41 לינק ישיר 

טיפול פסיכולוגי בחינם!!

אני רואה שכבר הרבה רבים לקחו חלק בלהפיץ את הבשורה. אני אשמח שעוד רבים ישתתפו בשיתוף כך שכל מי שסובל מחרדות ומהתקפי חרדה ואין לו את הסכום לשלם עבור טיפול פסיכולוגי ידע שיש אלטרנטיבות ללא כסף!!!

באוניברסיטה העברית קיימת מעבדה לחקר וטיפול בהפרעות חרדה, שם ניתן לקבל טיפולים פסיכולוגיים ללא עלות בהתקפי פאניקה. היום לא מוותרים על טיפול רק בגלל הכסף!!

טלפון: 02-5881517

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/8/2018 15:16 לינק ישיר 
יואבאנקרי

שלום,
שמי יואב אנקרי, אני עובד סוציאלי קליני (MA מאוניברסיטת בר אילן) ופסיכותרפיסט מוסמך (מכון מגיד באוניברסיטה העברית). אני עובד קרוב ל15 שנה בתפקידים טיפוליים שונים במשרד הרווחה וכיום אני מפקח במחוז ירושלים. יש לי ניסיון רב בעבודה טיפולית עם קשיים נפשיים שונים, משברי חיים, התמכרויות, והפרעות פסיכיאטריות.
אני מתגורר במושב נס הרים בין בית שמש לביתר עלית, ויש לי קליניקה גם בירושלים.
מוזמנים לפנות: 0506211184
יואב

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/8/2018 07:03 לינק ישיר 
שמעון מלוב פסיכולוג קליני

קליניקה בבני ברק מטפל בהפרעות חרדה, דיכאון ובפגיעות מיניות גם בפוגעים. מתמחה בטיפול בילדים נוער למבוגרים.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > קבוצות תמיכה > פורטל הנפש > רשימת מטפלים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.