בית פורומים בחדרי חרדים אלעד

המחאה מגיעה לאלעד???

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-19/7/2011 19:14 לינק ישיר 
המחאה מגיעה לאלעד???

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/7/2011 23:15 לינק ישיר 

כנראה שהגיע הזמן באמת שמישו יעשה משו בנידון.
השאלה אם יעזור
בינתיים הקוטג' ירד בשקל שתיים
האם השכירות גם תרד בשקל או שתיים?!
אחח אני מתגעגע לימים שהייתי משלם 330 דולר לחודש שכירות 1200 שקל מי היה מאמין שנגיע לימים כאלה
שנשלם פי 3
אולי המחאה הכי גדולה תהיה שנפסיק לשלם למשכירי הדירות שעושקים אותנו
ואז נראה איך הם יתמודדו עם איחורים בתשלום אם בכלל....
אולי אז יבינו שעדיף להם לדרוש מחיר סביר שישולם מאשר בכלל לא
אני חושב שזה רעיון מעולה שצריך לאמץ אותו מי איתי???

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/7/2011 02:46 לינק ישיר 

לא יעזור לכם שופרות ולפידים יש מציאות של עלות דירה המחירים באלעד זינקוב100% בתוך חמש שנים זאת ועוד שיש ביקושי שיא לדירות בעיר לשכירות וגם לקניה ואם לא תשלם לבעל הדירה בסופו של דבר תשאר בחוץ עם תביעות כספיות ותשלם יותר על דירה אחרת מחירי דירות זה לא מחירי קוטג מחירי דירות ושכירות בערים סמוכות יותר יקרים ולפעמים בשיעור גבוה מי שקשה לו לא חייב לגור באלעד יש מקומות זולים יותר אבל הכל נגזר מהיצע וביקוש וזה דבר שלא תוכל להלחם בו כי אנשים צריכים דירה לגור וזה לא מוצר שאפשר לחיות בלעדיו ואם לא אתה תקנה או תשכור יש בתור שמחכים זו עובדה קיימת אלעד מ ב ו ק ש ת עם כל החסרונות שקיימים בה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/7/2011 03:10 לינק ישיר 

חוץ מזה יש הבדל גדול בין מי שמארגן את הסיפור באלעד לבין מה שקורה בערים חילוניות באלעד מדובר בקבוצה שלא עובדת אלא לומדת שהאשה גם לא עובדת ושהתחתנו בלי בסיס כלכלי סביר ומנסים בכל כוחם להשאר אברכים ומצפים שבעל הדירה יהיה שותף בעל כרחו בבעיות שלהם וזה לא הולך בעוד שבערים חילוניות מדובר ברוב המקרים בזוגות שעובדים וקשה אך עדיין ההתמודדות קשה וגם שם לדעתי מי שאין לו אפשרות שיעבור לפריפריה שם יותר זול אגב אלעד עדיין זולה ביחס לערים שסמוכות אליה וזה בדוק חבל סתם על בלאגן ורעש שלא יעזור ולא יפתור כלום אגב אותו זיגדון הוא גם מנסה לייצר פרובוקציות בענין חריש מול שרי שס ועוד האמן לי גם בלעדיך מבינים שיש מצוקה ואין פתרונות קסם אז אל תתפוס בעלי תשובה תמימים ותלהיט אותם להשתולל ביחד איתך לדעתי מחר זה יראה כמו שכונת התקווה אם לא יותר גרוע תפילותי שבקרוב תקום חריש ויוכל כבודו וחבורתו לאכלס אותה בשקט ובא לאלעד גואל כמוני יש עוד הרבה באלעד שחושבים כך גם ברמת השרון שמעתי שייצרת פרובוקציות בצורה זולה עם חבורה זולה עד שגם הגר''י אדלשטיין נפגע מכך די די זה פשוט נמאס

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/7/2011 03:20 לינק ישיר 

כמה שטויות אתה מסגנן בשורות מועטות לא חבל
רואים עד כמה ליבך נמק ודואב על אלו שמתמודדים בקושי רב אף על פי שעובדים והלוואי והיה
כפי שאמרת שאלעד הינה עיר של אברכים
אך לא כך כי אלעד נהייתה בסיס צבאי של חיילים שהתגייסו בלית ברירה מקושי הפרנסה הדוחקת אותם.
ובעניין שאמרתי לא לשלם אתה טועה כי..
תביעת פינוי – חבל על הזמן
לכאורה, יאמר כל אזרח הגון ושומר חוק, דרך המלך המתבקשת והטבעית ביותר היא כמובן להגיש תביעת פינוי נגד השוכר בבית המשפט או בלשכת ההוצאה לפועל. אולם לרוב זו גם הדרך הפחות מהירה לטפל בעניין. פשוט הליכים משפטיים אצלנו לוקחים זמן, הרבה זמן, ופינוי מחייב מיידיות. מיידיות ובית משפט לא הולכים ביחד וזאת גם אם מדובר במקרה של שחור ולבן, כלומר של שוכר אשר ללא כל הצדקה מסרב להתפנות ומתנחל להנאתו בדירתכם. בעיה נוספת היא זו: נניח שעברתם כבר את הליכי בית המשפט וקיבלתם צו פינוי. אפילו אז לא הגעתם בהכרח לישועה כי גם את הצו צריך לממש באמצעות רשויות האכיפה ושוב – זה יקח זמן ... ואני כבר לא מדבר על ההוצאות המשפטיות שהליכים אלה יעלו למשכיר.

תלונה במשטרה
גם זו אינה דרך יעילה במיוחד. גם כאן רכיב הזמן אינו פועל לטובתנו. המשטרה עמוסה מעל לראש בעניינים דחופים הרבה יותר, כבדים יותר, פליליים יותר. מדובר למעשה בסכסוך שבעיקרו הוא אזרחי. המשטרה גם אינה בנוייה לערוך בירור משפטי או עובדתי מיידי ולהכריע על-אתר בין הצדדים. בדומה לסכסוכי שכנים, עד שאין חלילה אלימות, המשטרה תמנע בדרך כלל מלהתערב. יש מקומות בהן פועלת משטרה קהילתית ואז יש יותר טעם לערב אותה. יש בעצם הגעתו של שוטר למושכר אלמנט הרתעתי שיכול לפעול לטובה, לפחות ככל שמדובר בשוכר שאינו "חייב מקצועי" או "לא-מתפנה סדרתי".
המשטרה דווקא יעילה יותר בצד ההפוך של המטבע: שוכר שמסרב להתפנות למרות שהפר באופן יסודי ובוטה את הסכם השכירות (למשל אינו משלם בקביעות דמי שכירות) מזעיק את המשטרה להגנתו, כאשר המשכיר מגיע כדי לפנותו או כדי להיכנס לדירה שבבעלותו. מי שעלול להיות בבעייה הוא דווקא בעל הדירה. עולם הפוך.
הועתק מאתר האינטרנט של עו"ד שחל

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/7/2011 08:34 לינק ישיר 

המעורבב,
כמה דירות אתה משכיר???
רואים שלבך לא מתחיל להרגיש את אותם מסכנים שכל חודש משלמים לך את מיטב כספם.
ולא
לצערנו לא מדובר רק באברכים, אלא על זוגות שעובדים 8-9 שעות ביום וקורעים לעצמם את התחת.
והם לא יכולים לעבור לפריפריה כי שם אין עבודה [בשונה מאברכי כולל, שיש להם כולל בכל מקום...]
האם נראה לך שהם יכולים לעמוד בסכומים המטורפים הללו???

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/7/2011 10:22 לינק ישיר 

מאיפה הרעיון לא לשלם ? מה אתה גנב?
האם תלך בחנות ותראה מוצר שלדעתך המחיר שלו יקר תיקח ולא תשלם?
לא רוצה לשלם יקר תלך למקומות אחרים. ויש מקומות יותר זולים.
ואגב אני מסכים שהמחירים הם לא זולים אבל לא לשלם זה לא צורה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/7/2011 11:28 לינק ישיר 

אני מבטיח לכם שלא יגיעו לההפגנה יותר מ4 אנשים !מילה שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/7/2011 11:44 לינק ישיר 

תהיו ריאליים ורציניים לכו לצפון ולדרום ולעוד מקומות זולים ואל תתקעו באלעד מי שיש לו אפשרות שיגור במרכז ומי שלא יכול הארץ גדולה אני לא משכיר דירות ולא סוחר אלא אחד מן העם אבל לגור בבני ברק או באלעד ולצעוק שקשה לא חכם ולא הגיוני אני מכיר הרבה שכנים וחברים שגרו בשכירות באלעד וכשראו שקשה להם סיימו יפה חוזה ופינו את הדירה אל תשכחו שרוב המשכירים באלעד זה אברכים ששוכרים בבני ברק וכדומה במחיר מלא ויקר והם פשוט צריכים להתמודד עם המחיר שהם משלמים ותקנו אותי אם אני טועה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/7/2011 20:50 לינק ישיר 

אביעד-עד
בכלל, המאבק כמו שאתה מציע נשמע לא מספיק מפותח.
כיון שנעשקתם עד היום ע"י בעלי הדירות, אני מציעה שלא תסתפקו רק בלא לשלם שכר דירה לעתיד, אלא תדאגו לקבל פיצוי הולם על העבר: כל שוכר דירה מוזמן לפלוש לביתו של בעל הבית, לפתוח את הארנק ולאסוף מכל הבא ליד.

ובקיצור, אם מחירי הדירות בעיר יבריחו מכאן אנשים כמוך - הלוואי ויעלו עוד ועוד...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/7/2011 21:13 לינק ישיר 

גם אני רוצה וילה בהרצליה פיתוח עם נוף לים ובריכה צמודה
מה לא מגיע לי?
אני לא משלם מיסים למדינה?
לא עושה מילואים?
קדימה להקים עיר אוהלים בכפר שמריהו וסביון גם אנחנו רוצים לא רק העשירים!!!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/7/2011 01:15 לינק ישיר 

מכיון שקיבלתי פניות מחברים שכעסו עלי ברצוני להבהיר שליבי עם אלה שאין להם להם דירה וגרים בשכירות אבל הפיתרון לא נמצא באלעד אלעד היא עיר יקרה יחסית ולכן אדם שאין לו את האמצעים ואני מבין את קשייו היומיומיים לא צריך להיות פה אלא בנתיבות אופקים טבריה בקריות בחיפה בחדרה ועוד מקומות שיותר זולים זו לא בושה ויש לי גם בני משפחה שעשו זאת ושוב סליחה אם מישהו נפגע מחוסר הבנה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/7/2011 03:16 לינק ישיר 

המעורבב כתב:
מכיון שקיבלתי פניות מחברים שכעסו עלי ברצוני להבהיר שליבי עם אלה שאין להם להם דירה וגרים בשכירות אבל הפיתרון לא נמצא באלעד אלעד היא עיר יקרה יחסית ולכן אדם שאין לו את האמצעים ואני מבין את קשייו היומיומיים לא צריך להיות פה אלא בנתיבות אופקים טבריה בקריות בחיפה בחדרה ועוד מקומות שיותר זולים זו לא בושה ויש לי גם בני משפחה שעשו זאת ושוב סליחה אם מישהו נפגע מחוסר הבנה

תאמין לי שהייתי עובר לטבריה אם זה היה הפתרון הבעיה שגם שם המחירים נסקו לשמיים
ולא עוד אלא שגם אין שם עבודה
כשהלכתי לפני שנתיים לשאול דעת תורה את הרב קוק שליט"א בענין לעבור לשם
שאל אותי איך אני אסתדר עם הפרנסה ?!
כנראה שהוא מבין שהמצב שם לא מי יודע מה משגשג בלשון המעטה
ולך תברר אצל המקומיים וראה שכך המצב...
המרכז ישאר מרכז הבעיה שאנשים מנצלים את זה לרעה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/7/2011 03:20 לינק ישיר 

חבל מאוד שלפי מה שפורסם מי שתמך ויזם את הטירוף זה מישהו שמציג עצמו כראש כולל באלעד ומנסה להיות המושיע של הדור אתה רק מפסיד יותרויותר מתי תשכיל להבין שלא במלחמות בשרים תצליח וגם אם כן אתה באופן אישי רק מפסיד אל תנסה להיות מושיע האומה ולא אחד מגדולי הדור שבא לנווט את הענינים הכל נעשה בחוסר חשיבה מינימלי ובחוסר אחריות וזה לא רק פה ודי למבין 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/7/2011 13:56 לינק ישיר 

כמובן שמושחתי ש"ס דאגו לנטרל את המחאה באיבה, מזכיר את השלטון הקומוניסטי 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/7/2011 14:24 לינק ישיר 

כמה טיפשות במקום אחד.... הממשלה בוצעת את לחמנו והטיפשים של העם מגנים עליה בחירוף נפש! איפה נשמע כדבר הזה שדירות שנרכשו בסכום X אשר הכפילו ערכן ועולות כיום פי שלש... אשר בעבורן משולמת משכנתא בסכום סביר לכל הדעות עדין -לפתע פתאום דורשים בעלי הדירות סכום שיאפשר להם (!!!) להתגורר במקום יוקרתי סתם כי שיחק להם המזל והם יכולים לבקש ואף לקבל! ובגלל שאני ומשפחתי שרצה הגורל וזמן רכישת דירה ראשונה נמהל בזמן החלטת הממשלה להציג יכולת מימון של 40% בד בבד בה בעת שמחירי הדירות עולים באין מפריע... עלי מוטלת חובת ההתנצלות והפינוי ולבקש את נפשי במקומות נטולי פרנסה....???? עולם הפוך ראיתי, הפוך ומלא טיפשים!

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים אלעד > המחאה מגיעה לאלעד???
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.