בית פורומים בחדרי חרדים

הרש''פ מכוונת מחר לעימותים אלימים בשטחים בנקודות רבות.

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-22/9/2011 23:15 לינק ישיר 
הרש''פ מכוונת מחר לעימותים אלימים בשטחים בנקודות רבות.

 

  החלטה מחושבת של הרש"פ, לעודד מחר יציאה לרחובות, ולהתיר להתעמת עם כוחות צה"ל במחסומים, על הגדר, ובקרבת ישובים ביו"ש. כל זאת על מנת לאותת לעולם בכלל ולארה"ב בפרט, כי תסכול פלסטיני מסוכן!

אם זאת בכירי מערכת הביטחון הפלסטינית מעמידים בכוננות ונוקטים במהלך של הדברות עם ראשי הפעילים אותם הם שולחים לשטח, לנקוט בצעדים ברגע שהעימותים יחצו רף שעלול לדרדר את האזור כולו.

לא רוצים אינתפדה שלישית, אבל בהחלט רוצים יום זעם ועימותים אלימים, רוצים שהתסכול הפלסטיני ימלא את שערי העיתונים בעולם, יעסיק את רשתות התקשורת בעולם, ובעיקר, יאותת וידאיג את המדינות המתנדנדות באו"מ. ויכניס גם את ארה"ב ללחץ.

ועל כן, מחר יצאו באופן "ספונטני" מאורגן תהלוכות במספר רב של נקודות ברחבי יו"ש. צפויים עימותים. והרש"פ אף קראה למואזינים במסגדים, לשלהב את ההמונים במסגדים, ולסיים מחר את תפילות יום השישי בקריאות רבות "אללה הוא אכבר" כמו כן האמבולנסים ובתי החולים ברש"פ הועמדו מחר בכוננות עליונה.

השאלה היא, עד כמה רחוק הם מוכנים לאפשר ללכת, והכוונה, כמה קרוב הם יגיעו לגדרות הישובים, לצירי הדרכים, ולמפגש ישיר מול כוחות צה"ל. כבר עתה ברור כי מחר האבן תמלא תפקיד רחב בצירי יו"ש. וכמה ישובים באזור יו"ש יעסיקו את כוחות הביטחון רבות.

החידה הגדולה, ירושלים.

ברור שגם בירושלים יהיו מספר מוקדי חיכוך. כמובן נקודות מועדות על הגדר המקיפה את ירושלים. כמו מחסום קלנדיה. מחנה פליטים שעפט. וסיכוי גבוה גם לשכונות מועדות בתחום ירושלים כמו הכפרים עיסוויה. ראס אל עמוד, וסילוואן.

אלא שאם בזאת יסתכמו אירועי יום השישי בירושלים, הרי שמדובר בכישלון, והוכחה שכפי שמעריכים במערכת הביטחון, הרחוב הירושלמי לא ניגרר אחרי זה ביו"ש. והאדישות ברחוב הירושלמי הינה אדישות מופגנת.

למרות זאת מחשש שהפלסטינים ינסו להרים את הר הבית כמוקד חיכוך מאחד בין ירושלים ליו"ש ולערביי הצפון. החליטו במערכת הביטחון ובמשטרה, להגביל מחר את התפילה בהר לגברים מעל גיל חמישים בלבד, ולא לאפשר כניסה כלל לתושבי שטחים. כעת ניתן נערכים למנוע כל נסיון של המתפללים הרבים שיגיעו מחר להר ולא יכנסו, אלו המתארגנים לתפילות ונאומים בנקודות רבות סביב העיר העתיקה, האם אלו ינסו להפר את הסדר ולהתעמת עם כוחות המשטרה הצפויים להיפרס מחר ברחבי ישראל בכלל ובירושלים בפרט, בהיקף חסר תקדים.
דווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-22/9/2011 23:17 לינק ישיר 

דריידיל הפאניקה בישראל מובנת

אבל האם הפלס' יחליטו לעשות זאת ?

הרי הם עצמן מודים שהם לא מוכנים ויאלצו לקבל את הוטו של ארה"ב

מה להם לריב ?דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הרש''פ מכוונת מחר לעימותים אלימים בשטחים בנקודות רבות.
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר