בית פורומים לשמוע אל הרינה ואל התפילה

החזן אלעזר וינוגרד - השם מלך (קוסוביצקי)

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-3/11/2011 14:48 לינק ישיר 
החזן אלעזר וינוגרד - השם מלך (קוסוביצקי)

צהריים טובים לחברי הפורום וצופיו
בקונצרט שנערך בחול המועד סוכות האחרון באולמי 'נוף עלית' במודיעין עלית, ביצע החזן אלעזר וינוגרד את אחת מהיצירות המפורסמות והאהובות של משה קוסוביצקי, 'השם מלך', הלחן של 'עדותיך' כמדומני ששמעתי מד"ר סובול שהוא מניסי בלזר, (אם איני טועה).
החזן אלעזר וינוגרד מבצע את הקטע בחינניות רבה עם דגש על דיקציה ואמירה חזנית, מאוד נהנתי מהביצוע אז ועכשיו בכל פעם שאני מקשיב לו אני נהנה שבעתיים, פשוט פנטסטי, וברוך השם עם יכולות קוליות יוצאות דופן מבלי מחסומים עד לב השמים. והכי חשוב הוא מאנטעש אמיתי ושומעים את זה בשירה המיוחדת.
הליווי של הפסנתרן האגדי ר' מנחם בריסטובסקי שאין מילים שיכולו לתאר את גדולתו...
תענוג אמיתי
http://www.upf.co.il/file/574554391.html
תהנו ותגיבו
אלעזר

נא להתנהג בהתאם

תוקן על ידי קולני ב- 03/11/2011 14:57:46

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/11/2011 15:18 לינק ישיר 

מרשים מאוד מדויק
או זה קטע שתפור לוינוגרד הוא מבצע את זה בקוסביצקיאות נכונה פששששש לבחור יש קול וכשרון
ובריסטרובסקי גאון (לא לירי)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/11/2011 15:39 לינק ישיר 

אני חייב לתקן אותך גם זה קטע שתפור לוינוגרד הקטע מקימי שהועלה אתמול הוא גם בסטייל קוסוביצקי, וההוספות בכלל הוסיפו לאווירה והיצירה מתאימה ככפפה לחזן אלעזר וינוגרד.
אלעזר

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/11/2011 16:22 לינק ישיר 

שלום וברכה

אני חש בצורך בלתי ניתן לתיאור לכתוב התרשמות על היצירה שביצע החזן אלעזר וינוגרד. וזאת בשל שלפני כמה חודשים אולי שנה העלו יצירה בביצועו ולא כל כך נהנתי והיו דברים רבים שדורשים שינוי ולימודים בכדי להתקדם, דברים אלו לא היו ראויים להיאמר, משום שהוא תלמיד ואת חוות הדעת מוריו בוודאי אמרו לו.

הביצוע הזה מעורר התפעלות הוא פנטסטי מדויק נעים לאוזן, פשוט מיוחד, עם קולרטורות בריאות משתפכות ונאות, היה לי את התענוג להקשיב ליצירה, הבחור פשוט מוכשר והוא לקח את כל ההערות צעד קדימה והוא השתפר לבלתי שיעור, הן בדיוק בצלילים הן בשמיעה בהאזנה לליווי, שאפו התקדמות נאותה.
כמובן אף אחד שלא מושלם ויש עדיין על מה לעבוד אך מתלמיד לראות כזה ביצוע כזה זה מרשים.

כל הכבוד למוריו אשרי בית הספר שאלו תלמידיו.
(דברים אלו מתאימים לביצוע זה עוד יותר מהיותם מתאימים לקודם)

אני חייב לציין כשאני מביט בביצוע של חזן צעיר אני דן אותו כביצוע של חזן צעיר ולא כשל מבוגר ולכן מתעלם מבעיות קלות שהזמן יעשה את שלו, וכך מומלץ שיעשו כולם, דרושה ביקורת ענינית מעשית ולא פוגענית.

בכבוד רב
יוסי

לשעבר - cantor_yos

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/11/2011 16:39 לינק ישיר 

נו, מה יש לדון? זה היה פנטסטי, ולא רק לתלמיד! לסיכום, מי שנהנה ורוצה לשמוע את החזן הזה בליווי תזמורת סימפונית ירושלים בניצוחו של אלי יפה יעשה טובה לעצמו אם יזדרז לקנות כרטיסים לקונצרט השני בסדרה של אלי יפה שיתקיים ב-08/02/2012 בע"ה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/11/2011 16:39 לינק ישיר 

אכן ביצוע נהדר, וכם גם אני הספקתי עוד לראות ולהוריד את מקימי בביצועו, שהיה אף הוא ביצוע מקסים,
כה לחי עלה והצלח.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/11/2011 16:46 לינק ישיר 

ולא נשכח תודה לאלעזר מעלה ההקלטה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/11/2011 17:07 לינק ישיר 

קולני כתב:
אני חייב לתקן אותך גם זה קטע שתפור לוינוגרד הקטע מקימי שהועלה אתמול הוא גם בסטייל קוסוביצקי, וההוספות בכלל הוסיפו לאווירה והיצירה מתאימה ככפפה לחזן אלעזר וינוגרד.
אלעזר

אני חושב שזה יותר מתאים לו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/11/2011 17:07 לינק ישיר 

גאון_לירי כתב:
אלעזר

אני חושב שזה יותר מתאים לו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/11/2011 17:43 לינק ישיר 

ביצוע נהדר, אלעזר וינגורד משתפר מיום ליום בכל הפרמטרים, עלה והצלח!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/11/2011 15:17 לינק ישיר 

באמת מדובר בבן אדם לענין עם קול נדיר וביצועים משופרים. 10 9 8 7 6 5... ולהיכל התרבות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/11/2011 18:50 לינק ישיר 

נהנתי מהביצוע הנהדר, בהצלחה בהמשך הדרך!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/2/2012 13:42 לינק ישיר 

אמנם זה מלפני כמה חודשים ומאז הוא התקדם עוד לעין שיעור
החזנות חיה ובועטת...

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > הכל סביב המוזיקה > לשמוע אל הרינה ואל התפילה > החזן אלעזר וינוגרד - השם מלך (קוסוביצקי)
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר