בית פורומים בחדרי חרדים

אריה דרעי החל לתקשר עם מתים?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-5/11/2011 22:21 לינק ישיר 
אריה דרעי החל לתקשר עם מתים?

http://rotter.net/forum/scoops1/17360.shtml

דרעי כותב לרבין: אלמלא אותו רוצח מתועב הרי שהיית מצליח  

ושהיום 16 שנה אחרי, לא היה צורך במחאה הדורשת צדק חברתי. היית מוכיח שניתן לגשר בין כל החלקים של החברה הישראלית. הוויכוח הציבורי סביב איראן לא היה מתקיים. כי גם אנשים שלא הסכימו אתך פוליטית סמכו עליך בכל מה שקשור לביטחון.

באותו ערב מר ונמהר הייתי בדרך למירון, יחד עם כל בני ביתי. ברדיו מסרו שפגעו בך. מיד התקשרתי לרב עובדיה שהיה באמצע שיעור. הוא הפסיק הכל ותלמידיו החלו לקרא תהילים. אני המשכתי בנסיעה. כשהגענו ידענו שהלכת מאיתנו. שם, ברחבת הקבר, ראיתי חבורה של תמהונים קיצוניים שרוקדים ושמחים על מותך. התפרצתי לעברם בכעס נוראי.

חבר אתה חסר.
שלך, 
אריה דרעי

חלקים מתוך מכתב שהתפרסם ב -"המוסף לשבת" ידיעות אחרונות.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/11/2011 22:22 לינק ישיר 

מצחיק איך אדם שכותב הזיות כמו:

"היית מוכיח שניתן לגשר בין כל החלקים של החברה הישראלית. הוויכוח הציבורי סביב איראן לא היה מתקיים. כי גם אנשים שלא הסכימו אתך פוליטית סמכו עליך בכל מה שקשור לביטחון".

מכנה אנשים אחרים "תמהוניים קיצוניים".

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/11/2011 22:27 לינק ישיר 

דרעי יודע שהיכולת שלו לחזור באיזה שהוא קונצנזוס, זה בתנאי שהקומץ ששולט ומכתיב את דעת הקהל יחשוב שהוא עשה איזה זיג-זג פוליטי.

דדווח על תוכן פוגעני

הוא נגרר כטירון לתוך משחק סימולציה מטופש.

נו, א פרענק.

דדווח על תוכן פוגעני

הר_הפוצים כתב:

מיד התקשרתי לרב עובדיה שהיה באמצע שיעור. הוא הפסיק הכל 

הרב עובדיה ענה לטלפון באמצע השיעור?

אם כן, גדול כבודו של דרעי מכבודו של ביבי, או שהוא פשוט משקר......

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/11/2011 22:29 לינק ישיר 

הרשע מרושע דרעי מתגעגע ,אין לו איך להחריב את ההתישבות בארץ ישראל ,אחרי שרצחו את אותו פושע אוסלו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/11/2011 23:10 לינק ישיר 

ב 95 לא לכל אחד היה פלאפון

הפלפונים היו בדרך הבננות של מוטורולה (פעלה אז חברת פלאפון)

האם לרב עובדיה היה טלפון כזה על השולחן בשיעור?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/11/2011 23:14 לינק ישיר 

הקישור מוביל לדף שנמחק
יש מקור? 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/11/2011 23:24 לינק ישיר 

אריה דרעי פאסה, "חבל", אך לכל דבר טוב יש כנראה סוף

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/11/2011 23:26 לינק ישיר 

שוב - למי שאכפת מארץ ישראל ולא רוצה שיפול לו גראד על הראש כדאי שיצביע לאיחוד הלאומי בלבד כי כל השאר שמים את ארץ ישראל בעדיפות תחתונה למרות שזה הנושא הכי בוער וחשוב כיום

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/11/2011 23:28 לינק ישיר 

* width="555" height="312"><*

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/11/2011 23:52 לינק ישיר 

הכותרת המתאימה "אריה דרעי בתקשור עם כף הקלע" אריה דרעי בתקשור חוצה יבשות עם בעל התותח הקדוש. והיה ראוי שיכתוב שרקדו ברחבה קומץ חרדיים ששותים דם של חילונים בפסח (ואולי גם בכל השנה) . והחתימה המסיימת היא "חבר אתה סוחר".

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/11/2011 01:49 לינק ישיר 
אריה דרעי הוא מנהיג אמיתי וענק .... אבל...

1. הוא לא השתנה.
2. הגאווה שלו מרקיעה שחקים ואיני מבין כלל במה הוא מתגאה והוא עוד קורא לעצמו רב(?!).
3. זה שהוא מתחבר לכל מיני ומיני .... ולאחרונה למנהיגי המחאה (וכמה הוא ליקק להם, כאילו מיהם?)...
4. זה שהוא לא מתחבר למי שבאמת הוא צריך להתחבר אליהם...
5. זה ש"חבריו" הם אולמרט ורמון...

ועוד (רק פשוט אינני מרחיב)....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/11/2011 05:02 לינק ישיר 

2200 יהודים בבית הקברות באשמתו של דרעי שר"י

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/11/2011 12:54 לינק ישיר 

טוקטוקים כתב:

מיד התקשרתי לרב עובדיה שהיה באמצע שיעור. הוא הפסיק הכל 

הרב עובדיה ענה לטלפון באמצע השיעור?

או שהוא פשוט משקר......

יש וידאו שמביאים לרב עובדיה את הטלפון באמצע השיעור והוא עצר את השיעור.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/11/2011 13:59 לינק ישיר 

החיוך הביישני שלך / אריה דרעי

יצחק היקר, 
במלחמת ששת הימים הייתי ילד קטן במרוקו. בעת כהונתך הראשונה כראש ממשלה הייתי נער בישיבה. במבצע אנטבה הערצתי אותך כמו כל עם ישראל. באופן אישי היכרתי אותך ב־84' כשאתה שר ביטחון בממשלת האחדות ואני עוזר של הרב יצחק פרץ ומזכיר מועצת חכמי התורה של ש"ס. 
היית מופנם בהתחלה, אפילו חשדן. לא מצאנו הרבה נושאים לדיבור. אני בחור ישיבה שבא מעולם הישיבות, ואתה איש צבא, צבר, הישראלי האולטימטיבי. לאט־לאט נפתחת לפניי וקירבת אותי מאוד. השיא היה, כמובן, ב־92', לאחר הבחירות. אני אז כבר יו"ר תנועת ש"ס ואתה יו"ר העבודה ומי שהנשיא הפקיד בידיו את הזכות להרכיב את הממשלה. אני זוכר היטב את השיחות שהיו בינינו עוד קודם לפתיחת המו"מ הקואליציוני. הסברת לי שאין דרך להגיע לשלום עם אויבינו, אם לא נעשה שלום בתוכנו. אמרת לי, שאתה שואף לעשות הכל כדי שבממשלתך יישבו כל הקצוות הפוליטיים, העדתיים והדתיים. 
אני מודה, הייתי סקפטי. אתה האמנת ועשית מאמצים עליונים שהחזון יקרום עור וגידים. אלמלא נרצחת בידי אותו בן עוולה, אני משוכנע שהיית מוכיח לי שאפשר לגשר בין כל החלקים של החברה הישראלית. אלמלא אותו רוצח מתועב, אין לי ספק שהיית מצליח ושהיום, 16 שנה אחרי, לא היה צורך במחאה הדורשת צדק חברתי שאנחנו רואים סביבנו.
יצחק, אני זוכר את החיוך הביישני שלך, כאשר ביקשת ממני להתלוות אליך לפגישה עם תושבי רמת הגולן. באתי איתך וחוויתי חוויה בלתי נשכחת. באת להודיע להם שאתה נאלץ להפר את הבטחת הבחירות שלך, לא לוותר על הרמה. הפגישה הייתה קשה והם הטיחו בך דברים קשים. אבל אתה, יצחק, לא ניסית לעגל פינות, לא מרחת אותם. אמרת את האמת שלך, עם כל הקושי, והכלת את הכעס שלהם. בעיניי, זו הייתה תמצית של מנהיגות אמיתית, שכה חסרה היום.
אני משוכנע, יצחק, שאם ההגה היה היום בידיך, הוויכוח הציבורי שמתחולל סביב איראן לא היה מתקיים. גם אנשים שלא הסכימו איתך פוליטית סמכו עליך בכל מה שקשור לביטחון וידעו שאם תחליט לנקוט פעולה, תעשה זאת אך ורק משיקולים ענייניים. 
אני מתגעגע לפגישות שלנו, במוצאי שבת, אצלך בבית שבירושלים. שיחות ארוכות בארבע עיניים, שבהן שיתפת אותי בכל הנושאים שעל סדר היום מתוך פתיחות ואמון. גם המר"ן הרב עובדיה, שכל כך הקפדת בכבודו ונהגת להיפגש איתו אחת לחודש, מזכיר את שמך בהערכה ובהערצה.
באותו ערב מר ונמהר הייתי בדרך למירון, יחד עם כל בני ביתי. ברדיו מסרו שפגעו בך. מיד התקשרתי לרב עובדיה, שהיה באמצע שיעור. הוא הפסיק הכל והוא ותלמידיו החלו לקרוא תהילים. אני המשכתי בנסיעה. כשהגענו כבר ידענו שהלכת מאיתנו. שם, ברחבת הקבר, ראיתי לפתע חבורה של תמהונים קיצוניים, שרוקדים ושמחים על מותך. התפרצתי לעברם בכעס נוראי. 
יכולתי לכתוב לך עוד הרבה. על מה שעבר עליי, על המדינה, אך ודאי אתה יודע כל זאת, שם בעולם האמת. אז אומר בפשטות, את מה שאמרו לפניי: חבר, אתה חסר. 
שלך,
אריה דרעי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > אריה דרעי החל לתקשר עם מתים?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.