בית פורומים לשמוע אל הרינה ואל התפילה

הלפגוט בחתונת בתו אמש.

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-16/11/2011 22:11 לינק ישיר 
הלפגוט בחתונת בתו אמש.

http://www.youtube.com/watch?v=PD_sdW1O0Ao

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/11/2011 22:34 לינק ישיר 

לא נמאס לו לשמוע את עצמו ביצירה הזו? לי כבר נמאס.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/11/2011 23:26 לינק ישיר 

מזל טוב מזל טוב, הרבה נחת

גם הוא התחיל להסתובב על הבמה עם "שמעטע" כמו פאוורוטי...?
אבל זה הדימיון היחיד...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/11/2011 13:21 לינק ישיר 

מזל טוב.
פרק שמתאים בהחלט לחתונה, עת בה עלינו להעלות את ירושלים על ראש שמחתנו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/11/2011 14:48 לינק ישיר 

הלפגוט זה הלפגוט, אך האילתורים מקלקלים מאד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/11/2011 21:41 לינק ישיר 

מי אני שיגיד ביקורת על חזנים, ובפרט במקרה כמו זה שיש להם נסיון רב משלי ויש להם הרבה שנות לימוד אחריהם, וזה לא סותר שיש עוד רבים לפניהם...
במקרה הזה של החזן המכונה איצ'ה הלפגוט, זה ענין של טעם וריח, לאחד נעים וכיף צלילים גבוהים ולשני זה מטריד. כאן בפורום תמיד רואים את כל הדעות וזה יפה ומגוון.
הלפגוט כאן חורג מהסולם בכוונה מספר פעמים וזו זכותו כל עוד קוסביצקי לא קם עליו מקברו...

הלפגוט בחתונת בתו הראשונה שר ולירושלים עירך - לחץ

תוקן על ידי Chzzan_o ב- 17/11/2011 21:44:23

יצירות חזנות להורדה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/11/2011 22:02 לינק ישיר 

תשמעו יכול להיות שהוא הגדול מכולם אבל אני נהנה יותר מאחרים שגם קולית! נשמעים יותר נעים ויש להם קול יותר עגול מה שנקרא וכמובן הרבה יותר רגש למרות שאני כן חושב שיש לו להלפגוט רגש במקומות מסוימים... 

אבי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/11/2011 01:29 לינק ישיר 

אח איזה מדהים ! מה שיותר מדהים בעיני זה הקלות שהוא נותן את הקטעים האלה והקול הצלול והנקי
לא יאומן ,תחשבו אבא של הכלה כמה לילות כבר הוא לא יושן טוב טרדות ולחץ והבן אדם מוציא קול  זמיר ככה בקלות כאילו הכל נישלף לו מהשרוול מדהים!!
כל אחד שיש לו קצת רקע בעניין יודע שכשאתה בא למקום לא מוכן ולא חם בפרט אם אתה עייף או לחוץ איזה הפרעות וקושי זה לשיר ,ואני חושב שהוא יכל לשיר את זה בסולם  או שתיים יותר גבוה נידמה לי  שהוא גם מבצע את זה בדיסק שלו יותר גבוה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/11/2011 14:46 לינק ישיר 

כיין המשתבח!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/11/2011 17:59 לינק ישיר 

הקול שאומר הכול

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/11/2011 12:23 לינק ישיר 

רגושים כתב:
אח איזה מדהים ! מה שיותר מדהים בעיני זה הקלות שהוא נותן את הקטעים האלה והקול הצלול והנקי
לא יאומן ,תחשבו אבא של הכלה כמה לילות כבר הוא לא יושן טוב טרדות ולחץ והבן אדם מוציא קול  זמיר ככה בקלות כאילו הכל נישלף לו מהשרוול מדהים!!
כל אחד שיש לו קצת רקע בעניין יודע שכשאתה בא למקום לא מוכן ולא חם בפרט אם אתה עייף או לחוץ איזה הפרעות וקושי זה לשיר ,ואני חושב שהוא יכל לשיר את זה בסולם  או שתיים יותר גבוה נידמה לי  שהוא גם מבצע את זה בדיסק שלו יותר גבוה.

השמועה אומרת
שקולו התרחב וירד מעט...

חרב באה לעולם
על עינוי הדין ועל עיוות הדין
ועל המורים בתורה שלא כהלכה!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/11/2011 13:58 לינק ישיר 

http://www.youtube.com/watch?v=KzIuRhoZx5I

א
ותו קטע צילום אחר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/11/2011 20:52 לינק ישיר 

שלום לכם ידידי היקרים חברי פורום 'לשמוע אל הרינה ואל התפילה'
צפיתי בביצוע החגיגי הנ''ל כמה וכמה פעמים, מכיוונים שונים ובזמנים שונים, ומה אומר ומה אדבר: הלפגוט זה לא הלפגוט. הלפגוט זה הלפגוט...
ולמי שלא הבין את אשר כתבתי שלא יתרגש יתר על המידה, אף אני לא ממש הבנתי אלא שציטטתי כמה תגובות לא ברורות שנכתבו באשכול
הביצוע הזה קסם לי, ראשית בשל המאורע, לראות אב מאושר שר בחתונת בתו וכולו זורח ללא קשיים כספיים זה לא דבר של מה בכך...
וכן נהנתי והתרגשתי מהביצוע הנפלא, לא שאני חושב שכל ההוספות קדושות אלא שהביצוע בכללותו הצליח להגיע אל היעד. והיעד הוא הלב.
זה שהוא שר חצי טון למעלה או למטה כלל לא מעניין אותי, זה נשמע מעולה וזה הכי חשוב ותודה לא-ל שלא ניחונתי בשמיעה אפסלוטית, אגב אחד הדברים האהובים עלי בחזן הלפגוט הוא הכבוד אותו נותן לחזנות, הוא מופיע כראוי לבוש בקפידה מסודר להפליא, ואם הזכירו פאברוטי. אני מסכים עם הכינוי פאברוטי היהודי.
לילה טוב
ידידכם צבי

• ההסטוריה מלמדת, שהעולם לעולם לא ילמד ממנה

• דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/11/2011 09:00 לינק ישיר 

בשבע  ברכות - שהחיינו ב"שיעור  פרטי למקהלה" (כך זה נראה בצילום )

http://www.youtube.com/watch?v=Cv7g35exQdI

תוקן על ידי שרגאפייבל ב- 24/11/2011 09:01:48

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/11/2011 19:35 לינק ישיר 
    מנסה להעלות לכאן מיוטיוב

* classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" width="425" height="344" xcodebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab"> http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" ><*

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > הכל סביב המוזיקה > לשמוע אל הרינה ואל התפילה > הלפגוט בחתונת בתו אמש.
    מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
    הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר