בית פורומים בחדרי חרדים חוק ומשפט

"יש כאן אכזריות שלא הייתי מצפה ממשלת זדון של נוכרים וודאי לא של יהודים"

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-16/12/2011 15:01 לינק ישיר 
"יש כאן אכזריות שלא הייתי מצפה ממשלת זדון של נוכרים וודאי לא של יהודים"

ח"כ הרב ישראל אייכלר: יש כאן פסיקה אכזרית של בית המשפט נגד הילדים, צריך לדעת שדין בית אל כדין תל אביב. פגיעה בתורה ופגיעה בישוב היהודי-חד הם. הרס בתים זו תוכנית התנתקות מן היהדות!


 

הלחץ על ראש הממשלה ועל שר הביטחון שלא להרוס בתים יהודים ביהודה ושומרון מתחזק, הערב הגיע גם יו"ר סיעת יהדות התורה, ח"כ הרב ישראל אייכלר לשכונת האולפנא בבית אל על רקע החלטת בג"ץ להרוס חלקים ממנה במהלך השנה הקרובה.

יו"ר האיחוד הלאומי ח"כ יעקב כץ קרא ליהדות התורה להתייצב בפני נתניהו ולדרוש הסרת גזירת הריסת הבתים של הבג"צ המאיים על אלפי בתים ביו"ש.

אייכלר אמר לילדי שכונת האולפנא שחוששים לילה לילה מפני הדחפורים של שר הביטחון, "אני הייתי ילד בגיל 12 שפרצה מלחמת ששת הימים וחשבנו שעוד מעט מצרים כובשים את ירושלים וב"ה היה ניסים גדולים וב"ה אנחנו ממשיכים לגור בירושלים ובארץ ישראל - אין לכם מה לחשוש", אייכלר הוסיף, "יש כאן פסיקה של בית המשפט אכזרית נגד הילדים, צריך לדעת שדין בית אל כדין תל אביב".

אייכלר הדגיש כי הטענות נגד סיעת יהדות התורה שאומרות שהיא תמכה או תתמוך בעתיד בבפינוי ישובים שקריות, "מי שלא שמע את קולנו הוא חרש, יהדות התורה זעקה כאשר ממשלת שרון פגעה בעולם התורה בסופו של דבר ידענו שתיהיה פגיעה גם ביהודה ושומרון. פגיעה בתורה ופגיעה בישוב היהודי-חד הם. אנחנו הצבנו נגד ההתנתקות ואחרי הגירוש הצבענו בעד חוק פינוי פיצוי אבל לא תמכנו בהתנתקות".

לסיום אמר אייכלר כי, "הסיור היום הוא לא פוליטי אלא סיור אנושי להכיר את המשפחות והילדים המתוקים זאת לאחר שראיתי את ההרס במגרון. יש כאן אכזריות שלא הייתי מצפה ממשלת זדון של נוכרים וודאי לא של יהודים, אם יש טענה כזו או אחרת עלינו לפתור אותה, הרס בתים זו תוכנית התנתקות מן היהדות".

אייכלר התקבל על ידי רב המקום, הרב זלמן מלמד שתיאר את חרדות האמהות והילדים מפני שיני הדחפורים שיהרסו את בתיהם.

"גם אם הגזירה תבוטל, לא תסולח עגמת הנפש והצער והעוול שנגרם לילדים האלה ואמותיהם", אמר הרב מלמד. הוא בקש מיו"ר סיעת "יהדות התורה" למנוע את הגזירה בכל דרך אפשרית.

ח"כ כץ קרא ל"יהדות התורה" להתייצב בפני נתניהו ולדרוש הסרת גזירת הריסת הבתים של הבג"צ המאיים על אלפי בתים ביו"ש.

אייכלר השיב לו כי האבסורד הגדול הוא שאם ממשלה נכרית מגרשת יהודים, העולם כולו נרעש והמגרש נרשם בהסטוריה לדראון עולם. "רק ממשלה של יהודים מסוגלת להרוס בתים של יהודים, בלי רעש עולמי ועוד בשם הצדק המשפטי", אמר.


http://www.associationchalamish.022.co.il/BRPortalStorage/a/37/60/39-SY0pfew3CW.jpg

 


________________

אתר אגודת חלמיש, חרדים למען ארץ הקודש תובב''א
www.chalamish.022.co.ilדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-16/12/2011 15:01 לינק ישיר 

פגישה דרמטית בין הגר"ע למתיישבים: "הרס ישובים - עוול והרמת יד בציבור קדוש"

תפנית בפרשת המאחזים הבוקר נפגש הגר"ע יוסף עם נציגי המתיישבים ביהודה ושומרון, הגר"ע: "אנשי 'שלום עכשיו' הם רשעים" "הרס היישובים הוא עוול והרמת יד בציבור קדוש, שמסור למען ישראל - צריך לעשות הכל בכדי לפתור את העניין הזה"


http://www.daattorah.022.co.il/BRPortalStorage/a/39/66/20-5mvd0kdWza.jpg

על רקע כוונת הממשלה להרוס בחודשים הקרובים 150 בתי יהודים ברחבי יהודה ושומרון, נפגשו הבוקר (ד') נציגי היישובים עם מנהיגה הרוחני של ש"ס, הגר"ע יוסף, בביתו ברח' הקבלן בירושלים.

בפגישה השתתפו ראש ישיבת מרכז הרב, הרב יעקב שפירא, יו"ר ש"ס השר אלי ישי, ראש המועצה האזורית מטה בנימין אבי רואה, רבה של מגרון הרב איתי הלוי, רבה של עמונה הרב יאיר פרנק וראש הכולל בגבעת אסף, הרב גיורא ברנר.

בפתח הפגישה שאל הרב עובדיה יוסף האם יש תובעים ערבים לקרקעות. על כך השיבו לו נציגי ההתיישבות כי רק אתמול פורסם שתובעי הקרקע במגרון חזרו בהם ומשכו את תביעתם.

השר ישי הוסיף ואמר לרב כי "מי שתובע בבית המשפט הם לא הערבים עצמם, כי אם ארגון השמאל 'שלום עכשיו'".

לשמע הדברים, כינה הרב עובדיה יוסף את אנשי הארגון "רשעים". הרב הוסיף כי הרס היישובים הוא "עוול והרמת יד בציבור קדוש, שמסור למען ישראל".

הרב עובדיה יוסף פנה לשר ישי והורה לו לעשות ככל הניתן לפתרון הסוגיה: "אני מכבד את ראש הממשלה, והוא עשה דברים טובים ועומד על הצרכים שלנו מול העולם. הוא צריך לפתור את העניין ושבעזרת השם הדברים לא יהיו", אמר הרב.

בסיום הפגישה בירך הרב יוסף את נציגי ההתיישבות, שהקדוש ברוך הוא יהיה לימינם, והעניק את סטירותיו הידועות לכל אחד מהמשתתפים.

ראש מועצת בנימין וחבר הנהלת מועצת יש"ע, אבי רואה, אמר לאחר הפגישה כי "במסגרת המאבקים והאי-ודאות, פגישה מסוג זה חשובה לנו קודם כל לחיזוק דרכנו.

"בנוסף, מדובר בעוד גורם חשוב בלחץ על ראש הממשלה והסובבים אותו, שעוסקים בסוגיית היישובים הצעירים. אנחנו מזהים בימים האחרונים תזוזה חיובית ברצון שלהם למצוא פתרונות, משום שיש הבנה שלהיכנס לתהליך של הריסות זה פשוט לא שייך".


________________

אתר אגודת חלמיש, חרדים למען ארץ הקודש תובב''א
www.chalamish.022.co.il
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
   
בית > פורומים > חוק ומשפט > בחדרי חרדים חוק ומשפט > "יש כאן אכזריות שלא הייתי מצפה ממשלת זדון של נוכרים וודאי לא של יהודים"
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר