בית פורומים עצור כאן חושבים

עצכ"ח, לא מה שחשבתם

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-17/4/2012 16:44 לינק ישיר 
עצכ"ח, לא מה שחשבתם

תחת הכותרת "למה פורום עצור כאן חושבים חסום באתרוג" נכתבה ההודעה דלהלן על ידי הניק "לצנינים""

עכשיו נפניתי לקריאת ההודעה שחיכתה לי בתיבה הפרטית. אביא אותה כצורתה:

עצכ"ח

אין לי זכות כתיבה בבח"ח, ואודה לך אם תפרסם את התגובה הבאה בעילום שם.

אני הייתי אחד הכותבים היותר פעילים בפורום עצכ"ח. אני מכיר הרבה מהכותבים, ואף השתתפתי במפגשים. אני ועוד רבים מחברי, חלקם אברכים משכמם ומעלה, פרשו לגמרי מעצכ"ח. להלן הסיבות:

א. בפורום משתתפים אנשים שהם שונאי דת פשוטו כמשמעו. הם כותבים בצורה מושחזת ולא אוביקטיבית נגד היהדות בכל אפשרות שהיא. פניות חוזרות ונשנות להנהלה לחסום כותבים אלו, נענו בשלילה בשם חופש הבטוי.

ב. ההנהלה הביאה כמה פעמים כתבות מאנשים שפלים שחלקם כיום יושבים בבית סוהר או בדרך אליו, בשביל עבירות שאין ראוי לפרסם. כל פניה להנהלה שאין צורך להזמין אנשים כאלו לפורום נענו בשלילה בשם חופש הבטוי.

ג. חלק מהכותבים הותיקים היו פונים בתדירות לכותבים חדשים בתיבה הפרטית במטרה לשדל אותם להפוך לכופרים. לשם כך הוקם פורום סודי, שם ניהלו כופרים אלו את השיח, ולשם היו מזמינים את המשתתפים החדשים.

ד. ישנם כותבים שהם מעמידים פנים שהם חרדים פתוחים, בעת שלמעשה הם כופרים בכל התורה כולה ולא הניחו עבירה אחת שלא קיימוה למהדרין מן המהדרין. כותבים אלו מכיון שהם מציגים את עצמם כחרדים, מצליחים להשפיע על המשתתפים החדשים לתת משקל יתר לטיעונים שלהם, ועל ידי זה מצליחים להטעות אותם.

ה. למעשה אפשר לומר, שאין אשכול אחד הדן ביהדות שאינו כולל בין השאר זלזול ביהדות ובסמליה.

ו. הפורום מציג את עצמו כפורום אינטלקטואלי, ואכן חלק מהמשתתפים אפילו כיום, הם בעלי כשרון עם ידע רב, נרחב ומעמיק. אבל הטון השולט בפורום הוא זלזול, בטול, שלילה, ויחס עוין לכל דבר שיהודי שהוא גם ירא שמים וגם אינטלקטואל ומלומד, מכבד ומוקיר.

"המורעלת" הגיבה:

מי אתה?

תחת איזה ניק כתבת בעצכח?

עם כל כך הרבה מלל מרשיע, מן הראוי שתעמוד מאחורי זה.

"אדם ה1" כתב:

ותבדוק אם באמת בהיסטוריה שלו הוא היה מאוד פעיל בעצכ"ח כמו שהוא טוען..

"לצנינים" השיב:

כעת נכנסתי לפרופיל שלו, הוא אכן היה כותב חשוב שם. הוא פרש לפני יותר משנה.

במידה והוא יאשר לי לכתוב כאן את שמו, אעשה זאת.

הוא לא האשים מישהו ספציפי, כך שלדעתי, עומדת לו זכות החסיון..

להם, הרי ידוע מי הוא..

לאחר מכן הוסיף:

הוא חזר אלי:

עשה כל מה שתרצה כל עוד שאתה לא מפרסם את שמי. 

-------------------------------------------------------------------------------

לצנינים (תאריך: 17/04/2012 16:22:00)

אני יכול להכניס לפורום את מכתבך זה כצורתו?

הרי לא אפרסם את שמך, את הפניות אני אקבל..

(תאריך: 17/04/2012 16:18:00)

אתה יכול לבדוק בהיסטורית ההודעות שלי לפני כמה שנים ותראה שכתבתי המון בעצכ"ח. אם תוכל לעשות זאת ולפרסם את מסקנותך, אודה לך. לאלו שרוצים לדעת מי כתב את התגובה, אני אפנה עליהם בעצמי באישי, אבל אל תפרסם את זה כדי שלא אקבל שטף של פניות.

לצנינים (תאריך: 17/04/2012 16:09:00)

הכנסתי.

קיבלתי תגובה, שנראית לי ראוייה. מה דעתך?

http://www.bhol.co.il/forums/topic.asp?topic_id=2954104&whichpage=4#R_4

-------------

כפי שכתבתי, בדקתי, הוא אכן היה כותב חשוב שם, הוא פעיל כיום במקומות אחרים..

מי שמעוניין, הוא יפנה אליו בעצמו.

http://www.bhol.co.il/forums/topic.asp?whichpage=4&topic_id=2954104&forum_id=771

"להם, הרי ידוע מי הוא.."

מי הוא?

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/4/2012 16:48 לינק ישיר 

נו, שותףסוד

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/4/2012 16:59 לינק ישיר 

זרזירמתנים כתב:
נו, שותףסוד

וואלה, לא ידעתי !

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/4/2012 17:18 לינק ישיר 

אגב, אני חותם על מה שההוא אמר שם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/4/2012 17:29 לינק ישיר 

מי שבא לעצכ"ח לקבל הסכמה לדעות שלו, אז בשביל מה הוא בא לכאן בכלל,
מי שבא לעצכ"ח ללמוד ולחשוב, אז אין לך מקום יותר טוב,

ממה נפשך, אם הוא מרגיש שיש אצל כובתים כאב כל שהוא אז צריך לעמיק למה כואב להם, למה הם בכלל כאן אם הכל טוב בחוץ, הם כאן כי רוצים לשמוע תשובות, הם פשוט זועקים את זעקתם בשפה אחרת הם מהתגרים את הכותבים לעמיק יותר ולנסות לתת תשובות יותר מעמיקות ונכונות,

הרי אף אחד כאן לא מקבל משכורת להיות כאן, לאף אחד אין לו אינטרס כלשהיא להיות כאן אך ורק לקבל תשובות לכאב שלהם, כי אם היה להם טוב לא היו כאן בכלל,

ובכן עצכ"ח היא המקום הכי טוב שיש, איפה ואצל מי הוא יכול לשאול את השאלות הקשות האלה ??
ולא משנה באיזה שפה ובאיזה דרך, פשוט אין למי לפנות ואין למי לשאול,

כל תלמיד חכם צריך לדעת ולהכיר את בין השורות של הכותב, ולא צריך להתרגש מי המילים וההתרסה,
כל מי שנמצה כאן מיד מתרגל למילים ועובר מיד להשיב לפי התוכן,
בכל לשון ושפה העיקר זה הטעמים ולא המילים, כך זה בתורה וכך זה במציאות,
התורה לא הקפידה על מילים, ראו את ההבדלי מילים בין עשרת הדיברות בשמות לביןעשרת הדיברות בדברים יותר מעשרים הבדלי מילים יש שם, וגם הבדלי משפטים שלמים וסותרים,
ובכל זאת הטעמים נשארו אותן טעמים,

לאלה שחושבים שאולי המילים יכולים להשפיע על מבקרים בפורום במקרה שלא מכירים את השפה ואז יושפעו לרעה,
צריכים לדעת שאין כזו חשש כלל,
הרי החרדי התמים שומע לרבותיו ולא גולש כלל לאינטרנט, לא בכללי ולא באתרוג ורימון וכדומה,
מי שכבר גולש עדיף לו להיות כאן ולא בשום מקום אחר,

לגבי מתחזים לחרדים:
אין כזה כותב\ניק כאן, כל אחד יודע מי חרדי ומי לא, זה סתם קישקוש,

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/4/2012 17:54 לינק ישיר 

רציתי להוסיף עוד משהוא חשוב,

עצכ"ח היא כבר מציאות, הוא נולד מצורך כלומר קיומו קיים בגלל שהוא נצרך, לו לא היה נצרך זה היה נופל תוך כמה חודשים או שנים כמו כל הפורומים האחרים שנפלו ואף אחד לא גולש לשם,
מה שאין כן עצכ"ח פעיל כל הזמן וכבר עשר שנים, אם כל הבכיינות שפעם היו כותבים עם רמה ושאר ההספדים שאנו שומעים מידי פעם כאן מכותבים וותיקים, בכל זאת היא קיימת ופעילה 24 שעות ביום ושש\שבע ימים בשבוע,

במילא חבל לנסות אפי' להספיד את עצכ"ח וחבל לנסות לבקר אותה כל הזמן כאילו היא משחיתה ומקלקלת,
היא לא משחיתה ולא מקלקלת היא רק עושה טוב לאנשים עובדה היא שהיא פעילה כל הזמן,

לסיכום: זכות קיומו של עצכ"ח היא כי היא נצרך ולא ההפך,

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/4/2012 18:16 לינק ישיר 

לדעתי זה פראק_מהלך או איש_חשוב שמלכתחילה הגיעו לפורום על תקן מקטרגים ומשנוכחו בכשלונם נטשו בטריקת דרך, והנה קישור לאשכול המדובר:

תוקן על ידי אזנים_לכתל ב- 17/04/2012 18:16:51

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/4/2012 18:32 לינק ישיר 

את דעתי לנעילה מוחלטת של הפורום הזה למנהל שבכוחו לבצעו אם יש בו  איזשהו מצפון מטריאליסטי אנושית כבר הבעתי ,
והתשובה שקבלתי מאותו צדיק שאני אגב נורא אוהב שעושה מעשה שיבוש נבוכים ומבקש שכר כיד החזקה היתה היתממות מוחלטת עם פני עצב .
לדעתי מיימוני שמצהיר את עצמו כמודה במקצת הוא בעצם כופר הכול ,וזה מובן לכל מי שעוקב אחרי כתיבתו ,
אם היה קם אירגון שמחזירים בשאלה ,[ואולי באמת הוקם ]לא היה יכול להיות רעיון יותר גאוני מלהשתיל מישהו כמו מיימוני כמנהל פורום בתוך חדר חרדי ,[ואולי [הזוי]זה באמת המצב]

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/4/2012 18:32 לינק ישיר 

[אני מודה שאני נעלבת - 
מדוע אליי מעולם לא פנו באישי כדי לשדל אותי להפוך לכופרת?
מדוע אני לא הוזמנתי לפורום הסודי כדי לשוחח על כפירה?

אגב, גילוי נאות -
אני לא יושבת בבית סוהר, ואילו הייתי, אני מבטיחה שאת העבירות שלי היה ראוי לפרסם.]

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/4/2012 18:36 לינק ישיר 

[ביליצר,

אני חייבת להודות שדבריך מרגשים אותי. 
הקרבה כזו, מוכנות כזו להעמיד עצמך בקו האש של הכפירה - לקרוא ולכתוב כאן מדי יום (לפעמים אפילו כמה פעמים ביום) - בזמן שאתה מודע לסכנה האיומה שיש בקיומו של הפורום הזה, ולכך שכל הודעה חדשה שאתה כותב "מקפיצה" אשכול רווי הסתה אנטי-דתית נוראה ומאפשרת לעוד נפשות זכות ליפול בפח התחבולות של עצכ"ח... פשוט מרגש. בשם העם היהודי, אני מודה לך.]

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/4/2012 18:58 לינק ישיר 

עצור כאן חושבים?
http://www.bhol.co.il/forums/topic.asp?topic_id=2894770&forum_id=1364

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/4/2012 19:59 לינק ישיר 

סופו של דבר באותו האשכול, ישנם כמה המקדשים הבערות ולדעתם פורום צהוב ורכילותי מתאים ליהדות יותר מפורום מחשבתי.

תחי הבערות! 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/4/2012 20:06 לינק ישיר 

ייתכן כתב:

תחת הכותרת "למה פורום עצור כאן חושבים חסום באתרוג" נכתבה ההודעה דלהלן על ידי הניק "לצנינים""

עכשיו נפניתי לקריאת ההודעה שחיכתה לי בתיבה הפרטית. אביא אותה כצורתה:

עצכ"ח

אין לי זכות כתיבה בבח"ח

...

ד. ישנם כותבים שהם מעמידים פנים שהם חרדים פתוחים, בעת שלמעשה הם כופרים בכל התורה כולה ולא הניחו עבירה אחת שלא קיימוה למהדרין מן המהדרין. כותבים אלו מכיון שהם מציגים את עצמם כחרדים, מצליחים להשפיע על המשתתפים החדשים לתת משקל יתר לטיעונים שלהם, ועל ידי זה מצליחים להטעות אותם.

...

תמה אני על אותם המוזכרים כאן, שלא הניחו עבירה וכו'. מתי היה סיפק בידם? ואם אחד מהם קורא את דברי, מספרים שביאליק אמר לגבי מה שכתוב על האוכל מצה בערב פסח, כי ניסה את שניהם ואין מה להשוות;

האם מישהו מאלו שלא הניח עבירה וכו' יכול לאשר או לשלול את דברי ביאליק?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/4/2012 20:21 לינק ישיר 

מדהים איך אנשים מדברים בביטחון כה רב, עד כמה מסוכן לחשוב, כי חס וחלילה עלולים לטעות.

לא פחות מדהים איך אנשים מדברים בשכנוע כה עמוק על כך ש"חכמים ממך" חשבו כבר על הכול ואינם מבחינים בכלל, כי הם עצמם החליטו, או יותר נכון מישהו החליט בשבילם, על איזה חכמים לסמוך.

אל תתיראו מן החכמים ולא מן השוטים אלא מן השוטים החכמים בעיניהם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/4/2012 20:23 לינק ישיר 

מואדיב,

מתוך שרשעים הם זמנם מתברך.

לא ידעתי שהווארט יצא מפי ביאליק. ידבבו שפתותיו בקבר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/4/2012 21:08 לינק ישיר 

יש להניח כי הדבר נבע מתוך טעות בקריאת הר"ת עצכ"ח, הם חשבו  עצור! כאן -חרדים, וכשהתבררה הטעות היה  כבר מאוחר,
בלי משים ובלי כונה החלו לחשוב- וזה מה שתסכל אותם ובעיקר הרגיז.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > דת ואמונה > עצור כאן חושבים > עצכ"ח, לא מה שחשבתם
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 ... 5 6 7 לדף הבא סך הכל 7 דפים.