בית פורומים לשמוע אל הרינה ואל התפילה

בקשה דחופה: חזן גדול מחפש משרה

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-30/4/2012 20:44 לינק ישיר 
בקשה דחופה: חזן גדול מחפש משרה

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/4/2012 21:35 לינק ישיר 

פסיכובולוג, מאיפה כל האוסף הנהדר הזה הנמצא תחת ידך, כל פעם אני מתלהב לראות כתבות ופרסומות מחזני העבר, אשר טעמם עד היום לא פג.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/4/2012 21:59 לינק ישיר 
הבהרה לאחר מספר ימים

המעריצים לא זנחו את מישה אלכסנדרוביץ

הזמר והחזן הנודע מישה אלכסנדרוביץ נפגע מכמה ביטויים וקטעים בכתבה עליו שפורסמה במדור זה ב "דבר" מיום 9.3.81. עלי לציין כי לא היתה לי כל כוונה לפגוע בו. [ * ]

רובה של הכתבה מספרת על כישוריו המוסיקליים הברוכים של הזמר והחזן מישה אלכסנדרוביץ מאז היותו ילד פלא ועד היום הזה. כן מסופר על פועלותיו הברוכות והנועזות בהיותו בברית-המועצות תחת משטרו של סטאלין למען אחיו היהודים. הוא ערך לא פחות מ-500 הופעות מוסיקליות ופרקי חזנות והביא את הבשורה לאחיו בברית-המועצות.

מישה אלכסנדרוביץ רואה עד היום הזה את מדינת ישראל כביתו ומכורתו. והוא מוכן לכל קריאה לחזור ארצה.

לצערי נפל אי-דיוק בכתבה. נאמר בה כי "במלחמת יום הכיפורים היה כבר באמריקה ובעברו לפני התיבה קיבל את הידיעה על פרוץ המלחמה". הנכון הוא: מישה אלכסנדרוביץ קיבל את הידיעה על פרוץ המלחמה בעברו לפני התיבה ברמת-גן. אני מביע צערי על טעות זו ומבקש סליחתו של מישה אלכסנדרוביץ.

כן מתברר לי, שאמנם בארצות-הברית הוא עובד בלי אמרגן, אולם הוא נהנה מקהל מעריצים לא קטן.

דפים בנושא:

הערות: ממשפט זה אנו למדים שגם מדור זה של "עולם יהודי" נכתב על-ידי נח זבולוני, למרות ששמו הושמט, זאת מאחר והכתבה המוזכרת נכתבה על ידיו. - אלי זבולוני

צולם במכון לבון - מכון לחקר תנועת העבודה והחלוץ על-שם פנחס לבון
*---DONOTSEARCH*
© הזכויות על עיתון "דבר" שייכות למכון לבון - מכון לחקר תנועת העבודה והחלוץ על-שם פנחס לבון
*---ENDDONOTSEARCH*